mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 12:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
jak dla mozecie sie klocic tylko pls alu nie wal bykow typu cytuje "najwiekrze" . prosze.
pozdrawiam.

Fakt. Przyznaję, Alucreid weź pod uwagę, że sadzone przez Ciebie byki obniżają z lekka Twoją wiarygodność... :P


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 12:55 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Mnie na alta nie stac...nie mam tyle czasu. Co do SwS to wiesz bardzo niewiele-to widać. Evo to żaden pzreciwnik- umilają życie dając się zabijać.
PS. Nie słyszałem aby wypowiedzieli wojnę- tylko ganki potrafią robić. Za to twój klan nie przyjął wojny z moim starym na 100%- po prostu jak zwykle przekręcasz fakty. No a jeśli ktoś się nudzi grając SwS lub BD- to może tylko zrobić Necro so solowania. N/C.



No tak ja wiem niewiele, bo to ja stwierdzam fakt ze dla sws 2h sword jest sux bo wyglada jak oferma, ze 1h sword ejst sux bo duale leprze, a dagger jets FTW to am crit dmg :D , wiec ja malo wiem:(
Co do Evo ze niby zaden przeciwnik to zapoznaj sie z tym http://www.l2orphus.com/forum/index.php ... 3242&st=20
tutaj widac kto sie kogo boji:>

Moj klan nie chcial wojny hmm to nie byla moaj decyzja, ja bym ja wziol co mi tam zawsze siakis fun ^^
PS moj klan smierdzi :lol: ale CH FTW


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 12:56 
Cytuj  
Aha jak ktos nie lubi czytac textow z bledami, to niech da mi ignora, przynajmniej nie ebdzie musial meczyc oczu:>


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 14:13 
Cytuj  
Ja się kłocić? ABSOLUTNIE....a pfe.
PS. Jednak jesli ktos pisze sporo głupot, robi "trash talks" o twoim Ally- no to co mam robić? Czytać i łykac te bzdury? Zresztą po części masz rację- naprawdę szkoda klawiatury.......załtwi się to w grze. :x
PSS. DAJCIE ALU IGNORA....link nie chodzi...ciekawe co tam było-pzrepisy kucharskie? I prosze nie rozsmieszaj mnie z tym EVO...bardzo prosze.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 14:49 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Ja się kłocić? ABSOLUTNIE....a pfe.
PS. Jednak jesli ktos pisze sporo głupot, robi "trash talks" o twoim Ally- no to co mam robić? Czytać i łykac te bzdury? Zresztą po części masz rację- naprawdę szkoda klawiatury.......załtwi się to w grze. :x
PSS. DAJCIE ALU IGNORA....link nie chodzi...ciekawe co tam było-pzrepisy kucharskie? I prosze nie rozsmieszaj mnie z tym EVO...bardzo prosze.


Hmm dziwne juz sie nie otwiera:O a rano bylo ok hmm, nie byl to link z przepisami kucharskimi:D a z propozycja /allywar to inv ><
Zreszta agdka z toba to jak walenie glowa w sciane, ejstes facet obrazony bo cie wywalilem z biznesu, jakbys nie dbal tylko o wlasna dupe to bys moze z nami siedzial a tak fora z dwora> I nie szukaj zaczepki bo jak juz mowilem, ktos ma problem? zalatwic mozna to w grze a nei na forum, wiec jak ams zjakis problem zapraszam do pmowania mnie i tyle

PS Nie uwazaj ze inv ejst takei super itp INV=3/4 klany farmerskie ktore nei pujda na pvp jak jest rate mniejsyz niz 2:1


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 15:02 
Cytuj  
niestety administrator zapomnial o takiej opcji jak ignore, i musze czytac wasze posty chcac czy niechcac mimochodem :)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2005, 15:03 
Cytuj  
LOL-Alu jesteś żałosny......"błeńdy", pisanie bzdur itp to norma. Jednak pisanie takich głupot to już szczyt- jaki biznes-expienie hatchlingów? craftowanie itemzz A? Grasz po 16-18 godzin na dobę więc trudno aby robił z toba biznesy bo mam rodzine, musze spać oraz zarabiac real kase.
PS. Niedługo bedę miec dla ciebie niepodziankę :) BARRDZO CIEKAWĄ....choć może mi nie wyjść :(
PSS.Nie mam problemu- poczytaj sam co piszesz o sobie,swoim klanie-nie szanujesz innych i samego siebie.
Żałosne.....pm do ciebie? w jakiej sprawie? Strider mi jest niepotrzebny, na A nie mam lvl a przeciwnik z ciebie żaden- wiec wyluzuj.. END OF MESSAGE


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro


Posty: 9
Dołączył(a): 19.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 16:04 
Cytuj  
cos chyba go jeszcze nie ma bo sie nieodzywa. Jak juz bedzie dajcie mi znac w grze moj nick: BIEDRONKA :) aaaa. Jeszcze sie chcialem o cos spytac o co chodzi z tymi dyniami???? oplaca sie im dawac te nektary??? co z nich wogole wypada???

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 lis 2005, 16:24 
Cytuj  
1 nectar wymieniasz u event managera na owoc dyni. summonujesz dynke karmosz ja 5 nectarami i albo wyrosnie low quality albo high quality a co leci to zobacz sobie temat event hit the jackpot


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.