mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 19:22 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Nie no to już chyba lekkie przegięcie. Niby, kto mu to kupi??

Obrazek

Jakis ebayer kupi z pewnoscia ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 22:32 
Cytuj  
No wiec tak jak wczesniej pisalem zmienilem mojego healera z walczacego magia na walczacego mieczem :wink: Wzrost expa i kasy o okolo 90% !!! Polecam :wink:

A moze lepiej na poziomie 36lvl wziac luk i walic roota? :wink:



PRZESTROGA

Nigdy nie idzcie na RB z takimi osobami jak GhostFace ( Spartans ) oraz H20xX !

GhostFace

Cziter potrafiacy wyjsc z party pod koniec walki zeby zebrac loota. Jesli arogancki i chamski. Zamiast powiedziec komus ze nie potrzeba mu 3ciego tanka to powie ze party is full... Jak znajdzie kogos lepszego na twoje miejsce w party to 100% ze cie bez slowa wywali. Jak sa 2 raidy na 1 bossa a zal mu dupe sciska o expa to potrafi powiedziec ze atakujemy razem a potem usiasc i patrzec jak 1wsze party pada i moze nawet cos dropnie...

H20xX

To poprostu jakis debil. Nie potrafi zrozumiec ze jesli goni go RB to on ma stac i czekac az wojowie go przejma. Szczegolnie jesli RB ma ostatnie HP a zaraz ma miec respawn minionow.... 2x bylem z nim w raid party 2x zabil cale party bo uciekal i nie dalo sie rb uderzyc. Jedyne co powiedzil "teraz juz wiesz po co mi jest ww noob healerze?" ( to bylo za 2gim razem jak przed walka powiedzialem ze nie dam mu ww bo bedzie spierda... przed rb...mialem nadzieje ze jednak tym razem tak nie bedzie... )


_________________
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2006, 23:59 
Cytuj  
dobre porady nie sa zle ;]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 08:47 
Cytuj  
No to moze ktos poradzi jak to jest ze skrzyneczkami i kluczykami? Jest gdzies opisane ktory lvl do jakich krzynek pasuje? :wink:


_________________
Obrazek

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 12:15 
Cytuj  
na kluczach jest napisane jakie lvle skrzynek otwieraja, a lvl skrzynek poznasz po kolorze paska ich hp, uwzgledniajac swoj aktualny lvl


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 12:56 
Cytuj  
LOL Rzeczywiscie :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 13:20 
Cytuj  
Sory ze post pod postem ale nowy temat:D

Orientuje sie ktos czemu na mapie zamkow z www.lineage2.com ceny nasion sa inne niz w grze i czemu w grze pisze ze w Dion itd skupuj roslinki za reward 2 a jak chce wymienic roslinki to sie okazuje ze za reward 1?!?!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 13:52 
Cytuj  
Pisali cos na oficjalnych forach ze jest zjebany update stanu zamkow ale nie pamietam szczegolow :(


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 15:59 
Cytuj  
Odkrylem ze zeby dostac reward 2 trzeba oddac manorowi duzo wiecej roslinek ( za 88 roslinek dostalem 5 rewardow 2 stopnia ). Zastanawia mnie tylko jaki to ma zwiazek z cena skupu :wink: Na pewno da sie to jakos policzyc ile sie dostanie za ile nasion :D

Ktos z was wie?:P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:27 
Cytuj  
Revard type1 i revard type2 jest ustawiany przez wlasciciela zamku.

Mozna sprawdzic jaki jest ustawiony u manor managera - pogrzebac trzeba w opcjach jakie on tam ma.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:09 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Odkrylem ze zeby dostac reward 2 trzeba oddac manorowi duzo wiecej roslinek ( za 88 roslinek dostalem 5 rewardow 2 stopnia ). Zastanawia mnie tylko jaki to ma zwiazek z cena skupu :wink: Na pewno da sie to jakos policzyc ile sie dostanie za ile nasion :D

Ktos z was wie?:P

Niezupełnie. Poprostu większa cena za crop to więcej itemów które dostaniesz za niego. Ale wyliczenie dokładnej ilośći może być cięzkie (o ile da się wogóle jakoś przełożyć te wartości).

Ponoć brana jest podstawowa cena za dany materiał u NPC'a. Czyli jak sprzedajesz powiedzmy thread za 50a u NPC'a to odejmując podatek danego zamku i mnożac przez 2 (bo NPc kupuje za połowę podstawowej ceny) powinieneś otrzymać koszt jednego matsa.

I tyle jesli chodzi o teorię - nie wiem nawet czy ktoś to sprawdzał.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:14 
Cytuj  
Czyli sprzedawac w tym zamku gdzie najwyzsza cene daja?:)


Czy wy tez tak macie ze wchodzi wam 50% nasionek ? Ja tak mam ciagle;) Karol mowi ze powinno 90% ale sam nie sprawdzal po tych wszystkich patchach jakie byly...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:41 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Czyli sprzedawac w tym zamku gdzie najwyzsza cene daja?:)


Czy wy tez tak macie ze wchodzi wam 50% nasionek ? Ja tak mam ciagle;) Karol mowi ze powinno 90% ale sam nie sprawdzal po tych wszystkich patchach jakie byly...

Jeśli robisz wszystko OK (tzn. zarówno mob jak i ty jesteście w zasięgu leveli nasionak) powinieneś mieć 99% IMO. Oczywiście pod warunkiem, że nie używasz Alternative Seed'ów.

Tak jeśli kilka zamków skupuje dany rodzaj cropu tego samego typu (np. Reward I albo II) to zawsze sprzedawaj tam gdzie więcej płacą - logiczna sprawa.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:56 
Cytuj  
Sylvian ale IYO czy jestes pewien ? :wink: Bo jeszcze mi sie nie zdarzylo zebym mial wiecej niz 50% skutecznosc...


_________________
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:20 
Cytuj  
Jeśli nasiona i moby mają odpowiedni lvl względem Twojej postaci, to masz 99% pewność. Sam dużo sadziłem i nie miałem praktycznie żadnych faili... Ogólnie bardzo polecam do tego cata lub necro, z jednego moba wyciągniesz nawet i 5 nasionek, poza tym seal stony i dobry exp ;)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 18:59 
Cytuj  
To super;] ja mam 50% fail i wyciagam max 1 roslinke...


_________________
Obrazek


Posty: 28
Dołączył(a): 30.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 20:53 
Cytuj  
Mogę się wypowiadać jedynie na podstawie moich doświadczeń, ale potwierdzę, niektóre nasiona wchodzą zdecydowanie gorzej niż inne. Na przykład Lute Coda wchodzi dość kiepsko (jakieś 70%), Red Coda natomiast prawie zawsze. Mówię oczywiście o mobkach x1 HP, na dungeonach wogóle nie zdarzały mi się faile, natomiast całkowicie odradzam sadzenie na feeble, wchdzi jedno ziarenko na 4-5.


_________________
L2 - Phantom Summoner 4x - Lionna
---
Errors has been made.
Others will be blamed.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 20:57 
Cytuj  
A jak komus nie chce sie bic i sadzic to wystarczy znalesc bot party i na ich mobach w cat/necro sadzic nasiona :P


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:47 
Cytuj  
montezuma napisał(a):
A jak komus nie chce sie bic i sadzic to wystarczy znalesc bot party i na ich mobach w cat/necro sadzic nasiona :P

... i wyciagac po 3-4 planty z nasionka :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 21:52 
Cytuj  
JOOOOO, zajebiste:D

Tylko gdzie ja takie znajde? Szczerze powiem ze na Hinde to tych botow cos niewiele przynajmniej na mojej drodze:/


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.