mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 01:27 
 
Seraf napisał(a):
Gdzie ncsoft? Czemu nic z tym nie robi? :-?


Bo z ich punktu widzenia to nie ma problemu.
Zobacz kto i do czego uzywa tego softu:

1. Handel
Jakby mozna bylo z czystym sumieniem zostawic na noc sklep i by Cie nie rozlaczylo to by sobie nikt nie zawracal glowy walkerem ktory jest rozwiazaniem problemu niestabilenego lacza lub crashujacego sie serwera.
Alternatywa by bylo odpalenie systemu aukcji offline (np. takiej jak w WoW) ale raz ze trzeba by bylo od nowa robic cos co juz dziala a dwa ze takie sprzedawanie stuffu "na bazarze" ma swoj klimat.

2. boxing
Jedyny sens posiadania wiecej niz 1 konta w L2 jest wtedy, gdy mozesz jakos zautomatyzowac sobie healera.
Healer na walkerze = normalny klient L2 odpalony np. na notebooku.
Gdyby moj notebook byl ciutke mocniejszy wogole bym sobie nie zawracal glowy odpalaniem walkera bo wiecej i lepiej bylbym w stanie grac na 2 kompach na raz ale nie kazdego stac na luksus posiadania 2 NIEZLYCH komputerow w domu.
Jesli wiec chca sprzedawac wiecej kont osobom juz grajacym - taki uklad jest dla obu stron ok.

3. botowanie
To tez jest rozwiazanie dla ludzi ktorzy teraz zaczynaja grac w L2.
Jak pisal np. Sosy - nie bawi go solowanie a o low level grupy ciezko na niemlodych juz serwerach.
Nawet jesli trafia sie ludzie na tym samym lev to w wiekszosci sa to ludzie po rerolu, majacy top, overenchanted stuff, wchuja potionow i SS'ow ktorzy wala teamowanie.
Poza tym botujac mozesz dosciagnac postac tylko do pewnego levelu - na ok 60 lev konczy sie definitywnie botowanie solo czy nawet w 2-3 osobowej grupie bo zostaja Ci wlasciwie tylko 2 spoty ktore i tak sa zawsze zajete a na dungi jest sie za slabym.
Wiec z punktu widzenia NC wyglada to tak - gosc botuje max do polowy gry (1-60 i 60-75 robi sie w podobnym czasie) a potem juz gra normalnie.

4. farmowanie
Tu jest jedyny problem ktory jest realny - grupy farmerow.
Jeden gosc siedzi przy 3 kompach, na kazdym ma jedno L2 plus 8 walkerow i nadzoruje tylko swoje stado botow 12 godzin dziennie a potem do pracy przychodzi jego zmiennik i robi to samo => stukaja kase ktora pozniej trafia na ebay/ige etc.
Tyle ze zabanowanie takiej duzej grupy to bolesna strata - tracisz~30x15 usd = 450 USD miesiecznie.
Pokazcie mi komercyjna firme dla ktorej pozbycie sie takiej kasy nie bedzie rownie nieprzyjemne co wyciecie nerki :)
Banuja wiec tylko w ostatecznosci tlumaczac sobie pewnie ze nie rujnuje to ekonomii gry bo tacy farmerzy = stado maniakalnie grajacych ludzi a takich grzeczy tylko pozazdroscic.


Zreszta nie tylko na to przymykaja oko.
Wg. licencji nie mozna sprzedawac ani kont ani kasy na ebay bo ona nie jest Twoja - prawo do wszystkich wirtualnych postaci, stuffu etc ma NCsoft (dlatego nikt w ogloszeniach nie podaje imienia postaci ktora sprzedaje i zaciemnia wszystkie pola mogace sluzyc identyfikacji).
Kase trudno wytropic ale zmiana wszystkich danych na koncie jest od razu widoczna i powinna skutkowac banem ale jakos nikt sie ludzi ktorzy kupili konta nie czepia (placa za to zreszta kiepska obsluga gdy sie zdarzy ze zostana zescamowani - to ich ryzyko i nikt im konta ani itemow ktore stracili nie odda).
A badzmy szczerzy - czym sie rozni wymacrowana postac i od kupionej - niczym. I w jednym i w drugim przypadku gosc ktory to zrobil "nie zasluzyl" sobie na nia stosujac terminologie kolegi K. (zeby nie bylo o jakis wycieczkach personalnych :) )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 4
Dołączył(a): 29.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 05:10 
 
bydydydydydyyy, ale sie porobilo o,o widac abis poruszyl drazliwy temat i Kurga go podchwycil, oye ! ah to polskie to polskie l2 community ... kon by sie usmial ^___^ ale moze zacznijmy od poczatku - jak wiadomo L2 to gra pvp, i zasadniczo gra ta nie ma zadnego innego sensu.. albo gra sie dla siege, wojen i pvp albo tak jak ja gra sie dla ludzi, przyjaciol. Moim skromnym zdaniem cheat zawsze bedzie cheatem, zawsze bedzie sluzyl do uzyskania przewagi nad innymi - nie wazne czy grasz w l2, quake czy pierdolone bierki. Po cholere zaglebiac sie tutaj w tematy moralnosci ? jezeli oszukujesz to zapewne rozumiesz jakie konsekfencje sa z tym zwiazane, jednak jezeli juz to robisz NIE namawiaj/zachecaj do tego innych .. na przykladzie bartza - znam 3, slownie TRZY osoby, ktore nie korzystaja i nigdy nie korzystaly z walkerow i innych gowien - czy to aby nie jest zalosne ? nasz cudny polski klan mial opinie boterow I scammerow - czemu trudno sie dziwic bo gdzie by nie spojrzec lezaly martwe bociki z bialo-czerwona flaga nad glowa... i powiedzcie mi.. czy to dobrze o nas swiadczy ? lol... sam ich zabijalem @_@ checie screeny z moich przygod ? co jest smieszne z calej masy osob, ktore juz na starcie postanowily pobawic sie botami pozostala moze jedna.. albo dwie ? uh.. to swiadczy o tym jak uzywanie tego typu pierdow psuje doswiadczenia i przyjemnosc plynaca z gry :/

Cytuj:
2. boxing
Jedyny sens posiadania wiecej niz 1 konta w L2 jest wtedy, gdy mozesz jakos zautomatyzowac sobie healera.
Healer na walkerze = normalny klient L2 odpalony np. na notebooku.
Gdyby moj notebook byl ciutke mocniejszy wogole bym sobie nie zawracal glowy odpalaniem walkera bo wiecej i lepiej bylbym w stanie grac na 2 kompach na raz ale nie kazdego stac na luksus posiadania 2 NIEZLYCH komputerow w domu.
Jesli wiec chca sprzedawac wiecej kont osobom juz grajacym - taki uklad jest dla obu stron ok.


lol, na jednym SREDNIM komputerze mozna spokonie 2 a nawet 3 boxowac - jak nie umiesz albo ci sie nie chce to sie prosze nie wypowiadaj oczyms o czym nie masz pojecia.

Cytuj:
4. farmowanie
Tu jest jedyny problem ktory jest realny - grupy farmerow.
Jeden gosc siedzi przy 3 kompach, na kazdym ma jedno L2 plus 8 walkerow i nadzoruje tylko swoje stado botow 12 godzin dziennie a potem do pracy przychodzi jego zmiennik i robi to samo => stukaja kase ktora pozniej trafia na ebay/ige etc.
Tyle ze zabanowanie takiej duzej grupy to bolesna strata - tracisz~30x15 usd = 450 USD miesiecznie.
Pokazcie mi komercyjna firme dla ktorej pozbycie sie takiej kasy nie bedzie rownie nieprzyjemne co wyciecie nerki
Banuja wiec tylko w ostatecznosci tlumaczac sobie pewnie ze nie rujnuje to ekonomii gry bo tacy farmerzy = stado maniakalnie grajacych ludzi a takich grzeczy tylko pozazdroscic.


to jest problem ? owwwww, problemem sa ludzie ktorzy kupuja adene bo sami farmerzy nie biora udzialu w zyciu politycznym serverow.
Takie moje zdanie o.O ... przynajmniej nie jestem hipokryta trainujacym boty a samemu robiacym to samo ... @_@; OMGOSES !

Cytuj:
Jakoś nie widzi mi się żeby oni na chleb nie mieli skoro mają pare komputerów w domu/pracy co miesiąc opłacają internet/opłaty za prąd. Jak dla mnie to oszuści i krętacze, moja siostra która od paru lat mieszka w Anglii zawsze się śmieje z chińczyków że jak nie pirackie płyty dvd sprzedają to jakieś importowane rolexy z chin, jak dla mnie to po prostu mentalność chińczyków


spojrz ty lepiej dziecko na siebie zanim zacznies sie smiac z innych owi chinczycy graja w kafejkach.. i zapewniam cie moj drogi nie jest to praca latwa ani przyjemna ... ale zawsze lepsze jest to niz byc polakiem i siedziec z dupa nic nie robiac zyjac z zasilku...

blablablablaaaaa... nie bede sie juz wiecej staral, spac mi sie chce ~.~ moral taki... robta co chcetttaaaaa dziewczynki, ow.. a I przestroga ! Jezeli zaczynasz gre i myslisz o botowaniu i innych formach "ulatwiania sobie gry" idz na hinde, na bartzie zlodzieje i oszusci nie sa mile widziani ... no chyba ze lubicie ginac I droppowac stuff - bo bede was tepil jak robaczki ^_^ .. ble :/ przykro mi troche.. pisalem juz na rozne forum.. niemieckie, francuskie, amerykansie.. cholera nawet i koreanskie - WSZEDZIE temat botow byl tematem tabu, widac w naszym spoleczenstwie kretactwo jest tak gleboko zakorzenione ze juz nawet nikt na to nie zwraca uwagi... a szkoda. ... papapapa robaczki /flames on ^___^


_________________
<3

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 06:32 
 
Ad 1. TAK (ale w momencie jak NCSoft cos zrobi z klientem zeby nie zawalal calego systemu i zeby podczas jego pracy mozna bylo mu priorytet zmienic - w sumie nawet widzialem jakiegos mmorpg'a ktory mial dwa klienty jakby - jeden zwykly a drugi wlasnie do shoppingu - byla to opcja wybierana podczas odpalania - Normal Mode i Chat/Trade Mode)

Dobrze ze skonczylem juz z craftowaniem SS'ow bo pewnie tez bym na walkerze to robil.

Anti-bot jest banalny i kolesie na privach w wiekszosci to maja - cos zwiazane z komunikacja pakietow (wiadomo mozna obejsc ale tak samo NCSoft moze na przyklad co tydzien losowo jeden pakiet zmieniac - troszke by utrudnili boterom gre i moze tego by mniej bylo - niestety im nie zalezy)

Ostatnio lazimy z kumplem we dwojke, ja na swoim mainie, on na moim drugim koncie i jego postac z walkera odpalona tylko na autofollow (i tak nic nie jest w stanie zrobic) - przydatna rzecz do wykrywania PK rowniez - bot alarmuje jak PK sie zbliza czy tam jakis train na przyklad i sie mozna przygotowac

Ad 2 i 3
Howgh Sylvian Swieta racja o scama i bugach wiedziec nalezy.

Ostatnio widze na lionnie kolesi walacych masowo Waking Scrolle jako Blank Scrolle - na jednego kumpel napisal skrypt do walkera zeby logowal stan postaci. W ciagu 3 godzin kolo zrobil 3 kursy do sklepu po uzupelnienie (kupuja po 2000 sztuk z tego co widzialem, kazda po 1,8k to wychodzi 3,6m za jeden taki ladunek - wydatek jakies 250k)

10m na czysto w 3 godziny? Kolesi widuje od tygodnia jakiegos i ludzi wrzeszczacych ze zostali oszukani.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 08:00 
 
sosy napisal:
Cytuj:
Dla człowieka pracującego utworzenie postaci w L2jest dość trudne dlatego nie widze nic złego w pomocy bota.


No sory wodzu, ale uzywajac bota ewidentnie jestes w pozycji uprzywilejowanej..szybciej osiagniesz maxymalny lvl (co za tym idzie szybciej masz 'fun' z gry np pekujac czy siegujaujac'
Dodatkowo botujac np 10-12h dziennie zwiekszasz szanse na dropa..wiadome jest ze im wiecej grasz i siedzisz w jednym miejscu to szansa na dropa sie zwieksza.

Pozatym jak napisales 'dla czlowieka pracujacego' skoro jestes pracujacy i masz kase to czemu nie kupisz od razu chara 75 lvl czy cos w okolicy przeciez to marne ze 200$..a zaoszczedzisz sobie mnostwo czasu..


Seraf napisal:
Cytuj:
Jakoś nie widzi mi się żeby oni na chleb nie mieli skoro mają pare komputerów w domu/pracy co miesiąc opłacają internet/opłaty za prąd.

W wiekszosci przypadkow w ten sposob sobie dorabiaja lub zarabiaja..np slyszalem o ludziach co maja kafeje, - ludzie graja w l2 za free ale wlasciciel kafeji bierze wszystko to co oni zarobia..z trainuja..
i uwierz mi takie zarabienie kasy nie jest wcale latwe ani przyjemne- nie chcialoby ci sie siedziec po 10-14h w jednym miejscu bijac 1-2 rodzaje mobkow.

Ja tez sprzedaje adene tylko nie w masowych ilosciach, po prostu duzo handlowalem,craftowalem i mam jej za duzo, i nie mam co z nia zrobic. dlatego czesc odsprzedaje..za irl kase..Oni tak samo..zreszta sprzedawanie kasy nie jest tylko domena azjatow, amerykance tak samo robia ..:>

Cytuj:
Gdzie ncsoft? Czemu nic z tym nie robi

Robia Robia, ale przeciez nie beda sie publicznie chwalic ile osob codziennie banuja..ale z drugiej strony niemoga robic tego na wielka skale gdyz kazdy 'bot' to potencjalne 15$ miesiecznego zysku..
ale uwierz mi jak znajdziesz 30-50 osob ktore 'doniesie' na botersa +dodatkowo podesla te osoby ss do supportu to wczesniej czy pozniej bana wylapie na bank :>

Aionius napisal:
Cytuj:
bo sami farmerzy nie biora udzialu w zyciu politycznym serverow.

Tak i nie..
Jesli farmerzy oferuja ci powerlvling za kase, wyleveluja ci postac np do 70 lvl to juz jednak 'biora udzial w zyciu servera'
Dodatkowo zauwazylem ostatnio ze mase botersow z c1 i c2 nagle poznajdywalo sie w szanowanych klanach..czyzby farmerzy lvlowali accounty i pozniej je sprzedawali ?- jesli tak to smiem stwierdzic ze biora udzial aktywny w zyciu politycznym servera.


Na koniec napisze tak:

Sam chetnie bym uzywal l2walkera albo do botowania 24/24 albo chociaz do odpalenia buffera na nim..gram tu juz sporo i expowanie naprawde mnie drazni i tego okropnie nie lubie, ale
Po pierwsze nie za bardzo wiem co i jak sie robi..zeby dobrze walker dzialal.
Po drugie boje sie o wlasne acc.

I dlatego nie botowalem i nie bede raczej botowal :>

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 09:19 
 
Heja

Karol66 napisał(a):
Nie - nie trafiles w czuly punkt - po prostu ja mam uczulenie na wszelkiej masci "donoszenie" i w real i w grach.

no tak - jak okradna sasiada to pewno jeszcze zlodziejowi powiesz dowidzenia :D [chociaz pewno zaprosisz do siebie pala przez lep i zgraniesz loot]
Cytuj:
W L2 szczegolnie bo najmniej raz w tygodniu musze odwalac glupie gadki z GMami wezwanymi przez gosci ktorych strainowalem bo choc staram sie trainowac tylko ludzi ktorzy botuja (najprosciej to widac po tym ze grupa ludzi >50 lev jest bez klanu i alliance) to zdarzaja sie pomylki i wtedy zaplakany dzieciak najczesciej pisze do GM a ja musze mu wytlumaczyc co to jest fake death, blesed SOE etc i czuje sie dokladnie tak samo jak po wizycie w urzedzie skarbowym ktora zalatwil mi sasiad piszac pewnie "ma 2 samochody, buduje dzialke - znaczy botuje" :D

przyznaje sie siedze na hinde i wysylam petycje do gm-a

Cytuj:
Co do "swietego moderatora" to nie rozumiem czego oczekujesz - ze jako mod bede Cie ignorowal?
W Twoim poscie nie bylo niczego smiesznego, 3 osoby Ci odpowiedzialy tez powaznie wiec widac nie tylko ja jakos nie lapie Twojego oryginalnego poczucia humoru ;)
Jesli chodzi o "personalne zagrywki" - moze sie myle ale w Twoim poscie widze slowa "Karol", "Ethan" oraz zwroty w stylu "O waszym upadku swiadczy fakt ze nikt..." etc wiec jak to jest - Ty mozesz oceniac innych ale ocenianie Ciebie jest zabronione?
Sorka, ale jak to mawial sapek "ten miecz ma dwa ostrza" :D

normalnego gracza smiesz botujacy grajacy dla funu, poruszylem jeden temat, a nie robie zadnej krcjaty o czystosc morlana nasza i wasza, na ktory spodziewalem sie reakcji
[moje zgranie sie z abis-em jest czysto przypadkowe - jak pisalem mam urlop a pracujac nie mialbym czasu na taka dyskusje]
glosowanie ok - nigdy nie bylem przeciwnikiem tematu do rozwagi (i nigdy nie zanegowalem wynikow gloswania) ale zaczoles sie czepiac mojej osoby nie macja na zadnych faktow - skad wiesz dlaczego gram. A nickow uzywam zeby odpisac konkretnej osobie albo zacytowac. W koncu oboje byliscie przeciw botom a sami ich uzwyacie Ethan w dodtaku przyznal sie do scamu (bo sam zostal oskamowany) - Ty natomias nie komentujesz moich postow - bo jakos nie zaprzeczyles niczemu co napisalem tylko opisujesz moje pobudki o ktorych nie masz prawa wiedziec no chyba ze wrozka Rozalia siedzi kolo ciebie

Cytuj:
Co tam dalej napsiales....
Cytuj:
pozatym sam kilujesz bot-y - co Ci chinczycy Ci zrobili oni chca na chleb zarobic ale co tam wazne ze dzis 4 grupy zabiles jestes PAN ego+++

Wlasnie - w tym tkwi istotna roznica.
Uprawiam PvP glownie z botami i farmerami (z przytlaczajaca przewaga tych drugich).
Wygrywam, przegrywam - anyway robie to w ramach gry i pisze o tym bo w koncu do tego jest ten board - zeby sie dzielic wrazeniami z gry.
Ty robisz podobnie tylko ze Twoja walka to "walka z wiatrakami" (cytat z Twojego posta) - tzn siadasz i przez godzine raportujesz ludzi ktorzy w giran pisza za dlugie message na #trade.
Lapiesz roznice? :)

Nie bardzo - w miescie ciezko o pvp no chyba ze na hinde jest inaczej - pozatym z reguly jak handluje to mam na to czas i specjalnie nie zdazylo mi sie czekac dluzej niz 10min co powinno byc normalnym czasem reakcji
Cytuj:
Jesli nie to sprobuje Ci to jeszcze przyblizyc korzystajac z faktu (?) ze masz niesamowite poczucie humoru.
Byl kiedys taki test - "pokaz mi jak polujesz na slonie a powiem Ci kim jestes". Wysylalo sie obiekt badan do afryki z zadaniem zlapania slonia a nastepnie porownywalo jego zachowania z podanymi wzorcami.
Miedzy innymi byl tam taki wzorzec:
"PRAWNIK - Nie ma czasu lapac sloni bo zbiera dowody na to ze jeep'y innych mysliwych byly zaladowane niezgodnie z przepisami."
IMHO idealnie to pasuje do Ciebie - zamiast grac "walczysz z wiatrakami" zbierajac dowody na to ze wszyscy ktorym idzie lepiej graja nie fair.
Ja jestem wcieleniem zla, Ethan sie stoczyl a "wszyscy" sa beznadziejni.

i znowu czytam ze innym idzie lepiej -na pewno tacy sa ale ja nie nazekam na swoja sytuacjie[chyba ze wiesz cos czego ja nie wiem]- co ty masz z tym wyscigiem szczorow?? Penwo wiele bo sam w nim bierzesz intensywny udział:
- shop bot - bo przeciez WSZYSTKO TRZEBA SPRZEDAC DZIS, DZIS, DZIS ... :lol:
- buff bot - bo granie solo jest ciezkie, czekanie na innych graczy to strat cennego czasu - a moze poprostu nikt nie chce grac z toba, a pozatym bot zrobi to lepiej niz czlowiek i nawet pogadac mozna bo nie bedzie sie czepial :lol:
- full bot - no wiecej matsow to wieksza kasa i wogole, exp sam sie robi jest cacy :lol:
w grze L2 istnieje rywlizacja miedzu graczami bo taka jest ta gra i nigdy nie twierdziem inaczej co wiecej uwazam ze kazda zdrowa rywlizacja jest dobra a jakos botujacy ludzie nie sa moim idealem - nie trzeba daleko szukac ale wszyscy wiemy ze klasa sama w sobie z polskich graczy jesli chodzi o kase jest Poziomka a leveli jest Itchaii
Cytuj:
Szukanie i banowanie ludzi lamiacych EULA L2 to robota dla GM... a oni widac maja inne polecenia od swoich szefow bo jak pisal sosy wylapanie botow jest BANALNIE proste - wystarczy porownac kto sie zalogowal do gry a nie przeszedl weryfikacji GG (walker nie odpala GG) i koniec - jeden ruch i na wszystkich serwerach znika pewnie cos okolo 70% kont "oszustow" :) )
Nie trzeba prawnie watpliwego skanowania dyskow graczy, obserwowania ich zachowan etc - po prostu L2 nie bedzie dzialac bez GG wiec kazdy ktory sie zalogowal bez GG uzywa walkera.
Jesli Ciebie bawi zastepowanie GM to zrob sobie prywatny shard i tam sie baw w policjanta, boga czy kogo tam chcesz.

Wiem doskonale jaka jest sytuacja. Ale ja odpowidam sam za siebie a nie za GM-ow, ale wszysc raze tworzymy jakas spolecznosc i winnysmi sobie pomagac.
Ujme to metaforyczie:
jak wpadniesz w szambo to przejdziesz smorodem ale bedziesz sie trzymal na powierzchni - ja moze zejde na dno ale gnojem nie zostane
Tak jak tutaj jak ktos napisze cos o priv-ie do dostaje bana od ciebie ale rowniez ochrzan od innych uzytkownikow - i z tym nie masz jakos problemow -pewno jako zwykly uzytkownik nic bys nie zrobil ale nie kazdy jest jak ty - i chwala ludziom za to.
Cytuj:
A jesli Cie bawi granie a nie lubisz "botujacych" to co za problem - zabij ich in game, zabierz stuff ktory dropna etc.
Chyba bedziesz potrafil zabic faceta ktory jest afk i bija go moby czy to za duze wyzwanie? :D

pewno tak - jakos nie probowalem - gdyz od poczatku twierdze ze chce miec w tej grze czyste konto konto PK

Nara


_________________
Kurga

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 09:33 
 
a jaka Kurga wedlug ciebie jest roznica pomiedzy buffbotem na walkerze na buffbotem w trybie duo-box (czy to na jednym czy tez na dwoch kompach) - wedlug mnie zadna

Smiem nawet twierdzic ze ludzie odpalajacy buffbota na walkerze popelniaja blad - sam zginalem kilka razy przez to ze buffbot rzucil buffa czy heala w nieodpowiednim momencie (nie da sie przewidziec wszystkich sytuacji) wiec od tego czasu gram duo-boxglownie na jednym kompie ale czasem laptopa odpalam do tego.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 10:15 
 
Kurga napisal:
Cytuj:
Tak jak tutaj jak ktos napisze cos o priv-ie do dostaje bana od ciebie ale rowniez ochrzan od innych uzytkownikow

Nie przesadzaj Kurga, jesli ktos napisal nie na temat to jest 'ochrzaniany przez innych- fakt" a moderator najpierw kieruje topic do odpowiedniego dzialu..jesli pytania o free shard tego samego gracza sie powtarzaja wtedy mozna zastosowac inne srodki- Mysle ze tak to dziala :>?

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 10:38 
 
Nie wiem czy prowadzenie tej dyskusji dalej ma jakiś sens, bynajmniej nie w tym dziale. Strasznie wasze posty przesiąkniete są nienawiścią z braku argumentów prubujecie nas obrażać w taki czy inny sposób.
Przypomina mi się moment gdy Jaredi'emu z siegharta styknął 75 lvl i ktoś mu zarzucił że chodził z dwoma buffbotami, on to potwierdził flames który w niego poleciał był ogromnym praktycznie tylko z zazdrości.

Aionius odnośnie chińczyków nie wiem czy nadzrowanie pracy botów z paru komputerów jest takie nieprzyjemne o wiele bardziej przyjemne niż np praca kuriera w sądzie w której trzeba odwiedzać meliny, rodziny patologiczne i często przechodzić przez brudne ulice pełne dresów, a zarobek chińczyka z tego jest nawet 2x większy. :D
Poza tym wszystkie strony jak l2wh.com są głównie z myśla o farmerach, zwykły gracz nie potrzebuje wiedzieć ile będzie potrzeba mu materiałów na 15 majestic full plate.

Jakoś nie widzi mi się amerykanin zarabiający ze sprzedaży adeny w grze, za 10 dolców to on może sobie najwyżej wyjść do taniej restauracji.

Poziomka - ale ty nie startowałeś grać tylko zarobek, co innego chińczycy.

Troche patetyczne są kontargumenty
Cytuj:
ale z drugiej strony niemoga robic tego na wielka skale gdyz kazdy 'bot' to potencjalne 15$ miesiecznego zysku..

Jakby chcieli zaprowadzić ład i porządek to by to zrobili, po parunastu nagłośnionych sprawach boterstwa i zbanowaniu kont, z pewnością ilość chętnych by zmalała.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 10:38 
 
Ja was wszystkich troche -_- Waszystkie aspekty mmo są fajne. Niegrałem już w L2 od dwóch tygodni i nawet za 5min expowania tęskine i nigdy nie zrzucił bym odpowiedzialności expowania na bota. No i co z tego że niby fun w L2 zaczyna się na wysokich lvl-ach, jest też dużo funu podrodze do 60. Nieoglądacie czasem filmików FinalElfa ?? co prawda ma wysoki level i może sobie nieżle killować, ale nawet ja na 30 jestem wstanie dużo zrobić. Gram już długo w L2 tylko expując (raczej nie widać co :)) i jakoś dobże się bawie. Boty powinny być tepione i wszystcy o tym wiemy, ale jak widać niektórzy przed tą prawdą próbóją uciec. Wiemy kto to jesti powiem jedno, ta prawda prędzej czy póżniej was dogoni i wtedy będzie fun, ale jak na razie lepiej by się grało gdyby wszystcy moi kumple, albo chociaż większość popierała walke z botami. W końcu wszystcy wiemu że w kupie razniej :P

PS - Sry za ort-y i itn-y :P


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 11:50 
 
heja
Per-Aa napisał(a):
a jaka Kurga wedlug ciebie jest roznica pomiedzy buffbotem na walkerze na buffbotem w trybie duo-box (czy to na jednym czy tez na dwoch kompach) - wedlug mnie zadna


Ja nie uzywam zadnej z tych rzezcy wiec o roznicy ciezko mi sie wypowiadac. Praktycznie grajac w party nie spotykam goscia z bufferem na bocie a raczej na dual-boxie. Ale kilku roznic jestem swiadom - botujac masz dostep do kilku rzeczy niedostepnych graczom czyli jest sie oszustem (reka w gore kto lubi oszustow :lol: ) a po drugie jest to darmowy emulator i jako taki ma wlasny dzial na tej stronie

Poziomka napisał(a):
Cytuj:
Tak jak tutaj jak ktos napisze cos o priv-ie do dostaje bana od ciebie ale rowniez ochrzan od innych uzytkownikow

Nie przesadzaj Kurga

masz racje - zle sie wyrazilem :( - chodzilo mi nie o bana na uzytkownika a raczej o ogolna rekacje czyli np zamkniecie watku, wykasowanie topika

Nara


_________________
Kurga

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 12:26 
 
Ludzie, ludzie nie przesadzajcie - bo widzę, że kilka osób poniosły emocje i zaczyna się gatka bardziej na zasadzie unoszenia się dumą etc.

Ale od początku.
1) Sprawa przenoszenia/kasowania ludzi piszących o privach a sprawa bot'ów.

Kurga gra na privach nie ma nic wspólnego z tym co my mamy na oficjalnych serverach - dlatego wszystko poza questami jest zupełnie inne i rozmowa o tym nie ma sensu. Natomiast bugi, scamm'y czy przeklęte boty jak najbardziej głównie dotyczą oficjalnego servera.

2) Odnośnie pierwszego postu Kurgi

Doskonale rozumiem twój punkt widzenia, mało tego dziwi mnie trochę, że innym on przeszkadza. Ja rozumiem, że można się z nim nie zgadzać, ale to wszystko.
Generalnie założenie mmorpg jakie mamy obecnie to współdziałanie i współzawodnictwo tysięcy ludzi, dlatego wszelkie formy nadużywania przewagi 'powinny' być odbierane nagannie. W idealnej sytuacji mamy doczynienia z czysta konkurencją gdzie każdy ma równe szanse. I takie przeświadczenie ma praktycznie każda osoba zaczynająca z mmorpg.

Jednakże taka sytuacja jest niemożliwa przy obecnych założeniach (na pewno nie w L2 i 90% innych gier - o tym trochę dalej). A to, dlatego, że jedni mają więcej czasu na granie niż inni (i mówcie, co chcecie, ale to, to samo, co korzystanie z bot'ów - bo choćbyś był najlepszym na świecie graczem nie masz szans grając 2-3h dziennie ze średnio rozgarniętym osobnikiem, który może swobodnie poświęcić 6-8h na grę). To jest przewaga na korzyść tego, co ma więcej czasu, to, że ktoś ma sporo pieniędzy i może kupić adenę (czy jakąkolwiek inną walutę/przedmiot/postać) też jest wykorzystaniem przewagi na swoją korzyść. Jednym słowem uczciwa konkurencja nie ma prawa bytu - a w L2 w szczególności. I niestety trzeba to pojąć i przywyknąć - nie mówię, że to dobre, bo nie jest, ale taki jest świat.
Grą, która sobie znakomicie z tym poradziła jest DAoC oraz WoW - dlaczego? Bo to gry, w których postawiono na end-game'ing. W tym pierwszym z pomocą innych max'uje się postać w 3 tygodnie! Co to nam daje? Otóż po tym powiedzmy miesiącu dochodzimy do sytuacji, że każdy ma maksymalny level i reprezentuje swoją postacią ten sam potencjał - dlatego tylko przy takim założeniu jakakolwiek uczciwa konkurencja/współzawodnictwo może być możliwe. Dlatego byle FPS a'la CS, ET czy Battlefield przewyższa wszystkie mmorpg'i - bo każdy ma takie same możliwości - liczy się tylko skill gracza.

Koreańczycy dawno się z tym pogodzili, dlatego kupowanie postaci/waluty jest rzeczą normalną - dzięki czemu mogą się skupić na tym co lubią. Wiem, że to bolesne dla ludzi, którzy lubią coś osiągać, ale takie są fakty. Dlatego następna gra mmorpg w jaką zagram to albo coś via WoW z PvP albo cokolwiek innego na serwerze RPG gdzie słowami i czynami można osiągnąć więcej niż grając 24/7 nie zagłębiając się w grę.

Dlatego rozumiem rozczarowanie Kurgi - dla nas jest to zła gra. Pomimo, że bardzo się ją lubi.
Dlatego ja biegam sobie czasem na dual-box'ie. L2 mnie oczarowało w dużym stopniu jednakże, ze względu na małą ilość czasu wybrałem najmniej odpowiedni tytuł dla siebie. Czasem po ciężkim dniu pracy chcę pobić mobki niekoniecznie 'samemu' przez 30min dla odprężenia zanim pójdę spać - po prostu lubię to. Sami wiecie, że to niewykonalne - zebranie choćby dwóch osób może być ciężkie - bo ciężko się dziwić, żeby ktoś biegł do mnie 20 min żeby pograć 10. Również mój dwarf praktycznie samemu nie jest w stanie grać - dual-box to jedyne wyjście abym mógł choć trochę porozkoszować się grą. Na początku odpalałem 2 klienty (ktoś pisał o odpalaniu na średnim kompie 3... - bzdura na kółkach - i to totalna). Podczas uruchamiania drugiego klienta średnio z częstotliwością 60% crashuje się ten pierwszy. Follow gubi się przy najmniejszym lagu - ale nic to grałem przez 3 miesiące w ten sposób. Teraz robię to samo tylko, że z walkera - i co? Nie zmieniam tym nic - nikt nie może się poczuć, że oto Sylvian używając swojej 'przewagi' ma lepsza postać od innych, szybciej leveluje czy zachwiał ekonomią, bo jest to bzdura. A ja też chce mieć możliwość cieszyć się grą - choćby w tym minimalnym stopniu.
Sami wiecie, że dużo czasu spędzam na gadaniu, handlowaniu i robieniu tysiąca innych pierdół zamiast na levelowaniu - co praktycznie dyskwalifikuje mnie w L2 i jego 'main feature' jakim jest PvP (niezbalansowane do bólu, ale otwarte) i castle siege. Czy to znaczy, że nie mogę grać w L2? Czy przez swojego dual-boxa wpływam na świat L2 - nie. Tak jak pisałem wyżej nie ma tu uczciwej konkurencji więc nic się nie dzieje.
Niestety mmorpg na chwilę obecną nie są takie jakie gracze rpg by chcieli - a na pewno L2 nie jest takie. I trzeba to sobie uświadomić. Powoli coraz bardziej zaczyna być widoczne oddzielenie serverów RPG od 'zwykłych' dlatego aby i jednym i drugim dać to co lubią w grze najbardziej. Niestety przyjdzie nam jeszcze poczekać aż zacznie to sensownie wyglądać.

Dlatego Aion z całym szacunkiem to co napisałeś to kompletna bzdura. Tym bardziej, że jako Polacy mamy dużo większe zahamowania od kupowania wirtualnych rzeczy za RL pieniądze (bo po prostu mamy ich mniej) niż ludzie z zachodu (i dalekiego wschodu).
Nie odcinaj się tak od polskiego community (masz o nas bardzo niskie mniemanie pomimo, że znaczna część 'naszych graczy reprezentuje dość wysoki poziom choćby intelektualny) - sam czy tego chcesz czy nie też jesteś Polakiem i zaliczasz się do tego coummunity niejako z default'u.
To, że trafiło się kilku nieletnich boterów u mnie w klanie to nie znaczy, że jesteśmy zasranymi boterami. Zresztą własnoręcznie tych ludzi zabijałem.

Najlepsze jest to, że nie chyba nie wszyscy rozróżniają bot'owanie od macrowania ale to już inna sprawa.

-----------------------

Na koniec tylko kilka luźnych uwag:
Karol:
Jeśli ktoś 'donosi' na botera to robi to w dobrej wierze (pomijajać chorych ludzi z problemami 'własnymi'). Bo IMO krycie przestępcy jest naganne ale w druga stronę to nie działa. To właśnie mnie drażni w wszelkich ziomalach/dechach etc. zasłaniają się honorem a chwilę później w 5 okradają dzieciaka z bloku na przeciwko (nic osobistego - po prostu nie mozna uznawać za złe raportowanie ludzi łamiących 'prawo' - choć w tym wypadku mowa o nas :P)

Cytuj:
A badzmy szczerzy - czym sie rozni wymacrowana postac i od kupionej - niczym. I w jednym i w drugim przypadku gosc ktory to zrobil "nie zasluzyl"

>> I swieta racja - nie różni się to zupelnie niczym.
Powiedzmy wprost polityka NC sprawila ze jest jak jest i nikt juz tego nie odkreci.

Aion:
Cytuj:
Cytuj:
Cytat:
4. farmowanie
Tu jest jedyny problem ktory jest realny - grupy farmerow.
Jeden gosc siedzi przy 3 kompach, na kazdym ma jedno L2 plus 8 walkerow i nadzoruje tylko swoje stado botow 12 godzin dziennie a potem do pracy przychodzi jego zmiennik i robi to samo => stukaja kase ktora pozniej trafia na ebay/ige etc.
Tyle ze zabanowanie takiej duzej grupy to bolesna strata - tracisz~30x15 usd = 450 USD miesiecznie.
Pokazcie mi komercyjna firme dla ktorej pozbycie sie takiej kasy nie bedzie rownie nieprzyjemne co wyciecie nerki
Banuja wiec tylko w ostatecznosci tlumaczac sobie pewnie ze nie rujnuje to ekonomii gry bo tacy farmerzy = stado maniakalnie grajacych ludzi a takich grzeczy tylko pozazdroscic.

to jest problem ? owwwww, problemem sa ludzie ktorzy kupuja adene bo sami farmerzy nie biora udzialu w zyciu politycznym serverow.
Takie moje zdanie o.O ... przynajmniej nie jestem hipokryta trainujacym boty a samemu robiacym to samo ... @_@; OMGOSES !

>> Na miłość boską Aion, czy ty masz klapki na oczach? Skąd się bierze ta adena którą ludzie kupuja? Od właśnie farmerow. I owszem biorą oni najbardziej czynny udzial w życiu serwerow - zmieniaja jego ekonomie i dostarczają postaci (tak, tak) jak i przedmiotow i materiałów dla tej "lepszej reszty" która nigdy nie botowala/farmowala ale kupuja to co wybotowali inni...albo za adene albo za RL kase. Prosze miejcie chociaż świadomość tego co się dzieje (bo to wbrew temu co piszesz jest okropna hipokryzja). Tępisz boty a za chwilę usprawiedliwiasz farmerow - no coś
tu jest nie tak.


-----
I na koniec jeszcze jedno. Rozumiem, że są różnice zdań etc. ale ludzie bez wycieczek osobistych bo to naprawdę niesmaczne.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 14:28 
 
Aionius napisał(a):
@_@ checie screeny z moich przygod ?

(...)
lol, na jednym SREDNIM komputerze mozna spokonie 2 a nawet 3 boxowac - jak nie umiesz albo ci sie nie chce to sie prosze nie wypowiadaj oczyms o czym nie masz pojecia.


Jasne ze chcemy screeny - w koncu od tego jest to forum? :)

A co do dualboxingu - sama nazwa mowi o wykorzystaniu 2 komputerow ale nie bede sie przy tym upieral bo odstatnio widzialem na forum orphusa kilkustronnicowy topic o tym :)
Ale do rzeczy - pokaz mi w jaki sposob odpalic 2 klienty L2 (juz nawet nie 3) na jednym komputerze tak zeby ten drugi nie gubil follow, nie crashowal sie i zebys mial mozliwosc robic cos fighterem i jednoczesnie leczyc sie z drugiego.
Strasznie jestem ciekawy czy naprawde jestes takim geniuszem czy tylko... jak to powiedziales "wypowiadasz sie o czyms o czym nie masz pojecia" ;)


Cytuj:
Takie moje zdanie o.O ... przynajmniej nie jestem hipokryta trainujacym boty a samemu robiacym to samo ... @_@; OMGOSES !


Nie moge zrozumiec co was (bo nie tylko Ty o tym piszesz) tak fascynuje w tym?
Zabijam boty (w moim rozumieniu odpalajacy team na walkerze i siedzacy afk) dla zysku.
Zabijam farmerow (team mieszany L2 + walkery, nie afk) oraz ludzi (normalnych playerow) z gildii ktorych nie lubie dla zysku i funu.
Wy najwyrazniej odebraliscie moje posty w watku "best drop" tak jakbym chwalil sie ze "zwalczam botujacych" - nic bardziej blednego.
Wali mnie czy gosc ktory mi dropnie jakiegos doom'a jest botem, playerem czy farmerem - liczy sie dla mnie co mi dropnie i ile mam zabawy przy walce z nimi.
Nie zabijam ich dlatego ze sa botami/farmerami - po prostu jako tacy stanowia lakomy kasek bo maja zazwyczaj niezly stuff i jestem ich w stanie rozwalic dorfem wszystkich solo.

Cytuj:
WSZEDZIE temat botow byl tematem tabu, widac w naszym spoleczenstwie kretactwo jest tak gleboko zakorzenione ze juz nawet nikt na to nie zwraca uwagi... a szkoda. ...


Po prostu ludzie sa hipokrytami i glupcami :)
Posadzilem dziecko wczoraj przy L2 bo znudzily mu sie gry z strony http://www.cartoonnetwork.pl/ i stwierdzilem ze moze mu sie spodoba.
Zrobil sobie orka, zaczal grac i slyszalem tylko "ooo, tata, jaki on jest duzy, jaki ma fajny miecz...".
Ok. 4 lev zaczal mowic "tata, ja mam tylko naciskac ten atak, podnies i usiadz"?
Ja mu na to "tak synku, a jak ich duzo zabijesz to bedziesz mial nowe umiejetnosci".
Nazabijal sie ich jeszcze kilka minut i dostal wreszcie nowe skile dzieki czemu jego gra zaczela polegac na "atak, powerstrike, podnies, usiadz" - finalnie znudzilo mu sie cos ok 8 lev.
Szczeniak ma 7 lat, maniacko gra w gierki na komorkach ale nawet on zauwazyl ze levelowanie w L2 jest po prostu TRAGICZNIE NUDNE solo.
Sorki ze to napisze ale dla mnie ludzie ktorzy nie uzywaja botow i BAWI ICH to powinni sie leczyc - nie spotkalem sie z inna gra w ktorej byloby to tak "proste" i dlugie z jednym wyjatkiem - ultimy online.
Te gry zreszta maja bardzo wiele wspolnego - oprocz nudnego i dlugiego "levelowania" przypominajacego PRACE a nie rozrywke maja fajny end game.
Uklad jaki proponuje nam producent jest wiec prosty - ZAPRACUJ na wysokolevelowa (czytaj: przynajmniej 40) postac to bedziesz mial FUN.
Sorka ale ludzie sa leniwi i nie ma nic zlego w tym - caly postep, cywilizacje i nauke zawdzieczamy wlasnie takim osobnikom ktorym nie chcialo sie nosic poszatkowanego mamuta caly dzien do jaskini i wymyslili kolo.
Pewnie wtedy tez czesc malpiej spolecznosci krzyczala: "Patrzcie - exploituja, pieprzeni oszusci. Powinni nosic tego mamuta tak jak my + powoli, w pocie czola".
Sorka ale ja juz zszedlem z drzewa i jesli jakas praca jest powtarzalna i nie absorbuje mojej inteligencji to zlecam ja maszynie.
Nie jestem przy tym rasista - jesli inna malpa chce ciagle siedziec na drzewie i wszystko robic sama - jej sprawa, mi to nie przeszkadza.
Ale jesi ta malpa bedzie przy tym chciala zebym ja zapomnial o kole i zaczal zyc tak jak ona to pozwole sobie spytac "dlaczego"?
W czym jest lepszy gosc ktory przez 8 godzin siedzi przez kompem i naciska te 3 klawisze od faceta ktory na 8 godzin ustawil makro i usiadl z ksiazka zerkajac co chwila jak za niego to robi maszyna?
To tak jakby facet kopiacy rekami jakis dolek mial pretensje do drugiego ze uzyl koparki - zawisc, zwykla zawisc.
I z tego powodu posty chlopcow "bez skazy i zmazy" sa tak naladowane epitetami - "my jestesmy lepsi bo my kopiemy golymi rekami a wy jestescie zli bo uzywacie koparki".

Kurga napisał(a):
pewno tak - jakos nie probowalem - gdyz od poczatku twierdze ze chce miec w tej grze czyste konto konto PK


Nie za bardzo rozumiem - czy naprawde jest takim problemem zagrowanie agro-mobow, podbiegniecie do bijacych moby farmerow (moby ktore sa na tobie po 3-4 sek przeskakuja na farmerow), przelogowanie sie zeby stracic agro, zebranie stuffu - to zrobi dokladnie to samo co fake death.
Czy to przerasta Twoje mozliwosci, czy boisz sie ze nie daj boze zdarzy Ci sie raz czy dwa padnac czy tez "szanujesz zycie w kazdej postaci i nawet zycie zoltego afk bota jest dla Ciebie bezcenne"?
Odpowiedz mi o tym - jestem bardzo ciekaw historii tego sweterka :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 16:59 
 
heja

w kwesti wielu klientów na jedenj maszynie to - i tu niestety znowu przytoczyłbym Nicka ale sie powstrzymam bo znany nam - Mr. X odpalil 2 grywlne klienty 2 roznych gier MMORPG (bodajze L2 i Eve Online) i przełanczał się miedzy nimi wiec napewno 2 L2 da rade.

co do solowania to nigdy nie twierdzilem ze jest ono latwe i przyjemne na wysokich levela bo i nie o to chodzi w tych grach - temu maja w nazwie MMO - ktos chce grac solo dla gry to polecam Diablo
ja wchodze do gry i witam sie pogadam jak jest o czym i jezeli nie znajde grupki z ktora moglbym pograc robie quit chyba ze mam ochote na chwile solowania a raczej wypelniac questu bo w tym celu gram solo i cel jest to co sie liczy i frajda z jego osiagniecia [mozna by to porownac do goscia ktory robi na basenia 10km dziennie bo ma cel]
W twom poscie wiele sie czyta o pracy jezeli tak odbierasz gre to sorry stary ...
co do koparki [czy kola] to nie ma problemu wkoncu nie pisze czemu uzywasz przycisku atak i innych zamiast wpisywac komndy z klawiatury ale jezeli koparka jest kradziona badz nie masz na nia zezwolenie to nie dziw sie atakom

zreszta wiekszosc tlumaczen uzywania botow nie ma nic wspolnego z przyjmnoscia grania
Tragedia bedzie jezeli sklep mi sie wylaczy po 1h albo ze bede musial go wlaczyc bo chce zrobic cos innego na komputerze
Uzwyam bota bo musze dzis grac [a akurat nie ma z kim] bo dzien bez L2 dniem straconym [nie wiem jak wy ale ja poza L2 mam cale zycie] a dawke promieniowania z Aden i Elmore musze przyjac bo sie swiat zawali
Bot musi za mnie grac - przepraszam pracowac - bo inaczej nie bede mial tego i tego a przeciez cala reszta juz to ma.

taktyka ktora opisales do walki jest mi znana i probowalem kilka razy bez wiekszych efektow - moze nie mam wprawy moze nie umiem [zebys nie musial dalej szukac to z ortografia tez mam problemy a spiewie zapomnijmy - czlowiekiem jestem]

ustalmy fakty oszusci sa wsrod nas i na tym forum moga sie wypowiadac - postaram sie poprostu ignorowac tego typu tematy

nara


_________________
Kurga

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 17:15 
 
Miałem już w tym wątku nic nie pisać, ale wypowiedzi niektórych osób zmusiły mnie do ostrej reakcji.
Zazwyczaj nie robię osobistych wycieczek, ale jak się okazało niektórzy je robią, więc odpowiem im pięknym za nadobne.

kurga napisał(a):
Na szczegolne uznanie zasluguje tluaczenie Ethan-a - no nie moja wina ten wypadek przeciez konstruktor auta powinien dodac autopilota - to nawet nie glupota a dziecinada wywolujaca zazenowanie.


Uważasz, że handel w grze jest dobrze rozwiązany? Uważasz, że autofollow w grze działa dobrze?
Masz czyste sumienie, że nie używałeś third party programów?
Mogę Ci udowodnić, że ani Ty ani Duras, ani Aionius nie macie w tym temacie czystego sumienia, bo razem z Nami używaliście TSa?
Czyżby TS był już zintegrowany z klientem L2? :]
Czyżbym czegoś nie zauważył? Czyżby uzyskanie przewagi nad innymi graczami używając TSa nie ruszało Waszego sumienia? Macie je czyste ?


kurga napisał(a):
O waszym upadku swiadczy fakt ze nikt z was nawet nie przeja sie jak kilkanascie dni temu napisalem o waszym zejsciu na psy - moze jakis bot przeglada to forum za was

Powiedz mi Kurga co skłoniło Cię do napisania, że schodzę na psy?
Czyżby ktokolwiek z Was kiedykolwiek złapało mnie na botowaniu?
Nie obrażaj mnie i nie wysuwaj bezpodstawnych oskrażeń, bo i Ty zostaniesz osądzony.
Nigdy nie botowałem i nie będę botował jeśli Ci o to chodzi.
A jeśli mnie oskarżasz to Ty według mnie zeszłeś na psy.

Czyżbym botował, kupował itemy za real money nic o tym nie wiedząc ? :]

A to, że zdarza mi się używać walkera do sprzedawania itemów - pozostaw to ocenie mojego własnego sumienia.
A jeśli mnie na tym złapiesz to daje Ci wolną rękę w doniesieniu na mnie.
Jeśli uważasz, że tak bardzo krzywdzę Ciebie i innych graczy, gdy wkurwiony 5 z rzędu restartem serwera i 20 disconnectem ustawia sklep za pomocą Walkera.
Nie mam tyle czasu, aby pilnować 24h na dobę tego czy klient działa czy też nie działa.
Stabilność serwerów i połaczenie oferowane mi przez NCSoft pozostawia tyle do życzenia, żę nie mam żadnych wyrzutów sumienia, aby używać Walkera do sprzedawania/skupywania itemów.
Jak powiedziałem - jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza - spokojnie możesz na mnie donieść.

Jak powiedziałem wcześniej nie toleruję botowania i nie będę tolerował.
Nic się w tym temacie nie zmieniło.
A to, że Karolowi się to zdarza robić - nie będę tego oceniał.
Jest dorosłym człowiekiem i ma własne sumienie.

Aionius napisał(a):
nasz cudny polski klan mial opinie boterow I scammerow - czemu trudno sie dziwic bo gdzie by nie spojrzec lezaly martwe bociki z bialo-czerwona flaga nad glowa... i powiedzcie mi.. czy to dobrze o nas swiadczy ? lol... sam ich zabijalem @_@ checie screeny z moich przygod ? co jest smieszne z calej masy osob, ktore juz na starcie postanowily pobawic sie botami pozostala moze jedna.. albo dwie ? uh.. to swiadczy o tym jak uzywanie tego typu pierdow psuje doswiadczenia i przyjemnosc plynaca z gry :/


Oskarżasz mnie, Sylviana, Strzałe, Kurgą i Durasa o botowanie ?
Zastanów się co piszesz i miej dowody, bo inaczej Twoje wypowiedzi będą traktowane, jak słowa paranoika, który wszędzie widzi morderców, oszustów i złodziei.
Czyżbyś miał screena, jak zabiłeś któregoś z w/w podczas botowania ?
Chętnie sobie takowe obejrzę. Z przyjemnością wręcz. Wal śmiało.
Czyżbyś i mnie zabił podczas botowania? To może ja gram na innym serwerze i w inną grę, gdzie Ethan botuje, bo jakoś niczego takiego sobie nie przypominam.
Razem z Sylvianem nietolerowaliśmy botowania i innych form oszukiwania. Zresztą nie tylko tego, bo parę osób wyleciało z klanu za chamskie zachowanie.

Tak, jak wspomniałem wcześniej czy Ty także obok Kurgi i Durasa masz czyste sumienie w temacie nieużywania third party programów, że śmiesz oceniać innych?
Chyba, że TS jest zintegrowany z L2, a ja o tym nic nie wiem? :]

kurga napisał(a):
w kwesti wielu klientów na jedenj maszynie to - i tu niestety znowu przytoczyłbym Nicka ale sie powstrzymam bo znany nam - Mr. X odpalil 2 grywlne klienty 2 roznych gier MMORPG (bodajze L2 i Eve Online) i przełanczał się miedzy nimi wiec napewno 2 L2 da rade.


Zgadza się. I to nawet byłem ja. :) I niczego się nie wstydzę.
Dwa klienty L2 też spokojnie mi się udaje odpalić na jednym kompie.
(inna sprawa, że mam dośc mocnego kompa: Athlon 2.6 XP, GF 6800 GT i 2GB RAM)

Swoją drogą - czyżby odpalenie dwóch klientów gier było karalne ?
Czyżby to podchodziło pod botowanie?
Swoją drogą mam jeszcze jedną rzecz na sumieniu, grając w L2 obejrzałem 5 sezonów X-Files. :]
A także udało mi się podczas trwania bety przeczytać 4 tomy Harrego Pottera - czy to oznacza, że botuję ? ;)
A jeszcze jedno - uprawiałem seks mając włączonego klienta L2. ;)

Czyżby to też było karalne ? A może po prostu rest w L2 trwa długo?
Czy tak proste wytłumaczenie do Twojej głowy nie przyszło?
Czy to takie trudne - czy po prostu podejrzewać wszystkich o botowanie jest najprostsze ? :]
Czy po prostu wszyscy Ci którzy są w grze, a robią coś innego poza grą to dla Ciebie boty ? :D
Teraz mnie rozbawiłeś do łez. :D


I to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.
I nie mam zamiaru poraz drugi się wdawać w debatę z osobami, które wietrzą wszędzie zło, a same mają się za szczyt moralności.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 17:48 
 
heja

Ethan napisał(a):
kurga napisał(a):
Na szczegolne uznanie zasluguje tluaczenie Ethan-a - no nie moja wina ten wypadek przeciez konstruktor auta powinien dodac autopilota - to nawet nie glupota a dziecinada wywolujaca zazenowanie.


Uważasz, że handel w grze jest dobrze rozwiązany? Uważasz, że autofollow w grze działa dobrze?

nie nam to oceniac bo nie robilsmy tylu testow to oni - o ile follow to pewno kwestia implemtacji to ilosc itemow w sklepie nie jest chyba zadnym problemem - jak sie nie podoba to nie uzywaj proste
Ethan napisał(a):
Masz czyste sumienie, że nie używałeś third party programów?
Mogę Ci udowodnić, że ani Ty ani Duras, ani Aionius nie macie w tym temacie czystego sumienia, bo razem z Nami używaliście TSa?
Czyżby TS był już zintegrowany z klientem L2? :]
Czyżbym czegoś nie zauważył? Czyżby uzyskanie przewagi nad innymi graczami używając TSa nie ruszało Waszego sumienia? Macie je czyste ?

i tu wlasnie pasuje przyklad Koparki od Karola tu nie chodzi o zyskinie przewagi samo w sobie a raczj o sposob uzwanie ss/sps/bsps tez nie jest obowiazkowe a pzrewage daje

Ethan napisał(a):
kurga napisał(a):
O waszym upadku swiadczy fakt ze nikt z was nawet nie przeja sie jak kilkanascie dni temu napisalem o waszym zejsciu na psy - moze jakis bot przeglada to forum za was

Powiedz mi Kurga co skłoniło Cię do napisania, że schodzę na psy?
Czyżby ktokolwiek z Was kiedykolwiek złapało mnie na botowaniu?
Nie obrażaj mnie i nie wysuwaj bezpodstawnych oskrażeń, bo i Ty zostaniesz osądzony.
Nigdy nie botowałem i nie będę botował jeśli Ci o to chodzi.
A jeśli mnie oskarżasz to Ty według mnie zeszłeś na psy.

Czyżbym botował, kupował itemy za real money nic o tym nie wiedząc ? :]

A to, że zdarza mi się używać walkera do sprzedawania itemów - pozostaw to ocenie mojego własnego sumienia.
A jeśli mnie na tym złapiesz to daje Ci wolną rękę w doniesieniu na mnie.
Jeśli uważasz, że tak bardzo krzywdzę Ciebie i innych graczy, gdy wkurwiony 5 z rzędu restartem serwera i 20 disconnectem ustawia sklep za pomocą Walkera.
Nie mam tyle czasu, aby pilnować 24h na dobę tego czy klient działa czy też nie działa.
Stabilność serwerów i połaczenie oferowane mi przez NCSoft pozostawia tyle do życzenia, żę nie mam żadnych wyrzutów sumienia, aby używać Walkera do sprzedawania/skupywania itemów.
Jak powiedziałem - jeśli tak bardzo Ci to przeszkadza - spokojnie możesz na mnie donieść.

donosic na ciebie nie mam zadnego zamiaru a do botowania sam sie przyznales sklep nie sklep bot to bot
o skamowaniu sam sie pochwaliles i w dodatku z dumo o tym pisales co imo jest o wiele gorsze aczkolwiek po ten temat nie podchodzi
tak trudno zyc z tym ze sklep Ci sie skonczyl po 1h od postawienia

Ethan napisał(a):
Ostatnio przydarzyła mi się kolejna wpadka.
Koleś sprzedawał w Dion Blank Scrolle za 2k sztuka, a w Giran skupują je ludzie po 3k nawet.
Więc niewiele myśląc kupiłem od niego wszystkie (dokładnie 374 sztuki).
Skoczyłem do Giran, próbuję opchnąć te "scrolle" i nie mogę.
Wtedy do mnie dotarło - kupiłem Awaking Scrolle - wtopiłem jak nic ponad 700k.


Teraz Epilog tej Historii.
Z Polakiem nie mam lekko - oni mnie kijem - to ja ich pałką.
Ustawiłem w Dion sklep z tymi samymi scrollami - tyle, że za 2.5k sztuka.
W nocy jakiś koleś łyknął komplet - 150k zysku na czysto.
heheheheehehee

Nie będzie Niemiec (ani nikt inny) pluć mi w twarz.


Ethan napisał(a):
Jak powiedziałem wcześniej nie toleruje botowania i nie będę tolerował.
Nic się w tym temacie nie zmieniło.
A to, że Karolowi się to zdarza robić - nie będę tego oceniał.
Jest dorosłym człowiekiem i ma własne sumienie.

Aionius napisał(a):
nasz cudny polski klan mial opinie boterow I scammerow - czemu trudno sie dziwic bo gdzie by nie spojrzec lezaly martwe bociki z bialo-czerwona flaga nad glowa... i powiedzcie mi.. czy to dobrze o nas swiadczy ? lol... sam ich zabijalem @_@ checie screeny z moich przygod ? co jest smieszne z calej masy osob, ktore juz na starcie postanowily pobawic sie botami pozostala moze jedna.. albo dwie ? uh.. to swiadczy o tym jak uzywanie tego typu pierdow psuje doswiadczenia i przyjemnosc plynaca z gry :/


Oskarżasz mnie, Sylviana, Strzałe, Kurgą i Durasa o botowanie ?
Zastanów się co piszesz i miej dowody, bo inaczej Twoje wypowiedzi będą traktowane, jak słowa paranoika, który wszędzie widzi morderców, oszustów i złodziei.
Czyżbyś miał screena, jak zabiłeś któregoś z w/w podczas botowania ?
Chętnie sobie takowe obejrzę. Z przyjemnością wręcz. Wal śmiało.
Czyżbyś i mnie zabił podczas botowania? To może ja gram na innym serwerze i w inną grę, gdzie Ethan botuje, bo jakoś nizczego takiego sobie nie przypominam.
Razem z Sylvianem nietolerowaliśmy botowania i innych form oszukiwania. Zresztą nie tylko tego, bo parę osób wyleciało z klanu za chamskie zachowanie.

Tak, jak wspomniałem wcześniej czy Ty także obok Kurgi i Durasa masz czyste sumienie w temacie nieużywania third party programów, że śmiesz oceniać innych?
Chyba, że TS jest zintegrowany z L2, a ja o tym nic nie wiem :]

kurga napisał(a):
w kwesti wielu klientów na jedenj maszynie to - i tu niestety znowu przytoczyłbym Nicka ale sie powstrzymam bo znany nam - Mr. X odpalil 2 grywlne klienty 2 roznych gier MMORPG (bodajze L2 i Eve Online) i przełanczał się miedzy nimi wiec napewno 2 L2 da rade.


Zgadza się. I to nawet byłem ja. :) I niczego się nie wstydzę.
Dwa klienty L2 też spokojnie mi się udaje odpalić na jednym kompie.
(inna sprawa, że mam dośc mocnego kompa:
Athlon 2.6 XP, GF 6800 GT i 2GB RAM)

Swoją drogą - czyżby odpalenie dwóch klientów gier było karalne ?
Czyżby to podchodziło pod botowanie?
Swoją drogą mam jeszcze jedną rzecz na sumieniu, grając w L2 obejrzałem 5 sezonów X-Files. :]
Czyżby to też było karalne ? A może po prostu rest w L2 trwa długo?
Czy tak proste wytłumaczenie do Twojej głowy nie przyszło?
Czy to takie trudne - czy po prostu podejrzewać wszystkich o botowanie jest najprostsze ? :]
Czy po prostu wszyscy Ci którzy są w grze, a robią coś innego poza grą to dla Ciebie boty ? :D
Teraz mnie rozbawiłeś do łez. :D

te 2 gry to wiem ze to Ty :P
ale teraz to napisales co tam ci sie ubzduralo
- Czy napisalem gdzie ze odpalenie 2 klientow to botowanie?
- Czy mam cos do tego co robisz w czasie gry w L2?
- Czy ja podejzewam wszytskich - Ci o ktorych wiem sami napisali to na forum z toba wlacznie.
- Ciekawe co mozna robic w grze poza gra - bo zarowno handel, rozmowa, resty jak i pvp/pk sa elemntami gry - cokolwiek dziwne pytanie
to chyba przez te lzy szczescia nie czytales uwaznie tego co pisalem
Ethan napisał(a):
I to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.
I nie mam zamiaru poraz drugi się wdawać w debatę z osobami, które wietrzą wszędzie zło, a same mają się za szczyt moralności.

wierz mi jestem ostania osoba ktora ma sie za szczyt moralnosci -sam dobrze wiesz ze jakis czas mialem program ktory klikal w to samo miejsce przy wlaczonym L2 bylo i nie zaprzeczam nawet jesli stare czasy i z perspektywy glupie- ale przynajmniej nazywam rzeczy po imieniu i sie z nich nie wycofuje i poprostu wkurza mnie jak czytam o tym jak ludzie chwala sie swoimi oszustwami prubujac to jeszcze jakos tlumaczyc

nara


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 18:03 
 
Kurga napisał(a):
w kwesti wielu klientów na jedenj maszynie to - i tu niestety znowu przytoczyłbym Nicka ale sie powstrzymam bo znany nam - Mr. X odpalil 2 grywlne klienty 2 roznych gier MMORPG (bodajze L2 i Eve Online) i przełanczał się miedzy nimi wiec napewno 2 L2 da rade.


Odpalic sie "da" ale uzywac tego to juz inna bajka - "drugie" L2 traci bardzo czesto autofollow poza tym przelaczenie sie miedzy procesami powoduje bardzo czesto crashe i trwa na tyle dlugo ze granie NA RAZ 2 postaciami praktycznie odpada - nie da sie jednoczesnie zmianiac celow fighterem i healowac sie plus sleepowac druga postacia.
Alonius (nie Ty) napisal co prawda ze sie "nie znamy" i ze to da sie zrobic na 1 maszynie i czekam z niecierpliwoscia az zdradzi swoj sekret :)


Cytuj:
ktos chce grac solo dla gry to polecam Diablo
ja wchodze do gry i witam sie pogadam jak jest o czym i jezeli nie znajde grupki z ktora moglbym pograc robie quit chyba ze mam ochote na chwile solowania


Ja do pogadania uzywam komunikatorow w rodzaju skype i ICQ ale ja jestem zdegenerowany i zboczony wiec pewnie dlatego :)
MMO nie oznacza ze MUSISZ grac w grupie a jak lubisz grac solo tzn ze nadajesz sie do diablo. Oznacza to tyle ze grasz w tym samym swiecie co inni, "zywi" gracze i to wiaze sie przymusowa interakcja z nimi.

Cytuj:
Tragedia bedzie jezeli sklep mi sie wylaczy po 1h (...)


Nie - nie bedzie to tragedia ale bledem programu, lacza etc - bo w zalozeniu tak nie powinno byc.
Zreszta to jest ciekawa niekonsekwencja NCsoftu.
Jesli botowanie = zarabianie kasy bedac afk to czym jest handlowanie afk? :)
A jesli w starej gildii wiele razy teamowalismy i zawsze ktos odpalal konto guildmastera, dodawal go do teamu i sadzal go poza pokojem w dungu gdzie bilismy moby zeby gosc odzyskal SP ktore wrzucil w zrobienie gildii to bylo to exploitowanie czy nie?
Podobnie mozna podejsc do restowania afk, uzywania TS'a o ktorym pisal Ethan czy kupowania lub sprzedawania kasy za real $ (niezgodnego z zasadami licencji L2), scamowania innych graczy (przyczytajcie sobie FAQ na stronie NCsoftu - pisza tam ze scamowanie jest dozwolone i jest czescia gry! czegos takiego nie widzialem w zadnym innym mmorpg) - generalnie granica tego co jest dozwolone, niedozwolone, zwalczane a to na co GM przymykaja oko jest plynna.
ONI kontroluja gre, ONI decyduja komu konto nalezy skasowac i ONI podejmuja decyzje zwiazane z calym funkcjonowaniem swiata.

Cytuj:
ustalmy fakty oszusci sa wsrod nas i na tym forum moga sie wypowiadac - postaram sie poprostu ignorowac tego typu tematy


dodajmy tez ze nikt nie zabrania wypowiadac sie debilom a szkoda - musze sie tez nauczyc ich ignorowac :)

btw: nie bierz do siebie tego epitetu "debil" - kieruje go do rownie nieokreslonej grupy co Ty swoje "oszust" ;)
Ale jesli juz jestesmy przy oszustach... tak z ciekawosci czystej - Ty masz zamiar "wygrac" w L2?
Bo oszust to chyba taki gosc ktory wspolzawodniczy z kims w jakies grze czy dyscyplinie sportowej... np. biegu na 100m i oszukuje przy tym - np. biegnie w butach z dopalaczem :)
Inaczej mowiac - zeby nazwac kogos oszustem trzeba z kims rywalizowac o jakas konkretna nagrode a jakos ni cholery sobie nie przypominam zebym kleczal obok Ciebie w blokach startowych :)

Kurga napisał(a):
wierz mi jestem ostania osoba ktora ma sie za szczyt moralnosci -sam dobrze wiesz ze jakis czas mialem program ktory klikal w to samo miejsce przy wlaczonym L2 bylo i nie zaprzeczam nawet jesli stare czasy i z perspektywy glupie- ale przynajmniej nazywam rzeczy po imieniu i sie z nich nie wycofuje i poprostu wkurza mnie jak czytam o tym jak ludzie chwala sie swoimi oszustwami prubujac to jeszcze jakos tlumaczyc


W takim razie chyba jestes oszustem prawda?
Jesli choc raz oszukales to potem ile razy musisz juz "byc grzeczny" zeby nie podpadac pod to miano? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 18:44 
 
wtrace sie do klientow (moze wplyw ma moja maszyna)

Shop-Mode: 4 klienty z czego 2 lub 3 w Giran rozdzielczosc 800x600 32 low-framerate windowed mode, rozdzielczosc windowsa 1156x960
przy 3 klientach odpalam jeszcze film, irca, TS'a, 2x GG, Skype, Opere, przegladam stronki i ostatnio pogrywalem sobie w Guild Wars - przelaczam sie zeby sklepy sprawdzac co jakis czas (pomijam fakt ze GW dziala plynnie nawet na slabych maszynach w dobrej jakosci)

Play Mode (Dual Box Mode):
2 klienty 1024x768 32 bit windowed mode, dzwiek na jednym wlaczony, rodzialka windowsa 1156x960, TS (jak polujemy i gadamy to dzwiek w grze wylaczam bo zaglusza), IRC, 2xGG, Opera, Skype, autofollow dziala sprawnie (czasem zerwie jak zacznie gra cos mieszac na dysku ale zdarza sie to rzadko), przelaczam sie na healera podczas walki zeby podleczyc, sleepa rzucic czy nawet dolaczyc sie do ataku (kupilem specjalnie Avadon set i bron z acumenem dla mojego SE oraz uzywam magic haste pot'ow zeby szybko greater heal wykonal bo czasem sie zdarzy ze ze spowolni podczas przelaczania klientow)

Obie postacie uzywaja ss'ow, uzywam glownie low framerate mode (nawet jak jest tylko jeden klient to uzywam gdyz potrafi mnie przyciac na high details czasem w nieodpowiednim momencie)

Sprzet:
Athlon 64 3000XP+ (windows zwykle 32-bitowe XP Pro Sp2)
1GB Ram (woooolne kosci goodram 2x512)
Radeon 9800SE 128MB 128bit
Dysk Maxtor 80GB 8MB cache 7200rpm
Pamiec wirtualna ustawiona na 3x4096MB (partycja C, E i F na dysku 80GB - D to drugi dysk "Magazynek" za wolny zeby na nim wirtualke odpalic)

Moze mi powiecie ze mam sprzet z kosmosu ?
Wroce do domu to postaram sie zrobic screena z listy procesow i okienek L2 odpalonych

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 18:48 
 
heja

Karol66 napisał(a):
Odpalic sie "da" ale uzywac tego to juz inna bajka - "drugie" L2 traci bardzo czesto autofollow poza tym przelaczenie sie miedzy procesami powoduje bardzo czesto crashe i trwa na tyle dlugo ze granie NA RAZ 2 postaciami praktycznie odpada - nie da sie jednoczesnie zmianiac celow fighterem i healowac sie plus sleepowac druga postacia.

to nie graj jak ci nie pasuje - takie trudne
Karol66 napisał(a):
Nie - nie bedzie to tragedia ale bledem programu, lacza etc - bo w zalozeniu tak nie powinno byc.
Zreszta to jest ciekawa niekonsekwencja NCsoftu.

to nie graj jak ci nie pasuje - takie trudne
Karol napisał(a):
Jesli botowanie = zarabianie kasy bedac afk to czym jest handlowanie afk? :)
A jesli w starej gildii wiele razy teamowalismy i zawsze ktos odpalal konto guildmastera, dodawal go do teamu i sadzal go poza pokojem w dungu gdzie bilismy moby zeby gosc odzyskal SP ktore wrzucil w zrobienie gildii to bylo to exploitowanie czy nie?
Podobnie mozna podejsc do restowania afk, uzywania TS'a o ktorym pisal Ethan czy kupowania lub sprzedawania kasy za real $ (niezgodnego z zasadami licencji L2), scamowania innych graczy (przyczytajcie sobie FAQ na stronie NCsoftu - pisza tam ze scamowanie jest dozwolone i jest czescia gry! czegos takiego nie widzialem w zadnym innym mmorpg) - generalnie granica tego co jest dozwolone, niedozwolone, zwalczane a to na co GM przymykaja oko jest plynna.
ONI kontroluja gre, ONI decyduja komu konto nalezy skasowac i ONI podejmuja decyzje zwiazane z calym funkcjonowaniem swiata.

chyba odbiegasz od temtu - ale widac nie masz juz w nim wiecej do powiedzenia

Karol napisał(a):
dodajmy tez ze nikt nie zabrania wypowiadac sie debilom a szkoda - musze sie tez nauczyc ich ignorowac :)

btw: nie bierz do siebie tego epitetu "debil" - kieruje go do rownie nieokreslonej grupy co Ty swoje "oszust" ;)
Ale jesli juz jestesmy przy oszustach... tak z ciekawosci czystej - Ty masz zamiar "wygrac" w L2?
Bo oszust to chyba taki gosc ktory wspolzawodniczy z kims w jakies grze czy dyscyplinie sportowej... np. biegu na 100m i oszukuje przy tym - np. biegnie w butach z dopalaczem :)
Inaczej mowiac - zeby nazwac kogos oszustem trzeba z kims rywalizowac o jakas konkretna nagrode a jakos ni cholery sobie nie przypominam zebym kleczal obok Ciebie w blokach startowych :)

debile - jak milo ze samokrytyka sie nam pokazuje :lol:
jak ktos ci w sklepie sprzeda celowo zepsuty towar to nie jest oszustem bo przeciez nie rywalizujecie ze soba - ciekawe :P
i slowo oszust uzylem do okreslenia osob kozytajacych z botow
wygrac w L2 pewno ze tak o wygraniu Hero class nie marze ale duelik z kumplem na arenie czemu nie :) - ale nie za wszelka cene wszytsko w ramach zdrowej rywalizacji
zawody w tej grze sa bo sa one jej czesia i ok to ze nie gramy razem nie zabrania mi sie wypowiadac na temat ogolnie stosowanych praktyk
Karol napisał(a):
Kurga napisał(a):
wierz mi jestem ostania osoba ktora ma sie za szczyt moralnosci -sam dobrze wiesz ze jakis czas mialem program ktory klikal w to samo miejsce przy wlaczonym L2 bylo i nie zaprzeczam nawet jesli stare czasy i z perspektywy glupie- ale przynajmniej nazywam rzeczy po imieniu i sie z nich nie wycofuje i poprostu wkurza mnie jak czytam o tym jak ludzie chwala sie swoimi oszustwami prubujac to jeszcze jakos tlumaczyc


W takim razie chyba jestes oszustem prawda?
Jesli choc raz oszukales to potem ile razy musisz juz "byc grzeczny" zeby nie podpadac pod to miano? :)

no przeciez napisalem ze taki epizod mial miejsce nie neguje go nie tlumacze i nie szukam jakiegos odkupienia czy czegos w tym stylu - zrobilem ten blad - a czlowiek sie bledach zwykl sie uczyc
pisze co widze i moje opinie na ten temat

nara


_________________
Kurga

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 19:12 
 
Kurga napisał(a):
to nie graj jak ci nie pasuje - takie trudne


rotfl
argumentow zabraklo? :)

Cytuj:
jak ktos ci w sklepie sprzeda celowo zepsuty towar to nie jest oszustem bo przeciez nie rywalizujecie ze soba - ciekawe :P
i slowo oszust uzylem do okreslenia osob kozytajacych z botow


Jesli nie ma rywalizacji to oszustwo zaklada zachowanie w ktorej zysk ma jedna strona a traci druga.
Jesli X botuje to co traci Kurga?

Cytuj:
no przeciez napisalem ze taki epizod mial miejsce nie neguje go nie tlumacze i nie szukam jakiegos odkupienia czy czegos w tym stylu - zrobilem ten blad - a czlowiek sie bledach zwykl sie uczyc
pisze co widze i moje opinie na ten temat


Piszesz o innych "oni oszuskuja" a powinienes "ja i oni oszukujemy".
Jesli stac Cie na nazwanie innych oszustami skoro sam robiles to samo to powinno Cie tez chyba byc stac na nazwanie siebie tak jak na to zaslugujesz - oszustem.
Ethana sie czepiasz o scamowanie skoro napisal ze RAZ zostal zescamowany i wtedy zescamowal.
Twoje rozumowanie jest mniej wiecej takie (zastosuje Twoj styl porownan - moze to do Ciebie dotrze):
"Zle jak ludzie kradna radia z samochodow. Ja co prawda tez kiedys kradlem ale to sie nie liczy bo sie z tym niekryje i przyznalem sie do tego".

A jesli ja w tej chwili przestane uzywac walkera i powiem ze to byla pomylka i wogole - zapomnijmy o tym. Od dzis jestem tak uczciwym czlowiekiem jak Kurga :D
LOL, czlowieku. Alez Ty masz niesamowite pojecie o uczciwosci czy moralnosci :)

Per-Aa napisał(a):
wtrace sie do klientow (moze wplyw ma moja maszyna)
(...)Sprzet:
Athlon 64 3000XP+ (windows zwykle 32-bitowe XP Pro Sp2)
1GB Ram (woooolne kosci goodram 2x512)
Radeon 9800SE 128MB 128bit
Dysk Maxtor 80GB 8MB cache 7200rpm
Pamiec wirtualna ustawiona na 3x4096MB (partycja C, E i F na dysku 80GB - D to drugi dysk "Magazynek" za wolny zeby na nim wirtualke odpalic)


Mam lepsza konfiguracje poza jednym - procesor to "zwykly" Athlon.
Widac jak masz Althlona64 albo P4 z HT to lepiej dziala multitasking ale na "zwyklych" prockach nie ma szans zeby w ten sposob to funkcjonowalo.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 19:20 
 
Per-Aa - powiem tak, masz 64bitową maszynę to zmienia sporo postać rzeczy. Może u ciebie wygląda to tak różowo jak napisałeś, ale ja mam P4 Celeron 2.4GHz, 1GB RAM'u, GF5700, dysk S-ATA 8MB cache - reszta raczej mało ważna. I u mnie odpalenie 2 klientów to porażka - przełączanie się tak jak pisał Karol trwa dość długo (2-3 sek.) i często dostaję DC podczas tej operacji - ale grałem tak przez długi czas - teraz zamiast tego mam program który ma ustawiony follow i co? I nic - tyle tylko, że nie muszę się więcej męczyć.

Kurga teraz to przesadzasz ostro - nie zabronisz nikomu gry w to co lubi. Owszem mamy wszyscy świadomość błędów i niedoróbek L2 ale mimo to gramy bo lubimy tą grę. Wygląda już to na skrajny brak argumentacji.

PS.
Ciekawe czemu nikt jeszcze nie przyczepił się do mojego postu? Za długi do przeczytania czy może prawdę napisałem?

PSS.
Dlatego właśnie dobrze było do tej pory - wartość merytoryczną tego topiku kazdy poddawał swojej ocenie, bez krytykowania innych ani wyrażania opinii na ten temat. Teraz zamiast tego mamy ogólny flame i skakanie sobie do gardła.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.