mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 19:26 
Cytuj  
podczas uruchamiania Lineage II wyskakuje mi takie oto okienko zgłaszajace jakis bład!!!!!!

Obrazek





AMD Sempron 3000+ 64 Bit, 512MB DDR, Geforce 6100, HDAudio Azalia 7.1, HD 200GB SATA2 Maxtor,
do tego sterowniki do płyty głównej 8.22, do grafy 81.85 , DirecyX 9.0c.


Problem mam tylko z tą grą , wszystko inne śmiga... pamiętam jednak ze kiedyś Devastation robilo mi tak samo, ten sam engine zresztą... ale np. Unreal 2 i inne unrealowe chodzą.... nie wiem co jest grane może zna ktoś lekarstwo na ten bład...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 20:11 
Cytuj  
gdzie grasz ?


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 20:17 
Cytuj  
to chyba w tym przypadku nie ma znaczenia, bo próbowałem już na kilku serwerach i za kazdym razem jest tak samo, L2 nawet sie nie uruchamia, po kilku sekundach od kliknięcia na ikonkę mam takie okienko, a co do serwerów to chciałem wejśc na Dragon-network, L2Extreme, ale nawet się nie zalogowałem bo na powitanie bład...


Posty: 30
Dołączył(a): 24.07.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 21:29 
Cytuj  
Check Files powinno pomóc, jeśli nie to zwiększ ilość pamięci wirtualnej ;) Powinno pomóc. A to gdzie grasz jest wręcz bardzo istotne ... :wtf:


_________________
Obrazek
Obrazek


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 21:44 
Cytuj  
Arciu napisał(a):
Check Files powinno pomóc, jeśli nie to zwiększ ilość pamięci wirtualnej ;) Powinno pomóc. A to gdzie grasz jest wręcz bardzo istotne ... :wtf:


no nie wiem..... prawdę mówiąc gdy zainstalowałem grę Devastation, miałem wręcz identyczny komunikat, gra Dev.. i Lineage 2 pracują na tym samym enginie( Unreal 2).. z tym ze Devastatuon walilo mi się na inym sprzęcie moze nawet lepszym bo z GeForce 6600 na pokladzie ale procek wtedy mialem Diron 1800....... nie wiem co myśleć gra nawet (Lineage 2) nie kontaktuje się z serwerem, włączyłem na tryb okienkowy i jest to samo.... pokazuje się okienko (2 sek.) i zaraz ten błąd.... chyba mam pecha co do gier licencyjnych (engine Unreal2)...
dam sobie narayie spokj y Lineage 2, ju ray wzwalilem kas na Archlord i nawet mi si zarejestrowac nie dali a mam oryginala....
coraz bardziej zastanawiam się nad ściaganiem piratów.. przynajmniej bedę wiedzial czy warto kupić oryginał... 2 razy kupilem oryginał i nie mogę grać!!!!.....

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 22:07 
Cytuj  
grasz na piratach to sie nie dziw ze nie dziala

a znajac zycie to pewnie chcesz grac na serverach c4 z klienta c5 ...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 22:29 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
grasz na piratach to sie nie dziw ze nie dziala

a znajac zycie to pewnie chcesz grac na serverach c4 z klienta c5 ...


hmmm... widzę ze trochę z opóżnieniem jażysz.....
napisałem ze kupiłem Archlorda, wtbuliłem ponas 100 złotych.. może dla Ciebie to mało ale dla mnie to dużo tym bardziej ze nie moge grac, bo na stronie producenta, rejestrujac się, już prawie miesiac temu, nie dostałem maila z potwierdzeniem...
co do Lineage 2, ściagnąłem ze strony producenta , zarejestrowałem się podałem nr. karty otrzymałem potwierdzenie, i przy logowaniu mam ten błąd.... ptóbowałem na nieoficjalnych serwerach ale jest to samo...
więc nie moralizuj stary bo napewno nie wydałeś na oryginały tyle kasy co ja, a przy tych 2 grach mam watpliwości co do dalszego pakowania kasy w ortyginały...jak ściągnę pirata i nie będzie mi dzialal to będę miał pretensje tylko do siebie, ale jak wywale ponad 100 złotych w sklepie na orygunalna grę i nie będe mógl w nią grać( nie chodzi o wymagania sprzętowe , bo sprzęt mam dobry) to mam w dupie oryginały

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 23:23 
Cytuj  
500 ram :>?
toz to nawet nie starczy na urochomienie windowsa +l2 :>

zainstaluj gre raz jeszce - moze byl jakis blad
Jak ciagle nie bedzie dzialac zarejestruj sie na lineage2.com i zapytaj tam o przyczyne lub
wyslij zapytanie do [email protected]


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 10 lis 2006, 23:36 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
500 ram :>?
toz to nawet nie starczy na urochomienie windowsa +l2 :>

zainstaluj gre raz jeszce - moze byl jakis blad
Jak ciagle nie bedzie dzialac zarejestruj sie na lineage2.com i zapytaj tam o przyczyne lub
wyslij zapytanie do [email protected]



jestem zarejestrowany na Lineage2.com

kliknąlem nawet na " submit bug report" , ale zdaje się to w jakimś pogańskim języku, a 512 starcza w zupełnosci, gram w rożne gterki, nie chce wymieniać bo to jest beaz sensu ale jak napisze ze F.E.A.R, FarCry, ouake 4, Need4speed Most wanted, battle of middle earth 2 chodzi i się nie tnie to wystarczy?, a co do tego blędu to jestem na 100% przekonany ze wielkość ramu nie gra roli... to raczej ma coś związek z plikami.. moga buć uszkodzone, ... instalowałem już tą grę z 5 razy i nic się nie zmienilo. w sumie mam już gdzieś płatne MMorpg, gram teraz w Silkroad i chodzi na full detail.... ( heh za darmo i dziala)

no comments.. :)


EDIT

właśnie kliknąl mi na GG sąsiad dałem mi gierkę L2 , napisał mi że wyskakuje mu błąd!!! , sprzęt ma podobny do ojego z tym że ma wuecej ramu i lepsza kartę graficzna.( o wiele lepsza)...
prawdę mówiąc to brak mi słów... co prawda klienta L2 ściągałem z nmeta, ale zaplaciłem za mozliwość grania na oficjalnym serwerze... niestety nic z tego, na nieoficjalnych to samo.....BŁĄD! prosze tylko o przetłumaczenie mi tego blędu ... wudac go na screenie w 1 poście..

zapomniałem ... przedwczoraj kupiłem Need4Speed Carbon w MEDIAMARKT, razem z padem... hehe, pad można sobie darowac bo to ścierwo... ale gierka full wypas. tej kasy nie żałuję!!! chociaż gdyby była tansza to bym się nie pogniewał.


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:03 
Cytuj  
właśnie zacząłem ściągać Neverwinter Nights 2, co prawda english wersion, ale mi to nie przeszkadza... zobacze sobie pirtata, jak mi sie spodoba i bedzie chodzil, online również (PRVS) to wydam ciężko zrobiona kase, juz więcej nie kupie kota w worku..........

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:09 
Cytuj  
gadasz bez sensu i pewnie masz z 16 lat. Nielogicznie rozumujesz to ze ci nie dziala oryginal to tylko i wylacznie wina twojego sprzetu/softu/itd. a nie tego ze piraty sa lepsze od oryginalow.
Inna bajka ze tez bym sie wkurzyl gdybym za cos zaplacil i to nie dzialalo ale od tego masz support, podaj linka skad sciagales kleinta bo z "netu" to dosc szerokie pojecie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 00:22 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
gadasz bez sensu i pewnie masz z 16 lat. Nielogicznie rozumujesz to ze ci nie dziala oryginal to tylko i wylacznie wina twojego sprzetu/softu/itd. a nie tego ze piraty sa lepsze od oryginalow.
Inna bajka ze tez bym sie wkurzyl gdybym za cos zaplacil i to nie dzialalo ale od tego masz support, podaj linka skad sciagales kleinta bo z "netu" to dosc szerokie pojecie.

nie będe wdawał się w dyskusje na temat wieku, wg. Ciebie moge mieć nawet 5 lat. mam to gdzies.. gdybyś czytal uważnie panie dorosły to byś wiedział ze ściagnąłem klienta ze strony producenta... hmmmm.....
moze wina sprzetu... kto wie.. napewno nie Ty...
oprogramowanie???, może... ale n\ie o to putałem panie mądrala wszystkowiedzący... chodziło mi tylko o co chodzi w tej ramce z błędem, a skoro nie wiesz to moze nie zabieraj głosu... PLEASE...

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 01:39 
Cytuj  
/flamez0r/Tego klienta dziecko nie możesz modyfikować bo łamiesz warunki EULA, wiec po ludzku GTFO jak nie grasz na oficjalnym. Swoim problemem możesz zawsze podzielić się na stronie www.zal.pl /flamezoff/ . Reasumując, problem jest taki ze oficjalny klient niemodyfikowany zawsze chodzi, jeżeli nie check file i wszystko działa, problem jest ponieważ modyfikujesz strukturę klienta, m.in folder system, oraz game guard. Twoje wywody tym samym są pointless.


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 02:17 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
/flamez0r/Tego klienta dziecko nie możesz modyfikować bo łamiesz warunki EULA, wiec po ludzku GTFO jak nie grasz na oficjalnym. Swoim problemem możesz zawsze podzielić się na stronie www.zal.pl /flamezoff/ . Reasumując, problem jest taki ze oficjalny klient niemodyfikowany zawsze chodzi, jeżeli nie check file i wszystko działa, problem jest ponieważ modyfikujesz strukturę klienta, m.in folder system, oraz game guard. Twoje wywody tym samym są pointless.



no nie wiem , chyba gadam z debilami..., przecież napisałem ze logowałem się na oficial... mam opłaconu abonament, zresztą dostałem potwierdzenie, ale Wy kurna nie czytacie tego co ktoś pisze!!, i kto tu jest dzoeciak??, po tym jak wywaliło mi CRITICAL ERROR po pierwszej próbie wejścia na swoje własne opłacone konto, chciałem sprawdzić czu to ma miejsce tylko na tym serwerze, ale po głębszym zastanowieniu doszedłem do wniosku ze to nie ma nic wspólnego z serwerami, bo na legalnym , jest to samo co na nieoficjalnych... mało tego bład wywala (powtarzam to po raz enty) zanim się zaloguję więc to nie wina serwerów moi mili dorośli wszystkowiedzący nic nie wnoszący do tematu kretyni.


po raz wtóry prosze, nie piszcie, nic skoro nie macie odpowiedzi na moje pytanie... a jak ono brzmi???.... ten kto czuta to wie...
pozdrawiam, wszystkich buraków co wszystko wiedzą a nie potrafią dac odpowiedzi na takie banalne pytanie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 07:43 
Cytuj  
wiesz co..wyjdz najlepiej :>

Jezeli sciagales gre ze strony producenta a tak piszesz to musi dzialac- jezeli nie dzial to sprobuj sciagnac raz jeszce np ze strony fileplanet.com -byc moze byl jakis blad przy sciaganiu gry.
Jezeli ciagle nie dziala, to masz prawo domagac sie pomocy od supportu Lineage2.
Jezeli bedziesz wysylal jakies zapytanie to dobra rada nie wspominaj ani slowa ze probowales/chciales/bedziesz gral na piratach ...oni raczej takiego czegos tam nie pochwalaja :>

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 09:07 
Cytuj  
Styl executora mi sie nawet podoba momentami:
"moi mili dorośli wszystkowiedzący nic nie wnoszący do tematu kretyni. "
Jak cie czytam to mysle ze jak probowales wchodzic na piraty nasciagales kupe roznych patchy itd. no i tera masz problem z klientem. A jesli to nie to to co masz naprawde z kompem nie tak. I na koniec dobrze ci poziomka powiedzial idz stad :(


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 17
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 12:46 
Cytuj  
a moze poprostu nie zrobiles updat po wejscu patcha:p
kto wie?... napewno nie ja...

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 12:58 
Cytuj  
Executor napisał(a):

chyba gadam z debilami..., moi mili dorośli wszystkowiedzący nic nie wnoszący do tematu kretyni.

pozdrawiam, wszystkich buraków co wszystko wiedzą a nie potrafią dac odpowiedzi na takie banalne pytanie...


rece mi opadly ... czasami mam ochote pojawic sie w pokoju takiego cwaniaka i mu pierdolnac w ten kwadratowy leb, zeby sie obudzil...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 13:01 
Cytuj  
Wina sprzętu napewno nie bo inne gry dzialają.
Możliwe ze to wina klienta, właśnie sciągam jeszcze raz.
nie mam zamiaru grać na piratach, mam oplacony abonament.
Wysłalem błąd poprzez Submit bug report i cisza.
Nie popieram piractwa ale to chyba dobre najpierw zobaczyć i przekonać się czy gra dziala i czy się spodoba a potem wywalić ciężko zarobioną kasę.
Kupując auto ( placisz kilkaset razy tyle co za grę) masz możliwość dokonać jazdy próbnej, a idąc kupić grę do sklepu nie masz takiej możliwosci, wiem wiem , ktoś powoie ze są dema, do mnie to nie przemawia, kupujac auto dostajesz do jazdy próbnej całe a nie kawałek.


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 13:38 
Cytuj  
Jesli powyzszy blad pojawia sie przed logo Lineaga z informacja o tym czy klient jest updetowany,mozliwscia sprawdzenie pobranych plikow etc. to masz dwie mozliwosci

1.zainstalowac na nowo L2
2.zrobic format+ zainstalwoac na nowo L2

Jesli nie dziala 1 i 2 masz skopanego klienta,sciagnij ponownie wroc do punktu 1&2

Jesli powyzszy blad pojawia sie po nacisnieciu start w logo Lineaga to:
1.skasuj folder system nacisnij przycisk check files niech je dociagnie ponownie
2.sprawdz sterowniki a najlepiej sciagnij najnowsze ze strony producenta.
3.zdarzylo mi sie ze gra nie dzialalla poprawnie na nowych sterownikach gdy na starszych nie bylo problemu.


Ogolnie stawiam ze jeden z plikow jest uszkodzony,co jest dosc powszechne tez tak mialem za pierwszym razem jak sciagalem L2,tylko w moim przypadku nie dalo sie rozpakowac archiwum,poprostu wtrakcie sciagania zgubil sie jeden z pakietów.Dla pewnosci mozesz porownac rozmiar sciagnietego juz klienta z tym ktory masz sciagnac i przyjrzec sie rozmiarowi w bitach,musza byc identyczne.

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.