mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 17:09 
Cytuj  
Boście niemoty i nie możecie znaleźć tej Lilith-hahaha.
PS. Kazdy boss jest zwykły........


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2005, 23:32 
Cytuj  
To zeby tak wrocic do tematu ....
w koncu wszedlem w B grade :)

Obrazek


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 08:33 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
To zeby tak wrocic do tematu ....
w koncu wszedlem w B grade :)

Obrazek

No ale co z tego, skoro majtek Ci nie widać hrhr ]:>

PS. Gratki Akki - w końcu jak się wszystko uda będziemy mieli pole party :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:18 
Cytuj  
Gratulacje. :)

Wreszcie będzie z Ciebie jakiś pożytek, poza zaglądaniem Ci pod spódniczkę. ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 13:57 
Cytuj  
Tak gratz Akki . Kurcze musze szybciej zrobic ten 75 i zrobic se suba destroyera :) to tez se lance kupie :) :PP


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 14:04 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Tak gratz Akki . Kurcze musze szybciej zrobic ten 75 i zrobic se suba destroyera :) to tez se lance kupie :) :PP

Jak sie postarasz to przed 61lev mnie dogonisz LOL gogogo


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 20:50 
Cytuj  
Dzisiaj próbowałem zrobic traina golemem.
Przy leto plains pojawiło sie jakieś 7 smakowicie wyglądających botów. Zbadałem szybko otoczenie, była to polana na któres zmiesciło by się dziesięciu Antharasów, a biegalo niecałe 10 stworków.
Kolesie bili jakieś gówno, Bloody axe i Leto lizardmany, to pomyślałem "super beznadziejnie łatwo sie ściagnie agro". Przyzwałem golema, ściągnąłem z 5 bloody axe'ów i kazałem golemowi atakować jednego z bociaków. Kazałem jak kazałem, bo bidok już nie żył......................................mlmTxTmlm


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 06:19 
Cytuj  
nie atakuj golemem graczy bo zostaniesz 'red' , pol biedy jak masz mniej niz 5pk, ale co jesli wiecej :>

to sie robi inaczej:

golemem sciagasz mase mobkow i biegasz dookolo botow , kiedy moby zabija golema przerzucasja sie na najblizsze cele o ile sa z tego samego spota na ktorym sa boty

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 07:55 
Cytuj  
Poziom ma rację- u nas robi takie numery necro z swoim zombie. Rewela, żadnych szans nie ma bocik. Tylko jest 1 problem-healer w bocie nie bije więc zależy jak się bot "poskłada" i jaka lokacja jest miejscem traina. Jesli przy leczniu lub buffach moby biją healera to cool..... :wink:


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2005, 10:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
nie atakuj golemem graczy bo zostaniesz 'red' , pol biedy jak masz mniej niz 5pk, ale co jesli wiecej :>

to sie robi inaczej:

golemem sciagasz mase mobkow i biegasz dookolo botow , kiedy moby zabija golema przerzucasja sie na najblizsze cele o ile sa z tego samego spota na ktorym sa boty


Ten golem i tak by nie zadał jakichś konkretnych obrażeń, padłby od razu, chodziło o to, żeby do nich podjechał, ale jak pisałem wykitował po drodze :har:


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 11:11 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Poziom ma rację- u nas robi takie numery necro z swoim zombie. Rewela, żadnych szans nie ma bocik. Tylko jest 1 problem-healer w bocie nie bije więc zależy jak się bot "poskłada" i jaka lokacja jest miejscem traina. Jesli przy leczniu lub buffach moby biją healera to cool..... :wink:


Niekoniecznie. Wystarczy, że moby są aggro.
Do tego często moby wybierają na cel ataku najsłabszą postać - czyli healera.

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 13:55 
Cytuj  
najlatwiej to zrobic tak: isc do dungu, znalezc boty, przebeic caly dung chwytajac wszystkei agro na siebie, wrucic do rooma z botami, stanac kolo nich, LS w Tanka, pozbeirac dropy ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:34 
Cytuj  
Hehehe-a healer go utrzyma na leczeniu....poza tym taki numer jest dobry w Apo- sprawdź czy działa na boty w DO....
PS. Moje party z INV nie powazyło się zabić bota- zabijali moby 75+ bez koxów....jak coś piszesz-pisz z sensem.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 15:58 
Cytuj  
lol facet ty tyle wiesz o trainowaniu ze szkoda gadac
po pierwsze jak ls wejdzie to main tank nie robi dmg, wiec agro rpzechdoiz na next osobe ktora zazwyczaj pada po 5sek nastepnie po tym jak healer spamuej ehal lapie agro elzy w chwilke i tak sie cale party sklada juz tak robilismy wiele razy, wiec nie mow oczyms oczym pojecia nie masz i tyle....


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 16:00 
Cytuj  
A i ja sie wkoncu czyms pochwale ^^ po 2 miechach grania wbilem sie wkoncu w A screeny soon ^^


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 18:45 
Cytuj  
jasne....LS jest fajny tylko jaki trzeba miec lvl aby wbić go w 7x lvl postać? LOL....buehehehee


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 19:21 
Cytuj  
no lv1 wystarczyl zeby wbic w twojego CL;] i nie byl on wtedy na subie lolol
wbil sie tez w fallinghighxg czy jak mu tam.... czyzby on tez z twojego klanu byl?:> bo w tych wchodzilo najs w apos ^^ zreszta all padli a potem placz do GMB, a jak na GMB przystalo odpowiedz byla prosta "fvck her, shes a bish">< i tyle.
Ogulnie LS wchodzi ladnie we wsyztskich fighterow, gorzej z mysticami bo ci maja za duzo men


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 19:42 
Cytuj  
Dobrze wiedzieć że trainowałeś Falling. Poza tym spox- jesli uważasz że walka z INV jest taka fajna to ok.
PS. Nie bedę robił flame- LS wbija się spoko-ale nie w różnicy dużej na lvl.
PSS. Tak jak mówię- w Apo taki numer wyszedł-spróbuj zrobic to w komnacie w DO- jesli jestes tam w stanie w ogóle ustać.....LOL.
Miło widziec cię w A grade.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 20:55 
Cytuj  
ooo a czyzbys zapomnial ze tank na poczatku walki wali hate na moba wiec trzyma aggro lepiej ?

Powodzenie wbic w SK albo DA LS'a

Ile zaplaciles na eBayu za Adene na A Grade - widzieli ludzie ze skupujesz helmety najdrozsze

Powodzenia trainowania ludzi z Inv - o ile wiem to wasz sojusz stara sie trzymac z Inv uklady wiec jak zaczniesz trainowac to chyba bedziesz powodem zerwania dobrych stosunkow - nie sadze ze mile to bedzie widziane z obu stron i sie mozesz znalezc na KoS list obu sojuszow - jest takich dwoch co zmieniali juz ze 3 razy postacie bo nie mieli jak grac - zawsze ktos ich wyszperaj i zjechal - nie brakuje w Inv takich co sie nie boja miec red nicka - wrecz nawet sie nim szczyca :P

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:06 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
ooo a czyzbys zapomnial ze tank na poczatku walki wali hate na moba wiec trzyma aggro lepiej ?

Wydaje mi sie ze jesli tank jest paralized to nie ma znaczenia ile damage zadal.. nie stanowi zagrozenia i moby sie rzucaja na healerow :wink:


Per-Aa napisał(a):
Ile zaplaciles na eBayu za Adene na A Grade - widzieli ludzie ze skupujesz helmety najdrozsze

lol, pierwszy polak ebayer? :]
pzdr

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.