mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 19:23 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Sylvian kiedy bedziesz w grze bo chcem grac troche lvl juz nastukalem ale klanu szukam :D
nick w grze Elfinka

Narazie to mam w klanie wszystkie miejsca zajęte. A kolejne 15 będzie pewnie najszybciej za miesiąc - to raz.
A dwa to my generalnie rekrutujemy ludzi z levelem 40+ (a w każdym badź razie nie w 'ciemno'). Zanim ktokolwiek zostanie dołączony musimy go poznać troche i przekonać się co soba reprezentuje.

Ostatnio dość luxno podchodziłem do spraw rekrutacji klanowiczó i już 2 pacanów pewnie wyleci dziś z klanu za wielokrotne złamanie naszego regulaminu. Raczej nie popełnię tego błędu po raz drugi.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 20:05 
Cytuj  
Ekhu.... EKHU!!! O kim mówisz?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 20:57 
Cytuj  
Czyżby uderz w stół, a nożyce sie odezwą????


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2005, 21:53 
Cytuj  
No to lipa
Jest jakis inny polski klan?
chociaz jak 2 wywalasz to miejsce jest :D
Obiecuje ze nie bede lamal regulaminu :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 00:20 
Cytuj  
Po 2 a praktycznie 1 dniu grania na bartzie male refleksje.
Jest ciezko nawet bardzo ciezko ale jakos trza se radzic.
Wbrew pozorom mnie to nie znechecilo (moze na pocz. ostatni serv na jakim gralem ze 2 miechy mial m.speed i a.speed x1.5 :D ) a wrecz wciagnelo.
Aktualny lvl 17 2 kille :D i jakies badziewia w inw.
Podstawowa roznica miedzy shardem a oficjalem?
Na shardzie nie widzialem kolesi pytajacych how use soulshots? Whats is soulshots? etc. itd.
I powiem na koniec warto zaczac od shardu poznac gre i zaczac grac na oficjalu.
mam nadzieje ze nie zaczne jakiejs glupiej dyskusji to sa tylko refleksje :D

teraz tak
potrzebuje light crossbow
manticore set (chyba ze tu sa jakies lepsze)
top d bizuterie
:D
jak ktos ma do pozyczenia, oddania pm Elfinka
Obiecuje ze all oddam, kase badz itemki.
Jesli nikt nie ma to mi jeden znajomy podrzucil pomysl ze jakby sie zrzucilo ze 20-30 polakow kazdy po 50-60k to by styklo a dla kazdego to wydatek nieduzy...
No i ostatnia mozliwosc kupie adene za kase irl tak zeby mi styklo na to co mi trzeba plus jakies 1m na fiole i ss.

edit: eh wiem wiem moglem edytowac post wczesniej ale jest po 1 w nocy
i za duzo zakladek nie zauwazylem sry.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 05:50 
Cytuj  
No widzisz Pisz..to nie jest takie proste..bo na ten sprzet co wyminiles trzeba lekko liczac ze 4.5m.. a raczej nikt cie nie zasponsoruje w takiej kwocie..po prostu malo kto dysponuja taka kase, a jesli juz ma to sam ciula na lepsza bron/armor/czy bizuterie.

Co do zrzutki..to musisz raczej pytac ludzi w grze..wejsc w liste kontaktowa spisac imiona i pytac :)
moze Cie ktos zasponsoruje- ja pomoglem tyle ile moglem wiecej nie bardzo moge.

Co do kupna adeny..to jest tak iz sa osoby ba nawet firmy ktore to robia z tym ze 1m adeny srednio kosztuje okolo 8-11$.
Tylko ze wiekszosc sprzedajacych godzi sie tylko na PayPal- a Polacy raczej z tego nie moga korzystac, no chyba ze masz jakiegos kumpla w USA :))albo skorzystasz np z jakiegos posrednika typu Smarttransfer, ewentulanie mozesz probowac dogadac sie na przelew poprzez WesterUnion tyle ze uzycie WU wieze sie z duzymi oplatami za przelew..srednio liczac kupujac 10m =80$ musisz doliczyc okolo 40$ za przelew(wiekszosc sprzedajacych to USA, lub okolice CHIN)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:13 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Sylvian kiedy bedziesz w grze bo chcem grac troche lvl juz nastukalem ale klanu szukam :D
nick w grze Elfinka

Narazie to mam w klanie wszystkie miejsca zajęte. A kolejne 15 będzie pewnie najszybciej za miesiąc - to raz.
A dwa to my generalnie rekrutujemy ludzi z levelem 40+ (a w każdym badź razie nie w 'ciemno'). Zanim ktokolwiek zostanie dołączony musimy go poznać troche i przekonać się co soba reprezentuje.

Ostatnio dość luxno podchodziłem do spraw rekrutacji klanowiczó i już 2 pacanów pewnie wyleci dziś z klanu za wielokrotne złamanie naszego regulaminu. Raczej nie popełnię tego błędu po raz drugi.


40+ :P HHMMMM jak mi sie wydaje to malo kto w klanie ma taki :D

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 09:25 
Cytuj  
Kilka osob ma :) a kilka jest pomiedzy w okolicach 1-2 lev przed 40 wiec niedlugo bedziemy mieli wiecej klanowiczow 40+.

Rekrutowanie 40+ to rozsadne posuniecie poniewaz wejscie do Eurolegends stalo sie rownoznaczne z niemoznoscia dalszego budowania fundamentow jak to skutecznie Sylvian czynil zyskujac kilku lojalnych czlonkow ktorzy aktualnie dobrneli od zera do 40 lev. Niestety na razie nie ma na to ani czasu ani miejsca w klanie - moze jak zrobimy 4 level klanu.

Z drugiej strony chyba warto sie zastanowic nad podejsciem do nowych osob i formie rekrutacji bo o ile jakos do tej pory trafialismy super osoby to ostatnio zdarzaja sie nieprzyjemne sytuacje ktore zaowocowaly wykluczeniami z klanu a nie chcemy znowu powtarzac "wczorajszego dnia".

PS. Takie moje zdanie na temat rekrutacji nowych osob ale nie oznacza to ze Sylv ma takie samo :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:51 
Cytuj  
Nie no ja nie chce podważać reputacji Sylviana ona jest dla mnie Bogiem, Mentorem, moim Faraonem. Sylvian wyciągnij mi wreszcie te strzały z magazynu :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 10:57 
Cytuj  
Generalnie tak jak mówię rekrutujemy 40+ ale dla polaków robiłem wyjatki (sporo tych wyjatków wyszło ale cóż taki lajf :P).
Niestety bardzo tego żałuję - czego efektem było wczorajsze zajście i wykluczenie z klanu pewnego pana.

Teraz zanim kogos przyjmę chcę wiedzieć co ta osoba soba reprezentuje i raczej nikt mnie do innego podejścia nie przekona. Powoli przestajemy być małym klanikiem. Zarówno pod względem leveli, ilości klanowiczów jak i znajomości w formie alliance.
Nie bardzo mam czas i chęci na robienie szopek i bawienie się w wyrzucanie ludzi. I to chyba tyle w tej kwestii.

Jak tylko zrobię broń - postaram się w ciągu tygodnia zrobić 4lev klanu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:22 
Cytuj  
No to rób wreszcie tego AoBA. :]

Jak potrzeba to pożyczę kasę, byleś wreszcie zaczął grać. :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:36 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
No to rób wreszcie tego AoBA. :]

Jak potrzeba to pożyczę kasę, byleś wreszcie zaczął grać. :wink:

Latwo powiedzieć - przez noc skupuje 250 varnisha... który skoczył cenowo strasznie (a nie dam 800a za sztukę - czyli 2x wiecej niż kilka tyg. temu).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:42 
Cytuj  
Hmm czyli lipa na calego...
Nic moze sie cos uda mi wykombinowac...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:50 
Cytuj  
Mysle ze nie taka lipa :) Jak pisal Sylvian "dla Polakow robimy wyjatki" ale musza byc ku temu sprzyjajace okolicznosci (wolne miejsce w klanie), checi gracza oraz jego "styl gry" i perspektywa dluzszego wspolnego grania.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 11:58 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ethan napisał(a):
No to rób wreszcie tego AoBA. :]

Jak potrzeba to pożyczę kasę, byleś wreszcie zaczął grać. :wink:

Latwo powiedzieć - przez noc skupuje 250 varnisha... który skoczył cenowo strasznie (a nie dam 800a za sztukę - czyli 2x wiecej niż kilka tyg. temu).


A nie mozesz pozyczyc od kogos BH i pofarmowac deprives?
100 varnisha na godzine to na nich minimum.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:02 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Mysle ze nie taka lipa :) Jak pisal Sylvian "dla Polakow robimy wyjatki" ale musza byc ku temu sprzyjajace okolicznosci (wolne miejsce w klanie), checi gracza oraz jego "styl gry" i perspektywa dluzszego wspolnego grania.


Jakby ktos gral na hinde to 35-40 lev ja przyjme bez wyjatkow ;)
Nighshade zdecydowalo sie na przyjecie troche new memberow nowych bo w obecnym skladzie omija nas posiadanie zamku (za malo mamy memberow zeby przejac zamek od alliance mimo ze "nam sie nalezy") ale ze musza byc to ludzie z rekomendacja kogos z klanu to jakos szybkiego przyrostu ludzi nie widze.
Jedno miejsce trzymam juz dla gorexa ale ze on jest 24 lev na razie to podlaczenie sie do gildii gdzie najnizszy lev to 52 mija sie z celem w tej chwili.
Anyway - ok 10 miejsc czeka :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:03 
Cytuj  
Ja sam jetsem BH przecież - ale za cienki byłem, żeby na cmentarzu skutecznie samemu bić moby - a nikt specjalnie się nie pokwapił zeby mi pomóc...

A varnish to tak naprawdę nic - ciągle potrzebuje kupić ponad 500CBP lub 5000 animal bones no i ten nieszczęsny mold hardener :/


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:26 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Ja sam jetsem BH przecież - ale za cienki byłem, żeby na cmentarzu skutecznie samemu bić moby - a nikt specjalnie się nie pokwapił zeby mi pomóc...

A varnish to tak naprawdę nic - ciągle potrzebuje kupić ponad 500CBP lub 5000 animal bones no i ten nieszczęsny mold hardener :/


Nie kumam - to co z Ciebie za guildmaster :)
U mnie jak GM wola "Idziemy pomoc Orcidowi zebrac costam" to sie zostawia grupe i idzie pomoc koledze z gildii (nikt nie wymaga zeby mu jakies itemy DAC ale jesli jedyne co musisz zrobic to zainwestowac troche swojego czasu....)

Nie wiem ktory masz levelik ale jeszli 50+ to jedyne co Ci na deprives potrzeba to healer - jesli Cie koledzy olewaja to zgadaj sie z ktorymkolwiek z healerow zeby Ci pozyczyl char i odpal sobie leczacego bota na walkerze (chyba ze masz 2 kompy - wtedy spokojnie sobie pograsz na 2 accountach na raz).

Co do CBP to nie znam niestety dobrego spoila dla high level poza dungeonami gdzie trzeba full grupy (w TOI na 5 cos to spoiluje o ile pamietam) ale zawsze mozna nafarmowac wiecej tego co Ci sie latwo spoiluje i sprzedac/wymienic.

Co do moldow to polecam te grupowe moby pod oren (te przypominajace mandragore).
Co prawda wyspoilowanie hardenera z nich to sztuka (szansa pewnie 1:200 albo 1:500) ale glue i lubricant leci ladnie.
Potrzebujesz albo pozyczyc od kogos orcishpoleaxe + spamowac C-SS (plus healer) albo zrobic maly team spoiler+healer+DD/tank

Wiekszosc grup tych mobow sklada sie z main moba white dla 55 i 2-3 half HP mobow eskorty green dla mnie.
Jak sie spawnuja grupy 3 osobowe to jeszcze wybijam je sam ale 4 osobowe to juz balansowanie na granicy smierci.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:46 
Cytuj  
To raczej nie za wiele ma wspólnego ze mną... ale mniejsza o to.
Tak czy siak nie mam czasu na spoilowanie tego samemu - skupię to czego mi brakuje tyle, że to trwa trochę i da się załatwić w jeden dzień.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2005, 12:55 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
Mysle ze nie taka lipa :) Jak pisal Sylvian "dla Polakow robimy wyjatki" ale musza byc ku temu sprzyjajace okolicznosci (wolne miejsce w klanie), checi gracza oraz jego "styl gry" i perspektywa dluzszego wspolnego grania.

Tia ale mi bardziej chodzilo o ta kase...
Czy tez wypozyczenie sprzetu na 20 lvl :)

przy okazji moze widzieliscie ta stronke?
http://www.ige.com/ShowCat.aspx?op=cur&CatId=224 (tu mozna karta placic)
czy tam mozna bezpiecznie jakos kupic adeny troche?
lub ta stronka
http://www.tekgaming.com/ (tu tylko pay pal)
tu jest chyba najtansza adena...

heh a gdzies dzis przeczytalem na jakims forum angielskim ze DONT EXP TOO FAST!!! bo moze byc kicha :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.