mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 21:47 
 
I pomyslec jak bardzo zmienia sie podejscie czlowieka do etyki po dostaniu bana. Kiedys najglosniej krzyczalem boty bee, teraz widzac jak duzo mam wolnego czasu i ze nadal mam checi na gre w L2 zastanawiam sie nad wybotowaniem postaci.
Jesli ktos mi powie ze to jest fee to proponuje wylaczyc sobie konto nad ktorym spedziliscie rok i sprobowac zrobic nowa postac od nowa... mnie juz grind nie bawi i chce sie bawic w pvp, tak wiec nie mam zamiaru tluc znow mobow przez rok.
Zastanawiam sie nad postaciami SR, HE, SH
Ile czasu mniej-wiecej zajmie wybotowanie ktorejs z tych postaci uzywajac za plecami SE 56+ i PP 56+ ? Srednia grania dziennie 12h.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2006, 22:29 
 
Jak skonfigurujesz walkera z se+prop oop to 4tyg(liczac 12h expic na dobe), ale lepiej zalatwic sobie jeszcze sws+bd


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 03:24 
 
Znajadujac odpowiedni spot/uzywajac ss'ow..i majac support..dobrze konfigurujac walkera -
mysle ze to kwestia miesiaca i bedziesz 6x- a byc moze i szybciej..

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:15 
 
A nie lepiej zamiast oplacac tyle kont kupic sobie postac na ebay ? przeciez nie ma tu roznicy. (Qi porazka wedlug mnie).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:26 
 
Kupisz postac..i za miesiac ktos ci ja odbierze ...Nie dziekuje ..lepiej nie ryzykowac
Nie zapominaj ze kupujacy moze ci ja odebrac w akzdej chwili...
Zna numer karty ktora oplaca, ma wszystkie dane, wlacznie nawet z rachunkiem ze sklepu..etc

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2006, 10:33 
 
Panowie - macie do tego odpowiedni, podwieszony watek - nie zaczynajcie nowych tematow.

Mi osobiscie zwisaja pewne sprawy ale trzeba szanowac zdanie innych userow.
Anyway dorobilismy sie przez tyle czasu pewnego kompromistu - cos jak polska ustawa aborcyjna :)
Dyskusje o botach ok ale w jednym, dedykowanym do tego watku.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.