mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:27 
Cytuj  
Ja z takim zapytaniem do was. Mam PR'a na 53 lvlu i myślałem czy nie opłacało by się zrobić tak. Set oczywiście BW ze względu na zwiększony casting speed, no i czy sprawdzało by się w praktyce zakupienie dodatkowo homu z acumenem +4/5/6 i napisanie macro aby przy użyciu magic skilli zmieniał automatycznie broń na to właśnie homu aby zwiększyć casting speeda no i m. atk (większy w tym przypadku niż ma bop +0)? Czy nie trwał by zbyt długo switch broni ? W teorii wygląda to wszystko moim zdaniem całkiem ciekawie ale jak jest w praktyce, robił ktoś takie kombinacje niekoniecznie na PR ale na innych klasach. Czy opłaca mi się to? Nie chce pieniędzy wyrzucić w błoto dlatego chce być pewnym. W expieniu może nie odgrywało by to dużej roli ale jeżeli będzie to działało tak jak myśle to w pvp było by to całkiem przydatne. Nie dość ,że szybciej bym castował to z większą siłą. Prosze o rozwianie moich wątpliwości lub ewentualnie zastosowanie innego sposobu. Odrazu mówie ,że zamiast homu broń b gradeowa odpada ze względu na moją pozycje finansową. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)[/img]


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:41 
Cytuj  
Bawiłem sie trochę w te makra i nie polecam robić switchów broni za pomocą makra L2 - jest zbyt wolne, szybciej będzie puścić czar "z łuku". Na dodatek często się rypie i zostajesz bez broni w łapie - a to w pojedynku z magiem albo łucznikiem, gdzie liczy sie każda sekunda, może zadecydować o wyniku.
Na l2guru gdzieś czytałem o jakimś zewnętrznym programie do makr, który działa w L2 - naciskasz kombinację klawiszy i szybciutko robi Ci się swtch, czar, switch, attack - ale nie pamiętam nazwy programu :/


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 11:50 
Cytuj  
IMO PR robi tak potężny dmg, że jest to raczej nie opłacalne. Teraz w PvP większość nawet nie rzuca hex'a co już powinno o czymś świadczyć.

A tak jak pisał pooma makro na zmianę broni to kiepski pomysł - wystarczy że cokolwiek naciśniesz w trakcie jego wykonywania i zawisa. Poza tym 1 linia to miej więcej 1 sekunda. Lepiej umieść sobie na pasku skruty do broni i zrób to manulanie, aczkolwiek wciąż wydaje mi się, że sens tego jest dość mały.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 12:38 
Cytuj  
Tak właśnie myślałem... No ale chciałem się upewnić. Dzięki za uprzedzenie mnie przed niekorzystnym zakupem :) Jak dorobie się kiedyś większej kasy i nie będzie dla mnie praktycznie żadnym wydatkiem kupienie drugiego weapona to wtedy spróbuje się pobawić a jak narazie zostawiam jak jest :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:00 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
IMO PR robi tak potężny dmg, że jest to raczej nie opłacalne. Teraz w PvP większość nawet nie rzuca hex'a co już powinno o czymś świadczyć.


Z tego co wiem to hexa można puścić pomiędzy dwoma zwykłymi strzałami nie wpływając zbytnio na szybkostrzelność - odpala się na "czerwonym pasku" jeszcze.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:05 
Cytuj  
No nie na darmo ludzie grający PR'em wybierają set BW :) Hex się szybko castuje, mi bardziej zależało na drainie, zawsze to jakaś szansa odnowienia troche hp i zwiększenie szansy w pvp tylko szkoda ,że cast jest nie za szybki :(


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:25 
Cytuj  
Na 1v1 może by to było przydatne, ale na mass pvp to raczej nie. Hex`a to ewentualnie może rzucać BD lub SK jeśli jest w party. PR to ma walić kryty i tyle ;p U mnie w klanie jeśli chodzi o B grade to PR`owie latają w doomie i do tego jeszcze - CON. Co prawda są wtedy bardzo wrażliwi, no ale te kryty 3k+ to robią wrażenie ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2006, 13:26 
Cytuj  
Dobrze ci mowia te macra in game to lipa po prostu za dlugo trwaja i nie mozesz nic zrobic bo sie stopuja. Wybrales lucznika i to niezlego hex+strzal styka nie ma sensu imo bawic sie w reszte chyba ze do pve, cast speed i matack mozesz poprawic tatoo, moze +4wit to nie za bardzo madre ale +4 int imo sie sprawdzi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.