mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 13:48 
Cytuj  
Ale tutaj nie ma podanej wartosci do ilu mobow ogranicza wiec po co plakac zanim tego sie nie dowiemy?
Jesli to bedzie ograniczenie na poziomie powiedzmy 20 mobow to dla mnie przynajmniej to zaden problem.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 gru 2005, 13:55 
Cytuj  
No tak dla Ciebie - bo ty grasz glownie solo, duo,trio..

A jak j np mam pole grupy gdzie mobow jest ze 40 i wiecej czasem to lipnie bedzie..nie dosc ze provoke (wl'a przyciete), aoe dorfa przyciete, spoil festival przyciety..nie najlepiej to widze..

No coz pozostaje czekac i szukac wiecej informacji o tym chorym pomysle

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 10:16 
Cytuj  
No chyba chca przyciąć powerlvl oferowany przez sklepy typu IGE.
PS. Nie ma szans-normalnym graczom będzie ciężej a farmerzy i tak znajda jakiś sposób^^


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 14:35 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
MC soft oslabil wszystke skille AOE w C4. Obszar dzialania bez zmian ale wprowadzono max liczbe osob/moobow na ktroe skill dziala. Zmniejszono tez dmg zadawany wluczniamy przez klasy bez specjalizacji we wluczniach. Generalnie juz AOE party nie bedze takie super. Tlumaczenie patcha http://www.l2center.com/news/expected_20051207.html

Karol dobrze prawi - nie ma co płakać zanim nie będzie wiadomo dokładnie co i jak (z tego co widzę to dostyczy t'ylko' skilli a nie samego pole). Choć powiem, że zmiejszanie liczby mobów na jakie działa skill to chyba jakieś totalne nieporozumienie - to takie sztuczne ograniczanie istniejącej mechaniki... WTF?
Anyway być może nadejdzie w końcu czas warlordów/dwarfów/orków :D jako, że mamy masteries na pole ^^ Szkoda tylko, że to typowy nerf - zamiast tak mocno nerfować innych mogli podpakować polemasteries - tak wiem, że w cuda wierze ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2005, 17:23 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Anyway być może nadejdzie w końcu czas warlordów/dwarfów/orków :D jako, że mamy masteries na pole ^^ Szkoda tylko, że to typowy nerf - zamiast tak mocno nerfować innych mogli podpakować polemasteries - tak wiem, że w cuda wierze ;)

To jest akurat możliwe, niemożliwe jest podpakowanie temple knight'ów ;)/

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:34 
Cytuj  
Hehe, dopiero cos zauwazylem odnosnie tej zmiany... nie ma przewidzianych penalty dla skili AE petow :)
Czyli AB nie bedzie juz 24/7 campowane przez debili na striderach (sorka - to takie "rasowe" uprzedzenie - ciezko mi tam farmowac moim WS bo co chwila mi taki mlotek na smoku moby kradnie) tylko opanuja je dorfy i summonerzy - sweet :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 12:51 
Cytuj  
To miłe. :P A jeszcze niedawno wszyscy się ze mnie śmiali, że zrobiłem sobie alta WS, a nie BH.
A teraz się okazuje, że WS to maszynka do robienia kasy i to wcale nie z powodu możliwości craftowania. :P
Nie wspominając, że nie ma lepszego sposobu na levelowanie char innych osób niż używanie summonów.
Dzięki temu WS stanie się jeszcze bardziej użyteczną postacią.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 13:05 
Cytuj  
Tyle ze to levelowanie to pewnego rodzaju bug.
Pisze "pewnego rodzaju" bo ta naprawde to ciezko wymyslec fix - przeciez ten patent ze XP jest dzielone tylko miedzy czlonkow grupy bedacych w zasiegu 1200 od padajacego moba to jest w miare nowa sprawa - byl to sposob na zablokowanie buga z "martwymi duszami" w party.
Wychodzi wiec ze latajac jedna luke zrobili druga :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 08:02 
Cytuj  
Ha ,szykujce sie. PTS c4 rusza na poczatku stycznia :D :D :D Mam nadzieje ze zroba jak na PTS koranskim czyli startuje sie z postacia na 75lvl z wykonanym questem na subklase, ssC, BspsC, cc i adena.

Cytuj:
Ok guys and gals. This is the moment you’ve all been waiting for. Well, actually it’s not that exact moment, but now I have C4 information for you. NCNA is proud to announce that we will be pushing Chronicle 4 to the PTS in early January. I know its not the Christmas present everyone wanted but hey, Happy New Year!

However due to recent developments we will have to wipe the PTS before we are able to patch up. I realize that many of you have already invested time into characters on the PTS in preparation for C4 and for this we are truly sorry and hope that you understand.

I would also like to add that by wiping the PTS, we will be able to provide character boosts so that you may be able to experience as much of Chronicle 4 as possible and provide us with valuable bug reports for any higher end content. The boosts we will be providing are superior to where you would be by normal play and this is not a setback to your progress. With this being said, I do not have any further details, but we will have more details in upcoming announcements and posts.


link: http://boards.lineage2.com/showflat.php ... t=1#458115


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 10:29 
Cytuj  
Najfajniejsze w tym newsie - pomijając informację o C4 na PTSie jest podpis MiykaelQA:

"If chicks were putting dollar bills in his jeans, then it was Miykael. -Darkmotion"

:D:D:D

Ten Darkmotion to naprawdę niezły jajcarz. :D
Ma rację nazywając się Official Board Devil. ;)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2005, 12:12 
Cytuj  
No w końcu a już myślałęm, żę wymarli w cholere devsi :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2005, 17:16 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Na oficjalnej stronie zamieszczono 'preview' nadchodzących nowych klas w C4. Totalne lanie wody (czyt. opis słowny co to za postać - jaby ktoś grając przez 75lev jeszcze tego nie skumał), zero skilli, zero statsów nic.
Anyway jak ktoś jest ciekawy: http://www.lineage2.com/c4_preview/



to cytat z innego topica ale mysle ze tu pasuje a dodam tylko ze ....
jedyne co narazie widac fajnego w c4 to napewno nowe nazwy hero class ^^ przynajmniej jak dla mnie :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 12:00 
Cytuj  
http://www.l2blah.com/showthread.php?t=15892

Hm Jesli ktos ma CD MM lub Demon Sword MM to niech to przeczyta bo moze go to zainteresowac..Przeczytac tez moga to Ci ktorzy chca kupic jakis dagger z MM..

jesli to sie okaze prawda i zrobia w US to samo co w Korei to porazka..:>

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 18:17 
Cytuj  
...a pewnie zrobią.
Przypomina mi się syt pod koniec C2...też namieszali z tym MM, chodziły różne pogłoski, ludzie podzielili się na 2 obozy, a NcSoft i tak zrobił to co w Korei.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 gru 2005, 23:10 
Cytuj  
Kolejne info o PTS c4

Cytuj:
This is listed in the PTS discussion forum.

Ok, this is the first update I have since our announcement regarding the PTS. I can let you know that when C4 goes to the PTS our current testing plan includes:


Increasing the XP, SP and item drop rates on the server
Shortly after the C4 launch, we plan on a ONE TIME bump up of players to a very high level. During this same boost, we will also be giving characters an assortment of useful items. These boosts will only affect the highest level character created on each account. If there are 2 equal level characters the one with the highest XP amount will be affected.
Helper cats will be making an appearance throughout the land of Aden to help you by selling rare items and assisting in transferring to the 2nd tier of classes.

Please remember that while we encourage you to have as much fun as possible, we also want you to use these boosts as an opportunity to help us hammer out bugs and issues by testing some of the higher end content such as 3rd class transfer quests and subclassing to eventually become part of the Noblesse. Your bug reports and input are greatly appreciated. Those of you who were playing the PTS and had completed the 1st class transfer quest before we announced a wipe will be compensated for your efforts. Anyone that does it after this post will not qualify. I will release more information as soon as it becomes available.



Thank you for your interest in testing Chronicle 4 on the Public Test Server!


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 11:07 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
http://www.l2blah.com/showthread.php?t=15892

Hm Jesli ktos ma CD MM lub Demon Sword MM to niech to przeczyta bo moze go to zainteresowac..Przeczytac tez moga to Ci ktorzy chca kupic jakis dagger z MM..

jesli to sie okaze prawda i zrobia w US to samo co w Korei to porazka..:>

E tam koles puszcza plotki z tego co wiem , xLance gral na c4 korean PTS i nie bylo zmian z MM.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 11:40 
Cytuj  
A moze ktos pilnie sledzacy rozne fora slyszal cos o bonusach z A grade jewerly?

Bo chodzila taka plota ze phoenix i majestic maja dawac jakies ekstra bonusy (resisty do "czegos") ale nic konkretnego mi jakos nie wpadlo w lapy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 13:09 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A moze ktos pilnie sledzacy rozne fora slyszal cos o bonusach z A grade jewerly?

Bo chodzila taka plota ze phoenix i majestic maja dawac jakies ekstra bonusy (resisty do "czegos") ale nic konkretnego mi jakos nie wpadlo w lapy.

Taka plota byla, ale niestety o "super bonusy" chodzi tylko i wylacznie o raid jawelery [antek ring itp] zwykle awelery dostaje tylko mp bonus 12mp/ring/earring/neck


_________________
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 13:15 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A moze ktos pilnie sledzacy rozne fora slyszal cos o bonusach z A grade jewerly?

Bo chodzila taka plota ze phoenix i majestic maja dawac jakies ekstra bonusy (resisty do "czegos") ale nic konkretnego mi jakos nie wpadlo w lapy.

Lance mi mówil ze MJ daje +3 do czegos ale nie mógl sie doczytac do czego.<braki w koreanskim a sam sie jeszcze nie dochrapal MJ zeby sprawdzic.>
Jedynie co jest pewne ze dostaje sie bonusy do MP z jewelery.<A grade i S grade po unseal> .Do tego jeszcze M def z jewelery wzrosnie po unseal.
Co mnie dobija to unseal fee za jewlery.. za taki neck sie zaplaci tyle samo co za unseal calego seta armora..


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 gru 2005, 20:49 
Cytuj  
Ja mam nadzieje ze enchanty z jawelery nie znikaja po unsealu ><


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.