mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 461
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 gru 2005, 17:24 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
No wlasnie....

Jesli kiedys juz miales ta gre kupiona np rok temu..to teraz wystarczy ze aktywujesz ja za pomoca time carda
Jesli nie miales nigdy L2, to muisz niestety kupic Klucz-Gre..Jak ktos napisal Time card sluzy do przedluzania gry, ale aktywowac musisz ja wlasnie za pomoca klucza.

Sa sklepy gdzie mozesz kupic sam klucz - zeby nie czekac 2 tyg na pudelko.
Mozesz zamowic tez Boxa ze sklepu online (jednego z wielu), ale jakos malo sklepow posiada opcje placenia za pobraniem :(

Ja zamawiałem z ultima.pl za pobraniem, priorytetem gre w wersji cd za 99 zeta + 9.90 zł za przesyłke, gre miałem 4 dni po zamówieniu :) No ale troche żałuje ,że nie kupiłem samego cdkeya za mniej hajsu no ale przynajmniej mam pudełeczko na wystawe i plakacik z seksowną Dark Elfką :D


_________________
WoW; Grim Batol; Alliance; Tehlover

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 11:10 
Cytuj  
opowiesci smieszniej tresci ciag dalszy .... tak wiec po zamowieniu pre-paid carda ktory okazal sie bezuzyteczny bez cd-key'a po czesci z mojej winy ale mniejsza o to co najwazaniejsze zamowilem card'a tak zwanym kuriere z adnotacja [czas realizacji do 24h] zamowilem go w zeszla sobote [k wzialem pod uwage to ze jest weekend] wiec wybaczylem im to ze card przyszedl we wtorek po godzinie 21 [szkoda ze nie przzerwali mojemu bratu np jedzenia kolacji xD] nadszedl czas sprawdzania co mi tam przyslali po 2h doszedelm z bratem i kilkoma osobami z forum ze jednak potrzebny jest mi cd-key .... nie zastanawiajac sie zbyt dlugo postanowilem zamowic gre w tym samym sklepie sklep.gram.pl czy jakos tak polecony przez pare osob na 4um tutaj .... nie chcac tracic za duzo czasu bo pieniadze i tak juz stracilem [przezz wlasna glupote po czesci] mam na mysli ze dwa razy wzaielm kuriera tzn drugi raz to kolejne 16zl tak wiec sroda godzina 8a.m zamowiona zostala przze mnie gra ! w czwartek rano dostalem maila z potwierdzeniem zakupu i napisali mi ze czas realizacji 24h bla bla bla sratatata ! zgadnijcie jaki dzisiaj dzien i ktora godzina i czy mam gre czy nie ?

znajac w zycie w sobote ta cala firma kurierska pewnie nie pracuje [caly tydzien nosili dla mnie itemy ktorych nie dosniesli] to w weekendy pewnie odpoczywaja [;

reasumujac moze mam poprostu pecha ale jak dla mnie zamawianie czegokolwiek w sklepie gram.pl przesylka kurierska to wyrzucanie pieniedzy w bloto

p.s nie chce wiedziec ile bym czekal na to wszystko jak bym wzial normalna wysylke O_____o


dzieki za uwage dla tych ktorym bedzie sie to chcialo przeczytac ^^

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 11:24 
Cytuj  
pisalem Ci na prvie - przeslesz mi kaske (71 zeta) to bedziesz mial gre tego samego dnia wieczorem....

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 11:43 
Cytuj  
mozesz latwo sprawdzic gdzie jest twoja paczka.
wejdz na swojek onto gram.pl
w zamowienia i tam kliknij na link do sprawdzenia gdzie jest paczucha. dostaniesz redirekta na stronke firmy kurierskiej.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 11:51 
Cytuj  
Gra kosztuje 14.95$ http://www.interactcd.com/. Po max 1 dniu masz cd-key w domu.Przesłany mailem. ja kupiłem tam 5 cd-key.Na jdłuższy czas oczekiwania-3 dni bo im się cd-keye skończyły. Lecz odpowiedź dostałem od razu że trza czekac.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 12:41 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
mozesz latwo sprawdzic gdzie jest twoja paczka.
wejdz na swojek onto gram.pl
w zamowienia i tam kliknij na link do sprawdzenia gdzie jest paczucha. dostaniesz redirekta na stronke firmy kurierskiej.


no tak po pierwsze dzieki za info ...
po dwa : 3 awizo 09/12/2005 15:00:00 Nieudana próba doręczenia GLI

dziwne bo ani awizo nie zostawili ani ich nie bylo 15 :/

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 gru 2005, 15:13 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
znajac w zycie w sobote ta cala firma kurierska pewnie nie pracuje [caly tydzien nosili dla mnie itemy ktorych nie dosniesli] to w weekendy pewnie odpoczywaja [;

reasumujac moze mam poprostu pecha ale jak dla mnie zamawianie czegokolwiek w sklepie gram.pl przesylka kurierska to wyrzucanie pieniedzy w bloto

p.s nie chce wiedziec ile bym czekal na to wszystko jak bym wzial normalna wysylke O_____o


dzieki za uwage dla tych ktorym bedzie sie to chcialo przeczytac ^^


Masz ewidetnie pecha. Ja w tamten piątek zamówiłem 2x PrePaid Card, w poniedziałek paczka została wysłana, w środę listonosz zostawił awizo, w czwartek odebrałem paczkę.

Winę za opóźnienie ponosi nie sklep gram.pl, a firma kurierska.
Jeśli się nie mylę mają umowę z DHL tak, jak Komputronik.

A z tego co wiem DHL ostatnio nie przywozi przesyłek na czas.
Mój kolega miał podobny problem. Wyjaśnienia są dwa:
- albo nie wyrabiają się z powodu natłoku zamówień przed świętami
- albo za Twoją przesyłkę odpowiedzialni są ludzie z byłego Servisco, które DHL jakiś czas temu przejął.
Znam ludzi pracująch w DHL, a wcześniej pracujących w Servisco i wiem jakie to nieroby. :]

Następnym razem zamawiaj gry w gram.pl z przesyłką pocztową.
Jest to o wiele pewniejsze i do tego tańsze.


Posty: 6
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 18:18 
Cytuj  
Bardzo dziekuje za pomoc , gre juz zamowilem bede gral WarCryerem na serwerze Teon.
Do zobaczenia w grze :P


Posty: 17
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 20:13 
Cytuj  
Chcialem sie przywitac ze wszystkimi :)
Wczoraj zaczalem swoja przygode na Bartzie.

Aaaa, bylbym zapomnial - SK wanna be :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 21:03 
Cytuj  
Az napisał(a):
Chcialem sie przywitac ze wszystkimi :)
Wczoraj zaczalem swoja przygode na Bartzie.

Aaaa, bylbym zapomnial - SK wanna be :)


Welcome ^^


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:50 
Cytuj  
Az napisał(a):
Chcialem sie przywitac ze wszystkimi :)
Wczoraj zaczalem swoja przygode na Bartzie.

Aaaa, bylbym zapomnial - SK wanna be :)

A jaki masz nick w grze? :>


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.