mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 08:20 
Cytuj  
Tu macie o C3 info co bedzie nowego, jesli ktos o tym pisal to .... nie widzialem :)

http://www.lineagecenter.com/chronicle3/



_________________________________
Obrazek

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 09:59 
Cytuj  
Huh sporo informacji, dzięki :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 11:45 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Tu macie o C3 info co bedzie nowego, jesli ktos o tym pisal to .... nie widzialem :)

http://www.lineagecenter.com/chronicle3/


No nawet w 3 poście od góry ^^
Ps. tak tak nabijam posty :D


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 01:18 
Cytuj  
Wygrzebalem gdzies na forum info z test serwera - moze sie przyda tym co handluja :)


Generalnie po C3 spadna ceny na mold hardener - duzo spoili tego jest w nowym dungu.

A jak ktos nie ma w co inwestowac to proponuje zakupic kazda ilosc blood medusa.
W C3 ma byc mozliwosc wymiany coins na recepty Agrade i ceny tej konkretnie money skocza do 5-12k ze wzgledu na slabe dropy.
I cos w tym musi byc bo ostatnio znowu wszyscy skupuja coinsy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2005, 02:17 
Cytuj  
dokładnie - w giran co bardziej obrotne high-lvl krasnale z kupa kasy pewnie juz siedza z coinsami w buy shopach.
Tez mnie to zdziwilo.
Karol skad takie info wylapales? pamietasz moze...
jesli tak to zlinkuj prosze - chetnie poczytam.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:08 
Cytuj  
troche to odswieze i od razu powiem ze jedno mnie dziwi Silver Ranger w c3 dostanie cure poison i cure bleeding TOZ ON MA te skille juz.... chyba ze chodzi o zwiekszenie intesywnosci w sensie ze leczy mocniejszy poison i bleed ale i tak wychodzi na to ze dopakowali humana i de (lucznikow) a elfy dostaly po dupie.... :(
ktos mi mowil ze potna daggery w c3 jakos nie widze tego bo taki Plains Walker dostaje nowe skille... Abyss Walker zreszta tez ....
i na koniec, uwzgledniajac nadchodzace c3 prosze o wasze opinie i spostrzezenia robic Silver Rangera czy Plains Walkera (walczyliscie z nimi, walczyliscie nimi, byliscie z nimi w party i na siegach widzieliscie w akcji solo prosze o kilka waszych uwag spostrzezen i porad kogo jednak wybrac... )
dzieki z gory

p.s. subklasa po 75lvl to bedzie fajna rzecz taki archer z czarami i summonem ale archer healer :) czy blade dancer :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:22 
Cytuj  
Jedno mogą Ci powiedzieć na pewno.

Plains Walker to najgorszy dagger.
A o palmę pierwszeństwa walczy TH z AW - z lekką przewagą TH.

Silver Ranger jest już dużo lepszy. Ale nie będę się na ten temat wypowiadał, bo się nie znam. :]

Więc jeśli już, to wybieraj SR.

BTW: Będzie można używać tylko jednej klasy naraz.
System subclass będzie umożliwiał przełączanie się w miastach z jednej klasy w drugą.

Więc zapomnij TH używającego Dances lub AW buffującego się buffami Propheta. :]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:27 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Karol skad takie info wylapales? pamietasz moze...
jesli tak to zlinkuj prosze - chetnie poczytam.


Nie pamietam :(
Nudzilem sie i latalem po roznych forach....

Piszpan napisał(a):
troche to odswieze i od razu powiem ze jedno mnie dziwi Silver Ranger w c3 dostanie cure poison i cure bleeding TOZ ON MA te skille juz.... chyba ze chodzi o zwiekszenie intesywnosci w sensie ze leczy mocniejszy poison i bleed ale i tak wychodzi na to ze dopakowali humana i de (lucznikow) a elfy dostaly po dupie.... :(
ktos mi mowil ze potna daggery w c3 jakos nie widze tego bo taki Plains Walker dostaje nowe skille... Abyss Walker zreszta tez ....
i na koniec, uwzgledniajac nadchodzace c3 prosze o wasze opinie i spostrzezenia robic Silver Rangera czy Plains Walkera (walczyliscie z nimi, walczyliscie nimi, byliscie z nimi w party i na siegach widzieliscie w akcji solo prosze o kilka waszych uwag spostrzezen i porad kogo jednak wybrac... )
dzieki z gory


SR Vs PW - IMHO to zalezy od Twojego play style.
Jesli nie lubisz close contact to wez SR, jesli lubisz ninja akcje - PW :)

A nerf daggerow ma polegac nie na zabraniu im jakiegos skila tylko na oslabianiu juz istniejacych.
IMHO w tej chwili zadaja za duzy dmg stylami i/lub zjadaja im one za malo many.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:44 
Cytuj  
Daggerzy mają po prostu przegięte skille.

Red (lvl 52+), który się uparł swego czasu na kilowania kolesia z alliancu (zabijał go jednym ciosem), zadał mi swoim skillem 1000 dmg - 1/3 mojego HP.
A koleś z alliance miał chyba coś ok. 44-48 lvl i FP Set. :]
Ja Zubei Set. :]
A miał jakiś badziewny dagger - chyba Doom Dagger, który do C2 wyglądał identycznie, jak DarScreamer.
Zwykłymi ciosami zadawał mi po 7-10 dmg. :]

Jednym criticalem z SS i Dance o Fire zadałem mu 1000 dmg, następne ciosy po 300.
Gdyby nie to, że nie miał w ogóle armor, to nie wiem jakby się to skończyło.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 11:58 
Cytuj  
patrzac na c3 to tylko PW zostanie sensownie dopakowany,,

nawet moge sie pokusic o stwierdzenie ze PW>TH>AW

PW prawie te same same skile co AW..a w c3 dostanie jeszce silent move..

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:12 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Daggerzy mają po prostu przegięte skille.

Red (lvl 52+), który się uparł swego czasu na kilowania kolesia z alliancu (zabijał go jednym ciosem), zadał mi swoim skillem 1000 dmg - 1/3 mojego HP.
A koleś z alliance miał chyba coś ok. 44-48 lvl i FP Set. :]
Ja Zubei Set. :]
A miał jakiś badziewny dagger - chyba Doom Dagger, który do C2 wyglądał identycznie, jak DarScreamer.
Zwykłymi ciosami zadawał mi po 7-10 dmg. :]

Jednym criticalem z SS i Dance o Fire zadałem mu 1000 dmg, następne ciosy po 300.
Gdyby nie to, że nie miał w ogóle armor, to nie wiem jakby się to skończyło.


Ja mialem taki encounter w 10 lev ToI (jakies nieporozumienie klanowe - anyway na alliance byl call to arms) - gosc zaczal uderzajac mnie za 1000 daggerem (byl w doom light secie o ile pamietam wiec musial byc ok mojego lev).
2x pod rzad go zestunowalem, potem mu puscilo, uderzyl jeszcze raz za 1000 i znowu dostal stuna z ktorego juz sie nie ocknal.
Szczerze mowiac to nie bylem pod wrazeniem jakims niesamowitym dagger userow bo mialem cos ok 5.5k HP zabuffowany :)

Za to pare chwil pozniej pamietam tylko jakies 2 blyski, 3500 dmg z jednego czaru (krytyk chyba) i waiting for res :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 12:17 
Cytuj  
Hyh ja pamiętam zadyme w Crumie z BOSS'em (nazwa klanu). Abyss Walker zdjął mnie w dwuch strzałach (a miałem ponad 4,5k HP też z full buffami, bo na typowy encounter szliśmy a nie w pokojowych zamiarach) - IMO to jest właśnie przegięcie. Durek jak by się uparł i przy odrobinie szczęścia (nie wlazły by stuny w niego) pewnie by połowe naszego klanu wytłukł zanim by padł.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 13:03 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Za to pare chwil pozniej pamietam tylko jakies 2 blyski, 3500 dmg z jednego czaru (krytyk chyba) i waiting for res :)

hehe, jestem jeszcze DeWiz, zaraz koncze questy i bede mial nowe skille SpellHowlera, ale juz teraz zdejmuje mobowi z 40 lvl około 1600 jednym strzalem z CBSPS. A jak za chile doloze jeszcze tatuaz i nowe skille to bedzie 2000s point in one shot...
Problem jest tylko... w tym ze sam mam 700 HP... hehehe. takie male glass cannon


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 13:14 
Cytuj  
zaznaczam ze to w wielkim uproszczeniu.

Daggerow oslabia ale IMO tylko poprzez to ze w C3 podobno podniosa im koszta MP za uzycie skili no i lekko obniza ich efektywnosc.
Natomiast wszystkich meale DD vs postaci z tarczami oslabia wprowadzeniem mozliwosci zblokowania krytyka i dostania 0 dmg (co personalnie mnie bardzo cieszy)

Generalnie nie ma co sie obawiac - deggerzy nadal beda super dd o nukerach nie wspomne, jedynie inne klasy wzmocnia sie troszeczke przeciwko nim :)

BTW. od jakichs 3 tygodni slysze o przywroceniu "chain stuningu" czy to prawda ??? :evil: bo z tego co wiem to nic sie w tej materi nie zmieni tzn zostanie tak jak w C2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 16:40 
Cytuj  
ok dzieki wielkie.
Lubie grac lucznikiem a w sczegolnosci SR (za skille szybkosc wyglad :D )
Dalej nie kumam o co biega z ta subklasa ale nvm skoro w miastach to pewnie jakis shit :P
Ja tam lubie walnac raz a porzadnie :) jak koles zyje to w nogi :P
A z daggerami tez jakos problemow nie mialem chyba ze sie za blisko mnie znalezli wtedy owszem. Ale jak widze co sie dzieje i chcem kolesia zabic to stun shot double jak koles wychodzi z stuna to jesio z ss i w nogi double sie odnawia i w tym momencie powinien miec juz mientko :) Magi tez fajne bo jak zaczne to juz jest ok :) Z orkami i ogolenie tankami to masa biegania i walenia z daleka :) Najgorzej z 2 lucznikiem... (mowie caly czas o solo)
Ale po prostu chcialem sie upewnic ze moj wybor byl sluszny i mysle ze jest :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 16:45 
Cytuj  
Hm, zapytam fachowców - w obliczu C3 bardziej opłaca się robić Shillien Knighta czy Blade Dancera?


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 17:51 
Cytuj  
Obie klasy są bardzo specyficzne i gwarantuję, że granie obiema przysporzy Ci tyle samo radości.

BD to klasa potrzebna i poszukiwana w każdy party.
Dzięki swoim tańcom i skillom jest jedną z bardziej ciekawych w prowadzeniu klas. (Poison Blade Dance rulez :wink: )
Od razu uprzedzam. BD to nie damage dealer, ale klasa supportująca.
Na przykład: Ja podczas raidu na Orfen byłem w grupie z nukerami.
Dawałem im Dance of Mystic i Concetration zwiększające damage i szybkość rzucania czarów.
I miałem w kryzysowych sytuacjach zbierać aggro mobów - Dance działąją momentami, jak Hate Aura. :D
A używając heavy armor i Ultimate Defence jestem w stanie wytrzymać dużo więcej ciosów niż nuker.

Shillen Knight natomiast to najbardziej ofensywnie nastawiony tank.
Jedyną jego wadą to stosunkowo mała ilość HP.
Wyróżniającą cechą tej klasy są cubicki - summony.
Takie zabawne światełka unoszące się nad głową SK.
Bardzo użyteczne, choć mają jedną wadę - kosztują pewną ilość D Crystals.
Każdy z nich może używać skilli będących odpowiednikami skilli innych klas. (Między innymi Drain, który pewno już znasz)
Nota bene według przecieków SK to jedna z klas, która ma być najbardziej wzmocniona w Chronicle 3.

Bez wględu na to co wybierze gwarantuję, że będziesz zadowolony - gwarantuje.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 18:14 
Cytuj  
Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź ^^
W sumie mam jeszcze dużo czasu [w maju zrobię przerwę, powód - CPE -_-;], więc nie muszę się spieszyć z podjęciem decyzji.
Na korzyść BD przemawiają 2 miecze, natomiast SK to przyjemne zabijanie wielką kosą :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 19:29 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź ^^
W sumie mam jeszcze dużo czasu [w maju zrobię przerwę, powód - CPE -_-;], więc nie muszę się spieszyć z podjęciem decyzji.
Na korzyść BD przemawiają 2 miecze, natomiast SK to przyjemne zabijanie wielką kosą :D


.... a mnie sie cos wydaje ze tanki beda wiodly prym w C3 ..... ale to mi sie wydaje :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 19:55 
Cytuj  
Keii napisał(a):
[ciach]... natomiast SK to przyjemne zabijanie wielką kosą :D

Jaką wielką kosą? Chyba coś pomieszałeś. SK to typowy tank czyli broń jednoręczna miecz/blunt (ew. dagger) i tarcza.
I jako typowy tank nie jest nastawiony nqa zabijanie mob'ów tylko na służenie jako tarcza między mobami a resztą drużyny - jednym słowem duży def i masterownie skilli dla Shield.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.