mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 11:24 
Cytuj  
Nie no zdaje sobie sprawę, że te gry sa do siebie bardzo podobne ^^ HMM jak by to powiedzieć „chce posmakować inny smak lodów zanim postanowię zatracić się w tym pierwszym”:D Po prostu mam wątpliwości czy Final to jest to, czego szukałem i oczekiwałem w mmorpg a że za ta przyjemność trzeba płacić lepiej być pewnym swej decyzji 8)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lut 2005, 12:48 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Zagraj sobie w Finala to zobaczysz np.: Grasz z kumplem równo na 10 lv ty z pewnych przyczyn nie mogłeś grac raptem 1 dzień to normalne zapomnij ze już kiedykolwiek zagrasz z tym kumplem, bo różnica levela będzie za dużą. Tam to naprawdę cala gra jest skierowana na levelowanie może nie tyle ze chce od tego uciec, ale powiedzmy „ograniczyć”.


No to tu jest zdecydowanie lepiej bo granie z low levelami jest mocno ulatwione.
Ja gram ostatnio na 2 accountach - main 53 Bounty Hunter i 35 lev healer.
Team idealny jak dla mnie - nie ma zadnego XP penalty, drop rate penalty etc.

Nie ma natomiast w L2 tego co w innych grach - powerlevelingu.
Po zabiciu moba jego XP dzieli sie proporcjonalnie do levelu ludzi - tzn taki 35 lev healer zyskuje stosunkowo malo XP mimo ze zabil ze mna w teamie moba 55 lev (za to moj main char dostaje ladne XP bo na niego przypada ~2/3 XP z moba).
Szybciej expowac mozna jesli masz przegiety sprzet - dlatego m.i. <20-25 lev ciezko o grupe bo wiekszosc ludzi robiac nowa postac daje jej topowy ekwipunek i solo rozwala moby tasmowo.

Generalnie w tej grze jest bardzo wazna kasa - majac wsparcie finasowe stac Cie zeby spamowac soul shoty (taki rodzaj dopalacza do broni - cos jak potiony, uzywasz tego i nastepny Twoj atak zada podwojny damage) caly czas, healowac sie potionami i miec zerowy downtime.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 21:57 
Cytuj  
Hm to teraz ja mam pytanie..

Jak to do cholery jest z tatuazami..
Gdzies widzialem screena na ktorym koles mial podniesione staty poprzez tatuaz +9-9??!!( ale przy czym podnosil tylko 2 staty, o ile mnie pamiec nie myli int i men)

dalej..na orphusie ktos zapytal sie o tatuaz dla sps..ktos odpowiedzial

my choice
+4wit-4men
+4int-4men
+1wit-1men

Z tego wynika ze on chce obnizyc men o 9 ??
Myslalem ze maxymalnie mozna obnizyc staty o 5..(jedna ze stat.)
Niech ktos poda linka z wiarygodnymi informacjami na temat tatoo .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lut 2005, 23:18 
Cytuj  
Nie przez tatoo tylko przez zbroje PLUS tatoo.
Podwyzszyc da sie max +5 ale TYLKO tatoo - stackuje sie to z innymi bonusami (czyli np. set armora).

Obnizyc mozna chyba bez limitu ale max to zero - tzn nie da sie zejsc ponizej zera w jakims statsie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 20:42 
Cytuj  
"The Phantom Ranger handles a bow skillfully and uses techniques similar to other archers, but he also has excellent attack strength. He weakens the defensive strength of an opponent through Hex and can harass adversaries at long distances by using Double Shot, which shoots two arrows consecutively."
Mam rozumieć, że ta postać to jest jakiś kompromis miedzy słabeuszem łucznikiem a wojownikiem?? Co sądzicie o tym wyborze (zdaje sobie sprawę ze nie jest się nim od początku tylko trzeba się napocić żeby się nim stać:D)
ps. Acha ile właściwie wynosi Abonament :D

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 05:21 
Cytuj  
widze ze zainteresowali cie lucznicy.
PR (Phantom Ranger) robi najwiekszy dmg ze wszystkich luczników ale jest strasznie kruchy. Jak masz slabe lacze z netem/slabgo kompa (lagi etc.) bedziesz czesto ginął i tracił %-ty.
Podstawowe statystyki ma najlepsze ze wszystkich lucznikow ale pozniej jego skille choc niezle nie sa tak dobre jak skille Hawkey`a. Dlatego polecam ci hawkeya - najlepsi łucznicy w Lineage2 wg. mnie.

Pamietaj ze łucznicy są bardzo drodzy w utrzymaniu. Moga jednak grać solo (duza zaleta bo jak nie mozna zlozyc dobrego party zawsze mozna sobie samemu pochodzic) ale i chetnie sa widziani w party.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 14:08 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Dlatego polecam ci hawkeya - najlepsi łucznicy w Lineage2 wg. mnie.


To powiedz mi dlaczego employes of Adena Inc składają sie głównie z SilverRangersów...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 14:21 
Cytuj  
Wybierz Zielona rase :)

WC albo OB :) fajne skile, fajne animacje buffow, charaktery z przyszloscia, przydatne wszedzie :)

Mozesz byc zielonym fighterem albo casterem :) albo tym i tym :)

Jedna rasa Zielona rasa :)

ps

jesli mialbym teraz grac i wybierac od poczatku to zdecydowanie wybralbym zielona rase :)

ps2
Abonament to 15$ ?:)- chyba dobrze pisze chociaz nigdy nie placilem :)

ps3
Jak wam sie podoba moja sygnaturka :)?



_____________________________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 14:33 
Cytuj  
Mi sie nie podoba Muton :D Stac cie na ambitniejsza :P
:):):):)
sorry za OT


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 16:24 
Cytuj  
Zielona Rasa mam grać Orkiem ??? :har: Nie dzieki i jak to nikdy nie płaciłeś ? :D Kurde no nie wiem kogo mam wybrać wszystkie postaci sa Super :] No poza Krasnoludami i Orkami :P

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 16:33 
Cytuj  
Obecnie możesz znaleźć cholernie dużo informacji na temat ras, polecił bym nawet filmiki z walkami pomiędzy różnymi klasami, których można znaleźć dużo. Ja np. zaczynając w becie brałem w pewnym sensie w ślepo, kierowałem się jedynie tym, że lubię Light Elfy. Teraz jest to już pani Swordsinger, na razie niewysoki lvl więc nie mogę rozwinąć skrzydeł, jednak jak dla mnie, postać wspaniała.
To od ciebie w całości zależy wybór, więc kieruj się tym co najbardziej tobie odpowiada.
Co do " wyższości " klas. Każda klasa jest dobra, tylko po prostu musi przypaść do gustu.

Ah jeszcze ja mam takie pytanie. Jak to jest z ograniczeniem klas co do tatuaży? Chcę zrobić na swojej postaci Dye Con+4 Dex-4, ale człek zawsze daje mi jedną i tą samą wiadomość, że nie można wykonać tatuażu. Miał może ktoś taki problem?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 16:44 
Cytuj  
Co do ras to sie nie zgodze - trzeba sobie od razu okreslic co chce sie robic.
Jesli ktos lubi PvP to nie mozesz wybrac dwarfa praktycznie pod zadnym pozorem, jesli crafting to TYLKO dwarfa etc.

A co do dyesow:
1. Musisz miec 10 szt takiego samego dyesa
2. Dla takiego dyesa (+4) musisz miec skonczony second class transfer.
3. Opis na dye musi odpowiadac Twojej klasie - (np. jako warrior nie mozna miec dyesa +MEN/-INT etc)

To wszystko jest napisane jak klikniesz na posiadane dye i przeczytasz opis tego itemu :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 16:54 
Cytuj  
Damn, to już wiem o co chodzi :D
Gdzieś przed moimi oczami zawieruszył się napis, że trzena 10 sztuk :P
lol

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 17:13 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Obecnie możesz znaleźć cholernie dużo informacji na temat ras, polecił bym nawet filmiki z walkami pomiędzy różnymi klasami, których można znaleźć dużo.


Mogę prosić o jakiegoś linka, bo sam próbowałem poszukać, ale tylko na Japońsko-Koreańskie strony wchodziłem :har: :D

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 17:20 
Cytuj  
Link był już chyba dawany, ale jak proszą:



Orphus Forum

Spis działów na forum, znajdziesz tam między innymi Skills and Classes oraz Movies & Videos.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2005, 17:52 
Cytuj  
Hmmmm mam wyglądać tak http://img31.exs.cx/img31/969/statsselfbuff2px.jpg A moze tak http://img75.exs.cx/img75/6636/lvl65self.jpg Albo i tak http://webpages.charter.net/madman11/lvl62.jpg Swoją drogą zauważyliście ze większość Phantom Summoner to kobiety :D


Przed sekunda obejrzałem filmik z LII Battle Tournament. Ja wale widzę ze tam oni biorą to bardzo poważnie :D Nie no normalnie super, czemu w Polsce nie ma czegoś takiego ? :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 11:53 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Przed sekunda obejrzałem filmik z LII Battle Tournament. Ja wale widzę ze tam oni biorą to bardzo poważnie :D Nie no normalnie super, czemu w Polsce nie ma czegoś takiego ? :D

Bo w naszym kraju ciągle uważa się, że "w gry grają tylko dzieci" i "tylko bogaci idioci płacą za gry"... przykre ale prawdziwe.

Escaflone - tak naprawdę musisz sam sobie zadac jedno pytanie - jak lubisz grać. Czy ma to być tank, nuker, dd, healer czy support class (bardzo niedoceniane do niedawna - a jak widać oni mają duży power tylko, że nie samemu :P). Jak już się zdecydujesz na klasę - reszta powinna pójść łątwiej (tym bardziej, że lubisz Dark Elfy - więc wybór już ma prawię z głowy).
PS. Nie wime czy bym ci polecał na sam początek phantom summonera - do tego trzeba mieć masę cierpliwości (przynajmniej do 40 lev). Choćby dlatego, że do 40lev przyzwać pupila możesz raz na x godzin (w dodatku na bardzo krótko).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 13:18 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
PS. Nie wime czy bym ci polecał na sam początek phantom summonera - do tego trzeba mieć masę cierpliwości (przynajmniej do 40 lev). Choćby dlatego, że do 40lev przyzwać pupila możesz raz na x godzin (w dodatku na bardzo krótko).


Pardon Sylvian, ale Phantom Summonera to mu możesz polecić dopiero od 40 lvl :P Zanim tam dotrze to uplynie marne kilka miesiączków. Na poczętek to może on sobie wybrać mystica albo fighter'a.

Mój pierwotny wybór kariery był prosty - chciałem zadawać największego łupnia w grze, czyli DeMystic... przy 19 lvl długo biłem się z myślami Oracle czy DeWiz - wybrałem DeWiz... i szczerze mówiąc niedługo poźniej tego żałowałem... ale już po ptokach...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 13:52 
Cytuj  
A tak btw Oracle - ktos moze wie... czy to prawda ze uzywajac polearma BEZ tego speciala podbijajacego zasieg uderzenia da sie grac healerem walac root+kill "bezkontaktowo"?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Sylvian napisał(a):
PS. Nie wime czy bym ci polecał na sam początek phantom summonera - do tego trzeba mieć masę cierpliwości (przynajmniej do 40 lev). Choćby dlatego, że do 40lev przyzwać pupila możesz raz na x godzin (w dodatku na bardzo krótko).


Pardon Sylvian, ale Phantom Summonera to mu możesz polecić dopiero od 40 lvl :P Zanim tam dotrze to uplynie marne kilka miesiączków. Na poczętek to może on sobie wybrać mystica albo fighter'a.

Hmm no właśnie to napisałem :wink:
Nie jest to dobra klasa na pierwszy kontakt z grą a do 40lev jest koszmarnie trochę


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.