mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:45 
Cytuj  
Chcialbym sie upewnic ze dobrze wszystko zrozumialem - jesli ktos bral juz udzial w olimpiadzie i moglby sie podzielic informacjami to bede bardzo dzwieczny.

- Olimpiady sa w nocy naszego czasu tylko w weekendy (noce z soboty na niedziele i z niedzieli na pon?)
- Rejestruje sie do walki albo klasowej albo bezrestrykcji (mozna do obu?)
- W walce bez restrykcji nie mam kontroli nad tym z kim bede walczyl (tzn mi BH moze losowo wybrac np. nukera?)
- Startuje z pewna pula punktow. Za przegrana walke trace czesc tych punktow, za wygrana zyskuje.
- Jesli mam min. 5 walk w tym jedna wygrana to kwalifikuje sie do hero. Porownuje moja liczbe punktow z liczba punktow innych gosci z mojej klasy i na tej podstawie wybiera hero.
- Przed walka, gdy juz wylosuje mi przeciwnika, dostane warning a pozniej zostane teleportowany na arene. Skasuje mi wszystkie buffy ale bede mial XX sek na przygotowanie sie do walki.
- W czasie przygotowania sie do walki moge sie sam zabuffowac np. z itemow (???) - chodzi mi konkretnie o to czy moge wziac w lape np. staff z SA BtB (albo taki z Mental Shield) i rzucajac na siebie Blessing of Noblesse wyzwolic rzucenie tego buffa?
- W czasie walki moge uzywac SS, moge zmieniac bronie (np. z blunta na bow albo polearm) ale nie moge uzywac HP i CP potow?
- Nie moge tez uzywac GSAP potow i buffow ze scroli L2day?
- Walka trwa 3 min i zwyciezca jest okreslany na podstawie tego kto zadal wiekszy dmg.
- Jesli padne (0 HP) ale zadalem przeciwnikowi wiecej dmg niz on mi to kto wygral? (mysle tu o walce z meat shield dorfami - jesli np. on ma w sumie 10k HP/CP a ja 6k HP/CP i ja jemu zadalem 8k dmg ale on "zyje" a on mi 6k dmg (ale ja padlem) to kto jest wygranym?
- Jesli teamowalem np. w TOI i zostalem zsummonowany na arene to po walce odesle mnie do TOI czy do miasta?
- W ktorym momencie dowiem sie z kim walcze (klasa/imie) - tuz po tym jak mnie sciagnie na arene czy dopiero jak sie zacznie walka?

Jesli ktos zna 100% poprawne odpowiedzi to bede wdzieczny za info - mniej niespodzianek mnie bedzie czekac :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 10:58 
Cytuj  
Chcialbym sie upewnic ze dobrze wszystko zrozumialem - jesli ktos bral juz udzial w olimpiadzie i moglby sie podzielic informacjami to bede bardzo dzwieczny.

- Olimpiady sa w nocy naszego czasu tylko w weekendy (noce z soboty na niedziele i z niedzieli na pon?)
- Rejestruje sie do walki albo klasowej albo bezrestrykcji (mozna do obu?)
- W walce bez restrykcji nie mam kontroli nad tym z kim bede walczyl (tzn mi BH moze losowo wybrac np. nukera?)

Bez restrykcji nie masz kontroli nad tym z kim bedziesz walczyl

- Startuje z pewna pula punktow. Za przegrana walke trace czesc tych punktow, za wygrana zyskuje.
- Jesli mam min. 5 walk w tym jedna wygrana to kwalifikuje sie do hero. Porownuje moja liczbe punktow z liczba punktow innych gosci z mojej klasy i na tej podstawie wybiera hero.
- Przed walka, gdy juz wylosuje mi przeciwnika, dostane warning a pozniej zostane teleportowany na arene. Skasuje mi wszystkie buffy ale bede mial XX sek na przygotowanie sie do walki.

tak

- W czasie przygotowania sie do walki moge sie sam zabuffowac np. z itemow (???) - chodzi mi konkretnie o to czy moge wziac w lape np. staff z SA BtB (albo taki z Mental Shield) i rzucajac na siebie Blessing of Noblesse wyzwolic rzucenie tego buffa?

mozesz sie sam zbuffowac ale nie wiem jak to sie ma do noblesse

- W czasie walki moge uzywac SS, moge zmieniac bronie (np. z blunta na bow albo polearm) ale nie moge uzywac HP i CP potow?

tak

- Nie moge tez uzywac GSAP potow i buffow ze scroli L2day?
- Walka trwa 3 min i zwyciezca jest okreslany na podstawie tego kto zadal wiekszy dmg.

hmm jak kto ma 0 hp juz nie moze zadawaac dmg. Jesli zjedziesz komu.hp do 0 to koniec walki w sensie czas leci ale juz nie mozna nic robic.

- Jesli padne (0 HP) ale zadalem przeciwnikowi wiecej dmg niz on mi to kto wygral? (mysle tu o walce z meat shield dorfami - jesli np. on ma w sumie 10k HP/CP a ja 6k HP/CP i ja jemu zadalem 8k dmg ale on "zyje" a on mi 6k dmg (ale ja padlem) to kto jest wygranym?
- Jesli teamowalem np. w TOI i zostalem zsummonowany na arene to po walce odesle mnie do TOI czy do miasta?

Przeniesie Cie tam skad Cie zabralo ;]

- W ktorym momencie dowiem sie z kim walcze (klasa/imie) - tuz po tym jak mnie sciagnie na arene czy dopiero jak sie zacznie walka?

jak sie zacznie walka na moj rozum i na to co zaslyszalem :D

Jesli ktos zna 100% poprawne odpowiedzi to bede wdzieczny za info - mniej niespodzianek mnie bedzie czekac :)


nie znam niestety odpowiedzi na reszte pytan.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:00 
Cytuj  
Przeniesie Cie tam skad Cie zabralo ;]


A jak bylem w jakims pokoju w dungu z teamem, team przez ten czas sobie gdzies przejdzie to mnie wpierdoli w srodek spawnu mobow? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:03 
Cytuj  
Dokladnie :D no ale chyba poczekaja na Ciebie co ? W ogole jak Cie bedzie przenos-i to chyba bedzie komunikat ze 30 sekund i Cie przeniesie. Wiec sporo czasu aby sie z teamem zgadac. Poza tym zawsze mozesz po walce zakonczonej czyims 0hp zaczac pisac, ze zaraz wrocisz. Imo gorzej jak bijesz jakiegos sporego rb a tu takie cos ;] No o pvp nie wspomne heh


Ostatnio edytowano 24 lip 2006, 11:10 przez Deli, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:05 
Cytuj  
Deli napisał(a):
Dokladnie :D no ale chyba poczekaja na Ciebie co ? W ogole jak Cie ebdzie przenosci to chyba bedzie komunikat ze 30 sekund i Cie przeniesie. Wiec sporo czasu aby sie z teamem zgadac. Poza tym zawsze mozesz po walce zakonczonej czyims 0hp zaczac pisac, ze zaraz wrocisz. Imo gorzej jak bijesz jakiegos sporego rb a tu takie cos ;] No o pvp nie wspomne heh

O czym Ty mówisz człowieku?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:09 
Cytuj  
hmm nie wiem o co pytasz

edited. Sylvian napisz o co chodzi. Ja pozniej odpisze uciekam z domu.

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 11:39 
Cytuj  
Chcialbym sie upewnic ze dobrze wszystko zrozumialem - jesli ktos bral juz udzial w olimpiadzie i moglby sie podzielic informacjami to bede bardzo dzwieczny.

- Olimpiady sa w nocy naszego czasu tylko w weekendy (noce z soboty na niedziele i z niedzieli na pon?)

Są codziennie, co ułatiwa "feeding" pomiedzy duzymi klanami/ally, o porach już nie wspomne, kolejny przykład ze NCsoft nie bierze ludzi z
europy pod uwage


- Rejestruje sie do walki albo klasowej albo bezrestrykcji (mozna do obu?)

Tu nie jestem pewnien, ale na Bartzie i tak ludzie walczą w tym ogólnym, w C5 mają zmenic minimalną liczbe osób z 5 do 3 (w walkach klasowych)

- W walce bez restrykcji nie mam kontroli nad tym z kim bede walczyl (tzn mi BH moze losowo wybrac np. nukera?)

Nie masz, ale olimpiada jest codziennie,wiec duze ally może robić własną (tzn 5 osób z danego ally i już moga walczyć,dawać sobie punkty itp>< )

- Startuje z pewna pula punktow. Za przegrana walke trace czesc tych
punktow, za wygrana zyskuje.
- Jesli mam min. 5 walk w tym jedna wygrana to kwalifikuje sie do hero. Porownuje moja liczbe punktow z liczba punktow innych gosci z mojej klasy i na tej podstawie wybiera hero.
- Przed walka, gdy juz wylosuje mi przeciwnika, dostane warning a pozniej zostane teleportowany na arene. Skasuje mi wszystkie buffy ale bede mial XX sek na przygotowanie sie do walki.

Tak masz 60s na przygotowanie sie,w tym czasie możesz podbiec juz do przeciwnika, żeby zaczac w melee range, ale wiadomo, może uciekać =p

- W czasie przygotowania sie do walki moge sie sam zabuffowac np. z itemow (???) - chodzi mi konkretnie o to czy moge wziac w lape np. staff z SA BtB (albo taki z Mental Shield) i rzucajac na siebie Blessing of Noblesse wyzwolic rzucenie tego buffa?

Tak, może te SA wykorzystywac, z Blessing of Noblesse nie jestem pewnie czy działa, ale wkoncu to magic skill, więc powinno.

- W czasie walki moge uzywac SS, moge zmieniac bronie (np. z blunta na bow albo polearm) ale nie moge uzywac HP i CP potow?
- Nie moge tez uzywac GSAP potow i buffow ze scroli L2day?
- Walka trwa 3 min i zwyciezca jest okreslany na podstawie tego kto zadal wiekszy dmg.
- Jesli padne (0 HP) ale zadalem przeciwnikowi wiecej dmg niz on mi to kto wygral? (mysle tu o walce z meat shield dorfami - jesli np. on ma w sumie 10k HP/CP a ja 6k HP/CP i ja jemu zadalem 8k dmg ale on "zyje" a on mi 6k dmg (ale ja padlem) to kto jest wygranym?

Tak żadnych potionów (lipa dla dwarfów), tylko SA z broni.Bronie możesz zmieniać dowolnie w trakcie walki.
Walka trwa max 3min, jeżeli zabijesz przeciwnka pierwszy to wygrywaasz, jeśli nikt nie padnie w ciągu 3min wygrywa ten kto zadał więcej dmg (dmg z summonów sie nie liczy).


- Jesli teamowalem np. w TOI i zostalem zsummonowany na arene to po walce odesle mnie do TOI czy do miasta?

Tak, po walce wracasz na dawny spot, ale jeżli już decydujesz sie wziąść udzial w olimpiadzie to zazwyczaj siedzi sie w mieście^^

- W ktorym momencie dowiem sie z kim walcze (klasa/imie) - tuz po tym jak mnie sciagnie na arene czy dopiero jak sie zacznie walka?

Dowiesz sie jak cie przeniesie na arene.



Ogólnie olimpiada na bartzie jest do dupy, ludzie sprzedają punkty, robią własne olmpiady żeby sobie pomagać itp.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:10 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Ogólnie olimpiada na bartzie jest do dupy, ludzie sprzedają punkty.


O! I tu zyskales wyjatkowe zainteresowanie typowego Dorfa.
Mam wiec pytanie uzupelniajace: za ile? :) :D ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:13 
Cytuj  
Nie mozna uzywac hp/cp potow.
Mozna uzywac SA z weaponow (btb mental shield).
Walka trwa 3 min jak ktos padnie w te 3 min to przegrywa niezaleznie ile dmg zrobi.
Dmg zadany summonom liczy sie jako dmg zadany celowi (walczysz z kim zabrales mu 5k hp on tobie 2k, ale zabic ci 2 summony=przegrywasz).
Nie mozna uztwac gasp czy l2day scroli


_________________
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:31 
Cytuj  
a w jakich to godzinach sie obywa ? oczywiscie mowie godzinach na czas polski.
I czy mozna te walki ogladac w Broadcasting Towers ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 12:38 
Cytuj  
Walke ogladac mozesz z tych pomnikow herosoa- w kazdym miescie


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 09:45 
Cytuj  
Ja tak bardzo nie na temat, ale ciekawi mnie o ktorej godzinie jest na Teoni Sieg ? :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:33 
Cytuj  
idziesz do jakiegos miasta...(i tam gdzies na zewnatrz miasta lub zamku) stoi taki gosc gludio,dion,aden messenger- i tam patrzysz :)
godziny siegow sa stale- mozesz zapytac jakiegios wyjadacza z teona

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 12:15 
Cytuj  
Arciu napisał(a):
Ja tak bardzo nie na temat, ale ciekawi mnie o ktorej godzinie jest na Teoni Sieg ? :wink:


Kurde... Zbiorki zawsze mamy o 15:00-15:30.
Ewentualnie 19:00-19:30.

Jakos nigdy nie zwracalem uwagi na pore rozpoczecia... :wink:

W kazdym razie, pory sa normalne - europejskie.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.