mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 11:51 
Cytuj  
Xan napisał(a):
Poziomka napisał(a):
E nie jestem najbogatszy z Polakow napewno..

napewno wyprzedaja mnie Maldonez, moze Medicore, Ethan..i pewno ktos jeszce :)

ale handlowanie ma jedna spora wade - kiedy handlujesz nie expujesz :>

Niom w sumie racja ale na craftach tez sie zarabia :P i to calkiem sporo.Ale ostatnio nie wiem co robic >.> cena cbp jest za duza zeby cokolwiek craftowac.

DC gloves w WH wiec tylko helm i boots i mam seta :D

No takie stwierdzenie conajmniej za ogólne IMO. Zarabia się tylko na konkretnych craftach, a teraz jest to o tyle trudniejsze, że ceny mocno powariowały (jak chodźby właśnie Animal Bones >> CBP więc dużo rzeczy odpada na dzień dobry).

Co Raid Bossów to na dropa nie możesz liczyć jako na stałe źródło dochodu.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 13:50 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A tak btw - po ile u was stoi set CD armora heavy?

Hm.. tak ciezko okreslic bo wiekszosc Ag itemow w clanie mamy z boss raidów.Ale tak widzialem DC gaiters za 15 mil pewnie beda cos kolo 13-15 mil , DC BP bedzie pewnie 20-25 mil.
Gloves , boots i helmet sa dosyc ciezkie do dostania z tego powodu ze jest na nie duzy popyt .Wielu magow celuje w DC set i ostatnio widzialem ludzi kupujacych DC gloves nawet za 30 mil.Pewnie z helmetem i bootsami tez tak jest.
Jedna sprawa ze quest na BP/Gaiters recepie jest o wiele latwiejszy niz ten na gloves/helmet/boots recepie .
Widzialem kilka razy DC BP/Gaiters 60% rec za okolo 1-2 mil a ani razu nie trafilem na gloves/helmet/boots.
Do tego od znajomch grajacych na KR servach dowiedzialem sie ze DC recepies so dosyc ciezkie do wyciagniecia z questa :<


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 14:14 
Cytuj  
A z ktorego questa mozna wyciagnac recipesy na to?
Bo w opisie patch notes jest tylko ogolnie "questy na A grade armor recipe".
Zebralem jak do tej pory 60 baniek w gotowce i powoli bym sobie zaczal robic ten DC set.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 14:38 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A z ktorego questa mozna wyciagnac recipesy na to?
Bo w opisie patch notes jest tylko ogolnie "questy na A grade armor recipe".
Zebralem jak do tej pory 60 baniek w gotowce i powoli bym sobie zaczal robic ten DC set.

Heavy i Light armor recepie dostaje sie z Giant Caves quest <exploration of giant caves> zaczyna sie go u npc blisko wejscia do GC.
BP i Gaiters stosunkowo latwo dorwiesz ale z reszta czeka cie małe piekło.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 14:49 
Cytuj  
Ale ten quest to jakas makabra - 2 osobowym teamem go stukalem pare godin i dostalem w sumie ze 3 dropu z tego 1 unsless.
A skompletowanie choc 1 pelnej ksiegi - wogole sobie tego nie wyobrazam :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 14:56 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Ale ten quest to jakas makabra - 2 osobowym teamem go stukalem pare godin i dostalem w sumie ze 3 dropu z tego 1 unsless.
A skompletowanie choc 1 pelnej ksiegi - wogole sobie tego nie wyobrazam :)

Heh jest na to sposub tank+ 3-4 magow tak ponad 66+ se + buffer.
Tank zbiera wszystko z calego pokoju i kazdy z magow wali AoE i wszystko pada .Ostatnio tak kumple z klanu robili i calkiem niezle rezultaty mieli.
A quest jest taki sam jak wszystkie na Ag recepies >.> polecal bym raczej je kupic 1-2 mil a w czasie poswieconym na quest zrobi sie wiecej kasy i xp.
Boots/gloves/helm recepies sa z ToI quets.. ale to juz jest totalna paranoja nie dosyc ze ciezki to jest tylko szansa na recepie >.> w wiekszosci przypadkow dostaje sie jakis komponent .


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 15:08 
Cytuj  
Jak i tak tam bije po 5 mobow na raz bo ze spearem latam.
Ale ze dropy i spoile slabe a XP dobre tylko przy tych teamoaych mobach beast lord to srednio mi sie chce tam siedziec :(

Nic - dzieki za info. Sprobuje kupic te recipesy ale ciezko je upolowac w sklepach :(
Juz latwiej by bylo zebrac grupe i sprobowac to wyspoiloac gdyby bylo wiadomo co to spoiluje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.