mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 16:50 
Cytuj  
Te boty probowalem ubic kiedys z kumplem to zaraz zjawil sie serwerowy zerg i klan farmerow.

Najbardziej oczywistym dostaniem bana wydaje sie byc moje pisanie petycji i wtstawianie ocen niedostatecznych. Fakt, gdybym nie pisal to nawet by mnie nie znali.
Teraz juz wiem dlaczego klany ktore botuja i sa z nimi filmy umieszczane na forach nie sa banowane. Poprostu nie pisza nic do GMow i nikt z ncsoft ich nie zna.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 03:35 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
. ...sa zmiany w kliencie zeby sie nie dalo uzywac l2w ale wszyscy go uzywaja.


lol, skad ta pewnosc ? ja nie uzywam l2w i nigdy nie widzialem go na oczy, znam kilkadziesiat osob ktore tez nie wspomagaja sie tym gownem, wiec jednak nie wszyscy...omg.

btw nie potrzebuje l2w i do trejderow i kazda w osoba w moim klanie stawiajaca sklep tez robi to bez l2w, tzn ze jednak sie da ?

ahh zeby nie bylo, byl u nas jeden ktory sie skusil, dostal banana i pociagnal za soba konto naszego ppt, po tej akcji wszyscy maja swiadomosc czym to smierdzi, l2w nie jest niezbedne zeby cos osiagnac na serwerze.


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 04:11 
Cytuj  
major76 napisał(a):
Piszpan napisał(a):
. ...sa zmiany w kliencie zeby sie nie dalo uzywac l2w ale wszyscy go uzywaja.


lol, skad ta pewnosc ? ja nie uzywam l2w i nigdy nie widzialem go na oczy, znam kilkadziesiat osob ktore tez nie wspomagaja sie tym gownem, wiec jednak nie wszyscy...omg.

btw nie potrzebuje l2w i do trejderow i kazda w osoba w moim klanie stawiajaca sklep tez robi to bez l2w, tzn ze jednak sie da ?

ahh zeby nie bylo, byl u nas jeden ktory sie skusil, dostal banana i pociagnal za soba konto naszego ppt, po tej akcji wszyscy maja swiadomosc czym to smierdzi, l2w nie jest niezbedne zeby cos osiagnac na serwerze.


Jesli uzywasz komputera do pracy i do gier to l2w jest niestety niezbedny. Co innego jesli komputera uzywasz tylko do gier, netu, ogladania filmow.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 05:29 
Cytuj  
Ai napisał(a):
major76 napisał(a):
Piszpan napisał(a):
. ...sa zmiany w kliencie zeby sie nie dalo uzywac l2w ale wszyscy go uzywaja.


lol, skad ta pewnosc ? ja nie uzywam l2w i nigdy nie widzialem go na oczy, znam kilkadziesiat osob ktore tez nie wspomagaja sie tym gownem, wiec jednak nie wszyscy...omg.

btw nie potrzebuje l2w i do trejderow i kazda w osoba w moim klanie stawiajaca sklep tez robi to bez l2w, tzn ze jednak sie da ?

ahh zeby nie bylo, byl u nas jeden ktory sie skusil, dostal banana i pociagnal za soba konto naszego ppt, po tej akcji wszyscy maja swiadomosc czym to smierdzi, l2w nie jest niezbedne zeby cos osiagnac na serwerze.


Jesli uzywasz komputera do pracy i do gier to l2w jest niestety niezbedny. Co innego jesli komputera uzywasz tylko do gier, netu, ogladania filmow.


to zalezy jaki komputer, ja moge wszystko ale nie o to chodzi, dla mnie nie ma wytlumaczenia dla l2w, to jest cheat i tyle, hp postaci tez sobie widzisz ?


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 07:46 
Cytuj  
major76 napisał(a):
to zalezy jaki komputer, ja moge wszystko ale nie o to chodzi, dla mnie nie ma wytlumaczenia dla l2w, to jest cheat i tyle, hp postaci tez sobie widzisz ?

Mowisz ze l2w jest bee fuu eeee .... Nigdy go nie uzywales ....
kkthxbai


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 08:14 
Cytuj  
Ai napisał(a):
Jesli używasz komputera do pracy i do gier to l2w jest niestety niezbedny.


co to za fun sprzedac cos na bocie ? posiedz kilka dni, przezyj jakies dc i wtedy zobacz co to znaczy legalnie cos zarobic :) imo wystawienie 10 rzeczy i radosc, ze sie bez problemu sprzedaly nie jest taka fajna :> nikt nie powiedzial, ze musisz zarabiac szybko i duzo..

bi legal :roll:

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 08:17 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
major76 napisał(a):
to zalezy jaki komputer, ja moge wszystko ale nie o to chodzi, dla mnie nie ma wytlumaczenia dla l2w, to jest cheat i tyle, hp postaci tez sobie widzisz ?

Mowisz ze l2w jest bee fuu eeee .... Nigdy go nie uzywales ....
kkthxbai


tak mowie, tak bylo, jest i bedzie. Nemo est casu bonus.


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 09:29 
Cytuj  
major76 napisał(a):
tak mowie, tak bylo, jest i bedzie.


Ty chyba jeszcze mlody jeszcze jestes i zycia nie znasz :) Albo mowisz o grach a nie o wszystkim:P No offense:)

Czym sie rozni postawienie sklepu na l2w od sklepu na kliencie?
Niczym
Pozatym ze klient zzera mase zasobow systemowych.
Cheat? Pokaz mi gdzie i jak.
Mowimy o stawianiu sklepu (darmowa wersja l2w) bez relogow shoutow etc gdzy to imo grozi wlasnie banem.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 11:07 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
major76 napisał(a):
tak mowie, tak bylo, jest i bedzie.


Ty chyba jeszcze mlody jeszcze jestes i zycia nie znasz :) Albo mowisz o grach a nie o wszystkim:P No offense:)

Czym sie rozni postawienie sklepu na l2w od sklepu na kliencie?
Niczym
Pozatym ze klient zzera mase zasobow systemowych.
Cheat? Pokaz mi gdzie i jak.
Mowimy o stawianiu sklepu (darmowa wersja l2w) bez relogow shoutow etc gdzy to imo grozi wlasnie banem.


jestem mlody (poj.wzgledne) znam zycie lepiej niz ci sie wydaje, po prostu dla mnie kazde uzycie-w tym przypadku l2w-to oszustwo, tak jak w cs bylo podmiana tekstur na jednolite (o ogc nawet nie wspominam)

no offence ;)


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 11:30 
Cytuj  
Widze ze temat znowu, po raz kolejny zaczyna sie zamieniac w "we flame' oraz udawadnianie ze Walker jest dobry albo zly..
Kazdy kto uzywa 3rd softwaru musi sie liczyc ze wylapie kiedys bana- ryzyko.
Nie chcesz -nie uzywaj, chcesz uzywaj. .

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 11:49 
Cytuj  
Kazdy placi abonament za gre wiec kazdy ma prawo grac tak jak mu sie podoba. Jesli kolo zaplacil to moze grac sobie walkerem czy innym botem albo nomalnie exp czyz nie ? Wiec niewiem oco ci chodzi placisz robisz co chesz a szansa nato ze wpadniesz jest nikla chyba ze juz zalazles za skore GMowi. Ja uzywam walkera do shopow to zbrodnia ? Place wiec moge grac jak mi sie podoba. Po drugie niestac mnie na nowy komputer a ten mi jak narazie jesze stacza raz na jakisz czas cos wnim zniemie i zyje a jak mial bym otworzc nanim 3 czy 4 klienty do shopow to by mi pol nocy zajelo otworzenie tego kazdego chara wiec szybciej jest wlaczenie l2w free i postawienie shopow. Tak jak powiedzialem kazdy odibera swoja droge do lvlowania i innych rzeczy jak ktos chce to itak to zrobi czy to sie tobie podoba czy nie. Tyle odemnie :)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 11:55 
Cytuj  
Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to ze pisanie petycji na boty, gdy sam uzyles bota jest po prostu glupie.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 12:14 
Cytuj  
Glupie? Wyjasnij....

Tutaj wlasnie zaczyna sie wzglednosc...
Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba z tego umiejetnie korzystac.

Uzywanie l2walkera do postawienia sklepu - dla mnie osobiscie ok.
Uzywanie l2walkera do botowania postaci - dla mnie osobiscie nie do przyjecia.

l2walker to jakby normalny klient, tylko w innej postaci.
Nie robie na nim nic, czego normalnie w grze zrobic nie moge samodzielnie i nic ponadto. Nie wspominajac nawet, ze moge w tym czasie pracowac, ogladac film, czy cokolwiek innego.

Odpalam gre, stawiam sklep - ide sobie.
Odpalam l2walker, stawiam sklep - ide sobie.

Co w tym takiego strasznego? Co w tym takiego zlego? Nie zyskuje dzieki temu zadnej przewagi nad innym graczem. Nie sprzedaje szybciej, dluzej, lepiej.
Nie mam autologin, shout spam, zmiany sprzedanych itemek. Nic.

I dlaczego nie mozna wysylac petycji na boty, ktore uzywaja l2walkera to zyskiwania %, dzieki czemu maja faktyczna przewage nad innymi graczami?

Pomyslcie.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 12:17 
Cytuj  
No wlasnie chodzi o to ze nie. Sa boty co nikomu nie przeszkadzaja a sa boty przez ktore sie nie da grac. Nie wiem jak mozna tego nie widziec ;o


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 12:28 
Cytuj  
Temptation a czytales Eula i te inne pierdoly ??
Moze dla ciebie i dla mnie to co ktos robi i w jakim celu uzywa walkera nie liczy sie ale dla NCsoftu tak..
jak pisalem
Uzywasz lub Nie twoja sprawa..a udowadnienia komus swoich racji o uzywaniu lub nie to juz czysty flame..kazdy ma swoj rozum i swoje zdanie.

patrzac w fusy, zabawiajac sie we wrozke, wnioskuje ze ten temat zostanie wkrotce zamkniety :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 13:02 
Cytuj  
Juz to bylo obrabiane wiec sie nie powtarzajcie to nie trzeba bedzie zamykac :)

Anyway byla kiedys taka slynna sprawa z gosciami z PKHQ.
PKowali boty ale sami uzywali do walkera zeby je namierzyc np. w dungeonach.
Poki trzymali mordy na kludke to bylo ok ale potem sie zaczeli tym chwalic, sprawa sie zrobila glosna - skonczylo sie to banem dla calej gildii (nawet dla tych co nie uzywali walkera).

To jest DOKLADNIE tak samo jakbys w real np. nie placil abonamentu RTV albo uzywal pirackiego windowsa.
Poki nie placisz ale i o tym nie mowisz to w 99% przypadkow nikt Cie scignie. Ale wystap w TV i powiedz, ze nie placisz abonamentu z przyczyn: (i tu wstawcie sobie 10 bardzo sensownych powodow) albo nie masz licencjonowanego win (i tu powiedz cos sensownego na temat monopolu, wrednych praktyk MS etc) to nastepnego dnia masz kontrole jak w banku.
Mozna przyjac ze takiemu MS zwisa czy masz w domu system legal czy nie bo gro ich kasy pochodzi z rynku enterprise a nie home ale nie pozwola sobie na to, zeby osoba publiczna miala cos nie tak.

Przypomnijcie sobie, ze za piractwo scigneli np. takiego Holdysa. Mial swietne usprawiedliwienie - ta muzyke ktora sciagal w mp3 nikt u nas nie wydawal a i na zachodzie byla ciezko dostepna.
Ale jak sie sam zaangazowal w zwalczanie piractwa to mu nie odpuscili paru plikow ktorymi nikt normalnie by sie nie zainteresowal.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 13:06 
Cytuj  
temptation napisał(a):
Glupie? Wyjasnij....


Ale czy ja powiedzialem ze uzywanie l2walkera do sklepu jest jakas moralna zbrodnia? To inna bajka.

Glupie bo jak Karol zauwazyl - 1sza zasada nie wqrwiaj GM'a , a jak juz wqrwiasz to miej na uwadze zeby nie mial ci czego zarzucic. I ostatecznie glupie bo efektem petycji byl ban dla wysylajacego petycje.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 13:21 
Cytuj  
fingo napisał(a):
temptation napisał(a):
Glupie? Wyjasnij....


Ale czy ja powiedzialem ze uzywanie l2walkera do sklepu jest jakas moralna zbrodnia? To inna bajka.

Glupie bo jak Karol zauwazyl - 1sza zasada nie wqrwiaj GM'a , a jak juz wqrwiasz to miej na uwadze zeby nie mial ci czego zarzucic. I ostatecznie glupie bo efektem petycji byl ban dla wysylajacego petycje.


Karol tez zauwazyl ze cala gildia PKWQ dostala bana nie zaleznie czy ktos uzywal walkera czy tez nie. Tak wiec granie fair tez nic nie da jesli wkurzysz GMow.
Prosilem ncsoft aby dokladnie napisali kiedy co i jak bo jestem pewien ze gralem fair, jakos nie chcialo im sie wyjasniac, tylko napisali jak sprawna maja ekipe dbajaca o dobro graczy i ze wiecej mi nei odpisza na maila.
Tak wiec to ze jestes fair i nie uzywasz walkera jeszcze nic nie znaczy. Kupie 10 kont, z kazdego z nich bede codziennie slac petycje ze botujesz, poprosze kumpli aby tez na ciebie slali i za tydzien dostaniesz bana. A jak bedziesz chcial sie dowiedziec dlaczego to cie oleja tak jak mnie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2006, 13:37 
Cytuj  
Bo widzisz Ai prawda jest taka ze gdybys byl krystalicznie czysty i by cie zbanowali- mysle ze mialbys jakies szanse na dochodzenie swoich spraw nawet przed sadem..
Dodatkowo trzeba sie zapoznac z ich zasadmi tymi eula i innymi badziewiami, moze faktycznie tam gdzies jest napisane ze moga cie zbanowac i nawet nie pokazac dowodow ><

a co do samego faktu zglaszania petycji , raportowania botow - to to troche jest nie clakiem tak..
Przyklad np z Bartza..Mamy tu taki klan LordofLords..spora czesc z nich to gracze, ale i spora czesc to po prostu boty ustawione na autofollow/autoassit/buffy/dance..
setki ludzi pisze/pisalo petycje i nic..ciagle te postacie sa w grze
ba nawet byla inicjatywa z Bartza i chyba nie tylko zeby Opisywac Ncsoft w innych mediach- tzn gazetach forach etc..i poruszac tam sprawe min botow..jak widac nie na wiele to pomoglo..boty byly, sa i beda..
Caly trick polega na tym ze jesli juz uzywasz tego 3rd softu to nie dac sie zlapac...umiejetnie skonfigurowac , jedym slowem nie wychylac sie....np z petycjami jak to zrobil AI..
jak ktos napisal, dopoki siedzisz cicho, botujesz na jakims zadupiu nie wadzisz nikomu to masz 99% szans ze Gm'owie nie zajma sie toba


Posty: 14
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 08:43 
Cytuj  
hmmm nie wiem czy ktos tu o tym pisal... sam juz momentami nerwicy dostawalem z handlem... wstaje rano, patrze a na ekranie dc albo critical... sam juz sie powaznie zaczalem zastanawiac nad korzystaniem z l2w bo daly mi te criticale po kieszeni troche, jak kilka nocek pod rzad nic nei sprzedalem... pomogla rada kolegi - alt + enter... :) zostawiam juz z tydzien kompa na noc z l2 w okienku (bez zadnej zmiany rozdzialki itd po prostu alt+enter zeby tylko okno bylo a nie fullscreen) i nie mam zadnych dc/criticali... O.o takze mozna zyc bez l2w... :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.