mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 07:28 
 
Szu napisał(a):
omg Omg OMg OMG ...

Tez tak pomyslalem.
Szu napisał(a):
OK liste postaram sie zrobic specjalnie dla Alu jutro, bo teraz ide spac - wyklady od 8;45 :evil:

Oczywiscie zeby to byly buffy zwiekszajace crit dmg double shota.

Szu napisał(a):
To zdecyduj sie czy bys walil cryta za xk czy bys stunowal, no chyba ze stunem po 4k jedziesz,

Stun shot na dziendobry, przynajmniej w 1v1 w mass to bym olal zabawe w stun shoty bot am na full buffach nukera i tak mam na crita (poza necrem><).
Szu napisał(a):
anyway jesli taki nuker ma przykladowo 600 defa to muj hex zdejmuje mu 180 czyli zostaje mu 420,im wiecej ktos ma p.def tym wiecej traci wiec przykladowo jesli 600 a 420 to zadna roznica to ok ok rozumiem czemu grasz hawkiem i masz chinski podpis:P .

Nawet niewiesz jak obliczyc ile hex zabierze pdef, podajesz mi tutaj jakiesc liczby z dupy.
Moze cie uswiadomie ale jak nuker ma 600pdef to hex nie zabierze mu 180.
Na hexa maaja wplyw inne buffy (shield, g shield, zerk,passive pdef bonus z setow itp), wiec jak cchesz to obliczac musisz wiedziec jaki pdef ma nuker jakie buffy i jakie bonusy, dopiero wtedy bedzie w stanie obliczyc ilu twoj hex zabierze pdef.
A moj chinski podpis mi sie b podoba, szczegulnie ze wiekszosc za cholere sie nei dowie co tam napisalem:]

Szu napisał(a):
A jesli zdejmuje z goscia 30% defa to wale go te 30% mocniej (chyba w sumie to niesprawdzalem ale jutro zlukam).

Czyli jak zrobie swojemu propowi 30%pdef wiecej, to powiesz mi ze kazdy ebdzie mnie bic o 30% slabiej? :D
Listosci.
Szu napisał(a):
Aha i tak no no muj PR to rozumiesz chuck noris wsrod PRow, hexuje nukerow, 30% more dmg robi i wali cryty po 4.8k normalnie unikat...

Slaba twoja ironia, twoj PR nie ma kopa z polobrotu wiec do chucka mu daleko.
Szu napisał(a):
Kurde Alu ty to jestes jak... albo nie niepowiem jak co :P
Przynajmniej sobie potestuje pare rzeczy +++ :]

Moze wtedyd dowiesz sie jak twoje skile dzialaja?

Szu napisał(a):
PS Jaki edit ^^

Moje pierwsze zdanie poprzedniego posta?


_________________
Obrazek

*

Posty: 106
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 08:09 
 
Alucreid napisał(a):
A moj chinski podpis mi sie b podoba, szczegulnie ze wiekszosc za cholere sie nei dowie co tam napisalem:]


Obrazek
a jesli moge kogos wkurwic to czemu nie

^^


_________________
Nemo est casu bonus.
offensive|Fenomen
+20 Rogue

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 11:16 
 
Alucreid napisał(a):
Szu napisał(a):
omg Omg OMg OMG ...

Tez tak pomyslalem.
Szu napisał(a):
OK liste postaram sie zrobic specjalnie dla Alu jutro, bo teraz ide spac - wyklady od 8;45 :evil:

Oczywiscie zeby to byly buffy zwiekszajace crit dmg double shota.

Szu napisał(a):
To zdecyduj sie czy bys walil cryta za xk czy bys stunowal, no chyba ze stunem po 4k jedziesz,

Stun shot na dziendobry, przynajmniej w 1v1 w mass to bym olal zabawe w stun shoty bot am na full buffach nukera i tak mam na crita (poza necrem><).
Szu napisał(a):
anyway jesli taki nuker ma przykladowo 600 defa to muj hex zdejmuje mu 180 czyli zostaje mu 420,im wiecej ktos ma p.def tym wiecej traci wiec przykladowo jesli 600 a 420 to zadna roznica to ok ok rozumiem czemu grasz hawkiem i masz chinski podpis:P .

Nawet niewiesz jak obliczyc ile hex zabierze pdef, podajesz mi tutaj jakiesc liczby z dupy.
Moze cie uswiadomie ale jak nuker ma 600pdef to hex nie zabierze mu 180.
Na hexa maaja wplyw inne buffy (shield, g shield, zerk,passive pdef bonus z setow itp), wiec jak cchesz to obliczac musisz wiedziec jaki pdef ma nuker jakie buffy i jakie bonusy, dopiero wtedy bedzie w stanie obliczyc ilu twoj hex zabierze pdef.
A moj chinski podpis mi sie b podoba, szczegulnie ze wiekszosc za cholere sie nei dowie co tam napisalem:]

Szu napisał(a):
A jesli zdejmuje z goscia 30% defa to wale go te 30% mocniej (chyba w sumie to niesprawdzalem ale jutro zlukam).

Czyli jak zrobie swojemu propowi 30%pdef wiecej, to powiesz mi ze kazdy ebdzie mnie bic o 30% slabiej? :D
Listosci.
Szu napisał(a):
Aha i tak no no muj PR to rozumiesz chuck noris wsrod PRow, hexuje nukerow, 30% more dmg robi i wali cryty po 4.8k normalnie unikat...

Slaba twoja ironia, twoj PR nie ma kopa z polobrotu wiec do chucka mu daleko.
Szu napisał(a):
Kurde Alu ty to jestes jak... albo nie niepowiem jak co :P
Przynajmniej sobie potestuje pare rzeczy +++ :]

Moze wtedyd dowiesz sie jak twoje skile dzialaja?

Szu napisał(a):
PS Jaki edit ^^

Moje pierwsze zdanie poprzedniego posta?


Kur... przeciez napisalem to przykladowo - czytaj ze zrozumieniem ...
A to jakie ma bonusy to niewazne moze miec nawet i 8k p.defa a i tak jak hex mu wejdzie to zdejmie 30% ...
Co do twojego propa to jak mu podniesiesz p.def o 30% to nukerzy napewno beda cie bic jak bili i to bez zadnej litosci ...
Ok ide sie wtedyd dowedyd jak PR skill dzialac bo patrze HAWK wie lepiej jak sie PR gra ...
:] :] :]


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 11:28 
 
Alu wie najlepiej jak sie gra wszystkimi postaciami to alfa i omega i prosze nie dyskutowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 11:32 
 
Szu napisał(a):
Kur... przeciez napisalem to przykladowo - czytaj ze zrozumieniem ...

Tak tak wiemy, 30% dmg wiecej i ogolnie....
Szu napisał(a):
A to jakie ma bonusy to niewazne moze miec nawet i 8k p.defa a i tak jak hex mu wejdzie to zdejmie 30% ...

To smutne ze ja wiem na jakiej zasadzie dziala hex chociaz nie mam chara ktory go posiadasz, a ty masz PR bodajrze 7x (dlugo grales) a nadal niewiesz jak on dziala.
I NIE sciagnie 30% maxymalnego pdef.
Szu napisał(a):
Co do twojego propa to jak mu podniesiesz p.def o 30% to nukerzy napewno beda cie bic jak bili i to bez zadnej litosci ...

Ty sie zgrywasz na glupiego czy poprostu jestes?
Jak mowie o pdef to mowie o pdef, a pdef =/= mdef.
Szu napisał(a):
Ok ide sie wtedyd dowedyd jak PR skill dzialac bo patrze HAWK wie lepiej jak sie PR gra ..

Tez mnie to smuci, ze osoba ktora nie gra dana klasa, ma o niej wieksza wiedze niz osoba ktory nia gra przez x czasu.

Swoja droga, gdzie lista buffow ktore zwiekszaja crit dmg double shota?

major76 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A moj chinski podpis mi sie b podoba, szczegulnie ze wiekszosc za cholere sie nei dowie co tam napisalem:]




a jesli moge kogos wkurwic to czemu nie

Nie, to oznacza calkiem cos innego.
Jak ktos se przetlumaczy to bedzie wiedzial:>


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 11:35 
 
Piszpan napisał(a):
Alu wie najlepiej jak sie gra wszystkimi postaciami to alfa i omega i prosze nie dyskutowac.

Zeby bylo zabawniej, to tak.
Wiem jak grac 80% klasami, wiem jakimi dysponuja skilami i jakie maja efekty/dzialania itp
Wiem jak sie zachwoac w pvp/pvm.
Jedyne o cyzm malo wiem to summonerzy dest tyrant glad, i w tych sprawach sie poprostu nie wypowiadam.
I swoja droga, jak nie masz do powiedzenia nic na temat, to sobie odpusc.
Zapewniam ze flejmowac sie zemna niechcesz bo sie skonczy jak ostatnio.


_________________
Obrazek

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 11:47 
 
Alucreid napisał(a):
Szu napisał(a):
Kur... przeciez napisalem to przykladowo - czytaj ze zrozumieniem ...

Tak tak wiemy, 30% dmg wiecej i ogolnie....
Szu napisał(a):
A to jakie ma bonusy to niewazne moze miec nawet i 8k p.defa a i tak jak hex mu wejdzie to zdejmie 30% ...

To smutne ze ja wiem na jakiej zasadzie dziala hex chociaz nie mam chara ktory go posiadasz, a ty masz PR bodajrze 7x (dlugo grales) a nadal niewiesz jak on dziala.
I NIE sciagnie 30% maxymalnego pdef.
Szu napisał(a):
Co do twojego propa to jak mu podniesiesz p.def o 30% to nukerzy napewno beda cie bic jak bili i to bez zadnej litosci ...

Ty sie zgrywasz na glupiego czy poprostu jestes?
Jak mowie o pdef to mowie o pdef, a pdef =/= mdef.
Szu napisał(a):
Ok ide sie wtedyd dowedyd jak PR skill dzialac bo patrze HAWK wie lepiej jak sie PR gra ..

Tez mnie to smuci, ze osoba ktora nie gra dana klasa, ma o niej wieksza wiedze niz osoba ktory nia gra przez x czasu.

Swoja droga, gdzie lista buffow ktore zwiekszaja crit dmg double shota?

major76 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
A moj chinski podpis mi sie b podoba, szczegulnie ze wiekszosc za cholere sie nei dowie co tam napisalem:]




a jesli moge kogos wkurwic to czemu nie

Nie, to oznacza calkiem cos innego.
Jak ktos se przetlumaczy to bedzie wiedzial:>


Ok prosze o wybaczenie sensei naucz mnie grac PR blagam ... :lol:
To w/g ciebie i twoich skosnookich specow na jakiej zasadzie dziala hex oswiec mnie bo pierdolne ... :roll:
Moj PR ma 7x a xpilem go tak dlugo bo niejade w skosnookich trainach jak co niektorzy i dobrze mi z tym ... :]
I mowiles o podniesieniu p.defa i ''wszystkich'' wiec niepierdol ... :evil:
Lista w ''toku'' :]

EDIT:
Ok co do DS to zwracam honor sensei, zwieksza sie on jedynie poprzez zwiekszenie buffami p.atack i jest wylacznie 2x wiekszy niz normalny dmg z DS ...
Co do hex to zadawany dmg po zhexowaniu jest +-30% wiekszy sensei ...
:] :] :]


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 15:32 
 
Alucreid napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Alu wie najlepiej jak sie gra wszystkimi postaciami to alfa i omega i prosze nie dyskutowac.

Zeby bylo zabawniej, to tak.
Wiem jak grac 80% klasami, wiem jakimi dysponuja skilami i jakie maja efekty/dzialania itp
Wiem jak sie zachwoac w pvp/pvm.
Jedyne o cyzm malo wiem to summonerzy dest tyrant glad, i w tych sprawach sie poprostu nie wypowiadam.
I swoja droga, jak nie masz do powiedzenia nic na temat, to sobie odpusc.
Zapewniam ze flejmowac sie zemna niechcesz bo sie skonczy jak ostatnio.


lol kid ja mam na ciebie ignora caly czas tego posta akurat zauwazylem bo ktos mi powiedzial zeby zobaczyc. Jak sie skonczylo alu? Ignore i co dalej? Jestes jeszcze dzieciak i tyle dorosniesz to ci zdejme ignora bo nie ma o czym z toba ani dyskutowac ani flejmowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 17:21 
 
Szu napisał(a):
Ok prosze o wybaczenie sensei naucz mnie grac PR blagam ... :lol:

Brak ci wyobrazni w tej kwesti.
Szu napisał(a):
To w/g ciebie i twoich skosnookich specow na jakiej zasadzie dziala hex oswiec mnie bo pierdolne ... :roll:

I niemam pojecia co tu maja do rzeczy "skosnoocy spece".
Na zasadzi: hex sciaga x% pdef ktory sie odlicza od obecnego pdefa cenu, na ten pdef w danym momencie moze wejsc wiele czynnikow (buffy/debuffy/armor). Z calosci wychodzi jakis wynik (rownanie matematycznie ktorego nie napisze bo poprostu nieznam).
I nie sciagnie ci 30%pdef, tam samo jak nie da ci +30%dmg.
Szu napisał(a):
Moj PR ma 7x a xpilem go tak dlugo bo niejade w skosnookich trainach jak co niektorzy i dobrze mi z tym ... :]

Gratz, ale to ze nim grales x czasu nie znaczy ze potrafisz nim grac, wrecz przeciwnie w twoim przypadku bym raczej dodal ze nie masz pojecia o swoich skilach, niewiesz na jakiej zasadzie dzialaja, i pierdolisz glupoty odnosnie max crit dmg z double shota ^^
Szu napisał(a):
I mowiles o podniesieniu p.defa i ''wszystkich'' wiec niepierdol ... :evil:

Daj mi przyklad z tego topicka kiedy uzywal okreslenia "ze ehx wplywa ma mdef".
Szu napisał(a):
Lista w ''toku'' :]

EDIT:
Ok co do DS to zwracam honor sensei, zwieksza sie on jedynie poprzez zwiekszenie buffami p.atack i jest wylacznie 2x wiekszy niz normalny dmg z DS ...

Kocham to, jeden idiota sie kluci, kilku mu przytakuje a na koneic sam sie przyznaje ze nie ma racji (cos w stylu ethan+forumowe gestapo)
Szu napisał(a):
Co do hex to zadawany dmg po zhexowaniu jest +-30% wiekszy sensei ...
:] :] :]

Ty naprawde jestes az tak ograniczony? Czy poprostu sie zgrywasz.
Jak dlamnie i wielu innych -30%pdef =/= +30% melee dmg.


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 17:31 
 
Piszpan napisał(a):
lol kid ja mam na ciebie ignora

Kid to sobie mozesz mowic do kolegi w piaskownicy.
I skoro amsz ignora, to naprawde odpusc sobie komentowanie, bo nigdy nic do dyskusji nie wnosisz a jedyne co pokazujesz to swoj niski poziom.

Piszpan napisał(a):
caly czas tego posta akurat zauwazylem bo ktos mi powiedzial zeby zobaczyc.

Z akd ja to znam? Daje ignora a potem "przeczytaj post usera xxx" (czy jak to tu jest)/
Piszpan napisał(a):
Jak sie skonczylo alu? Ignore i co dalej?

Mam plakac? Bo jakis zakompleksiony dzieciak dal mi ignora? Bo kiedys zaczol flejm i zostal "rozjechany" w 1 poscie?
Listosci odpusc sobie.
Piszpan napisał(a):
Jestes jeszcze dzieciak i tyle dorosniesz to ci zdejme ignora

I to mowi osoba ktora na forum potrafi tylko przytakiwac w jakiejkolwiek dyskusji? naprawde odpusc sobie postowanie ktore nic nie wnosi, a jak przychodzi do flame to uciekasz w kat i cekasz az przycichnie.

Piszpan napisał(a):
bo nie ma o czym z toba ani dyskutowac ani flejmowac.

Czy ty kiedykolwiek podales jakis ARGUMENT?
Odkad pamietam TYLKO przytakujesz, to jest naprawde zalosne, z tego tez wynika ze nie jestes w stanie sie flejmowac, co juz udowodniles z 5-6 razy.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 19:01 
 
heh smieszny jestes alu i tyle. fakt czasem lukne na twego posta jak widze mase twoich postow jeden pod drugim, ot takie zboczenie ale juz sie poprawie. Mowisz mi o ze nie daje zadnych argumentow lol. Ja po prostu pisze to co widze na codzien jak gra ta czy inna profesja. Twoje wnioski nie wiem skad sie biora bo pwrlvl to nie jest gra. Mowisz ze PR wali kryta raz na rok , owszem nie wali czesto ale ty jak zwykle przesadzasz. Ot chocby dzisiaj bilem sie z PR on mnie critnal 2 razy ja jego raz i on bsoe:) Musisz wiecej miec alu doswiadczenia z gry a nie z czytania for czy czego tam. Co do flame i chowania sie w piaskownicy, to jest forum internetowe a nie publiczne i cuz ale po mordzie nie mam ci jak dac a za stary jestem na pyskowki z piaskownicy tia i to by bylo chyba na tyle czas znow na ignora chyba bo ni ma jak inaczej :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 20:56 
 
Alucreid napisał(a):

Brak ci wyobrazni w tej kwesti.


Za to ty masz jej za duzo

Alucreid napisał(a):

I niemam pojecia co tu maja do rzeczy "skosnoocy spece".
Na zasadzi: hex sciaga x% pdef ktory sie odlicza od obecnego pdefa cenu, na ten pdef w danym momencie moze wejsc wiele czynnikow (buffy/debuffy/armor). Z calosci wychodzi jakis wynik (rownanie matematycznie ktorego nie napisze bo poprostu nieznam). I nie sciagnie ci 30%pdef, tam samo jak nie da ci +30%dmg.


Ty naprawde w to wierzysz ??

Alucreid napisał(a):
Gratz, ale to ze nim grales x czasu nie znaczy ze potrafisz nim grac, wrecz przeciwnie w twoim przypadku bym raczej dodal ze nie masz pojecia o swoich skilach, niewiesz na jakiej zasadzie dzialaja, i pierdolisz glupoty odnosnie max crit dmg z double shota ^^


A no widzisz pierdolnelo mi sie bo niejetem skosnookim walekerem tylko czlowiekiem ktory ma rodzine, przyjaciol, laske i zycie osobiste. Dla mnie nic wiekiego zapamietalem critic z normalnego hita jako z DS i co ??

Alucreid napisał(a):
Daj mi przyklad z tego topicka kiedy uzywal okreslenia "ze ehx wplywa ma mdef".


Alucreid napisał(a):
Czyli jak zrobie swojemu propowi 30%pdef wiecej, to powiesz mi ze kazdy ebdzie mnie bic o 30% slabiej?
Listosci.


Takiego przykladu ci niedam ale mowiles o podniesieniu p.def i o ...
Chyba masz jakis nowy skosnooki skill co ci 30% p.def podnosi, jak sie nazywa ?? Alu fantasy Xeh ??

Alucreid napisał(a):
Kocham to, jeden idiota sie kluci, kilku mu przytakuje a na koneic sam sie przyznaje ze nie ma racji (cos w stylu ethan+forumowe gestapo)


Ethan+forumowe gestapo ??? ROFL. Przykry jestes jakis, naprawde ...
Widzisz jeden sie przyzna a drugi bedzie podawal wyciagniete z dupy rownania matematyczne ktorych niezna ... (cos w stylu PRO Ala vs rest wordl/ PRO Ala>all, a tak naprawde PRO Ala < kid w pisakownicy)

Alucreid napisał(a):
Ty naprawde jestes az tak ograniczony? Czy poprostu sie zgrywasz.
Jak dlamnie i wielu innych -30%pdef =/= +30% melee dmg.


WOW, a juz myslalem ze hex dla ciebie to rownanie matematyczne ktorego nieznasz a tu popatrz jakie kwiatki. Dla mnie hex - -30% p.def a co za tym idzie +- 30% wiecej dmg ktorego zadaje (specjalnie dla ciebie bawailem sie 30 min by to sprawdzic zarowno na zbuffowanym celu jak i nie.)
Ale to wiesz pewnie dlatego ze moj PR zna te tajemnicze rownanie matematyczne.
HF kid


_________________
Jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny...
Bartz Dark Fighter lv 46

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 21:29 
 
Piszpan napisał(a):
heh smieszny jestes alu i tyle.

Smieszna jest osoba ktory nigdy nie wnosi nic do dyskusji.
Piszpan napisał(a):
fakt czasem lukne na twego posta jak widze mase twoich postow jeden pod drugim, ot takie zboczenie ale juz sie poprawie.

Zapewne jedno z wielu.
Piszpan napisał(a):
Mowisz mi o ze nie daje zadnych argumentow lol. Ja po prostu pisze to co widze na codzien jak gra ta czy inna profesja.

Jedyne co robisz to przytakujesz innym, dajmy ten topick, podales w nim jakis argument?
Piszpan napisał(a):
Twoje wnioski nie wiem skad sie biora bo pwrlvl to nie jest gra.

Tak tak, a osoby co kozystaja z plvl albo odrazu ebay charow nie wiedza nic o grze a co dopiero pvp...
Piszpan napisał(a):
Mowisz ze PR wali kryta raz na rok , owszem nie wali czesto ale ty jak zwykle przesadzasz.

Porownujac do sr/he to wypada biednie kiedy taki he z drakiem w/focus ma wiecej crit rate niz pr (soul) z sws+focus (dla he wchodzilo jeszcze focus i cov).
Piszpan napisał(a):
Ot chocby dzisiaj bilem sie z PR on mnie critnal 2 razy ja jego raz i on bsoe:)

Przezyles 2 crity?
Piszpan napisał(a):
Musisz wiecej miec alu doswiadczenia z gry a nie z czytania for czy czego tam.

Jakbym moja wiedze opieral na mmorpg dziale lineage2 to rzeczywiscie, pewnie bym uwazal ze dorf+bd>all i ze pr ma najwiecej con w grze.
Piszpan napisał(a):
Co do flame i chowania sie w piaskownicy, to jest forum internetowe a nie publiczne i cuz ale po mordzie nie mam ci jak dac a za stary jestem na pyskowki z piaskownicy tia i to by bylo chyba na tyle czas znow na ignora chyba bo ni ma jak inaczej :)

Brak mi argumentow, to uzywam sily? Ja rozwiazuje problemy slownie.



Szu napisał(a):
Za to ty masz jej za duzo

wyobraznia =/= wiedza.
Szu napisał(a):
Ty naprawde w to wierzysz ??

Na tej zasadzie dziala l2, wszystko ejst obliczane matematycznie i wszystko )buffy,debuffy,setbonusy.enchanty) ma wplyw na koncowy wynik.

Szu napisał(a):
A no widzisz pierdolnelo mi sie bo niejetem skosnookim walekerem tylko czlowiekiem ktory ma rodzine, przyjaciol, laske i zycie osobiste. Dla mnie nic wiekiego zapamietalem critic z normalnego hita jako z DS i co ??

To ze masz rodzine przyjaciol laske itp, to chyba normalne?
Ja niewiem moze dla ciebie to jakies osiagniecie, ale dlamnie to jest rzecz normalna (no moze poza zakladaniem rodziny, jestem poprostu na to za mlody). A zapamietanie crita jako crit z ds a potem klucenie sie ze tak bylo i staranie sie udowodnic ze jakies buffy zwiekszaja crit dmg z ds nie ejst normalne.

Szu napisał(a):
Takiego przykladu ci niedam ale mowiles o podniesieniu p.def i o ...
Chyba masz jakis nowy skosnooki skill co ci 30% p.def podnosi, jak sie nazywa ?? Alu fantasy Xeh ??

Jakos nie widze w tym przykladzie zebym uzyl slowa mdef, cala dyskusja byla o PR i jego hexie, wiec chyba nie sadzisz zebym nagle zmienil temat dyskusji na np spsa?
podniesc o 30% moge z bazowego bez zadnych problemow, ba moge ze swoich buffow podniesc o 57%.
A w samej wypowiedzi mialem na mysli zmiane dajmy tallum na maj light, sadze ze wyszlo by okolo 30%.

Szu napisał(a):
Ethan+forumowe gestapo ??? ROFL. Przykry jestes jakis, naprawde ...
Widzisz jeden sie przyzna a drugi bedzie podawal wyciagniete z dupy rownania matematyczne ktorych niezna ... (cos w stylu PRO Ala vs rest wordl/ PRO Ala>all, a tak naprawde PRO Ala < kid w pisakownicy)

Chyba nie widziales tego topicka, jak to ethan sie klucil ze mna i phistem jaki build dla bd jest najs, przez 4 czy 5 stron jechali nas ze nie mamy racji a jak sie skonczylo? LOL linkiem do poradnika ethana w ktorym jest to co walkowalem przez 4 strony. I racja Ethan sie nadal nie przyznal do bledu jak i "forumowe gestapo".
I fakt nie znam tych rownan (znam tylko obliczenia matak x skillpower/mdef, z hexem dziala na podobnej zasadzie.
Szu napisał(a):
WOW, a juz myslalem ze hex dla ciebie to rownanie matematyczne ktorego nieznasz a tu popatrz jakie kwiatki. Dla mnie hex - -30% p.def

Fakt hex to -30% ale jak sam podales z 600pdef ( bez zadnych konkretow czyli moga byc buffy) zawsze wyjdzie ci -180pdef czyli efekt koncowy 420, co sie mija z prawda, gdyz pod uwage cza wziasc roznego rodzaju buffy/debuffy/set bonusy ktore wplywaja na pdef (dodatnio/ujemnie) maja to wszystko wtedy mozna obliczac ile hex zabeirze pdef (punktowo, nie %).
Szu napisał(a):
a co za tym idzie +- 30% wiecej dmg ktorego zadaje (specjalnie dla ciebie bawailem sie 30 min by to sprawdzic zarowno na zbuffowanym celu jak i nie.)

Wyobraz sobie ze w testowanie pdef to ja sie bawilem dosc duzo (dylemat miedzy dc set a tallum), i ci powiem ze poswiecajac okolo 120pdef (jakies 18% max pdef na buffach), nie zaczelem nagle otrzymywac 18%dmg wiecej, BA to bylo wrecz niezauwazalne gdyz takie sa robe.
I pytanie czy twoim celem byl mob? Bo jak tak to LOL.
I skoro przeprowadziles te wszystkie swoje "testy" nie tak dawno to podaj efekt na kim testowales co nosil (robe/light/heavy) czy przypadkiem nie mial tarczy (bo np mogles nie wpasc na pomysl ze walac w shield bez bs/adv block moze nie wejsc block shield i czasem jest roznica 33% dmg).
Oby to nie bylo jak z ta lista buffow pod ds :D
Szu napisał(a):
Ale to wiesz pewnie dlatego ze moj PR zna te tajemnicze rownanie matematyczne.
HF kid

Raczej dlatego ze jestes ignorantem ktory pierw sie kluci a potem przyznaje ze przez ten caly czas nie ma racji.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2006, 21:54 
 
Jesli chodzi o meritum tej dyskusji to wszyscy pierdolicie od rzeczy.

Alu nie ma chyba za bardzo pojecia na czym polega double shot (to nie sa dwa strzaly skill+normal => "double" to tylko nazwa i animacja ale to zwykly skill zadajacy dmg troche wyzszy niz normalnie Z MOZLIWOSCIA KRYTYKA ale to nie jest taki sam krytyk jak w przypadku zwyklego strzalu.
Double shot wogole NIE ZUZYWA STRZALY wiec krytyk z niego musi byc bardziej zblizony w dzialaniu do krytyka z magii. Nie mam zielonego pojecia ile wynosi mnoznik przy takim trafieniu - jesli Szu jest 100% pewny ze tyle zadal DS to znaczy ze mnoznik wynosi 4x (bo tym skilem na ok 70-75 lev zadaje sie od 800 do 1200 dmg zaleznie od tego w kogo sie wali... i o ile pamietam to nie pdef/mdef ma podstawowe znaczenie tylko roznica leveli). Sprawdzic tego nie ma jak bo krytyki ze skili sa bardzo zadkie a do tego uzywa sie skili tylko w PvP bo do PvM sa unsless - ja np. nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek mial krytyka ze skila.

Druga sprawa to twierdzenia ze -30%pdef debuff daje +30%dmg. Gdyby przyjac ten tok rozumowania to by znaczylo ze +100%pdef redukuje dmg do zera a kazdy uzytkownik ultimate defense powie wam ze to nie jest prawda czyli zaleznosc pdef=>dmg nie jest liniowa.

Anyway - mimo dobrych checi nie jestem w stanie dokladnie ustalic "kto zaczal" pyskowke w tym watku => wyglada ze ewolucyjnie wszyscy sie do tego przyczynili.
Topic closed.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.