mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 15:04 
Cytuj  
Executor napisał(a):
Wina sprzętu napewno nie bo inne gry dzialają.
Możliwe ze to wina klienta, właśnie sciągam jeszcze raz.
nie mam zamiaru grać na piratach, mam oplacony abonament.
Wysłalem błąd poprzez Submit bug report i cisza.
Nie popieram piractwa ale to chyba dobre najpierw zobaczyć i przekonać się czy gra dziala i czy się spodoba a potem wywalić ciężko zarobioną kasę.
Kupując auto ( placisz kilkaset razy tyle co za grę) masz możliwość dokonać jazdy próbnej, a idąc kupić grę do sklepu nie masz takiej możliwosci, wiem wiem , ktoś powoie ze są dema, do mnie to nie przemawia, kupujac auto dostajesz do jazdy próbnej całe a nie kawałek.
Widze że Karol zdobył nowego kandydata na nobilitację do viewtopic.php?t=16852

Cytuj:
dam sobie narayie spokj y Lineage 2, ju ray wzwalilem kas na Archlord i nawet mi si zarejestrowac nie dali a mam oryginala....

wiem że Polska języka trudna być ale zacznij pisać bez tylu błędów, razi po oczach 8< w każdym razie tu piszesz że nie kupujesz oficjalnego L2, bo kupiłeś oryginalnego archlorda na preorderze? czy jak to wygląda?
Cytuj:
nie mam zamiaru grać na piratach, mam oplacony abonament.
po prostu nie masz oryginalnego i oczekujesz jakiejś fachowej pomocy lub coś podobnego. Bug pochodzi mianowicie z folderu SYSTEM, jest źle zmodyfikowany plik l2.ini i podaje błędną ścieżkę do tekstur Ffigter.utx bodajże. teraz idź stąd nie denerwuj ludzi. Jeżeli byś grał na oficjalnym byłoby to widać od razu. Takie błędy z Lineage się koryguje check file lub reinstalacją gry i w 100% pomaga. Szansa na to że nie działa Ci L2 jest nikła przy poprawnej instalacji samej gry. Takowe błędy występują tyko na piratach.
so
get the fuck out from here plox


Posty: 15
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 21:48 
Cytuj  
Dzięki kain666 , przed godziną ściągnąl mi się klient, po instalce długo się aktualizowało ale teraz chodzi, tamten poprzedni klient był skopany.. już jest ok , jeszcze raz dzięki wszystkim za cierpliwosć i pomoc :)


Tobie seraf też dziękuję właśnie tylko tego chcialem się dowoedzoeć co oznacza ten bląd, nie szukam pomocy w piraceniu L2 tylko chciałem wiedzieć co jest nie tak, czy to wina klienta czy sterów czy czegoś jeszcze.
to nie są błędy tylko literówki, mam zjechaną klawe a czasami wcisnę shifta i ctrl razem i wychodzą hocki klocki.

pozdrawiam.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2006, 23:12 
Cytuj  
Welcome

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.