mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 17:52 
Cytuj  
Keii napisał(a):
(...)Ale z tematu wiadomości, który brzmiał: "Question about the Friend Trial in March" chłopcy chyba mogli wywnioskować o co chodzi.(...)


Moze "email bot" Ci odpowiedzial? :)
Zabanowac ich za to :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 20:29 
Cytuj  
Hm, tak właśnie mi się wydaje. Od czasu, kiedy wrzuciłem update do pytania, nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi -_-;

Edit:
L2 spatchowane czeka na cd-keya ;P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 21:04 
Cytuj  
tego jak ktos bylby na tyle mily i sie podzielil ze mna cd-keyem bede wdzieczny :D. Jesli nie bede gral dluzej niz ten jeden miesiac to kasa i itemki wedruja do "przyjaciela" :D .
btw. w miecha grajac po 12 h idzie cos uzyskac? zreszta i tak chcialbym zobaczyc jak to jest na serwie gdzie gra kilka tysiecy luda :)
aha gralbym na tym servie co gra poziomka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 mar 2005, 22:24 
Cytuj  
Da sie uzbierac :)

Zwlaszcza ze zaczynajac gre na jakims z serverow dostajesz na ogol od bedacych tam Polakow jakas kase na sprzet..(na start) Im wiecej polakow tym lepiej a jesli Cie wciagnie i zostaniesz na dluzej to tym lepiej.

ps
No ale minusem dla Was moze byc fakt ze tu nie ma mnoznikow kasy i expa X(iles), moze byc ciezko przestawic sie z darmowego l2 z ulatwieniami/.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 09:02 
Cytuj  
W miesiąc na upartego, można dobić do 40 level. (czytaj: Do drugiej zmiany profesji, czyli do momentu, w którym gra dopiero pokazuje co ma do zaoferowania).

Można to osiągnąć przy założeniu, że ktoś Ci pomoże, niekoniecznie finansowo. Chodzi tu bardziej o "know-how" - wiedza jest więcej warta niż kasa. :]

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 09:20 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
btw. w miecha grajac po 12 h idzie cos uzyskac?

Zależy jaką postacią. Lvlowanie nukera - to po prostu express... dużo gorzej z healerem. O fighterach się nie wypowiadam bo nie wiem. Natomiast wiem że barf mi szedł powoli... dosyć... :(


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 09:45 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Zwlaszcza ze zaczynajac gre na jakims z serverow dostajesz na ogol od bedacych tam Polakow jakas kase na sprzet..(na start) Im wiecej polakow tym lepiej a jesli Cie wciagnie i zostaniesz na dluzej to tym lepiej.

Szczerze mówiąc, chyba wolę dochodzić do wszystkiego sam, taka pomoc überów to imo pewnego rodzaju oszukiwanie...
Poziomka napisał(a):
No ale minusem dla Was moze byc fakt ze tu nie ma mnoznikow kasy i expa X(iles), moze byc ciezko przestawic sie z darmowego l2 z ulatwieniami.

Jeśli się nie grało w darmowe L2 to raczej nie :P
Ethan napisał(a):
Chodzi tu bardziej o "know-how" - wiedza jest więcej warta niż kasa.

I tego będę się trzymał :}
arkadek napisał(a):
Lvlowanie nukera - to po prostu express... dużo gorzej z healerem.

Chyba sobie zrobię maga :]

Btw. takie jedno małe pytanie - czy dalej jest tak, jak w becie, gdzie możnabyło mieć kilka postaci na różnych serwerach na jednym koncie?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:25 
Cytuj  
Spoko na darmowym serwerku mialem 3 postac w top (btw top 10 to sami polacy a adminem serva byl koreanczyk) 70 lvl Silver Ranger. Lubie grac to postacia po prostu. Co gdzie i jak w sensie gdzie exp gdzie drop itd wiem. Nawet sie baiuma bilo zakena i inne archangele :P (ominela mnie tylko wyprawa na antka :( ) Rozumiem ze tu sa raty 1x, gralem na globalu gdzie raty tez byly 1x ciezko bo ciezko ale jakos idzie. W miech 40 lvl mysle ze jest do osiagniecia gorzej z itemkami. No i jakby byl ktos na tyle mily ze dalby mi tego rega plus 500k pozyczki na poczatek byloby fajnie. Teraz mam do was jesio takie pytanko jak jest na oficjalu z itemkami a i s? Mozna je kupic w sklepie? Scraftowac? Dropuja je moze jakies moby c2? No i tego post wisi od wczoraj a ja mam 0 zaproszen :P . Muton ty mi nie dasz? :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
No i tego post wisi od wczoraj a ja mam 0 zaproszen . Muton ty mi nie dasz?

A nie doczytałeś, że nie wiadomo, kiedy będzie March Newsletter z zaproszeniami? :roll:

Edit:
O, status mojego pytania zmienił się na "In Progress". Miło.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:33 
Cytuj  
Cytuj:
Szczerze mówiąc, chyba wolę dochodzić do wszystkiego sam, taka pomoc überów to imo pewnego rodzaju oszukiwanie...

Nie tyle oszukiwanie co tworzenie człowieka uposledzonego w jakiś tam sposób (no offence). A to dlatego, że ludzie dostając kase czy najlepszy sprzęt na początku zaczynaja leevelować jak wariaci i nic więcej ich nie obchodzi. dochodzi do sytuacji że gość dobija do 40lev (to mimo wszystko dość ważny etap) i okazuje się, że nie ma zielonego pojecia o grze w którą gra. Mało kto jest na tyle dociekliwy aby dochodzić co i jak - czy czytać różne fora aby być na bierząco. Takie moje 2 Adena.

Co do profesji to mag niewiele mówi. Bo moze to być nuker (postać z sinlymi czarami offensywnymi) lub buffer/healer (postać wspomoagajaca/lecząca innych). IMO nuker to postać bez przszyszłości - robi bardzo duzy dmg, a co za tym idzie szybko leveluje więc po pierwsze zawsze ma kłopoty finansowe (jesli to pierwsza postać) a po drugie bardzo słabo nadaje sie do party - więc skazany jest na solowanie (trochę bez sensu imo).
Bufferzy i healerzy pomimo, że ciężko się nimi gra (szczególnie z poczatku) zawsze są najbardziej poszukiwana profesją. Jeśli nie lubisz solowania to masz tu postać która bez party niewiele znaczy (i na odwrót - później party bez takiej postaci też jest guzik warte). Bardzo niedoceniane przez wielu profesje.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:43 
Cytuj  
dobra pomecze was troche jeszcze bo mi sie coraz bardziej chce grac na oficjalu :D .
Czy exp w party jest zwiekszony?
Jak se ogolnie radzi SR (silver ranger) ? Ja na nieoficjalnych serverkach 0 problemow z solowaniem mobow na red no i ogolnie exp wolalem sam bo jakos szybciej szlo. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz skoro na oficjalu gra tyle luda to idzie sie dobic np. w eg do jakiegos moba czy w dp do soul fettera? O fg, gc i cmentarzu nie wspominam bo tam pewnie do kazdego moba biegnie 10 kolesi :)
No i jakie sa zasady czy jesli znalazlem se fajne miejsce do expowania i tam siedze wpada jakas banda i mi w tym samym miejscu expuje to ok? Nie mowie o ks.
No i jeszcze co mnie gryzie niezmiernie bo emi to ciezko mi bedzie wydropic nie mowiac o bopie. Sprzedaja takie itemki ludziska? No emi napewno ale bopa mozna kupic?

edit: czy SR ma problem z party czy nie i czy jest na przyklad postacia poszukiwana do klanu czy cos. Na pvp magusow wszelkiej masci to jechalem jak chcialem :D daggerow tez w sumie to mnie na pvp najbardziej dwarf wkurzal :P


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:52 
Cytuj  
Kurde ilu nagle przyjaciół mamy :D No ja jak za darmo to mozna cos dostac :D HMMM ja tez dostane ten darmowy klucz wsumie od niedawna gram ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 10:56 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Co do profesji to mag niewiele mówi.

Sorry, takie małe przyzwyczajenie z RO, gdzie był jeden Mag - DD. A buffer/debuffer = Priest :]
Mimo wszystko, jeszcze trochę pomyślę nad klasą bo chętnie powalczyłbym sobie jakimś melee z 2ręcznym mieczem :D
Sylvian napisał(a):
Nie tyle oszukiwanie co tworzenie człowieka uposledzonego w jakiś tam sposób (no offence).

I dlatego właśnie wolę do wszystkiego dojść sam ^^


_________________
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:00 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
emi to ciezko mi bedzie wydropic nie mowiac o bopie. Sprzedaja takie itemki ludziska? No emi napewno ale bopa mozna kupic?

Dane z Gustina - emi chodzi u nas ostatnio po cenach kryształow i nikt nie chce kupować.... OMG

Piszpan napisał(a):
to mnie na pvp najbardziej dwarf wkurzal :P

dlaczego :o przecież barfy mają tylko dużo HP, i nic ponadto??? myślisz o FakeDeath?

Piszpan napisał(a):
pewnie do kazdego moba biegnie 10 kolesi

No co Ty... są takie puchy, że nawet w crumie jest masa wolnych pokoi... (applies to Gutin only) Natomiast w ToI oraz DV, DVC jest trochę tłoczno... Aha i wszędzie biegają goście z ogonami (czyt healerami). Normą stało się już granie na dwa konto, wielu moich znajomych ma nawet po 3 czy 4...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:03 
Cytuj  
Expowanie w party po 52 lvl i wczesniej nawet to podstawa, poniewaz solo ciezko o exp (wyjatkiem sa nukerzy)
Sr radzi sobie niezle, tyle ze musisz miec bardzo bardzo duzo kasy, strzaly i css albo bss pozeraja mase pieniedzy.
(Co do wymienianych przez Ciebie miejsc do expowania) - Gra sporo osob fakt, ale wiekszosc jest juz wysoko levelowych , zatem miejsca jak eg czy cmentarz nie sa juz tak bardzo oblegane jak kiedys.(teraz tam siedza albo nowe alty, albo farmerzy zbierajacy materialy)

(Co do Bop'a) Zeby uzywac BoP'a po pierwsze musisz miec 52 lvl, co nawet grajac SR czy Nukerem nie jest latwe i szybkie do osiagniecia - nie ma mnoznikow kasy,expa,dropa.
Po drugie BoP'a mozna kupic od ludzi lub samemu zrobic. koszt okolo 30m.
W sklepie Najlepszych broni C nie mozesz kupic, B grade niema w sklepach wogole
Co do A i S grade zapomnij....

Wysoki lvl Archer zawsze jest poszukiwany :) w siegach i PvP jest naprawde niezly..o party np w dvc tez jest latwo- np Archer Pit Party

Generalnie te pytanie ktore zadales byly juz poruszane w innych tematach, wystarczylo poszukac odpowiedzi :))


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 11:05 przez Poziomka, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:04 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Normą stało się już granie na dwa konto, wielu moich znajomych ma nawet po 3 czy 4...

Tego zabiegu też nie rozumiem. IMO gra powinna być przyjemnością, a nie biegiem po jak najwyzszy lv.
Jak to ktoś kiedyś napisał
Cytuj:
For pleasure not pressure


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:06 
Cytuj  
Za każdego członka w party exp wzrasta ok ~+7-8% (gdzieś była dokadna rozpiska jak to wyglada). Tak czy siak w C3 (które wejdzie pod koniec kwietnia) exp w party wzrośnie bardzo znacznie. Co do party to zdecydownie zależy od klasy postaci jaką grasz bo generalnie SR spokojnie radzi sobie do pewnego momentu sam (dlatego dla niego party jest srednio opłacalne - no chyba, że mowa o typowym archer party).

W lokacjach takich jak EG nie powinno byc problemu z mobkami, bo większa część społeczności ma już dość wysokie levele (aczkolwiek powinien się wypowiedzieć ktoś kto tam był ostatnio, bo ja niestety od ładnych kilku miesięcy w EG nie bywam :P).
Co do terytorium zasada jest prosta - jeśli bijesz swoje mobki - nie KS'ujesz innym i niezabierasz im lootu z ich mobów jest OK. Ale zawsze znajdzie się jakiś koleżka który rości sobie prawa, że to jego teren... czasem wystarczy olać, czasem przemówić siłą (zależy kim ty jesteś i zkim masz doczynienia). Ale tu nie lubi się ludzi którzy uważają, że dany teren należy do nich. Głównie chińscy farmerzy stosują takie przekonanie i stąd tyle wojen i przepychanek z nimi.

Z kupieniem sprzętu od Top D grade w górę nie ma problemów. Ze słabszymi rzeczmi moga być problemy bo nie za wiele osób (procentowo) jest na takim lev) ale jak poszukas to też znajdziesz.

---
Keii napisał(a):
arkadek napisał(a):
Normą stało się już granie na dwa konto, wielu moich znajomych ma nawet po 3 czy 4...

Tego zabiegu też nie rozumiem. IMO gra powinna być przyjemnością, a nie biegiem po jak najwyzszy lv.
Jak to ktoś kiedyś napisał
Cytuj:
For pleasure not pressure

Jak to się mówi zależy kto co lubi ^^ - pewnie dlatego mam dopiero 5x lev :F


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 11:17 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:16 
Cytuj  
Keii napisał(a):
arkadek napisał(a):
Normą stało się już granie na dwa konto, wielu moich znajomych ma nawet po 3 czy 4...

Tego zabiegu też nie rozumiem. IMO gra powinna być przyjemnością, a nie biegiem po jak najwyzszy lv.
Jak to ktoś kiedyś napisał
Cytuj:
For pleasure not pressure


Jak wszsyscy moi znajomi mają postacie 60+, a ja chce sobie zrobić nowego alta, to nie będę się bawił w mozolny exp tylko zrobię wszsytko żeby go szybko to góry wyciągnąć. Poza tym jedno konto = WS making CSS + SalesShop. Drugie konto = main char.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 11:30 
Cytuj  
Żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu, zapytam tutaj:
Czy między L2 kupionym w interactcd, a kupionym w sklepie europejskim [np. Amazon.de] jest jakaś różnica?
Tzn. czy po wprowadzeniu przy rejestracji adresu z EU, monthly fees z obu wersji będzie się płacić w €?
[/offtop]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:31 
Cytuj  
No to ok jesio male pytanko albo i 2 :D
Gracie chyba w wiekszosci na bartzie no nie? (szczegolnie Pozioma :D )
jaka jest cena c ss i b ss .
Rozumiem ze z kasa i dropami krucho (miech lub dwa bez dropow) ale chyba materialy rozne designy itd. wypadaja? i adeny? Bo jesli tak to jest to tylko kwestia czasu spedzonego w grze aby cie bylo stac na wszystko :D Chyba po 3-4 miechach gry mozna miec top c itemki? a nawet kilka b. I ile srednio osob jest online? 2k 4k 6k ? cos z tych przedzialow? No i poziom wspomina o cenie strzal czyzby na bartzie strzaly byly jakies przesadnie drogie? ile jedna kosztuje c strzala 4a 6a? I najwazniejsze kiedy bedzie mozna zostac "przyjacielem" :P aha i pozniej 15 euro sie placi co miech?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.