mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:11 
Cytuj  
mam filmiki kolesia z teon - dvp . to jest noblese he w full draconic z draconic/focus i na bank ma baium i ant ring, wbijal 2.2k w bd ... jakby co to zamieszcze ss


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:33 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
mam filmiki kolesia z teon - dvp . to jest noblese he w full draconic z draconic/focus i na bank ma baium i ant ring, wbijal 2.2k w bd ... jakby co to zamieszcze ss

dvc nie ma ani baiuma ani ant, za to geechi ma, i wbija crity w bd po 4-5k:D

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:35 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
.....

Ponadto dawno już zeszliśmy na bezdroża OFFTOPIC.


nie szkodzi. Bo czyta sie to co piszesz bardzo przyjemnie :)
Ogulnie o wasza rozmowa [Ethan and Alu ] jest bardzo ciekawa :)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:49 
Cytuj  
Yakuza napisał(a):
Ethan napisał(a):
.....

Ponadto dawno już zeszliśmy na bezdroża OFFTOPIC.


nie szkodzi. Bo czyta sie to co piszesz bardzo przyjemnie :)
Ogulnie o wasza rozmowa [Ethan and Alu ] jest bardzo ciekawa :)

Przynajmniej jeden zadowolony:D

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 14:52 
Cytuj  
Zastanawiam ile będzie się podniecać tym ile można wbić w BD.
Zresztą na itemach, których większość z Was nigdy mieć nie będzie.
No chyba, że mamy do czynienia z kolejny ebuyerami. :]

Nuker na moich Dances może mieć Was na jednego criticala. I co z tego wynika?
A ja dokładnie za 1mln SP mogę Was wszystkich mieć na jeden Dance of Medusa.
I będzie oglądali walkę w stanie petryfikacji.
Każda klasa ma swoje zadanie, a wy zachowujecie się jak małe dzieci, które dostały nową zabawkę i koniecznie musza się nią pochwalić w piaskownicy. :]

To nie jest rozmowa nad wyższością jednej klasy nad drugą tylko o samej konfiguracji BD.
Zresztą pisałem o tym wcześniej.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 15:45 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Zastanawiam ile będzie się podniecać tym ile można wbić w BD.
Zresztą na itemach, których większość z Was nigdy mieć nie będzie.

My teoretycznie nie, ale te 50% graczy ( ebayerzy ^.^ ) juz maja / beda miec wkrotce.

Ethan napisał(a):
A ja dokładnie za 1mln SP mogę Was wszystkich mieć na jeden Dance of Medusa.
I będzie oglądali walkę w stanie petryfikacji.

Dance of Medusa wcale taki rewelacyjny nie jest..
Wchodzi calkowicie random, niezaleznie od m.def podobno >.<
To ze nie mozesz bic spetryfikowanych graczy tez troche sux.
i IMO jesli jestes taki 'petryfikator' tym bardziej potrzbujesz duali health :]

Ethan napisał(a):
Każda klasa ma swoje zadanie,

BD ma jak najdluzej tanczyc nie dajac sie zabic.

Ofc tobie bardziej sie moze podobac DD BD, mozesz sobie takiego zrobic i takim grac, ale to nie oznacza ze jest lepszy w pvp.
Widzialem juz roznych ludzi, ktorzy z roznych klas robili na sile DD...
BD oczywiscie moze byc DD w PvE ( szczegolnie melee party ), ale jego damage w PvP sie nie liczy.
I BTW to czy ustoisz przykladowy 1 czy 2 crity Archera to jest roznica - teoretcznie stoisz 2x dluzej.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 16:09 
Cytuj  
Phist napisał(a):
...
i IMO jesli jestes taki 'petryfikator' tym bardziej potrzbujesz duali health :]
...
BD ma jak najdluzej tanczyc nie dajac sie zabic.


Z racji zgimpowanego CON, braku skilli zwiększających HP i braku Heavy Armor masteries od lvl 40, różnica pomiędzy 6k HP a 9k HP nie robi żadnej różnicy, jeśli BD stanie się targetem dla archer party.
Po prostu w obu przypadkach jest martwy - to nie jest tank, ani dorf.
Jedynym ratunkiem jes UD i spamowanie CP/QHP potami i kupa szczęścia.
A zgimpowanie STR powoduje, że użycie łuków jako broni mija się celem, a BD staje się buffbotem.

Ponadto BD jest jednym z ostatnich targetów. Jeśli ktoś go wybiera przed nukerami i archerami sam się prosi o porażkę.
A te 30 sekund na UD spamując poty = połowa Twojego party jest martwa.
Cały bajer polega na umiejętnym poruszaniu się po polu bitwy i spamowaniu CP/QHP potion + healer na Concetration Dance.

Wierz mi, że testowałem obie konfiguracje. I dopiero na obecnej:
- Majestic Set (+2 STR -2 CON)
- +3 STR -3 CON tatoo
- TSU*SLS +10
do czegoś się przydaję.
Już nie jeden łucznik i nuker zdechł ignorując mnie.
A na Twojej konfiguracji ledwo bym ich pogłaskał.

Ponadto nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy w mass PvP bym był pierwszym albo nawet drugim celem. Zazwyczaj jestem ostatnim lub jednym z ostatnich.
Jedynym wyjątkiem są trenigni PvP w Colloseum, podczas który połowa mojego byłego klanu rzucała się na mnie.
Co trochę dziwne, bo całe utarczki nie trwały nawet tyle, żeby zdążyły zejść moje tańce.
A po wrzuceniu UD marnowali dużo, naprawdę cennego podczas mass PvP ,czasu.


Phist napisał(a):
Dance of Medusa wcale taki rewelacyjny nie jest..

To ciekawe. A właśnie z powodu Dance of Medusa Uprising przegrało w finale BattleTournament w pojedynku 9vs9.
A z tego co pamiętam UR miało S grade jewelry + boss jewelry. :]
Jeśli się nie mylę 3 lub 4 osoby z ich teamu zostały spetrifkowane.
A po puszczeniu petryfikacji było już po walce.

Phist napisał(a):
My teoretycznie nie, ale te 50% graczy ( ebayerzy ^.^ ) juz maja / beda miec wkrotce.

No fakt. Cięzko nafarmowana adena.
Ten marny 1 mld adena za Baium Ring + Queen Ant to przecież grosze. (celowo zaniżam cenę)
O Draconic secie (400-450mln) i Draconic Bow w/ Focus (400-450mln) nawet nie wspomnę. Przecież połowa serwera w tym biega.
Czyli lekką ręką całość ok. 2 mld. Tyle kasy to nawet zawodowy trader Poziomka w sumie chyba nie ma.


Jeśli nie jesteś się w dużym ally, który to zasponsoruje, to 90% graczy nawet nie zobaczy tych itemów na oczy.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 18:08 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Ethan napisał(a):
Zastanawiam ile będzie się podniecać tym ile można wbić w BD.
Zresztą na itemach, których większość z Was nigdy mieć nie będzie.

My teoretycznie nie, ale te 50% graczy ( ebayerzy ^.^ ) juz maja / beda miec wkrotce.

Ethan napisał(a):
A ja dokładnie za 1mln SP mogę Was wszystkich mieć na jeden Dance of Medusa.
I będzie oglądali walkę w stanie petryfikacji.

Dance of Medusa wcale taki rewelacyjny nie jest..
Wchodzi calkowicie random, niezaleznie od m.def podobno >.<
To ze nie mozesz bic spetryfikowanych graczy tez troche sux.
i IMO jesli jestes taki 'petryfikator' tym bardziej potrzbujesz duali health :]

Ethan napisał(a):
Każda klasa ma swoje zadanie,

BD ma jak najdluzej tanczyc nie dajac sie zabic.

Ofc tobie bardziej sie moze podobac DD BD, mozesz sobie takiego zrobic i takim grac, ale to nie oznacza ze jest lepszy w pvp.
Widzialem juz roznych ludzi, ktorzy z roznych klas robili na sile DD...
BD oczywiscie moze byc DD w PvE ( szczegolnie melee party ), ale jego damage w PvP sie nie liczy.
I BTW to czy ustoisz przykladowy 1 czy 2 crity Archera to jest roznica - teoretcznie stoisz 2x dluzej.

Sorry ale przestańcie pierdzielić głupoty i wmawiac człowiekowi który ma 77levelowego BD, że wiecie więcej od niego na temat tej postaci.

Odnośnie różnicy między 1 a 2 critami, to coś Ci się chyba potaśtało. Jak biegasz z party 10min to różnica 3 sekund jest mniejsza niż margines błędu pomiarowego.

To co wy robicie to teoretyzowanie, które nie ma pokrycia w praktyce. Owszem, możecie zrobić sobie BD z 9k HP i robić za statystów rzucających tańce - wasza wola. Ale nie wmawiajcie reszcie, że tak się gra BD. W mass PvP żadna różnica ile masz HP jak jesteś celem całego party a często połowy allaince. O ile nie jesteś klasą stworzoną do przeżycia takiego ataku to nic cię nie jest w stanie uratować. I do tego celu BD posiada UD a nie tony HP, które bez odpowiedniego p.def są niczym więcej jak czarną dziurą na MP healera.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 22:28 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Z racji zgimpowanego CON, braku skilli zwiększających HP i braku Heavy Armor masteries od lvl 40, różnica pomiędzy 6k HP a 9k HP nie robi żadnej różnicy, jeśli BD stanie się targetem dla archer party.

Idac twoim tokiem rozumowania nie warto zwracac uwagi na HP, p.def i m.def w tej grze, bo i tak padniesz jesli targetnie cie cale party archerow/nukerow.
Nukerzy nie powinni dawac Dyesow +CON tylko +STR zeby byc bardziej "ofensywnym", a wszystkie klasy lacznie z bufferami, healerami powinny chodzic w Majestic Light + bow, bo luki zadaja najwiecej damage przeciez O.o - niestety tak nie jest.

Ethan napisał(a):
Jedynym ratunkiem jes UD i spamowanie CP/QHP potami i kupa szczęścia.
Jesli targetnie cie full obuffowane party nukerow/archerow z UD padasz prawie rownie szybko jak bez.
Nie mozna sprowadzac wszystkiego do "a gdy mnie targetnie archer party"
W mass jest takie zamieszanie ze "kazdy bije kazdego" a ty masz ustac na tyle dlugo by 'znudzic' tego, kto cie wzial w target, dajac przy tym Dance calemu party.

Ethan napisał(a):
Wierz mi, że testowałem obie konfiguracje. I dopiero na obecnej:
- Majestic Set (+2 STR -2 CON)
- +3 STR -3 CON tatoo
- TSU*SLS +10
do czegoś się przydaję.
Już nie jeden łucznik i nuker zdechł ignorując mnie.
A na Twojej konfiguracji ledwo bym ich pogłaskał.

Powiem szczerze ze pierwszy raz sie spotykam z taka konfiguracja u BD.
Istnieja dwa poprawne buildy BD:
- Tallum Heavy + TSU*SLS OE ewentualnie Kesh*Kesh - PvE, PvP 1v1
- OE Doom / IC + Kesh*Dama / DLE*Tallum - PvP
Oczywiscie mozna grac w innych, ale staram sie stosowac zasade, ze jesli moge cos osiagnac latwiej to nie utrudniam sobie, tego na sile -.-

Ethan napisał(a):
No fakt. Cięzko nafarmowana adena.
Ten marny 1 mld adena za Baium Ring + Queen Ant to przecież grosze. (celowo zaniżam cenę)
O Draconic secie (400-450mln) i Draconic Bow w/ Focus (400-450mln) nawet nie wspomnę. Przecież połowa serwera w tym biega.
Czyli lekką ręką całość ok. 2 mld. Tyle kasy to nawet zawodowy trader Poziomka w sumie chyba nie ma.

Dziwne Bartz niby najstarszy, najbardziej rozwiniety serwer a jego gracze maja mniej epic items niz ludzie grajacy na Lionna?
Na Lionnie naprawde co drugi gracz, z dwoch liczacych sie na serwerze ally chodzi ubrany w taki wlasnie sprzet O.o

Sylvian napisał(a):
Sorry ale przestańcie pierdzielić głupoty i wmawiac człowiekowi który ma 77levelowego BD, że wiecie więcej od niego na temat tej postaci.

Lvl w tym przypadku ma naprawde niewielkie znaczenie. Widzialem wielu graczy na 78, ktorzy * kupili postac * botowali wiecej niz grali * sa w PvE Ally, nie majacym stycznosci z PvP *
i wiedza naprawde niewiele na temat PvP swoim charem.

Sylvian napisał(a):
Odnośnie różnicy między 1 a 2 critami, to coś Ci się chyba potaśtało. Jak biegasz z party 10min to różnica 3 sekund jest mniejsza niż margines błędu pomiarowego.

Zakladajac ze bedziesz 'critowany' przez full buffed archera w odstepach 3 sekund przez 10 minut, lepiej wogole nie logowac sie do gry.
Zakladajac jednak ze dostajesz crita trwajacego(?) 3 sek co kazde 5 minut, w wspomnialnym przezemnie "tank" buildzie mozesz cieszyc sie dodatkowymi 5 minutami "biegania z party".
Nie widze jednak powodu by brnąc z "naszym teoretyzowaniem" w tym kierunku, jesli wiadomo ze crity dostajesz w calkowicie losowych odstepach czasu - raz cie ktos strzeli, straci target (c5 hate, shield bash i z tego co wiem stun arrow FTW >.< ) i bije kogos innego.


Nie widze sensu ciagniecia dalej tej 'wymiany pogladow' pomiedzy mna a Ethanem i za wszelka cene broniacym go kolega, szczegolnie gdy do jednej ze stron nie dochodza zadne argumenty i jest twardzie przekonana co do swojego, niekoniecznie prawidlowego buildu

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 22:52 
Cytuj  
phist ale ten build sie swietnie sprawdza zarowno w pve jak i pvp. Z ethanem mamy party pve codziennie praktycznie a pvp tez sie czasem zdarza, i to by bylo na tyle.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
phist ale ten build sie swietnie sprawdza zarowno w pve jak i pvp. Z ethanem mamy party pve codziennie praktycznie a pvp tez sie czasem zdarza, i to by bylo na tyle.


Czyli build Ethana sie sprawdza w PvP, bo z nim duzo grasz PvE i dlatego w PvP tez jest najs.

Nie stawiaj roweru na lodowce bo ci ziemniaki w piwnicy zgnija.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2006, 23:45 
Cytuj  
Phist napisał(a):
Idac twoim tokiem rozumowania nie warto zwracac uwagi na HP, p.def i m.def w tej grze, bo i tak padniesz jesli targetnie cie cale party archerow/nukerow.

Co inego zgimpować sobie HP, a co innego wybrac rozwiązanie zbalansowane.
Zarówno do PvP i PvE. Czyżby na Lionie BD robili za kupę mięsa? A tatuaże wymieniali po każdej walce?

Phist napisał(a):
Jesli targetnie cie full obuffowane party nukerow/archerow z UD padasz prawie rownie szybko jak bez.

Nie mozna sprowadzac wszystkiego do "a gdy mnie targetnie archer party"
W mass jest takie zamieszanie ze "kazdy bije kazdego" a ty masz ustac na tyle dlugo by 'znudzic' tego, kto cie wzial w target, dajac przy tym Dance calemu party.


Zaraz, zaraz. Zdecyduj się.
To wreszcie wszyscy assystują targeterowi czy każdy bije każdego.
W przypadku targetowania przez full archer lub nuker party żadna konfiguracja nie daje gwarancji przeżycia.
Nawet Twoim uber BD w +CON konfiguracji nie wróżę powodzenia.
Przeżyją dłużej niż ja 3 a może 5 sekund?
Ponadto nigdy ataki całego party nie są skoordynowane idealnie.
W szczególności biorąc pod uwagę Twoją uwagę na temat każdy bije każdego.
Co za tym idzie rzadko się zdarza sytuacja żeby tłukło Cię na raz 6 archerów.
No chyba, że u Was support klasy są tylko na walkerze, a healer Wam zbędny.
I macie full archer party.

Phist napisał(a):
Powiem szczerze ze pierwszy raz sie spotykam z taka konfiguracja u BD.
Istnieja dwa poprawne buildy BD:
- Tallum Heavy + TSU*SLS OE ewentualnie Kesh*Kesh - PvE, PvP 1v1
- OE Doom / IC + Kesh*Dama / DLE*Tallum - PvP
Oczywiscie mozna grac w innych, ale staram sie stosowac zasade, ze jesli moge cos osiagnac latwiej to nie utrudniam sobie, tego na sile -.-


Zapomniałem. To już przerabialiśmy w jakimś wątku.
Na Lionie wszyscy mają Doom +6 i biegają w S setach.

Co do Majestic seta. To ciekawe. Bo na BattleTournamencie była nagminna.
Zresztą nie tylko tam. Na filmie, który link podałem koleś też jest w Majestic. Większość BD biega w Majestic ze względu na Stunt resist i mają rację.
Ale najwyraźniej na uber Lionie wszyscy wiedzą lepiej. :] Przecież rządzicie wszędzie. :wink:

Choć przyznam, że widzę ludzi biegających w Tallum i Kesh.
Ale mówiąc szczerze. To jest konfig pod Gladiatora i jego specjale, a nie BD.
Akurat Majestic set jest konfigiem pod używanie łuku.
Ponadto Twój Tallum i Kesh*Kesh zjedzą Cię żywcem jeśli chodzi o kasę.

A co do IC i DLE*Tallum+4 - tak bardzo chętnie, z przyjemnością.
Tyle, że niewielu ludzi poza głównymi ally i ebuyerami na nie stać.
A przeludniony Bartz nie składa się z dwóch stron konliktu jak wyludniona Liona.
A Baiuma da się zabić tylko raz - rez na niego nie działa. I nie dopchasz się do niego jesli nie jesteś w najmocniejszych ally.
A my mówimy tu o realnych możliwościach, a nie marzeniach ściętej głowy.
Jest takie mądre przysłowie: "Mierz siły na zamiary".


Phist napisał(a):
Dziwne Bartz niby najstarszy, najbardziej rozwiniety serwer a jego gracze maja mniej epic items niz ludzie grajacy na Lionna?
Na Lionnie naprawde co drugi gracz, z dwoch liczacych sie na serwerze ally chodzi ubrany w taki wlasnie sprzet O.o


Hmmm. Policzmy. Boss jewelry weszła wraz C4 w lutym.
To jest 6 miesięcy. Razem ok. 200 dni. Baium spawnuje się co 5 albo co 7 dni.
Weźmę pod uwagę założenie optymistyczne. Co 5 dni.
Niby miałem jakieś podstawy wyższej matemtyki na studiach, ale nijak nie wychodzi mi więcej niż 40 sztuk.
Pomijam też oczywisty fakt, że szansa na dropnięcie biżuterii nie jest równa 100%.
To ilu jest tam Was w Waszych największych ally? Po 40?
Z tego co dobrze pamiętam na BattleTournamencie tylko Bartz biegał w full S gradzie za wyjątkiem nukerów. Z wiadomych powodów.
Jakoś tam wypasiona Liona nie zabłysnęła. Czyżby mieli sprzęt z wadami fabrycznymi?


Phist napisał(a):
Lvl w tym przypadku ma naprawde niewielkie znaczenie. Widzialem wielu graczy na 78, ktorzy * kupili postac * botowali wiecej niz grali * sa w PvE Ally, nie majacym stycznosci z PvP *
i wiedza naprawde niewiele na temat PvP swoim charem.

Czyżbyś sugerował, że kupiłem/wybotowałem postać?
Sądzę, że 99% osób na tym forum, będzie miało ubaw po pachy.
Grałem w L2 wtedy, kiedy Ty jeszcze nie wiedzałeś o istnieniu tej gry. :]

Phist napisał(a):
Nie widze sensu ciagniecia dalej tej 'wymiany pogladow' pomiedzy mna a Ethanem i za wszelka cene broniacym go kolega, szczegolnie gdy do jednej ze stron nie dochodza zadne argumenty i jest twardzie przekonana co do swojego, niekoniecznie prawidlowego buildu

Za to Ty uważasz, że masz monopol na rację. Przyganiał kocioł garnkowi. :D
Zaraz, zaraz nie dałem Ci żadnych argumentów?
To o czym ja niby cały czas pisałem? Nie wyjaśniłem Ci swojego toku rozumowania?
Już Ci powiedziałem po, co BD jest niepotrzebne gimpowanie STR kosztem CON. Bonus z HP w przypadku BD jest nikły.
Przy niskiej podstawie +25% jest także nikłe. To jest prosta matematyka.
BD nie jest main targetem. A gdy nie jest, ma się do czegoś przydać.
Na przykład używając łuku. A nie tak, jak to zasugerowałeś bawić gawiedź swoich tańcem. 1.5k damage to jest mało w mojej konfiguracji?
A tyle da się wykręcić na robe userach bez Twojego osławionego CoVa i lionowego kompletu boss jewelery, na zwykłym SoulBow w/ QR?
Mam do Ciebie pytanie. Czyżby na uber Lionie BD był pierwszym targetem? Przed archerami i nukerami?
Jeśli każdy wali każdego to niby jak 2-3 łuczników ma mnie zabić na UD, gdy ja spamuję CP/QHP poty + leczenie?
Zapomniałem. U was wszyscy mają 78 lvl, full S grade i komplet boss jewelry, a BD zapomniał wziaść potów, a za to wział 10k SSS.

Alucreid napisał(a):
Czyli build Ethana sie sprawdza w PvP, bo z nim duzo grasz PvE i dlatego w PvP tez jest najs.

Acha. Tzn, że levelujecie podczas mass PvP?
I 8 godzin na dobę tłuczecie się jeden przez drugiego?
Not bad. Życzę powodzenia w dotarciu do lvl 78.



Jak zejdziesz na ziemię to może ta rozmowa będzie miała sens.
Obecnie mija się ona z celem. EOT.


Ostatnio edytowano 17 sie 2006, 00:12 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 00:24 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
Idac twoim tokiem rozumowania nie warto zwracac uwagi na HP, p.def i m.def w tej grze, bo i tak padniesz jesli targetnie cie cale party archerow/nukerow.

Co inego zgimpować sobie HP, a co innego wybrac rozwiązanie zbalansowane.
Zarówno do PvP i PvE. Czyżby na Lionie BD robili za kupę mięsa? A tatuaże wymieniali po każdej walce?

Czyli nie masz ani hp, ani p atak.
Jaki ses robic chara który nie jest ani DD, ani “tankiem” w przypadku bd?


Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
Nie mozna sprowadzac wszystkiego do "a gdy mnie targetnie archer party"
W mass jest takie zamieszanie ze "kazdy bije kazdego" a ty masz ustac na tyle dlugo by 'znudzic' tego, kto cie wzial w target, dajac przy tym Dance calemu party.

Zaraz, zaraz. Zdecyduj się.
To wreszcie wszyscy assystują targeterowi czy każdy bije każdego.
W przypadku targetowania przez full archer lub nuker party żadna konfiguracja nie daje gwarancji przeżycia.
Nawet Twoim uber BD w +CON konfiguracji nie wróżę powodzenia.
Przeżyją dłużej niż ja 3 a może 5 sekund?
Ponadto nigdy ataki całego party nie są skoordynowane idealnie.
W szczególności biorąc pod uwagę Twoją uwagę na temat każdy bije każdego.
Co za tym idzie rzadko się zdarza sytuacja żeby tłukło Cię na raz 6 archerów.
No chyba, że u Was support klasy są tylko na walkerze, a healer Wam zbędny.
I macie full archer party.


Tylko taki “uber” bd w con build nie idzie kamikaze wystawic sie na range 900 zeby zostac “ustrzelonym” a ty ze swoim wannabe DD sie wystawisz i wtedy jestes target nr1.
Na mass pvp ten kto sie wystawia jest odrazu targetowany, tutaj ci nawet ud nie pomoze bo i tak cie ustrzela.
A texty z supportem na walkerze zachowaj dla siebie....

Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
Powiem szczerze ze pierwszy raz sie spotykam z taka konfiguracja u BD.
Istnieja dwa poprawne buildy BD:
- Tallum Heavy + TSU*SLS OE ewentualnie Kesh*Kesh - PvE, PvP 1v1
- OE Doom / IC + Kesh*Dama / DLE*Tallum - PvP
Oczywiscie mozna grac w innych, ale staram sie stosowac zasade, ze jesli moge cos osiagnac latwiej to nie utrudniam sobie, tego na sile -.-


Zapomniałem. To już przerabialiśmy w jakimś wątku.
Na Lionie wszyscy mają Doom +6 i biegają w S setach.

Co do Majestic seta. To ciekawe. Bo na BattleTournamencie była nagminna.
Zresztą nie tylko tam. Na filmie, który link podałem koleś też jest w Majestic. Większość BD biega w Majestic ze względu na Stunt resist i mają rację.
Ale najwyraźniej na uber Lionie wszyscy wiedzą lepiej. :] Przecież rządzicie wszędzie. :wink:

Choć przyznam, że widzę ludzi biegających w Tallum i Kesh.
Ale mówiąc szczerze. To jest konfig pod Gladiatora i jego specjale, a nie BD.
Akurat Majestic set jest konfigiem pod używanie łuku.
Ponadto Twój Tallum i Kesh*Kesh zjedzą Cię żywcem jeśli chodzi o kasę.

A co do IC i DLE*Tallum - tak bardzo chętnie, z przyjemnością.
Tyle, że niewielu ludzi poza głównymi ally i ebuyerami na nie stać.
A przeludniony Bartz nie składa się z dwóch stron konliktu jak wyludniona Liona.
A my mówimy tu o realnych możliwościach, a nie marzeniach ściętej głowy.

Nie mylisz sie, na lionnie wszyscy biegaja w doom+16 i S+25....

A co do tallum i Kesh*Kesh i o kase na ss, to who care i jak zalezy na fast expieniu?

IC+dle*tallum jak kogos stac to ma, jak nie to beiga w czyms innym proste

Niewiem jak ty, ale jak ja “mowie o marzeniach” to raczej bym sie IC+dle*tallum nie podniecal bo to se moge kupic, raczej “marzył” bym o drac+16 w/focus (moze byc nawet bez focus:D)
A co do reszty posta, to szkoda gadac, widac ze masz jakis kompleks na tym punkcie “bo na battleturnamencie wszyscy biegali w tym i w tym i ja tez bede!”

Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
Dziwne Bartz niby najstarszy, najbardziej rozwiniety serwer a jego gracze maja mniej epic items niz ludzie grajacy na Lionna?
Na Lionnie naprawde co drugi gracz, z dwoch liczacych sie na serwerze ally chodzi ubrany w taki wlasnie sprzet O.o


Hmmm. Policzmy. Boss jewelry weszła wraz C4 w lutym.
To jest 6 miesięcy. Razem ok. 200 dni. Baium spawnuje się co 5 albo co się 7 dni.
Weźmę pod uwagę założenie optymistyczne. Co 5 dni.
Niby miałem jakieś podstawy wyższej matemtyki na studiach, ale nijak nie wychodzi mi więcej niż 40 sztuk.
To ilu jest tam Was w Waszych największych ally? Po 40?
Z tego co dobrze pamiętam na BattleTournamencie tylko Bartz biegał w full S gradzie za wyjątkiem nukerów. Z wiadomych powodów.
Jakoś tam wypasiona Liona nie zabłysnęła. Czyżby mieli sprzęt z wadami fabrycznymi?

Baium ma respawn 5 dni, i tylko on daje epic jawelery?
Dla przykladu ant queen am respawn bodajrze 18h a tez daje zajebisty ring,
Tak i u nas jest najwiecej 40 osob w ally i te ally poszlo i rozwalilo Valakasa.
Niestety biedny Bartz z ally po 350 osob nie da rayd ubic Valakasa.
/supersadface

Jak juz mowilem, masz kompleks na punkcie battleturnamentu...

Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
Lvl w tym przypadku ma naprawde niewielkie znaczenie. Widzialem wielu graczy na 78, ktorzy * kupili postac * botowali wiecej niz grali * sa w PvE Ally, nie majacym stycznosci z PvP *
i wiedza naprawde niewiele na temat PvP swoim charem.


Czyżbyś sugerował, że kupiłem/wybotowałem postać?
Sądzę, że 99% osób na tym forum, będzie miało ubaw po pachy.
Grałem w L2 wtedy, kiedy Ty jeszcze nie wiedzałeś o istnieniu tej gry. :]

Raczej chcial powiedziec ze nub zawsze bedzie nubem, niezaleznei jaki lvl wygrinduje....

Ethan napisał(a):
Phist napisał(a):
Nie widze sensu ciagniecia dalej tej 'wymiany pogladow' pomiedzy mna a Ethanem i za wszelka cene broniacym go kolega, szczegolnie gdy do jednej ze stron nie dochodza zadne argumenty i jest twardzie przekonana co do swojego, niekoniecznie prawidlowego buildu


Za to Ty uważasz, że masz monopol na rację. Przyganiał kocioł garnkowi. :D
Zaraz, zaraz nie dałem Ci żadnych argumentów?
To o czym ja niby cały czas pisałem? Nie wyjaśniłem Ci swojego toku rozumowania?
Już Ci powiedziałem po, co BD jest niepotrzebne gimpowanie STR kosztem CON. Bonus z HP w przypadku BD jest nikły.
Przy niskiej podstawie +25% jest także nikłe. To jest prosta matematyka.
BD nie jest main targetem. A gdy nie jest, ma się do czegoś przydać.
Na przykład używając łuku. A nie tak, jak to zasugerowałeś bawić gawiedź swoich tańcem. 1.5k damage to jest mało w mojej konfiguracji?
A tyle da się wykręcić na robe userach bez Twojego osławionego CoVa i lionowego kompletu boss jewelery?
Mam do Ciebie pytanie. Czyżby na uber Lionie BD był pierwszym targetem? Przed archerami i nukerami?
Jeśli każdy wali każdego to niby jak 2-3 łuczników ma mnie zabić na UD, gdy ja spamuję CP/QHP poty + leczenie?
Zapomniałem. U was wszyscy mają 78 lvl, full S grade i komplet boss jewelry, a BD zapomniał wziaść potów, a za to wział 10k SSS.

Tylko zeby kogos walnac z luku cza podejsc na 500 range a z tym zycze GL w mass pvp wychylasz sie=jestes dead nawet kliknac ud nie zdazysz.
Tak na UBER Lionna jak BD sie wystawi pierwszy na range to go “zastrzela” , szczegulnie jak bedzie biegl na 500 range :lol:.
Tak u nas wszyscy maja 78/78/78/78 S grade+25 boss jawelery+16 ale cholera zawsze zapominamy o potach i bierzemy te 30k sss coby nie braklo podczasz pvp....



Ethan napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Czyli build Ethana sie sprawdza w PvP, bo z nim duzo grasz PvE i dlatego w PvP tez jest najs.

Acha. Tzn, że levelujecie podczas mass PvP?
I 8 godzin na dobę tłuczecie się jeden przez drugiego?
Not bad. Życzę powodzenia w dotarciu do lvl 78.


Nie no brak mi slow.
Poprostu
Selfownage

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 00:52 
Cytuj  
Proponuje nie schodzic na temat Server VS Server - nie ma on wplywu na buildy BD. Wpomnialem o Lionne w reakcji na twoja wypowiedz o Bartzie i braku S grade na nim.
( W co ciagle trudno mi uwierzyc )

Ethan napisał(a):
A co do IC i DLE*Tallum - tak bardzo chętnie, z przyjemnością.
Tyle, że niewielu ludzi poza głównymi ally i ebuyerami na nie stać.
A przeludniony Bartz nie składa się z dwóch stron konliktu jak wyludniała Liona.
A my mówimy tu o realnych możliwościach, a nie marzeniach ściętej głowy..

Szczerze mowiac jakbym olal suba moge miec taki stuff.
Jak widzisz calkiem realne, a nie jestem ebayerem, ale kogo to interesuje?
Mowilismy o NAJLEPSZYM zestawieniu dla BD, NIE najtanszym.

Ethan napisał(a):
Czyżbyś sugerował, że kupiłem/wybotowałem postać?
Sądzę, że 99% osób na tym forum, będzie miało ubaw po pachy.

Celowo pominales trzecia mozliwosc?

Ethan napisał(a):
Grałem w L2 wtedy, kiedy Ty jeszcze nie wiedzałeś o istnieniu tej gry.

To az glupio komentowac.

_____________________________________________________

Na pozostalej czesc twojego posta celowo nie odpisuje.
Musialbym sie powtarzac a to nie ma sensu IMO.


Kazdy przedstawil swoje argumenty...
Zarowno ty jak i twoj kolega Sylvian jestescie przekonani wyzszosci swojego PvP-PvE builda i nie dopuszczacie innych mozliwosci.


W takiej sytuacji dalsze ciagniecie tej rozmowy nie ma sensu i moze sie przeksztalcic w niepotrzebny flame.

pozdro


BTW ALU:

Obrazek

<3 :]

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 01:07 
Cytuj  
Phist napisał(a):
BTW ALU:

Obrazek

<3 :]


Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 07:53 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Piszpan napisał(a):
phist ale ten build sie swietnie sprawdza zarowno w pve jak i pvp. Z ethanem mamy party pve codziennie praktycznie a pvp tez sie czasem zdarza, i to by bylo na tyle.


Czyli build Ethana sie sprawdza w PvP, bo z nim duzo grasz PvE i dlatego w PvP tez jest najs.

Nie stawiaj roweru na lodowce bo ci ziemniaki w piwnicy zgnija.


Ty umiesz czytac? C Z Y T A C ? Moze pisac ze spacjami bedzie latwiej? A moze duzymi literami? Alu zaczynasz robic z tego forum 2 l2guru masa spamu nic nie wnoszacego, wspolczuje osobie ktora za pare miechow bedzie sie musiala przekopac przez twoje posty +1.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 09:53 
Cytuj  
Niezłe buractwo ROFL. Ej pochwalcie się kim gracie, szczególnie interesuje mnie pan Phist, który wyrusł jak grzyb po deszczu i zaczął smrodzić... Takie toretyzowanie to możńa sobie uprawiać w polityce.

Pojęcia o BD nie macie (jak i o kilku innych klasach, o których już pan Alu próbował się wypowiadać) ale oczywiście wszystkie rozumy pozjadaliście. Łatwo przykładać ludzi do swojej miarki ale nie wszyscy kupili swoje postacie czy wylevelowali w skosnokim towarzystwie.

Z łaski swojej przestańcie się wypowiadać bo 'opinie' osób, które nie grają daną klasą nie wnosza nic poza zamieszaniem. Szczególnie, że i tak w dupie macie opinie innych i nawet nie raczycie przeczytać ze zrozumieniem tego co pisza inni.

Edited:
Alucreid napisał(a):
Phist napisał(a):
gratz
pooma napisał(a):
juz sklepik postawilem =P

o co chodzi? >.<
Na 76 bys mogl postawic ze skupem S grade, a 75? nie czaje.. :roll:

Bo ludzie handluja matsami/itemami whatever, nie tak jak ty ebay ebay ebay...
Dla ciebie skup=shop z arrow za 100m i info "WTB Anth earring 1.2b PM".
Inni musza ciezko pracowac na swoj sprzet:P
<3 you

Mówi samo za siebie IMO. Z czym do ludzi, z czym?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 10:00 
Cytuj  
Do zamkniecia topic ><

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 10:20 
Cytuj  
Wg mnie dobrze to Karol podsumował.Nie ma jednego best setup, wszystko zależy od sytuacji... czasem BD potrzebuje CON setup (np na open field gdzie ma za zadanie przeżyć jak najdłuzej i walnąć meduse kiedy wróg jest jeszce blisko siebie), a czasem pure DD setup jest lepszy- małe walki w cata/necro+ganki+o wiele łatwiejsze levelowanie.
IMO setup Ethana jest dobrze zbalansowany, gdybym grał BD prawdopodobnie też bym takowy wybrał, gdyż ani nie zrobił z siebie glass cannona (+4STR,DEX-8CON) który walke ogląda z pozycji leżącej, ani też też biegającej kupy mięsa która poza tym że w PvP jedyne co zrobi to dance of medusa, to jest niezdolna do levelowania.Jego setup (STR, bez maxymalnego gimpowania CON) pozwala mu zarówno dobrze levelować ( nie musze chyba pisac dlaczego) jak i odgrywać jakaś role w PvP- puścić meduse (oczywiście jeżeli wie jak uzywać potionów), potem UD i bow... a BD z STR setup i z dobry łukiem naprawde boli.Zresztą naprawde nia ma sensu nad tym spekulowac, i tak nie znajdziemy optymalnego setup dla BD, bo nie zostało konkretnie sprecyzowae o jakie/gdzie PvP chodzi.

@Alu & Phyist- przestancie te durne screeny wrzucac bo naprawde ani to śmieszne ani w niczym nie pomaga.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 11:54 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
@Alu & Phyist- przestancie te durne screeny wrzucac bo naprawde ani to śmieszne ani w niczym nie pomaga.


Tez sie przylacze do tej prosby - powoli sie zaczynam czuc jak na pogawedkach :)

Sylvian napisał(a):
(...) Ej pochwalcie się kim gracie, szczególnie interesuje mnie pan Phist, który wyrusł jak grzyb po deszczu i zaczął smrodzić... (...)


Fatty, skup sie na ocenie merytorycznej postow - to, jak dlugo ktos sie udziela na forum nie ma specjalnego znaczenia w dyskusji na konkretny temat prawda?

Nie widze potrzeby zamykania watku - zaczne po prostu kasowac posty ktore nic nie wnosza do pierwotnego tematu tego watku.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 191 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.