mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:07 
Cytuj  
Cytuj:
Omg dopiero teraz zauwazyłem ile już napisałem w sumie nie na temat -.- Sorry za to i tym co doszli do końca gratuluje wytrwałości i dzięki za okazany szacunek ,że przeczytaliście cały post a później zaczeli po mnie jechać za to (pewnie tak będzie),


no przeczytalem :) dotrwalem i doszlem do wnisoka ze takie wyzalania sie o rzeczach ktorych by normalny nastolatek [ bo nie normalni to na ulicy krzycza z okien domow czy tam wystawiajac glowe z za okna pedzacego samochodu [ jak te psy w filmach i reklamach] i wyzalaja sie...choc pewnie robia tto tez ze wzgledu ze sa nietrzezwi] nie mowil publicznie a tym bardzoej z jakas osoba w cztery oczy czy tam w grupie, bo jak kazdy wie ' bo to opciach i wogole siara nie'. wiec internet a co za tym idzie fora, blogi, wlasne strony, czasam komentarze do nie ktrorych artykolow czy nawet romowy w grach online [ przyklad. lineage ii -> gralem na paru priv serwach i czesto spotykalem sie z rozmowami polakow na tematy ' co ich boli', o szkole, dziwczynie, o matce itp...]

taka jeteraz przyszlosc, eletroniczna przyszlosc. nic i nikt tego nie zatrzyma.

a twoja Zaba wypowiedz jest idealnym przykladem ze czasami czlowiek musi sie wyzalic, w miejscu gdzie nie mowsi nawiazaywac bezposredniego kontaktu z inna osoba. odrazu sie po tym poprawia samopoczucie i wraca pogoda ducha.

Ps. nie martw sie matura :) matura to jest jak ... sprawdzian nic strasznego
Ps. i pamietaj ze w komisji moga zasiadac twoi nauczyciele, two wychowawca wiec badz dla nich mily :) na napewno sie to oplaci :]

Ps3. juz pisalem dlozsze psoty niz ty :] ostatnio na GOl-u sie no mzoe nie ostatni bo to bylo kilka nascie tygodni temu ale bylo...
w jakims watku o konsolach. no wiec musialem im udowodnic [ fanboy-om konsol oraz PC] ze bez kompwo nie bylo by konsol, troche sie tam wglebilem w technikalia i ogolne spostrzezenia. ale nikt sie nie mila do czego przyczepic, nawet ci z watku o konsolach :)

No ale coz trzeba zakonczyc moja wypowiedz bo wlasnie leci na Discovery ' Orange Country Chopper ' a tego nie moge przegapic, jak zawsze.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.