mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 13:58 
Cytuj  
Kard
Nie oplaca sie z cdprojektu i gram.pl - wychodzi za drogo... i wolniej :P
Wystarczy miec karte ktora mozna placic przez internet, kupujesz kod na www.interactcd.com, w dodatkowych informacjach piszesz ze chcesz sam numerek - potraca z karty 20$, kod ma sie na drugi dzien na mailu.

Jak juz dostales kod aktywujesz na www.lineage2.com (potrzebna dalej karta - zeby bylo szybciej :P). Zamawianie pre-paida to tylko dodatkowy czas i koszty. Karta tez mozna aktywowac na kilka miesiecy i w sumie taniej wychodzi.

Poza tym polecam serwer Bartz :) Mamy tutaj polski klan, gramy w tych samych godzinach co wy a i srednia wieku jest podobna... noi jest prophet ktory chetnie pomaga newbom :) Pomoc ze sprzetem pewnie tez sie znajdzie... Polecam :)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 14:20 
Cytuj  
Jezeli jest po 19-stej to kod mozna miec w 15 minut i to za najnizsza cene.
POdajesz numer ICQ przy zamowieniu w interactcd.com i przysylaja momentalnie. Free kodow na 14 dni moge miec prawie od reki dowolna ilosc. Gadalem z Davem, wlascicielem interacta i masa ludzi kupuje u niego time-cardy i nie bierze triali wiec ma ich maly stosik...
Zamawiasz time-card za 20$ i masz gre na 74 dni. Karol dal juz linke gdzie to opisalem dokladniej.
Musi byc po 19-stej bo dopiero o tej godzinie naszego czasu Dave otwiera sklep :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 14:27 
Cytuj  
mikmac:
hm skoro mozesz miec prawie dowolna ilosc, to ja bym poprosil o 1 :>
Moglbym sobie sprawdzic w koncu co to jest walker i jak to dziala :)
ha ha ha :)

*

Posty: 102
Dołączył(a): 5.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 15:15 
Cytuj  
Dziekuje wam bardzo za tak szybkie i wyczerpujace odpowiedzi :D .
Przyczym wszystkie one zakladaja ze znam angielski, a tu niestety :oops: , mnie rosyjskiego uczyli :( , bylbym bardzo wdzieczny komus kto by mnie troszke poprowadzil przez te zawilosci :D, mikmac jesli bys byl tak dobry i udostepnil mi trzy takie kody to pewnie juz dzisiaj bysmy grali, bo rozumiem ze tym kodem uruchamiam konto i w ciagu 14 dni zakupuje abonament?
mikmac jesli nie narzucam sie zbyt bardzo i sie zgodzisz to odezwe sie dzisiaj po 18 na twoje gg (moj nr gg 8625658) i jesli znajdziesz chwilke to prosilbym cie o te kody i mala pomoc w uruchomieniu gry.
Ps. jesli tacy ludzie jak wy sa na oficjalnych serwach to trafilismy super:) jeszcze raz dzieki.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sty 2006, 16:09 
Cytuj  
Kard napisał(a):
bo rozumiem ze tym kodem uruchamiam konto i w ciagu 14 dni zakupuje abonament?


Pamientaj ze musisz miec karte kredytowa lub 60dniowa karte gry zeby aktywowac konto. Sam cdkey (w tym wypadku 14dniowy cdkey) nic ci nie da.


_________________
Bishop - Teon

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 12:41 
Cytuj  
Na Lionnie trzeba chwile pograc zeby sie wczuc w klimat - trza sie zapoznac z sojuszami i gdzies sie wcisnac - granie w malych klanach sie nie oplaca za to jak sie wcisnie w ktorys z duzych sojuszow to zaczyna sie swietna zabawa.


Posty: 4
Dołączył(a): 19.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:22 
Cytuj  
Witam serdecznie wszystkich forumowiczow, po naprawde czasami pasjonujacej lekturze Waszych postow, doszedłem do wniosku, ze i ja moge pograc w L2. Gierka juz wgrana, konto zalozone, postac Night Elf docelowo SwS, z tego co wywnioskowałem dosyć popularna klasa, natomiast po graniu tankiem w Wowa :wink: SwS po prostu mnie pociaga. Poniewaz jestem totalny noob w L2, jak na razie rozpracowuje interfejs :lol: Aha serwer: Bartz, nick: Sevarian. To tyle jesli chodzi o przedstawienie sie.

Ewentualne rady na poczatek przygody mile widziane... :wink:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:37 
Cytuj  
Dark Elf nie może być SwS ;)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 13:55 
Cytuj  
woot kolejny polski sws na bartz ^^;;
Ale jak chcesz sws to light elfa musisz zrobic, dark elfy moga w BD isc (tez calkiem niezla i pozadana klasa)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:07 
Cytuj  
pooma napisał(a):
woot kolejny polski sws na bartz ^^;;
Ale jak chcesz sws to light elfa musisz zrobic, dark elfy moga w BD isc (tez calkiem niezla i pozadana klasa)


imo BD>SwS. Oczywisce fajnie jest kiedy w party jest SwS i BD, ale jezeli mam wybrac tylko jedna z tych profesji do party to BD jest znacznie lepszy od SwS


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 14:36 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
pooma napisał(a):
woot kolejny polski sws na bartz ^^;;
Ale jak chcesz sws to light elfa musisz zrobic, dark elfy moga w BD isc (tez calkiem niezla i pozadana klasa)


imo BD>SwS. Oczywisce fajnie jest kiedy w party jest SwS i BD, ale jezeli mam wybrac tylko jedna z tych profesji do party to BD jest znacznie lepszy od SwS

I co z tego?Przecież wszyscy nie będą BD grali. Zresztą dużo ciężej znaleźć SWS niż BD także o party nie ma się co martwić.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 15:39 
Cytuj  
Cytuj:
Ewentualne rady na poczatek przygody mile widziane

1.znalezc kogos kto pozyczy Ci lub da troche kasy :>
na poczatek wystarcza z 800k (NG bron, armory,potiony)
Dalej pojdzie juz .samo


Posty: 4
Dołączył(a): 19.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 16:57 
Cytuj  
No tak, pierwszy post, pierwsza wtopa... Bedzie BD bo gram juz Dark Elfem wlasnie 10 lvl strzelil :wink: ale dzieki za odpowiedzi,
co do szukania osob, nie wiem jak na serwach L2 ale przyznam ze po kilku miesiacach grania w Wow'a przyzwyczilem sie ze sporo ludzi biega po serwerach, nie tylko botow :wink: a tu na razie cicho wszedzie, glucho wszedzie... cos pustki jakies, moze nie ta godzina lub tez w poczatkowych lokacjach po prostu ludzi juz nie ma...

Poziomka dzieki za rade, powiedz mi jeszcze gdzie mozna takich przemilych ludzi znalesc? toz to jakas wymarla rasa juz :wink: Z reguly jest tak ze kazdy preferuje dobry zwyczaj: "nie pozyczaj", nie mowiac juz o dawaniu :lol: dobra ale nie placze w mankiet, jak na razie bawie sie dobrze, zobaczymy dalej...

teraz sorki za OT: szukalem klanu "the preatorians" ale chyba takowego juz nie ma? z tego co zrozumialem z innego forum polaczyli sie z Legends?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 17:18 
Cytuj  
Zigrin napisał(a):
teraz sorki za OT: szukalem klanu "the preatorians" ale chyba takowego juz nie ma? z tego co zrozumialem z innego forum polaczyli sie z Legends?

Tak rozwiązałem ThePraetorians kilka miesięcy temu i teraz gramy z Legends (czesko-słowacki klan). Ogólnie polecam - coprawda możę być cieżko dostać się totalnie nowej osobie ale warto spróbować. Jeśli reprezentujesz sobą jakiś poziom nie powinno być problemów z tym.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 19.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:01 
Cytuj  
Dzieki za odpowiedz, pytalem gwoli ciekawosci tylko, a raczej przyszlosciowo, gdzie ewentualnie skierowac swe elfie kroki...
bo jak na razie poziom i lvl zupelnie nie odpowiedni hehe... :wink:

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:06 
Cytuj  
Zigrin napisał(a):
Dzieki za odpowiedz, pytalem gwoli ciekawosci tylko, a raczej przyszlosciowo, gdzie ewentualnie skierowac swe elfie kroki...
bo jak na razie poziom i lvl zupelnie nie odpowiedni hehe... :wink:

Level jest najmniejistotną sprawą. Liczy się głównie kultura osobista i zaradność (no i oczywiście trzeba w znacznym stopniu zgadzać się z polityką klanu ^_^)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:51 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Zigrin napisał(a):
Dzieki za odpowiedz, pytalem gwoli ciekawosci tylko, a raczej przyszlosciowo, gdzie ewentualnie skierowac swe elfie kroki...
bo jak na razie poziom i lvl zupelnie nie odpowiedni hehe... :wink:

Level jest najmniejistotną sprawą. Liczy się głównie kultura osobista i zaradność (no i oczywiście trzeba w znacznym stopniu zgadzać się z polityką klanu ^_^)



o ja jestem zawsze bardzo zazdrosny to chyba sie nadaje :D
j/k [jfk] gram narazie w poslkim klanie o ile sie nie myle ma dosc sporo wspolnego z Legneds ^^ i mysle ze i dla ciebei sie znajdzie tu miejsce :) pytalem 'szefa' mowil ze jak najbardzie i pewnie pomoc sie znajdzie ^^
wiec zapraszam pm w grze "smerfetka albo cos innego :D w tej chwili "eldarfin albo czasem jeszcze pare innych postac ale juz nie wiem jakich :D gl hf w swiecie l2 na serverze bartz ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 4
Dołączył(a): 19.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 19:15 
Cytuj  
Sylvian: dziekuje za info, poniewaz ani o kulturze ani o zaradnosci jak na razie przekonac nie moge :wink: , powiedzmy ze pogram sobie jeszcze troche i moze sie spotkamy na szlaku...

Skylight00: dziekuje za info, napewno sie odezwe, a wiec do zobaczenia na szlaku rowniez...

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 23:00 
Cytuj  
sry ze tu o tym pisze ale az mnie cos strzela :/
od 30 minut nie moge sie wbic na server - powaaznie jak na priv serverach sie poczulem O _ o !!
zenada :/

1h !! O_o


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Ostatnio edytowano 21 sty 2006, 23:32 przez skylight00, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 23:25 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
sry ze tu o tym pisze ale az mnie cos strzela :/
od 30 minut nie moge sie wbic na server - powaaznie jak na priv serverach sie poczulem O _ o !!
zenada :/


Ja tak mam od swiat, kiedy po poludniu chce pograc.


_________________
Bishop - Teon

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.