mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 23:55 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Ahha Alu przegiąłeś, pisząc do kogoś go lev... gówno mnie obchodzi ze zrobili ci 1 lub 15 leveli, zawsze na to samo wyjdzie.

Przynajmniej nie kupilem chara jak ty.

Itachii napisał(a):
Jesteś lepszy od Piszpana w lev,adenie?Jesteś prophetem, wiadomo że w party siedzisz z dupą i nic nie robisz tylko dropy dostajesz.

No tak dlatego jak expilem propa walilem z bowa, potem aoe jako healer/buffer/puller, no i ofc cala kase zarobilem z dropow :D
A o piszpanie mowa bo ostatnio byl troszke butthurt na ircu odnosnie ile mam adeny ><
Zreszta nie tylko on.
Zauwazylem ze na tym forum nie powinno sie mowic ile ma sie adeny in game, bo ludzie ci do gardel zaczna skakac....


Itachii napisał(a):
Po normalnej, ludziej odpowiedzi Ethana cytujesz go i piszesz /supersadface?

GTFO, czysta ignorancja.

Nieuzasadnione zmieszanie czlowieka z gownem nazywasz "ludzka odpowiedzia"?
Rownie dobrze moglem wziasc to w quote i skierowac w niego.

PS: A jak mam okazje kogos wkurwic, to czemu nie?

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 00:25 
Cytuj  
Haha no tak, ale ja nie pisze nikomu zebyż szedł zrobić reroll/nabił lev to wtedy pogadamy.Dla mniej jestes typowym przykładem forum spammera który nie pisze nic sensownego, ignorantem który przez to że siedzial w bot party i miał czas na trollowanie forum teraz udaje że wie wszystko najlepiej:o Anyway welcome on my ignore list.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 00:41 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Haha no tak, ale ja nie pisze nikomu zebyż szedł zrobić reroll/nabił lev to wtedy pogadamy.


Nawiazales do mojego plvl, ja nawiazalem do twojego ebay chara.

Itachii napisał(a):
Dla mniej jestes typowym przykładem forum spammera który nie pisze nic sensownego

Alucreid
Posty: 544
Dołączył: 28 Lip 2005

Itachii napisał(a):
ignorantem który przez to że siedzial w bot party i miał czas na trollowanie forum teraz udaje że wie wszystko najlepiej:o

Nie udaje, nie musze, jak co niektorzy z tego forum...


Itachii napisał(a):
Anyway welcome on my ignore list.

Cry me a river


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 07:13 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
No tak dlatego jak expilem propa walilem z bowa, potem aoe jako healer/buffer/puller, no i ofc cala kase zarobilem z dropow :D
A o piszpanie mowa bo ostatnio byl troszke butthurt na ircu odnosnie ile mam adeny ><
Zreszta nie tylko on.
Zauwazylem ze na tym forum nie powinno sie mowic ile ma sie adeny in game, bo ludzie ci do gardel zaczna skakac....

PS: A jak mam okazje kogos wkurwic, to czemu nie?


Alu l2 rzucilo ci sie na mozg. Jakie butthurt na ircu? Ze jak powiedziales ze masz 1.4miliarda to jest niezle? btw. wiesz za 100m na lionna daja 20m na bartz? :)

A teraz Alu cos ci na koniec powiem odpusc sobie wreszcie. Pomysl o jednym ze skoro NIKT ci nie przyznaje (phista nie licze bo to jakis wkret, nie wiadomo kto co i jak) racji to co MUSI byc z tym nie tak. Skoro wszyscy po TOBIE jada to rzeczywiscie jestes tylko dzieciakiem ktory NIGDY w zyciu juz tego nie zrozumie. Jak bedziesz tak wyrazal swoje opinie w irl uwierz mi ze to sie dla ciebie zle skonczy. Alu po prostu dorosnij.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:21 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Alucreid napisał(a):
No tak dlatego jak expilem propa walilem z bowa, potem aoe jako healer/buffer/puller, no i ofc cala kase zarobilem z dropow :D
A o piszpanie mowa bo ostatnio byl troszke butthurt na ircu odnosnie ile mam adeny ><
Zreszta nie tylko on.
Zauwazylem ze na tym forum nie powinno sie mowic ile ma sie adeny in game, bo ludzie ci do gardel zaczna skakac....

PS: A jak mam okazje kogos wkurwic, to czemu nie?


Alu l2 rzucilo ci sie na mozg. Jakie butthurt na ircu? Ze jak powiedziales ze masz 1.4miliarda to jest niezle? btw. wiesz za 100m na lionna daja 20m na bartz? :)

Kolejny przyklad zazdrosci.
Mozesz tak sobie to tlumaczyc.

Piszpan napisał(a):
A teraz Alu cos ci na koniec powiem odpusc sobie wreszcie. Pomysl o jednym ze skoro NIKT ci nie przyznaje (phista nie licze bo to jakis wkret, nie wiadomo kto co i jak) racji to co MUSI byc z tym nie tak. Skoro wszyscy po TOBIE jada to rzeczywiscie jestes tylko dzieciakiem ktory NIGDY w zyciu juz tego nie zrozumie. Jak bedziesz tak wyrazal swoje opinie w irl uwierz mi ze to sie dla ciebie zle skonczy. Alu po prostu dorosnij.

LOL i tu sie mylisz nawet Razparuk mi przyznal racje co bylo dlamnie omg so owned.
A "jedzie" mnie kto? ty sylvian i ethan+itachii, reszta nie ma glosu, bojac sie ze jak poprze ejdnego zostanie sflejmowana przez druga "grupe".


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:27 
Cytuj  
Nom zabrałem głos bez wspierania kogokolwiek.
Co do przyznawania racji to jestem daleki,szczególnie w pewnych aspektach twoich wypowiedzi...


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 13:28 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Nom zabrałem głos bez wspierania kogokolwiek.
Co do przyznawania racji to jestem daleki,szczególnie w pewnych aspektach twoich wypowiedzi...

ta ale w jednym mi przyznales racje, co zwazywszy na fakt iz zawsze sie flejmujemy, jest "pewnym" wyroznieniem :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 15:33 
Cytuj  
No nic kid ignore bo nie ma sensu z toba gadac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:07 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
phista nie licze bo to jakis wkret


thx


Ja Cie nie obrazam i oczekuje od Ciebie tego samego.


Posty: 19
Dołączył(a): 16.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 03:51 
Cytuj  
musicie sie klucic ?
Alucreid moze troche ochlon co ? bo takim zachowaniem tylko mozna o Tobie sobie popsuc zdanie jak sie czyta.

nie robcie z tego forum kolejnego miejsca do jakichs glupich wojen - ok ?
komus sie nie podoba to nie musi tu pisac

bluzgow nie uznaje - macie problem zalatwcie to na prv / w grze a nie w miejscu publicznym

PS: jadac jeden po drugim tylko sie osmieszacie ;/ i mowie to do obu ston ... chyba nie jestescie szczeniakami nie ? to sie tak prosze nie zachowywac - dziekuje

Pozdrawiam
Ari

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 09:22 
Cytuj  
Przynajmniej jest ciekawie i mozna sobie cos poczytac;) Troche "akcji" sie zawsze przyda na forum :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 09:56 
Cytuj  
Amen.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 11:32 
Cytuj  
zabic ich wszystkich a Karol niech kasuje posty :D

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 12:10 
Cytuj  
Jakis fajniutki flejmik byl, a ja to przespalem :cry:


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 13:48 
Cytuj  
EDIT Karol66:
Alu - jesli bardzo chcesz bana to od razu napisz do beasta - oszczedzisz mi roboty.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 15:42 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
EDIT Karol66:
Alu - jesli bardzo chcesz bana to od razu napisz do beasta - oszczedzisz mi roboty.

Dobra dobra, koniec z flejm (na dzisiaj :>)


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2006, 16:07 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
Alucreid napisał(a):
EDIT Karol66:
Alu - jesli bardzo chcesz bana to od razu napisz do beasta - oszczedzisz mi roboty.

Dobra dobra, koniec z flejm (na dzisiaj :>)


Mimo wszystko te posty nie powinny zostac usuniete, a trafic do FLAMES.
Z przyjemnoscia bym je poczytal, a teraz juz nie mam jak :cry:


_________________
Obrazek


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:09 
Cytuj  
ciekawy test z pts
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... art=1&vc=1


-co sadzicie na ten temat?


_________________
Hindemith/offensive

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 13:52 
Cytuj  
Nie chce mi sie czytac XXX stron tego watku ale facet IMO wyciaga bledne wnioski z tego testu.
Uznaje ze moby na ktorych testowal sa "idealne dla nukera" a nie sa - w FOD nuker/archer na tym lev, zabufowany wyciaga spokojnie ok 3 mln XP na godzine.
Te moby pod goddard sa fajne dla nukerow tylko w jednym przypadku - jesli np. jakis necro chce oszczedzac kase solujac CDL'em.

Pomijajac takie "drobiazgi" jak wrazliwosc moba na pewne typy obrazen, zdolnosci specjalne albo "wspolczynnik arkadka" ^^ to tankiem sie fajnie soluje na half HP mobach bo nawet jak zagruje 3 na raz to szybko je zabija i nie zbiera duzego dmg. To samo dla tankopodobnych klas (wliczajac PP i bishopa - przy czym Ci dwaj potrafia sobie dobrac niekiedy nawet moby 2x HP tak, ze maja praktycznie constans killing bez resta).
BH ma podobnie ale ze wzgledu na spoil+mane lepsze sa dla niego 1xHP.
Archerem bicie half HP mobow kompletnie mija sie z celem bo krtyk zabija moba half HP "pare razy" => dla niego dobre sa 1-2x HP (na tyle duzo zeby krytyk sie "nie zmarnowal" a na tyle malo zeby mob nie dochodzil na kontakt).
Magiem, zaleznie od spota mozna walic praktycznie wszystkie ale to jedyna klasa ktora bezkontaktowo potrafi zabic nawet 4x HP moba.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 17:49 
Cytuj  
Obrazek

:D


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 340 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.