mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 22:29 
Cytuj  
kreda napisał(a):
montezuma napisał(a):
husky napisał(a):
Witam wszystkich.

Nie bede tworzyl nowego tematu, wiec napisze tutaj, bo temat jak najbardziej pasuje do mojej sutacji.
Po zamowieniu gry tu http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=3136 i karty pre-paid tu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 i po rocznym pogrywaniu na priv serwerach powiekszylem dzis liczbe graczy serwera Bartz.
Planowana postac docelowa Prophet, chodz do konca nie jestem pewien i na poczatek pogram sobie dorfem zeby zorientowac sie co nieco w panujacej sytuacji. Wiec jesli ktos chcialby powiekszyc swoja liste fl to pm do Vinova.

Pozdrawiam, Tomek.

Coraz wiecej osob zaczyna grac :P. Jeszcze podaj jaki serwer tylko.

Przeciez napisal za bartz;/


Ups :oops: :oops: slepota.


_________________
Bishop - Teon


Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 00:46 
Cytuj  
Piszpan dzieki za info, wlasnie przez stara znajomosc z Adamem (Achajka) moj wybor padl na serwer Bartz i klan Excelsis :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 08:23 
Cytuj  
nie ma sprawy. Mimo ze polskie comunity na bartz jest jakie jest mam nadzieje ze cos/ktos/ to zmieni. trza probowac.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 11
Dołączył(a): 28.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:15 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie ma sprawy. Mimo ze polskie comunity na bartz jest jakie jest mam nadzieje ze cos/ktos/ to zmieni. trza probowac.


z tym comunity jest juz coraz lepiej, a bedzie jeszcze lepiej I HOPE :)

Peace i zapraszamy do Excelsis :D


_________________
Bartz - break
missDOCTOR/cardinal/SpS /Ronin in Legends/
Smurfetka/BH/50+ /CL Excelsis/
i inne mniej znane ...

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 12:47 
Cytuj  
missDablik napisał(a):
Piszpan napisał(a):
nie ma sprawy. Mimo ze polskie comunity na bartz jest jakie jest mam nadzieje ze cos/ktos/ to zmieni. trza probowac.


z tym comunity jest juz coraz lepiej, a bedzie jeszcze lepiej I HOPE :)

Peace i zapraszamy do Excelsis :D

Dzięki i chętnie skorzystam z propozycji :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2005, 20:03 
Cytuj  
Gre już mam lecz i tak nie moge grać bo zwalony net ;/ Jutro zmieniam łącze więc pewnie jutro się zobaczymy na Bartz :)


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:34 
Cytuj  
....dopisze sie tu :]

a wiec tak...

Na swieta postanowilem sobie machnac prezen w psotaci wersji Retail L2 :).

gre zamowilem w gram.pl. jutro kurier mi ja przyniesie.

I teraz pytanie :

jest jakies generator numeru kart k . [slyszalem ze jak wyszedl WoW, to pisali ludzie ze jest jakis program co generuje numerek]
mo mam jak narazie 'plaska' a chce moc zagrac sobie, a raczej wykorzystac ten gratisowy miesiec [do puki nie zmienie ja 'wypokla].


2 PYTANIE z innej beczki :

na ktorym z serwow Bartz czy teon jest najwieksze community polakow ?
i nie ma az tak duzych problemow, nie sa az tak uciezliwe boty.
zeby dalo sie spokojnie expic w dobrych spotach.

pozdro


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:45 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
jest jakies generator numeru kart k . [slyszalem ze jak wyszedl WoW, to pisali ludzie ze jest jakis program co generuje numerek]
mo mam jak narazie 'plaska' a chce moc zagrac sobie, a raczej wykorzystac ten gratisowy miesiec [do puki nie zmienie ja 'wypokla].


Generator numerów kart nic Ci nie pomoże. :]

Pisałem już o tym, ale pozwolę sobie jeszcze raz zacytować:

Ethan napisał(a):
Coś dla osób dopiero planujących grę na oficjalnych serwerach i zastanwiający się, gdzie kupić kopię gry i jak płacić za grę.

Lineage 2 DVD Edition

Game Time Card


Jak ktoś już ma konto na gram.pl i zamówił już tam jakieś gry to może kupić grę nieco taniej.
Dokładnie za 69.90 PLN. :) Szkoda tylko, że za pomocą wPLN nie można płacić za Time Cardy. :-?



Płacić musisz tak czy owak za grę na serwerach. Pierwszy miesiąc jest darmowy, ale i tak musisz wprowadzić dane karty kredytowej lub Time Cardy na start.

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:51 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Wolverine napisał(a):
jest jakies generator numeru kart k . [slyszalem ze jak wyszedl WoW, to pisali ludzie ze jest jakis program co generuje numerek]
mo mam jak narazie 'plaska' a chce moc zagrac sobie, a raczej wykorzystac ten gratisowy miesiec [do puki nie zmienie ja 'wypokla].


Generator numerów kart nic Ci nie pomoże. :]

Pisałem już o tym, ale pozwolę sobie jeszcze raz zacytować:

Ethan napisał(a):
Coś dla osób dopiero planujących grę na oficjalnych serwerach i zastanwiający się, gdzie kupić kopię gry i jak płacić za grę.

Lineage 2 DVD Edition

Game Time Card


Jak ktoś już ma konto na gram.pl i zamówił już tam jakieś gry to może kupić grę nieco taniej.
Dokładnie za 69.90 PLN. :) Szkoda tylko, że za pomocą wPLN nie można płacić za Time Cardy. :-?



Płacić musisz tak czy owak za grę na serwerach. Pierwszy miesiąc jest darmowy, ale i tak musisz wprowadzić dane karty kredytowej lub Time Cardy na start.

:/
a ncsoft sprawdza cz ykarta jest 'plaska' czy 'wypokla' czy tylko potrzeboje
numer karty i nic wiecej.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
:/
a ncsoft sprawdza cz ykarta jest 'plaska' czy 'wypokla' czy tylko potrzeboje
numer karty i nic wiecej.


Tylko wypukłe. Ale tym nie powinieneś się martwić, bo karta nie jest konieczna.
Przeczytaj dokładnie to, co napisałem.
Możesz zamiast kartą kredytową płacić za pomocą Time Card, które możesz zamówić w sklepie gram.pl.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 16:05 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
a ncsoft sprawdza cz ykarta jest 'plaska' czy 'wypokla' czy tylko potrzeboje
numer karty i nic wiecej.

A jak myślisz? Muszą sprawdzać bo tylko 'wypukłą' (albo eKarta) zapłacisz za abonament. Przeczytaj uwaznie to co jest tu napisane i wszystko będziesz wiedział - było o juz kilka topików...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 18:06 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
:/
a ncsoft sprawdza cz ykarta jest 'plaska' czy 'wypokla' czy tylko potrzeboje
numer karty i nic wiecej.


Hheeh przysyla takiego faceta ktory ma specjalne palce i wyczucie do sprawdzania wypuklosci :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 18:13 
Cytuj  
kup sobie time carda i po bolu ... nie trzeba sie meczyc z kontem wypukla czy wklesla karta ... albo jak juz tak bardzo chcesz miec ten kawal plastiku to sobie inteligo zaloz ... www.inteligo.pl ja to mam i dziala ... tylko ze 10 dni czekalem na kuriera zeby mi wszystko na chatke przyniosl Oo prowadzenie konta jest free jesli jest nonstop na nim min 100 pln inaczej 5 zeta


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit


Posty: 6
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2005, 22:50 
Cytuj  
Razem z time karta zamowiona tu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=293 bedziesz mial 3 miesiace gry (miesiac gratis + 2 miesiace z pre-paid), zamow kurierem to nastepnego dnia juz bedziesz gral i masz sporo czasu na zalozenie konta z ekarta, lub tak jak napisal BioMech zaloz konto juz teraz i czekaj na karte.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 11:35 
Cytuj  
Osobiscie polecam inteligo , calkiem przyjemna w uzyciu i nie mialem z nia nigdy zadnych problemow.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 11:45 
Cytuj  
Xan napisał(a):
Osobiscie polecam inteligo , calkiem przyjemna w uzyciu i nie mialem z nia nigdy zadnych problemow.


U mnie to samo, inteligo. Zalozenie konta (z karta) to okres ok 10dni. mbank potrzebowal 12dni na przeslanie samych dokumentow.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 gru 2005, 13:03 
Cytuj  
nadal czekam na paczke. okazalo sie ze dopewiro dzis wyslali kuriera z gra.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 12:50 
Cytuj  
Czesc ^^ pewnie pare osob mnie jeszcze pamieta :P jak zaczynalem swoja przygode z L2 na oficialnym serverze ... - niestety mialem przeprowadzke teraz mieszkam w Wiedniu mialem sporo spraw na glowie i teraz znowu mam troche czasu ^^ i chce zaczac grac :D
tak wiec zapytam [jak noob again] czy zeby grac wystraczy kupic gra i ta karte pre-paid [3 miesiace grania] a potem tak czy siak trzeba juz placic karta ?

Prosze raczej moze o pm'y niz o spam na 4um jakim glabem i leniem smierdzacym jestem bo mi sie nie chcialo wszystkiego czytac ....

P.S naprawde nie mam wiele czasu :( z gory dzieki za pomoc :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 15:53 
Cytuj  
mozesz kupowac 'time cardy' co miesiac i bawic sie w zdrapywanie :)

jest to jednak jakies wyjscie :)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 16:09 
Cytuj  
W końcu skrosowali mi linie (neo wykupiłem) więc późnym wieczorem wbijam do was :D (teraz nie moge za chwile mam randke :P ). Dozobaczenia w grze.

PS: Aha dalej mam ten głupi dylemat i to czy będe grał na Bartz czy Teonie pewnie się okaże już przy samym wyborze serwera :D


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.