mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:03 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Yakuza co masz za programiki w prawym gornym rogu?:)
A tak naprawde ciekawi mnie co to za skin masz do windy bo fajnie wyglada.


hehehe
Ja Cię mogę uświadomić. Opowiem Ci o kwiatuszkach i pszczółkach. ;)


A tak na serio. Co nowa kronika, to chodzi mi po głowie pewna myśl.
"Dlaczego ta gra nie wyglądała i działała tak od poczatku?"

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:32 
Cytuj  
Kendo tutaj mozna zrobic 1 rzecz zadzwonic i zrobic opierdo* adminowi twojej sieci. Ja zrobilem swojemu nalot do firmy i dostal zjebke przy 2 klientach za jakas 1 -2h ma dzialac wszystko jak powinno. Bo ja juz powoli wariuje niemoge nic postawic nanoc bo mam Disconecta za Disconnectem ... to jest poprostu parodia

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 09:58 
Cytuj  
Kod:
Players may now select and receive S-grade weapon recipes from the wandering NPC, Rooney the Blacksmith of Wind, in the Forge of the Gods. (The existing NPC, Vulcan, now awards an S-grade weapon recipe irregularly.)

To jest ciekawa rzecz, którą znalazłem w patch notes, a nigdy nie widziałem na L2Guru.

Kod:
Raid monsters that can be absorbed to create level 11 and 12 Soul Crystals have been added: Beast Lord Behemoth, Roaring Skylancer, Meanas Anor, Eilhalder von Hellmann, Crokian Padisha Sobekk, and Antharas Priest Cloe. The added monsters provide a Soul Crystal to only one party member at a certain rate among the party members who struck them last.
A raid monster that can absorb souls with grade 13 Soul Crystals have been added: Scarlet van Halisha.


To powinno rozwiązać problemy z Soul Crystalami definitywnie.

Kod:
Coins of Magic

A list of monsters that drop coins has been added. The added monster list may be viewed from Bernard in the Hunters Village.

The quest has been changed to a party-type; therefore all party members who are conducting the quest may gain coins.

Szkoda, że tak późno. Bo wcześniej helarzy nie mieli szans na coinsy.

Kod:
Fate's Whisper

New B-Grade weapons have been added to the list of weapons (Guardian Sword, Wizard’s Tear, Star Buster, Kaim Vanul’s Bones). A-Grade weapon rewards have been added (Spiritual Eye, Infernal Master, Destroyer Hammer).

Teraz się cieszę, że nie zdążyłem jeszcze załatwić sprawy z Cabrio, bo bym ten quest już dawno skończył.
Poczekam do C5. :P

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:08 
Cytuj  
Tą pierwszą wzmiankę też pierwszy raz na oczy widzę. Aczkolwiek nie ma się co dziwić zbytnio - tłumaczone są głównie features z chronicle preview etc. a nie z patch notes (zazwyczaj).

Do nowych RB pozwalających na levelowanie kryształów to już od pół roku wiadomo - ciekawe tylko, że dopiero terqaz wyszło na jaw, że tylko 1 osoba leveluje kryształ i to też nie na 100%.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:16 
Cytuj  
Teraz moby podnosza twoje dropy ....

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:39 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Do nowych RB pozwalających na levelowanie kryształów to już od pół roku wiadomo - ciekawe tylko, że dopiero terqaz wyszło na jaw, że tylko 1 osoba leveluje kryształ i to też nie na 100%.

Właśnie z tego wględu to skopiowałem. Teraz dokładnie wiadomo, jak to działa. Dodatkowo RB Eilhalder von Hellmann łatwo kampować.


Kod:
The looting time for boss monsters’ drops has been increased from 15 seconds to 5 minutes, therefore characters or parties that didn’t contribute at all to the battle cannot acquire any items for 5 minutes.

Pytanie czy chodzi o wszystkich bossów, a nie tylko Antharasa i jemu podobnych. Bo akurat boss monster tak oni rozumieją.


Kod:
During a siege/clan hall war, when you attack another player, and the
aggressive (purple) state is applied and the other side’s character dies, karma/PK counts are now increased.

???????????????? :wtf: :wtf: :wtf:
Ciekawe kogo mają na myśli pisząc another player. Mam nadzieję, że chodzi o wolnych strzelców.
Bo w innym przypadku po każdym siege trzeba by było robić Sin Eatera.


Kod:
The Fisherman’s Potion temporarily reduces a player’s fishing mastery level to catch a fish at a desired level. The potion may be purchased from a Fishermen Guild Member.

The Fishing Potion restores a player’s fishing mastery level, which was lowered by the Fisherman’s Potion, back to the previous level. The Fishing Potion may be purchased from a Fishermen Guild Member.

Poraz pierwszy na oczy to widzę. Wreszcie jakaś rozsądna modyfikacja.
Teraz już nie trzeba będzie kombinować z dwom postaciami.


Ostatnio edytowano 28 lip 2006, 10:49 przez Ethan, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:42 
Cytuj  
Ciut przysnolem..heheh... ale tak to ejst jak siesiedzi do 5 nadranem :P

ale wstalem i co ? no C5 sie juz sciaglo :)

Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:44 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Do nowych RB pozwalających na levelowanie kryształów to już od pół roku wiadomo - ciekawe tylko, że dopiero terqaz wyszło na jaw, że tylko 1 osoba leveluje kryształ i to też nie na 100%.

Właśnie z tego wględu to skopiowałem. Teraz dokłądnie wiadomo, jak to działa. Dodatkowo RB Eilhalder von Hellmann łatwo kampować.

Coś czuje dużo wojen nas będzie czekać w C5 ;P

Cytuj:
Kod:
During a siege/clan hall war, when you attack another player, and the
aggressive (purple) state is applied and the other side’s character dies, karma/PK counts are now increased.

???????????????? :wtf: :wtf: :wtf:
Ciekawe kogo mają na myśli pisząc another player. Mam nadzieję, że chodzi o wolnych strzelców.
Bo w innym przypadku podczas siege po każdym siege trzebaby było robić Sin Eatera.

Chodzi chyba tylko o outsider'ów. Ciekawe tylko co poza siege zone, żeby się nagle nie okazało, że wszyscy będą się flagować.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 10:57 
Cytuj  
Kod:
The reputation score increases in the following cases:
[*] [b]An academy member completes a 2nd class transfer[/b]
[*] Your clan takes over a castle in a siege
[*] Your clan successfully defends a held castle
[*] [b]Your clan acquires a siege-enabled clan hall[/b]
[*] [b]A clan member takes first place in the Festival of Darkness[/b]
[*] A clan member becomes a Hero
[*] A clan quest is completed
[*] By killing an enemy in a clan war (under the condition of mutual war declaration) or siege; however, when the other side’s reputation score is 0 or below, your clan cannot acquire any reputation points from them


Sprytne. W ten sposób na pewno zachęcą ludzi do uczestnictwa w Festival of Darkness i siege-neabled clan hall.
Będę musiał wcisnąć swojego alta lvl 34 do klanu. :wink:

Kod:
When an Academy member completes his/her second class transfer, the member will receive a commemorative item. The Grand Master NPC of the member’s own class will award the item automatically upon the completion of the second class transfer.
The member is then automatically withdrawn from the Academy, and will not receive a penalty for re-joining a clan.


Kod:
When Heroes participate in a raid against Antharas, Valakas, and Baium, the boss monster has a chance to shout out the Hero characters’ names.

Bardzo fajny bajer. :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 11:11 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Kod:
When Heroes participate in a raid against Antharas, Valakas, and Baium, the boss monster has a chance to shout out the Hero characters’ names.

Bardzo fajny bajer. :)

Tia mam nadzieję, że wiąże się to z atakiem na w/w. Przyda się na meat shield :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 14:54 
Cytuj  
[b] jak powstaje ,powstal jakis klan Polski na PTS

to priv mnie: Yakuza

Blade Dancer 75 lvl :) heeheh

albo jak jest jakis Bartzowy klanto tez mzona mnie Priv Yakuza :)



SCREENY: pare ale zawsze ;)

1. Nowe Menu :) wyglada zabujczo a muzyka lecac w tle...powiem poprstu ze KOCHAM TAKIE KLIMATY :)
Obrazek

2. Filmik pokazujacy menu w akcji :) muzyka powala i jest mozna :)
Film pokazujacy menu z C5 na zywo
---BEZ PROBLEMOW ODTWARZA SIE W WMP]

3.Nowa funkcja w Actions. ' FIND STORE'
Obrazek

4.Nowy radar przyszedl z C5. polazuje czy jestesmy w strefie Pokoju np. miasta czy w strefie walki.
Obrazek

5.To tylko JA ^_^ piekny wspanialy BD 75 :) Noblesse
Obrazek

6.Nowy wyglad okna kupowania itp. pod numeryczna cena w nawiasie pojawia sie takze slowna cena, ilosc.
Obrazek

Obrazek

7.Wskaznik obciazenia pojawia sie w oknie kupna.
Obrazek

EXTRA DODATEK ;D

ktorego nie rtzeba chyba opisywac :P

Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 16:22 
Cytuj  
Fuksiarzu ja siedze od rana i tylko widze rozlaczanie mnie od servera ... zalosne :(

*

Posty: 176
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:09 
Cytuj  
To jak to jest w końcu? Masz tam od razu swoją postać czy zrobili Ci "odbitkę" z serwera oficjalnego? Na screenach było jak wół: 75 BD (Red)Baron ;-)


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:12 
Cytuj  
Heh ja dopiero zaczynam sciagac ... Wypas fotki :) Ile wam sie tak mniejwiecej Updatowalo ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:15 
Cytuj  
hehe na twoim screenie widac ikonke walkera hahah :))

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:25 
Cytuj  
Nashem napisał(a):
To jak to jest w końcu? Masz tam od razu swoją postać czy zrobili Ci "odbitkę" z serwera oficjalnego? Na screenach było jak wół: 75 BD (Red)Baron ;-)


Kod:
High Level Testing: Special Boosts and Rates

The first character you create on the Public Test Server will be automatically boosted to level 75 when you log in to the test server. Please make sure that your first character is the character you want boosted! No other character you create will receive a boost. That character will also receive 76,000,000 SP to learn skills immediately and 100,000,000 Adena in the warehouse for items and equipment. Any character created after the first character will begin at level 1 with 0 SP and 0 Adena.

The experience rate during Chronicle 5 testing will be set at 4 times higher than the normal servers, and the item drop rate (including spoil) will be set at 6 times higher.

Special NPCs will be in the villages to sell items to help you develop your character quickly. NPCs will offer special items for sale, level your clan automatically, and allow you to choose your class transfers.


Więcej tutaj

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 17:34 
Cytuj  
Poziomka to nie ikonka Walkera :P walker ma inna :P widzisz ten ' trybik'.

Nashem - > nop, poprostu wybierasz rase, klase, nick i juz w Char chamber maz postac lvl 75, 100 baniek w WH i ok. 70 m SP na skille.
Armory A grade mzona kupic u Event Cata, itemy, Speebooki, shoty itp i Mr.Car or Mrs.Cat Test server Helpers :)


Otyle ejst zabawnie ze prawie kazdy chodzi w Mejestic i albo Dual dama albo soul Separator albo Soul bow.

S grade weap i armory sa tez do kupienia u event kotkow :)

ponoc bedzie Hell Week w ktorym to kazdy dostanie Zarich-a .
...a ja kdo tej pory to juz ktos go dziabna :)

http://img208.imageshack.us/img208/734/shot00063kx7.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/1479/shot00312jj6.jpg

EDIT z OSTATNIEJ CHWILI

masakra na Giran Arenie jest fajna :) kazdy w Maju albo Nightmare :)

choc sam od nie dawna gram to powiem jedno:
PvP to jest gienialna sprawa ^_^ zakochalem sie w nim od pierwszej walki a sadzic ze napoczatku balem sie...ale niebylo czego :) ...A teraz nie moge przestac

tylko ten boost dlamnie jest jak rzucenie kogos co nie umie plywac na gleboka wode...

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 23:02 
Cytuj  
Boost jest poto zebys mogl sprawdzic chara a przy okazji czy niema jakiegos zbugowanego skilla czy cos wtym stylu bo gdyby NCsoft mialo to sprawdzac to trwalo by to dosc dlugo a tak playerzy maja 75lvl i testuja sobie wszystko jak ktos ma buga to NCsoft zdarzy to poprawic do LIVE :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 23:17 
Cytuj  
Moze glupie pytanie ale po tracic czas na gre na PTS ktory i tak bedzie wyczyszczony?; )


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2006, 23:35 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Moze glupie pytanie ale po tracic czas na gre na PTS ktory i tak bedzie wyczyszczony?; )


Dlatego ze mozna wyczaic co nowego sie szykuje, ustawic sie pod jakies questy, interesy etc.
Do tego masz mozliwosc wytestowania sobie "docelowej" postaci.
No i total free PvP - zwisa Ci jak cos dropniesz wiec mozna potrenowac.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.