mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 09:54 
 
SR
Zalety :
- szybkosc
- evasion <3
-czeste krytyki

Wady:
-zalosny dmg

Gralem SR przez 2 lata, w C1 nie wyobrazalem sobie lepszej postaci bo moglem solowac w AL czy GC, moby mnie nie trafialy, a jak robilo sie goraco to zawsze moglem uciec.

Jesli szukasz postaci ktora szybko wyleveluje z SE za plecami to bierz HE.
Jesli takiej ktora w pvp moze stac i tylko strzelac to tez HE.

SR jest stworzony do kasania przeciwnika i zaskakiwania. Jesli bedziesz mial pvp to liderem grupy musi byc ktos kumaty i tak np. nie ma sensu abys z wiekszoscia SR w party biegl na czolowe zderzenie z inna grupa, natomiast co innego jesli masz uciec, przebiec za budynkiem i zaatakowac z boku.
Podczas siege czesto biegalem z kolesiem ktory wiedzial do czego SR zostal stworzony i to wykorzystywal. Gdy bylo siege to czesto biegalismy po bocznych gorkach i tam wylapywalismy wroga, lub z gorki zbiegalismy na tyly wroga lub w bok wtedy gdy oni walczyli z innymi s przodu.

Innymi klasami nie gralem wiec sie nie wypowiadam. Ja w SR uwielbiam evasion z ktorym nawet biale moby maja problem aby cie trafic, speed dzieki ktoremu dorwiesz kazdego wroga ktory sie wycofuje, lub tez uciekniesz gdy goni cie gank.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 09:57 
 
z SE bardzo fajnie się expi łucznika, tylko zerka w sumie Ci będzie brakowało. Na haste2 są potionki, do tego będziesz miał recharge i exp non-stop.
Jeśli chodzi o tattoo - do PvE musowo +4 STR (najlepiej już od 40 lvla), ze względu na dobrego heala, możesz też po 52 lvlu wrzucić +4 DEX (ja mam tak właśnie... -9 CON), do PvP - co łucznik to inna opinia, sam nawet jeszcze nie zdecydowałem :|

Odnośnie klasy - najlepiej po prostu spójrz na skille. Zaletą SR zdecydowanie jest szybkość i to mi wszelkie jego braki rekompensuje. Po prostu przyjemnie się gra szybką postacią ^.^ Do tego duży crit rate, atk. speed (szczególnie z rapid fire - który zmniejsza zasięg strzału, ale skilli nie :>), evasion, selfbuffy na m.def (uzupełnia brak takiego buffa u SE ;]), speed... no ale najsłabiej strzela..

Obiektywnie patrząc, HE wydaje mi się najlepszym łucznikiem (największa suma CON+STR+DEX, critical power i boost attack speed przed 40-tym lvlem, ogromny jak na łucznika CON, niezły snipe...), no ale wolny dupek :P
HE jest mało skomplikowany, ale skuteczny. Dwa skille na krzyż, ale dużo weźmie na klatę zanim padnie.

PR ma dużo możliwości kombinowania (hex pomiędzy dwoma strzałami można puścić), do tego freezing strike do spowolnienia. Deadeye wydaje mi się słaby w porównaniu z Rapid Fire i Snipe. W dobrych rękach naprawdę cuda potrafi robić... Najsilniej bije i najszybciej pada :P w sumie ma tylko o 1 DEX mniej niż SR.. a STR o 5 więcej, więc na CON sobie odbili.

PS.
Sylv dochodzisz do 75 ? :>
PS.2.
Draconic z focusem niweluje wszelkie braki SR'a w STR :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:49 
 
Sylvi a nie myslales o dagerze jakims?
Taki dagger z se na plecach i nie siedzisz bijesz non stop. Setup taki sam jak na HE +4str +4dex z vr to i leczyc czesto nie bedziesz speciale walisz non stop bo cie se recahrguje. Pomysl o tym. Ja sie tam przymierzam do suba th wlasnie (sm,fd,speciale no i stasty con str). A jesli masz zamiar szybko zawsze znalezc party pomysl o bd (zawsze ich malo) heavy armor mialbys z grubego do 61 jakos by se poradzil o party nie ciezko abys do 58 dobil po 40 zrob setup na dmg z se na plecach tak samo jak th nie bedziesz siadal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 10:57 
 
Odpada, w rachubę wchodzi klasa którą da się wypompować jak najszybciej (jak wiadomo ilością wolnego czasu nie grzeszę). Zawsze chciałem archera także to best way IMO. I tak nie wiem czy coś wyjdzie z tego ale może ;)

Teraz czeka mnie tydzień czasu aż skasowany zostanie alt-spy ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 11:02 
 
Th wyexpisz duzo szybciej.
Wystaczy odpowiedni setup i oranie w dungach, a bedzie duzo szybciej niz archerem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 16:31 
 
W/g mnie HE to najlepszy lucznik jesli chcesz sobie zrobic archera i niewnikac w ''kombinacje'' rob HE, jesli lubisz wyzwania rob PR, SR wogle bym niebral pod uwage (niewiem moze takich mam SR na hinde^^, ale nie widze w nich nic pozatym ze szybko biegaja*)
* moim PR na full buff + song mam 220 speeda to nawet taki SR mi nigdy nieuciekl,
Zalety PR
- najmocniejsze pierdolniecie, zarowno normalnie jak i criticale.
- Hex, frz strike etc
- Dead eye - pojecie critical hit nabiera nowego znaczenia ^.~
- wysoki dex - eva,acu,speed
- wyglad 8)

Wady
- niski con - malo HP/CP etc
- najnizszy critical rate

Co do setup to do xpa polecam +5str-con + PL set z pp/se na plecach moby na 2-3 hity lub 1 critical.
Do pvp zalezy kto co lubi ja sie bawie z +8 dex, jak szczescie dopisze to niedlugo skompletuje doom set +6 i powoli zabieram sie za draco+focus to jak sie uda podziele sie wrazeniami :]


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 17:01 
 
Szu zawsze zdaze swoim Sr szybciej cie zestunowac niz ty mnie:) a dalej to juz roznie :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 20:31 
 
Piszpan stun to totolotto, czasem wali we mnie hawk w maj stuna - niewchodzi > ja jemu - wchodzi. Zreszto jak juz sie idzie na pvp/gank to resist shock u postaci z niskim con to podstawa. Stun zadaje ladny dmg ale bez porownania z double shot, ostatnio na gank party mialm sytuacje ze bylo 1 vs 1 z spsem w dc to wbilem w niego 4.8k z double shota :](kocham takie akcje) :P


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 22:26 
 
Ja mowie tylko ze moj stun bedzie szybciej a czy wejdzie to juz inna bajka:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 22:51 
 
Z argumentami typu "PR ma niski CON" albo "SR am wysoki DEX" to IMO zawsze była totalna lipa... od tego mamy tatoo, żeby można je było płynnie zmieniać a nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie w skrajność. Takżę opłaca się pompować dane cechy tylko do danego poziomu. To skille odróżniają te postacie najbardziej (no i to, że suma statysytk HE jest wyższa od reszty za to skillowo cienko to wygląda).

@Alu: IMO archer = najszybszy exp w solo (nie licząc poleusera). Różnica między TH a np. HE jest taka, że archer w dobrym spocie nie rusza się z miejsca tylko napierdziela spawnujące się moby. TH traci czas na bieganie między nimi. A crity archera jednak bolą...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 23:48 
 
Sylvian napisał(a):
@Alu: IMO archer = najszybszy exp w solo (nie licząc poleusera). Różnica między TH a np. HE jest taka, że archer w dobrym spocie nie rusza się z miejsca tylko napierdziela spawnujące się moby. TH traci czas na bieganie między nimi. A crity archera jednak bolą...

Dlatego powiedzial dung, majac takeigo se (vr rulez) th ma wyjebany dps, i uwierz na slowo ze expi duzo szybciej.
Zreszta spytaj jak expi wiekszosc archerow 40-52:D


_________________
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2006, 23:55 
 
Alucreid napisał(a):
Sylvian napisał(a):
@Alu: IMO archer = najszybszy exp w solo (nie licząc poleusera). Różnica między TH a np. HE jest taka, że archer w dobrym spocie nie rusza się z miejsca tylko napierdziela spawnujące się moby. TH traci czas na bieganie między nimi. A crity archera jednak bolą...

Dlatego powiedzial dung, majac takeigo se (vr rulez) th ma wyjebany dps, i uwierz na slowo ze expi duzo szybciej.
Zreszta spytaj jak expi wiekszosc archerow 40-52:D


uzywajac dagera i skili z dagera :)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 00:15 
 
Czyli mówicie ,żebym lepiej wymienił emi na crystala do expa do 52 lvlu ? :P


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 01:23 
 
Strzala napisał(a):
uzywajac dagera i skili z dagera

Skili niekoniecznie, ale dagger>bow (przynajmniej na he) 40-52, expienie wychodzi taniej, i ejst zdecydowanie szybciej.
ZabaTHC napisał(a):
Czyli mówicie ,żebym lepiej wymienił emi na crystala do expa do 52 lvlu ? :P
Ja bym polecal dark screamera z focus, focus>all w tej sprawie.
Z tym ze mowie, iz to sie sprawdza pod HE, niewiem jak z sr/pr wyglada taki setup.
Ale na HE 40-52 dagger>bow


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 01:45 
 
Dzięki za rade, spróbuje zobaczymy, może się sprawdzi może nie :P


Edit: PR + DS (SA Focus) + SE (Buff box) = Emi w wh :D


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 07:24 
 
Alucreid napisał(a):
Zreszta spytaj jak expi wiekszosc archerow 40-52:D


40-47 w jeden dzień na AI z pp na plecach, bez specjalnego wysiłku.
Na drugi dzień jak się uprzeć to i 52 można mieć.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 08:17 
 
Narazie wszelkie dungeony odpadają z prostej przyczyny. Od kilku miesięcy mamy cały czas po kilka wojen. Muszę widzieć przeciwnika. Co nie zmienia faktu, że dagger'a jakiegoś bede mial, szczegolnie że używając łuku na D/C grade trzeba własnego muła z SS'ami mieć (musze zarejestrować na dwarfie compressed pack recipe) ;)

@pomex: niektórzy mają pracę i rodzinę a i zabawić się lubią ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 08:39 
 
Sylvian napisał(a):
@pomex: niektórzy mają pracę i rodzinę a i zabawić się lubią ;)

Napisałem "bez specjalnego wysiłku" :P Ja nie miałem rechargera... Po prostu mobki x2 są tam na 2 crity (z PL setem i emi). Najlepszy exp do 48 lvla... dłuugo nie znajdziesz spota z takim exp over time jak AI :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 10:25 
 
pooma napisał(a):
Sylvian napisał(a):
@pomex: niektórzy mają pracę i rodzinę a i zabawić się lubią ;)

Napisałem "bez specjalnego wysiłku" :P Ja nie miałem rechargera... Po prostu mobki x2 są tam na 2 crity (z PL setem i emi). Najlepszy exp do 48 lvla... dłuugo nie znajdziesz spota z takim exp over time jak AI :]


i najlepiej miec SWS co by dropy i adene podnosil :P ^^


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 wrz 2006, 12:34 
 
pooma napisał(a):
40-47 w jeden dzień na AI z pp na plecach, bez specjalnego wysiłku.
Na drugi dzień jak się uprzeć to i 52 można mieć.

Ja w jeden dzien mojemu subowi zrobilem 54, wszystko zalezy jakich bufferow masz na plecach.
Ostatnio jeden gosc z zarichem podobno 55-61 zrobil w 1 dzien (orajac rb) ><


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.