mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 12:43 
 
Aelion: nie wziales pod uwage najwazniejszego czynnika - profesjonalni farmerzy, ktorych na Retailu nie rusza banowanie calych traiinow botow, nie przechodza na privy aby je opanowac botami - dlaczego? bo bardziej oplaci im sie sprzedawac adene na retailu.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

*

Posty: 65
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 13:18 
 
fingo napisał(a):
Aelion: nie wziales pod uwage najwazniejszego czynnika - profesjonalni farmerzy, ktorych na Retailu nie rusza banowanie calych traiinow botow, nie przechodza na privy aby je opanowac botami - dlaczego? bo bardziej oplaci im sie sprzedawac adene na retailu.

A ty musisz wziac pod uwage to, ze gdyby taka mozliwosc istniala - na prywatnych serwerach rowniez pojawiliby sie poniekad profesjonalni farmerzy liczacy na latwy zarobek.


_________________
Aelion - Lvl 77 Mystic Muse / 54 Prophet - Banned
Asfena - Lvl 65 Spellhowler - Not banned yet

Prepaidy do Lineage 2: 79,99zł
Prepaidy do World Of Warcraft - 95zł
POTRZEBUJESZ? Napisz do mnie -> gg 77400

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 13:22 
 
Ale po co farmerzy :) Na priwach tak łatwo jest o adene i szybki zarobek (grałem na x5), że z samego bicia i levelowania miałem kupę adeny do sprzedania :) Popatrzcie ile tego na Allegro jest :)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com


Posty: 24
Dołączył(a): 17.09.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 13:40 
 
Katanka zgadzam sie w zupelnosci na serwerz x5 dobijajac 60 lvl mialem kolo 100kk z samego tylko dropu,wiec po co boty i farmerzy.

*

Posty: 56
Dołączył(a): 2.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 14:02 
 
Wszedzie sa mniejsze lub wieksze przekręty... ale na taka skale jak w L2 retail.... to chyba nie ma nigdzie :/

*

Posty: 65
Dołączył(a): 30.07.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 14:27 
 
Ratax napisał(a):
Wszedzie sa mniejsze lub wieksze przekręty... ale na taka skale jak w L2 retail.... to chyba nie ma nigdzie :/


lol chyba takich przekretow jak sa na prywatnych serwerach nie ma na zadnym z serwerow oficjalnych ;]


_________________
Aelion - Lvl 77 Mystic Muse / 54 Prophet - Banned
Asfena - Lvl 65 Spellhowler - Not banned yet

Prepaidy do Lineage 2: 79,99zł
Prepaidy do World Of Warcraft - 95zł
POTRZEBUJESZ? Napisz do mnie -> gg 77400

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 14:38 
 
Ty mowisz ze nie ma farmerow bo nie ma takiej mozliwosci (banuja ich).

Ja mowie ze nie ma farmerow bo nie oplaca sie im tam farmic, bo nie zarobia realnej kasy na sprzedarzy adeny na e-bay tak jak to zarabiaja na Retku.

Jak by mieli takie same zarobki na privach to zaden super admin by nie pomogl, aby sie ich pozbyc.

Wniosek z tego taki - skonczcie z tymi mitami, ze na privach sa tacy super admini pilnujacy porzadku. Jest troche inaczej. Zamiast pilnowac porzadku, mieszaja sie w rozgrywki miedzyklanowe sidge itd - psujac gre innym.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2006, 17:57 
 
empathon napisał(a):
hmm bardzo ciekawa sytacja nie powiem. Jestem ciekaw jak to zalatwia w karajach gdzie nie ma fili ncsoft.
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... art=1&vc=1

NCSOFT posiada masę filii, m.in w europie w UK, francji, niemczech.
Więc to wszystko zależy od postawy NCSOFT'u oraz urzędów działających w sprawie przestępstw gospodarczych. Co do UE, to z tego co się orientuję w każdym państwie wspólnoty NCSOFT mógłby zabiegać o swoje prawa.

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 14:47 
 
FBI to wał. Jasne jak słonce - teraz powoli wroci wszystko do normy.

http://forum.ragezone.com/post1736029.html

L2x wystraszył reszte serverów (poprostu zawineli kase z donate i nie wiedzieli jak powiedzec ze maja dosyc) ale nie na dlugo. Privy byly i beda. A ludzie beda na nich grac. Nie zamierzam zaczynac flame. Tak poprostu jest a kazdy ma swoje powody - podoba mu sie to albo nie. Ale to juz NVM. Na ratach x3 czy x5 tez mozna bawic sie wysmienicie i nie czuc sie gorzej od innych. Nie uzywjac botow bo i po co? Ale jak powiedzialem NVM. Bo to forum o retailu a nie PRV.
Pozdrawiam

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 15:06 
 
Kess napisał(a):
FBI to wał. Jasne jak słonce - teraz powoli wroci wszystko do normy.

http://forum.ragezone.com/post1736029.html

L2x wystraszył reszte serverów (poprostu zawineli kase z donate i nie wiedzieli jak powiedzec ze maja dosyc) ale nie na dlugo. Privy byly i beda. A ludzie beda na nich grac. Nie zamierzam zaczynac flame. Tak poprostu jest a kazdy ma swoje powody - podoba mu sie to albo nie. Ale to juz NVM. Na ratach x3 czy x5 tez mozna bawic sie wysmienicie i nie czuc sie gorzej od innych. Nie uzywjac botow bo i po co? Ale jak powiedzialem NVM. Bo to forum o retailu a nie PRV.
Pozdrawiam

FYI to co gostek pisze kupy się nie trzyma ;)
Ale z jednym się zgodzę, ludzie będą kraść póki świat istnieje....


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 19:43 
 
O.o

My tu sobie gadu gadu, pitu pitu. Piraci mówią, że to farsa, ja uważam, że prawda. A jakie jest oficjalne stwierdzenie NCSoftu ?

http://lineage2.com/news/news.html#a007871

Czyli jednak prawda :) No chyba, że piraci i tego newsa podważą i powiedzą, że się ktoś włamał do CMSa NCSoftu i sobie dla jaj info takie napisał ;P


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:19 
 
Ratax napisał(a):
Wszedzie sa mniejsze lub wieksze przekręty... ale na taka skale jak w L2 retail.... to chyba nie ma nigdzie :/


True i żygać sie chce, nie dalbym rade na retailu i nie dlatego ze x1. Screen sprzed 10 minut. SERVER FRANZ Chcialem tu grac, kupilem raz key i gralem jakis czas - naprawde chialem ale takie obrazki mnie poprostu skutecznie utwierdzaja ze NCsoft moglby nawet same boty obslugiwac gdyby tylko tak mialo byc.

Obrazek

naprawde mogbym placic i tam grac - ale poprostu nie moge na takie obrazki patrzec i nie tylko ja jak widac z chat window. To zabija sens tej gry. ktos pare postow wyzej napisal ze to "zlodziejstwo" - prywatne server... a jak nazwac oszukiwanie wszystkich poprzez boty? Farmowanie ADENY i sprzedawanie jej na allegro/ebay? To tez zlodziejstwo.
Pozdr.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 2.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:26 
 
Za boty też się wzięli :) Dane z ubiegłego tygodnia - skasowali 7 tyś bot accounts :) W takim tempie bot może już niebawem przejść w zapomnienie (choć osobiście nie wierzę w to). Nie ma co narzekać, trzeba sobie radzić.

A jak nazwiesz handel adeną z pirackich serwerów ? Popatrz ile tego na Allegro jest :)

Porównam to inaczej. Możesz być uczciwym człowiekiem w społeczeństwie gdzie część ludzi jest złodziejami, lub złodziejem wśród samych złodziejów. Wybierz to co chesz :)

PS. Życzę dobrego wyboru.
PS2. Wybierz inny serwer niż Franz (na nim jest szczególnie dużo botów w początkowych lokacjach)


_________________
Katanka / Opeth / Gustin
[email protected]
www.OpethClan.com
www.Opeth.com

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:32 
 
Kess napisał(a):
naprawde mogbym placic i tam grac - ale poprostu nie moge na takie obrazki patrzec i nie tylko ja jak widac z chat window. To zabija sens tej gry. ktos pare postow wyzej napisal ze to "zlodziejstwo" - prywatne server... a jak nazwac oszukiwanie wszystkich poprzez boty? Farmowanie ADENY i sprzedawanie jej na allegro/ebay? To tez zlodziejstwo.
Pozdr.


teraz byl okres trial kodow - w tym czasie faktycznie w lokacjach <30 lev jest zawsze masa botow bo za free sobie odpalaja mase accountow na te 2tygodnie

normalnie nie jest az tak to przegiete - szczegolnie na starszych i mniej popularnych serwerach (slabszy popyt na adene => mniej botow)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 43
Dołączył(a): 18.10.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:37 
 
Kess napisał(a):
FBI to wał. Jasne jak słonce - teraz powoli wroci wszystko do normy.

http://forum.ragezone.com/post1736029.html

L2x wystraszył reszte serverów (poprostu zawineli kase z donate i nie wiedzieli jak powiedzec ze maja dosyc) ale nie na dlugo.

Tak, bardzo ładny wał :wink: http://www.lineage2.com/news/news.html#a007871

:lol: :lol: :lol:

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:39 
 
Katanka napisał(a):
Za boty też się wzięli :) Dane z ubiegłego tygodnia - skasowali 7 tyś bot accounts :)

Trzeba naprawde w to wierzyc, ja w liczby nie wierze, wierze w to co widze. A ten screen mowi sam za siebie. A co do adeny na privach - jest ona w 90% sprzedawania przez wysoko lv graczy, bo poprostu po jakims czasie grania masz jej tyle ze nie masz co z nia robic. Nie trzeba botow na privach, chyba ze ktos jest ultra leniwy. A botow tam na Franzie naliczylem 26 w calej lokacji startowej 26! Koszmar!

*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:43 
 
Karol66 napisał(a):
teraz byl okres trial kodow - w tym czasie faktycznie w lokacjach <30 lev jest zawsze masa botow bo za free sobie odpalaja mase accountow na te 2tygodnie

normalnie nie jest az tak to przegiete - szczegolnie na starszych i mniej popularnych serwerach (slabszy popyt na adene => mniej botow)


Jedyne logiczne wytlumaczenie sytuacji. Moze masz racje. Tylko jak ktos taki jak ja ma sie zachecic i zakupic nastepne 60 dni grania ? Ehhh...


Ostatnio edytowano 20 lis 2006, 20:58 przez Kess, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 163
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 20:57 
 
Kabra napisał(a):
Kess napisał(a):
FBI to wał. Jasne jak słonce - teraz powoli wroci wszystko do normy.

http://forum.ragezone.com/post1736029.html

L2x wystraszył reszte serverów (poprostu zawineli kase z donate i nie wiedzieli jak powiedzec ze maja dosyc) ale nie na dlugo.

Tak, bardzo ładny wał :wink: http://www.lineage2.com/news/news.html#a007871

:lol: :lol: :lol:


Tak czytalem, nawet jesli to nie wal to i tak nie powstrzyma privow. One nie powstaja dlatego ze beda za darmo... Kiedys byla wielka dyskusja na ten temat i to nie jedna. Tak bylo za czasow C1, "ooo bo za free" itd. Teraz innny powod przyciaga graczy. Wlasnie polityka NCsoftu doprowadzila do takiej sytuacji ze ludzie graja na privach. Smiem twierdzic ze 60% graczy prywatnych serverow poszla by i płacila gdyby tylko L2 off nie wygladalo jak na obrazku wyzej. I to jest nie tylko moje zdanie. Nie pisze tego zeby z kims sie posprzeczac ze priv jest lepszy od off - bo nie jest i nie bedzie. Tylko pewni ludzie zaryzykuje niepewna przyszlosc (priv to naogol rok+ grania jesli nie padnie z roznych powodow) lub braki w postaci lokacji (od momentu pelenego C4 na prv juz nie ma tego problemu) niz grac z masą botow na wszystkich mozliwych spotach/RB itp i ogladac cwanych ebayerów z calego swiata (allegro to nic) latajacych w top C B A. Dlatego wlasnie sa ludzie grajacy na privach. Przynajmniej to jest moj powod.
Pozdrawiam

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2006, 21:02 
 
Kess napisał(a):
Jedyne logiczne wytlumaczenie sytuacji. Moze masz racje. Tylko jak ktos taki jak ja ma sie zachecic i zakupic nastepne 60 ? Ehhh...


Nie wiem.
Mi po prostu boty nigdy nie przeszkadzaly w zadnej grze a juz szczegolnie w takiej gdzie mozna bylo traktowac je jako zrodlo dodatkowego zarobku (przed tym debilnym ostatnim patchem).

Rozumiem, ze Tobie one tez nie przeszkadzaja same w sobie tylko ludzie ktorzy korzystaja z ich uslug kupujac adene i w ten sposob, mowiac eufemistycznie, "ida na skroty"?
IMO zycie nigdy nie bedzie fair - poza ebayerami beda zawsze scamerzy, Ci ktorzy kase dostali od gildii, starszego brata etc.
Jakby nie patrzec to zawsze lepszy bot niz GM ktorego bezstronnosc jest dyskusyjna jesli w gre wchodzi donate.
Nie chce Ciebie ani nikogo prowokowac do dyskusji nad tym gdzie lepiej grac (dlatego zreszta zamykam ten watek - temat chyba zostal wyczerpany) ale pomysl co jest dla Ciebie wazniejsze: stabilna, zawsze najnowsza gra ktora gwarantuje Ci, ze to Ty sie nie znudzisz pierwszy^^ czy darmowy pirat.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.