mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 22:27 
Cytuj  
A ja po prostu zrobie sobie backup armor majestic i bedzie ok :)

Te moby spod oren sux.
Dla XP zdecydowanie najlepiej bic moby z katakumb tak ok 60 lev.
Znalazlem tam idealny spot dla siebie ktorego nic mi nie przebija ale dla medali to sie nie nadaje.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 23:31 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Te moby spod oren sux. Dla XP zdecydowanie najlepiej bic moby z katakumb tak ok 60 lev. Znalazlem tam idealny spot dla siebie ktorego nic mi nie przebija ale dla medali to sie nie nadaje.


Pozwole sobie na polemikę... standardowe moby dropuja expa, mniej wiecej w stosunku 1:1,5. Czy mob z 300 hp bedzie dawać 450exp. I teraz sa od tego wyjatki. czyli np moby z HP1/2, bo potrafia dawac prawie tyle exp ile mob normalny 1:2,9. Z kolei moby z katakumbach daja exp w stosunku 1:1,2, i tylko to że właża ci pod nóż i nie trzeba za nimi biegac jakoś rekompensuje ich niski DOT. To wlasnie mnie najbardziej wkurwilo jak to odkrylem. Taki np mob z HPx4 = 9300, daje tobie 11200exp!!! Podczas gdy powinien dawac x4=14000exp. Sucks..
Dlatego biję tylko czworaczki. DOT jest tu najlepszy.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2005, 23:53 
Cytuj  
Ja na to patrze inaczej - nie liczy sie dla mnie TYLKO ile HP daje mob ale ile sie musze nameczyc przy jego zabiciu.
Moby z katakumb maja IMHO jakis obnizony pattack/pdef albo cos w ten desen bo bijac po 4 na raz potrzebuje ok 4 heali max a np. 4 moby na takim samym lev ale z TOI mnie po prostu zabijaja :D
Wracajac... stosujac Twoje obliczenia to powinienem przyjac ze jesli moby 4x HP zabijeraja mi overal ok 2.5k HP to moby 1/2 HP powinny mi zabierac 8x mniej... a zabieraja tylko ~2x mniej bo praktycznie po kazdej walce potrzebuje ok 2 heali.
Do tego wystepuja na nierownym terenie a to powoduje ze choc kat uderzenia jest ok to wysokosc sie nie zgadza i np. z 5 osobowej grupy zabijasz 4 moby a potem piatego musisz "od nowa robic solo".


Poza tym grajac na mobach "kilka razy HP" jestem w stanie je spoilowac wszystkie a grupowe 1/2 HP zero szansy - po chwili juz nie mam many.
Moby z wielokrotnym HP tez spoiluja wiecej matsow/partsow i czesciej niz moby 1/2 HP wiec spoilowanie tych 1/2 jest podwojnie unsless.
Najlepsze spoile w mojej karierze mialem z grup knightow z cruma, saironow z DI, beast lordow z GC i innych mobow nie dosc ze grupowych to 2-4x HP.

Zreszta ja nie opieram sie tylko na moich wrazeniach - majac healera na walkerze mam statystyki i widze bardzo dokladnie ile przez godzine zrobilem XP na danym spocie - w dungeonie wychodzi mi zdecydowanie lepiej.
Moze gdybym mial char majacy skila AE stun to byloby inaczej i te 1/2 HP by wychodzily sensownie ale poki co to jest dla mnie tylko rozrywka jak mi sie znudzi jednostajny wygladac katakumb :D albo mam jakiegos chetego AE DD do mojego teamu.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 02:19 
Cytuj  
Wracajac do tematu catacumb to jusci sa to najlepsze miesca do expowania:)

Swoim dorfem do 33 lvl siedzialem tylko w catacumbach w duo z SE..
Exp i spoile kosmos w porownaniu do pojedynczych mobow np w dp eg cruma czy pozniej w dv czy dvc czy toiu..

Bedac na 59-60 lvl w toiu dostawalem za takiego orca z 9f kolo 5k expa jak pamietam.
a za takiego mobka w apostate troszke glebiej kolo 9-10k expa :)

biorac pod uwage ze gralem w duo z se i pullowalem okolo 10 takich mobkow exp z jednego takiego traina mialem kolo 100k +naprawde mase spoilow (leather.animal skin,.abone.parsty C B jeverly, rec B.O}

Jesli natomiast mialem do dyspozycji jeszce BD to szedlem do witch cata zajmowalem jakis sredni roomek i w trio czyscilem go..
expa jeszce wiecej i jeszce lepsze spoile :>
(np 15 abonsow z lim magusa, czy chciazby mnostwo b.o neck i earning recept, ktore tam wypadaja praktycznie z co 3-4 mobka jak i ze spoila jak i z dropa) no chyba ze mialem takie szczescie i tylko mi tak wypadalo
Czesto zdarzalo sie tak ze po paru godzinach w takich cata mialem po 2k+ abonsow (abone ciagle na bartzu po 8-10k)

Szkoda tylko ze nie da sie polaczyc expowania i bicia mobkow z catacumb z questami typu coin quest czy st.inf.ore czy innymi oplacalnymi :(
tylko blank scrole- ale to juz nie idzie :(

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 13:21 
Cytuj  
Wlasnie wyjezdzam na mazury wiec szybko powiem - tez bylem w katas. Z GreatPata na moim WS. I tez sie zachwycalem exp over time... Po czym dla testow wzialem Orcish Pole SA:WideBlow i poszedlem testowac czworaczki pod Giran. Efekt - szybkosc lvlowania wzrosla o 10-15%. Jako ze nie mam spoila to wasze argumenty na korzysc katakumb odpadaja :D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2005, 14:13 
Cytuj  
Gpata na ws w cata to pomylka..czemu nie wzieles orcish pole do catacumb :>

a wogole kto Ci powiedzial ze WS nie moze spoilowac :>
Bylem z Wsem w DVC i spoil wlazil i sweepowal srednio 1/5 1/7 :> jakies szczescie czy cos :>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 19:09 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Gpata na ws w cata to pomylka..czemu nie wzieles orcish pole do catacumb :> a wogole kto Ci powiedzial ze WS nie moze spoilowac :> Bylem z Wsem w DVC i spoil wlazil i sweepowal srednio 1/5 1/7 :> jakies szczescie czy cos :>

Być może te moby tam były szczególnie podatne na spoila... Macie podobne obserwacje? Bo mi dotychczas Spoil lvl 1 wchodził, ale tak często że dałem sobie spokój - spowalniał mi proces expowania, a ew dropy i tak były do dupy (zarabiam na czym innym :)

GPata pomyłka? Skądże znowu!!! Niby mam te skille na Pole i na Blunty ale mimo tego GPata dawała mi patack większy o 10%.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 19:30 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
GPata pomyłka? Skądże znowu!!! Niby mam te skille na Pole i na Blunty ale mimo tego GPata dawała mi patack większy o 10%.


takest - do pewnego lev dual fist i dual swords lepiej sie oplaca uzywac niz blunta
ale akurat ja bym tego nie mierzyl pattack tylko zrobil sobie na 1 mobie 10 testow jedna bronia, 10 druga i porownal ILE HP CI ZOSTAJE po walce - bo jakby tylko patrzyc na pattack to do 75 lev warto by uzywac bow'a... a nie warto :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 19:37 
Cytuj  
ale nie porownojcie Gpaty i Orcish pole bo to sa zupelnie 2 rozne bronie..
jedna jest chyba fast attack a Pole jest normal attack speed.
jedna sluzy do expowania solo i w grupie a druga (pole) sluzy glownie do Duo i Solo na grupowych mobkach 9catacumby i ABG sa idealne, a dzieki SA wideblow jestes w stanie zabijac nawet i 10-15 mobkow np light green co z tego ze za kazdego bedzie po 3k expa. ale zabijasz je za jednym razem..bardziej oplacalne na pewno..

Ja juz nawet testowal na orcu orcish pole i sztylet very fast z focusem..i orcish bije na leb ..bo co z tego ze zabijalem sztyletem szybciej ale wiecej healer musial mnie healowac - znaczy czesciej :>
a jak wrzucilem na orcu soul cry to juz wogole maszyna do zabijania (szkoda tylko ze majac wlaczonego skila mp tak szybko spada) :>

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2005, 20:18 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
arkadek napisał(a):
GPata pomyłka? Skądże znowu!!! Niby mam te skille na Pole i na Blunty ale mimo tego GPata dawała mi patack większy o 10%.


takest - do pewnego lev dual fist i dual swords lepiej sie oplaca uzywac niz blunta
ale akurat ja bym tego nie mierzyl pattack tylko zrobil sobie na 1 mobie 10 testow jedna bronia, 10 druga i porownal ILE HP CI ZOSTAJE po walce - bo jakby tylko patrzyc na pattack to do 75 lev warto by uzywac bow'a... a nie warto :D

SE te braki HP załatwia. Myślę że potestuję acquired EXP per hour.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.