mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2005, 19:18 
Cytuj  
dokładnie Etchan i dorzuce jeszcze ze mobki tam rzucala GHP.
Nie wiem jak teraz ale jak mialem dwarfa to chyba co drugi chinczyk majacy w domu komputer okupowal ta lokacje....dochodzilo do tego ze Belana (prophet) robila traina z jednej strony, ja z drugiej potem ona to wzystko szystki moby co zabralismy żółtym rootowala, nastepnie ja to spoilowalem i zabijałem caly a ona szła walczyć o kolejne bazyliszki.
Jaja przy tym byly nie z tej ziemi - z kazdego mobka czlowiek sie cieszyl jak dziecko.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 mar 2005, 23:43 
Cytuj  
Z shamana w Silent Valley spoiluje sie Avandon Circlet recipe 60%.
Raczej rare bo duzo tam polowalem a dopiero teraz sie trafila.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 20:57 
Cytuj  
Ktos moze wie co sie spoiluje z "doom" mobow w Devastated castle?

Interesuja mnie szczegolnie:

Doom Servant
Doom Guard
Doom Troopers


Servant i guard maja 1 shitowy spoil (jeden ma guardian glowes parts a drugi zubei shirt) ale maja cos jeszcze?
Leveluje na nich krysztaly i lzej by bylo palic SS wiedzac ze cos sie fajnego moze spoilnac :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 12:30 
Cytuj  
nie wiem czy "spoilnąć" ale leci tam dobry dye +4DEX/-4STR i zdaje sie ze recepta na BOP 60% o.0
Osobiście to raz robiac kryształki tam własnie miałem w duo z Belaną dropik w postaci B grade bucików.
...co do spoila to nie wiem niestety.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius


Ostatnio edytowano 4 kwi 2005, 12:34 przez Itachii, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 21:26 
Cytuj  
Aligator Island to place z mobami 40-47. Jest totalnie puste... a moby sa zajebiste, czytaj czesto sie respawnuja i sa powolne... na dokladke wiekszosc ma podwyzszony exp. Ale nie tym:
- Dailadon lad 42 lvl (exp+25%) dropuje partsy (i cale bronie) do topowych Dgrade bluntów (Atuba, Ghost, BoneBreaker, Staff of Life) a także dostałem Elven Sword Blade, lol

- Crokian lad 41 lvl (exp+10%) dropuje partsy (i cale itemy) do topowych shiledów i Plate Helmet Dgrade bluntów (Square Shield, Plate Shield, Plate Helmet)


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Ostatnio edytowano 14 kwi 2005, 09:36 przez arkadek, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2005, 22:45 
Cytuj  
co do okolic ai i fos to dzis dostalem propozycje (kolejny znajomek tym razem nowa zelandia uczy w szkole :D ) 2 archerow i healer robimy party i wbijamy fos ponoc super i very fun :D ale to chyba za 2-3 dni a wogole z tym lagiem to sam nie wiem, kurcze a tak chcem zobaczyc c3...
a tak wogole to chce podziekowac Poziomce vel Vanquish vel Muton (tej ksywki to pewni tu nikt nie zna jego :P ) bo to on mi po raz pierwszy pokazal to forum i l2 :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 08:43 
Cytuj  
Muton ? Oczywiście, że znam. :]

Wystarczy mieć z Poziomką kontakt na GG żeby je znać. :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 14:30 
Cytuj  
toz zes mnie ethan zastrzelil :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2005, 23:49 
Cytuj  
Royal Cave Servant - jest taki mob ktory niby ma 2 typy spawnu (mimo ze ten sam level i name).
Jeden spoiluje Homunkulus blades, drugi SoN blades.
Problem w tym ze tego drugiego nie moge nigdzie namierzyc - sprawdzilem chyba wszstkie spawny w DV (one powinny dawac inne XP) ale ciagle trafiam tylko na ten jeden typ.
Ktos moze wie czy ten mob mial po prostu inny drop w C1 i zostal w bazach danych czy jest moze jakies inne miejce gdzie sie spawnuja te ze spoilem SoN blades?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 09:48 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Royal Cave Servant - jest taki mob ktory niby ma 2 typy spawnu (mimo ze ten sam level i name).
Jeden spoiluje Homunkulus blades, drugi SoN blades.
Problem w tym ze tego drugiego nie moge nigdzie namierzyc - sprawdzilem chyba wszstkie spawny w DV (one powinny dawac inne XP) ale ciagle trafiam tylko na ten jeden typ.
Ktos moze wie czy ten mob mial po prostu inny drop w C1 i zostal w bazach danych czy jest moze jakies inne miejce gdzie sie spawnuja te ze spoilem SoN blades?

Ktoś mi właśnie mówił, że dają one ze spoila SoN blades - tyle, że po C2 widziałem tylko Homunkulus blades i bodajże jeden dał mi recepte na SLS'a. O ile dobrze pamiętam to w C1 dawały też Ori Ore - ale jak mówię nigdzie w DV nie spotakąłem się z tym aby dały blady do SoN'a.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2005, 18:15 
Cytuj  
Gdy gralem Martinezem mialem nawet kiedys taki blade w C1: bieglem do dvc zespoilowalem go i mi rzucil wlasnie SoN blade, sprzedalem go do npc...


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.