mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:05 
Cytuj  
Farmerzy znają wszystkie kruczki sztuczki w L2.
To my jesteśmy drętwi (w tym ja).

Uświadomiłem sobie to dopiero ostatnio po głębszej analizie zdarzenia podczas, którego straciłem 3.5 mln.

Strainował Nas farmer-red (stripped), wystarczyło go w czasie trainwowania zabić i byłoby po sprawie.
BTW. Wcześniej na naszych oczach zatłukł kolesia.
W trakcie przełączania się statusu z fioletowego (kiedy wiedział, że nikt się nie odważy go dotknąć) na czerwony - zdał itemy kumplom i wylogował się.
Za jakiś czas, gdy o nim zapomnieliśmy zalogował się i na naszych oczach zrobił traina.

Byłem w archer-pit party, co oznacza, że 2-3 shoty i byłby martwy.
Co najwyżej zdążyłby zagrować 3-4 moby, a z taką ilościa byle aoe sleeper sobie poradzi bez zgonu.

To może i nie moja wina (nie jestem łucznikiem), ale pokazuje jacy jesteśmy drętwi.
Jak ognia unikamy wszelkich konfliktów i problemów.
Przez to nie mamy szans na zdobycie doświadczenia, jak sobie radzić w takich sytuacjach.
A dla farmerów takie zdarzenia to norma i wykorzystują swoją doskonałą znajomość mechaniki gry na swoją korzyść.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2005, 16:39 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Farmerzy znają wszystkie kruczki sztuczki w L2.
To my jesteśmy drętwi (w tym ja).

Uświadomiłem sobie to dopiero ostatnio po głębszej analizie zdarzenia podczas, którego straciłem 3.5 mln.

Strainował Nas farmer-red (stripped), wystarczyło go w czasie trainwowania zabić i byłoby po sprawie.
BTW. Wcześniej na naszych oczach zatłukł kolesia.
W trakcie przełączania się statusu z fioletowego (kiedy wiedział, że nikt się nie odważy go dotknąć) na czerwony - zdał itemy kumplom i wylogował się.
Za jakiś czas, gdy o nim zapomnieliśmy zalogował się i na naszych oczach zrobił traina.

Byłem w archer-pit party, co oznacza, że 2-3 shoty i byłby martwy.
Co najwyżej zdążyłby zagrować 3-4 moby, a z taką ilościa byle aoe sleeper sobie poradzi bez zgonu.

To może i nie moja wina (nie jestem łucznikiem), ale pokazuje jacy jesteśmy drętwi.
Jak ognia unikamy wszelkich konfliktów i problemów.
Przez to nie mamy szans na zdobycie doświadczenia, jak sobie radzić w takich sytuacjach.
A dla farmerów takie zdarzenia to norma i wykorzystują swoją doskonałą znajomość mechaniki gry na swoją korzyść.

Syandard. My boimy się ginąć (o zgrozo to gra z open PvP tu ginięcie powinno być chebem powszednim). I zamiast zareagować wszscy czakją na to co się stanie. Sam tak mam jak są jakieś akcje. Czasem człowiek boi się że narobi bigosu i czeka na rekację innych (więc wszyscy stoją i nic nie robią). Tak samo dzieje się z ludźmi podczas np. wypadków w RL - dopóki nie powiesz po imieniu TY zrób to, to to nikt nic nie robi czekając na innych (to się nawet w psychologi jakoś nazywa - ale nie pamiętam w tej chwili).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 09:35 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
to to nikt nic nie robi czekając na innych (to się nawet w psychologi jakoś nazywa - ale nie pamiętam w tej chwili).

Rozmycie/rozproszenie odpowiedzialności społęcznej...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2005, 09:43 
Cytuj  
Ja bym powiedzial - rozwaga :)

Majac PK w teamie i jako przeciwnika porownywalne sily to ni chuja nie da sie wygrac.
Zaatakuja PK, healer go leczy, 1-2 DD przeciwnika odparowuje healera w jednym strzale i potem zaczyna sie juz rozpierducha na calego ale team "broniacy PK" ma o jednego, najwazniejszego czlonka druzyny mniej.

Jakby przeciwnikow bylo 3-4 max to sure - da sie wybronic reda ale w przeciwnym wypadku albo my atakujemy pierwsi i zbieramy kolejne murder county albo czekamy az ktos z atakujacych reda zrobi sie purple i wtedy przegrywamy.

IMHO gosc dal dupy bo powinien uzyc SOE i odrabiac karme gdzies w safe spocie albo dac sie raz zabic i nie resowac sie tylko lezec i zbierac karme z mobow ktore zabije team (o ile to jeszcze dziala - pamietam ze w cruma tak sie odrabialo single murdercounty - gora 5-10 min to zajmowalo i trup sie robil white).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.