mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 51
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:38 
Cytuj  
A tam Shadhun ! chodz do nas :)


_________________
Pomyslowy Dobromir

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 17:54 
Cytuj  
A macie miejsce dla 3 ?. Bo zaczynam z kumplami.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 18:41 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
A macie miejsce dla 3 ?. Bo zaczynam z kumplami.


zaraz bedzie "daj" :P

btw chodz, chodz, od 6 wrzesnia bedzie wiecej jak 3 ;]


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 18:56 
Cytuj  
Czy mowisz o mnie szadziu :oops: ? :>


Edytka: zastanawiam sie wlasnie nad nowym serverem, bo jesli tam zaczniemy to wybiore dorfa (craft lub spoil - pomozcie co lepiej na nowym servie?), albo waham sie miedzy SWSem a PW... Bo jesli pojdziemy na stary server to raczej napewno SWS lub PW, nie wiem ktorego elfika jeszce wybrac:)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 19:06 
Cytuj  
Ej kurde też chciałem SwS, ale jeszcze sie wacham.

Brakuje mi jakiegoś damage dealera dobrego który mógłby latać w dual swordami (ehh ten look broni w l2).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 19:14 
Cytuj  
A Gladiator to nie jest DD ? Bo przeciez nie buffer
Edit: Ah nie doczytalem , mialo byc DOBREGO DD


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 19:27 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Edytka: zastanawiam sie wlasnie nad nowym serverem, bo jesli tam zaczniemy to wybiore dorfa (craft lub spoil - pomozcie co lepiej na nowym servie?)

Na nowym serwie przydatnosc BH/WS bedzie podobna. Jednym i drugim robisz kase: WS siedząc w miescie zarabiasz nawet zostawiając go 'afk' na noc, dosc trudno znalesc nim party jesli nie grasz z kumplami, BH robisz adene w trakcie expienia, przez co latwiej znalesc random grupe.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 19:33 
Cytuj  
Phist napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Edytka: zastanawiam sie wlasnie nad nowym serverem, bo jesli tam zaczniemy to wybiore dorfa (craft lub spoil - pomozcie co lepiej na nowym servie?)

Na nowym serwie przydatnosc BH/WS bedzie podobna. Jednym i drugim robisz kase: WS siedząc w miescie zarabiasz nawet zostawiając go 'afk' na noc, dosc trudno znalesc nim party jesli nie grasz z kumplami, BH robisz adene w trakcie expienia, przez co latwiej znalesc random grupe.

WS/BH napewno są przydatni, ale zapomnij o robieniu nimi pieniędzy. No może Ws na nowym serwerze to nie głupi pomysł. Ale BH zarabia tyle co kazdy inny członek party. O ile nie soluje albo grasz w duo zzysk z tego żaden.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 19:49 
Cytuj  
Odnosnie BH:
Moze inaczej niz to Sylvian ujal - zarabiaciut wiecej niz inne postacie - ale w B i A grady sie nie ubierzesz z tego. W Top C grady mozna sie spokojnie ubrac spoilujac CBP w Branded.

Odnosnie WS:
Tak do 5x lvl w cata i nekro mozna spokojnie lapac party albo samemu organizowac - pole party to 99% dorfy wlasnie w tamtych miejscach takze na party nie ma co narzekac. Jeli idzie o high lvl to nie wiem ale za pewne ciezej znalezc party. Jednak zobacz sobie jaka popularnascia cieszy sie topic na Blahu - serwer Bartz - szukanie AoE party do grupowych mobow - duzo ludzi deklaruje ze bardzo chetnie przyjmie kazdego pole usera w tym dorfy. Jasne ze to trudniejsze niz wiekszoscia innych klass ale nie jest az tak beznadziejnie jak to koledzy maluja.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 19:59 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
BH zarabia tyle co kazdy inny członek party. O ile nie soluje albo grasz w duo zzysk z tego żaden.

Rzeczywiscie Sylvian ma racje, ale mimo wszystko party z BH zarabia wiecej niz party bez BH :)
BH trza grac solo, zeby zarobic :P


_________________
Obrazek

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 20:30 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
@Fingo chyba nie w tą sama grę gramy.


Nie zalapales o co mi chodzi nic a nic. Nie chodzi o to ze top D bedzie tansze tylko o to ze bedzie mozna taniej kupic low i mid D - dlaczego? Ludzie beda sie pozbywac tego, a zeby ktos kupil musi byc taniej niz u npc. Stad beda mniejsze ceny. Na starych serwerach nikt nie uzywa low i mid D a juz na pewno nikt tym nie handluje, a co za tym idzie nie kupisz taniej niz u npc.
Phist napisał(a):
Rzeczywiscie Sylvian ma racje, ale mimo wszystko party z BH zarabia wiecej niz party bez BH
BH trza grac solo, zeby zarobic

Juz na jednym forum z takiej dyskusji wynikl flame - ja tylko powiem ze ja grajac BH robilem w 90% party bez share spoila i potrafilem dziennie samych CBP zrobic ok 300 (wtedy gdy ich cena byla ok 13- 14k ) nie liczac SoPow, Seal Stonow, etc. I nie gralem solo - solo nie da rady dorfem tluc w cata poleramem, zawsze mialem 2 - 3 - 4 osobowe party. Heh jedyny ktory sie powaznie wqrzyl na brak share spoila i wyszedl z party to byl gostek z ally Vampirez.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:01 
Cytuj  
fingo napisał(a):
ja tylko powiem ze ja grajac BH robilem w 90% party bez share spoila i potrafilem dziennie samych CBP zrobic ok 300

Grając tak jak piszesz można stosunkowo dużo zarobic, ale wydaje mi sie, że bez Share spoila raczej nie dostaniesz sie do wiekszości random grup.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:17 
Cytuj  
BH na poczatku dlugo mozna solowac (tak do 50 spokojnie).
Jesli masz dobre miejsca (czytaj dochodowe) spoil skompensuje z nawiazka koszt heal potow.

Na kazdym lev tez sie znajdzie spota gdzie jest duzo graczy - wystarczy poprosic grupe bez spoilera o mozliwosc spoilowania ich mobow - nie ma XP ale superszybko wyciagasz matsy.
Powiem tyle ze komplet matsow do tateosian jewerly zdobylem w 3 godziny spoilujac moby grupy walacej moby w L room.
I nie potrzeba do tego zbroi, broni, SSow etc.
Ale of korsik poswieca sie czas w ktorym by mozna bylo zrobic troche XP.

(z dobrymi macrami mozna tez spokojnie spoilowac moby botow jesli leaderem grupy nie jest ich BH - reakcja czlowieka zawsze jest szybsza niz reakcja bota na follow).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 sie 2006, 21:39 
Cytuj  
Jak sa boty ze spoilerem targetujacym to tez mozna zabierac spoila. Wystarczy zeby mobki mialy sociala do siebie. Do tego jeszcze dodac mozna manor.

Cytuj:
Grając tak jak piszesz można stosunkowo dużo zarobic, ale wydaje mi sie, że bez Share spoila raczej nie dostaniesz sie do wiekszości random grup.


Tak dlatego, ze malo kto bedzie mial ustawione By turn (bez spoila) nawet jak zaklada grupe bez BH. Po prostu nikt nie bedzie sobie wybieral gorszej opcji. Dlatego w wiekszosci przypadkow ja zakladalem grupe w cata i dlatego mialem By turn bez dzielenia sie spoilem.

Ale i tak najlepiej miec zgrana ekipe klanowiczow z ktorymi mozna razem expic.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 10:10 
Cytuj  
fingo napisał(a):
.

Ale i tak najlepiej miec zgrana ekipe klanowiczow z ktorymi mozna razem expic.


dlatego nie rozumiem nad czym shadhun sie zastanawia o.O


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 20:41 
Cytuj  
PIoter233 napisał(a):
Cześć wszystkim. Wczoraj usłyszałem o tej grze właśnie sobie ją pobieram.Chciał bym rzeby ktoś mnie w prowadził mnie w zasady tej gry.
NIe wiem czy tam ma profesje czy coś innego. PROSZE O POMOC

+
PIoter233 napisał(a):
Przeszukałem forum i nic nie znalazłem oprucz paru tematów których nie rozumiem. TO dacie wreście odpowiedz na moje pytanie???


To ja Ci dam odpowiedz Pioter - (CENZURA)!
To chyba najgłupszy temat wątku jaki tu widziałem, brawo (Nie wiem czy zacząć grać w Lineage 2?? POMOÓRZCIE)

jak dla mnie to jestes analfabetą choć masz juz 15 lat.
Co to (....) za pokolenie rośnie, dobrze że dodałeś "PROSZE O POMOC" - przynajmniej to napisales (niemal) poprawnie.
Zresztą wy wszyscy to piszecie bo brak wam kultury, obycia i poczucia własnej wartości.
A tak w ogóle to, znasz jeszcze jakies jenzyki łobce?

-Mamo, skąd te (...) się biorą?
- ...z internetu synku, z internetu.


Edit Karol66:
Wiecej szacunku dla mojego czasu please => nie uzywaj wyrazow powszechnie uznanych za obrazliwe.
Nie mam zadnych zastrzezen co do tresci ale po chuj przy tym przeklinac? :) ;)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 261
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2006, 20:57 
Cytuj  
Prawie sie posikalem ze smiechu.

Itachii, dziekuje.


_________________
Kendo
79+ Mystic Muse, 75+ Necro, 7x Warlock SOLD
81+ Adventurer, 75+ HE/Tyrant/BD SOLD
80+ Soulhound, 78+ Trickster, 75+ Bers, 64 Insp SOLD

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 00:32 
Cytuj  
lol
Itachii - your post hav been owned by Karol i juz nie jest taki fajny.
buuuuuuuuuuuuuu :har:


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 458
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 00:40 
Cytuj  
Itachii tak sie czepiasz polszczyzny ojczyzny, ze sam zapomniales pisac albo z ogonkami albo bez. No offence ale pouczac jednego a samemu robic przeplatanke...

Tak czy siak temat dno a autor mam nadzieje wyciagnie wnioski.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 27.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2006, 11:19 
Cytuj  
Itachii buuu...a ja nie zdarzylem zobaczyc wersje nieocenzurowanej...buuuuu


Deli
W I-net cie jest niepisane prawo ze nie uzywa sie polskich ogonkow. bo systemy nie polskie

np. jestes zagranica, pracujesz, mieszkasz, jestes na wakacjach i masz laptopa z ENG wersja OS czy inna arabska...albo w kawiarence i-netowe maja tylko ruskie windy...bo jestesw Moskwie i co widzisz....zamiast liter óąęćżń widzi sie #34232#2324#@3242 itp..albo inne znaczki .

to tak jakbys przegladal koreanska strone bez koreanskiej czcionki w OS.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.