mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:04 
Cytuj  
wybulilem 200zeta i nie moge grac :cry:

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 18:53 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
wybulilem 200zeta i nie moge grac :cry:


O_o nie moze byc ! w czym problem ? jakies szczegoly moze podasz ? samo stwierdzenie 'nie moge grac' nic nam nie mowi ^^ jest tu pare topicow co jak gdzie i z czym to sie je [wiem o tym dobrze bo sam spamowalem o help kilka razy :D]

edit : chodzi ci o tego client'a ? nadal ? teraz sobie przypomnialem ze to ty miales taki problem jesli dalej masz ten sam problem ja moge ci zaporoponowac jeszcze jedno rozwiazanie zupdateowania cilenta moze primitywne i nie wiem czy efekywne [ani efektowne] ale sprobowac mozesz jak nic ci nie pomaga .... mianowicie odpal update'a poczekaj powiedzmy pare minut i wylacz go potem zrob to samo on to co ci juz zupdateowal zapisze i bedzie sciagal dalsza czesc a nie od pocatku chyba ze problem polega w sciagnieciu jakiejs konkretnej czesci update'a np jakiegos pliku xxx.gif to juz nie wiem ...

p.s to moze byc czasochlonny update ....

Wisełka napisał(a):
ale zawsze mi sie zaczymuje w tym samym momencie, nie wiem co robic


k zalamka co moge powiedziec - wspolczuje ci :|


Wisełka napisał(a):
ale zawsze mi sie zaczymuje w tym samym momencie, nie wiem co robic


moze problem tkwi w jakims pliku windowsa [o ile to ma jakis wplyw na to] nie wiem bo sie nie znam na tyle na tym ale wydaje mi sie ze w tym moze byc problem a moze jakis firewall etc. to ostetecznie syfiasty soft ^^ proponuje jakiegos reinstala systemu lub/ew. strzal w glowe ....
*icandanceallday*


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 20:19 
Cytuj  
podczas updatu zawsze zatrzymuje sie na pliku \system\engine.u file

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 20:32 
Cytuj  
postnij skad jestes - moze ktos Ci przespawa plytke z klientem L2 - to mozna na zywca kopiowac


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 22:50 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
podczas updatu zawsze zatrzymuje sie na pliku \system\engine.u file


a nie da sie podeslac tego jednego pliku ? pytam bo nie wiem czy mozna ^^ moze to by rozwiazalo twoj problem on wazy 2.55mb jakos tak wiec niewiele


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:09 
Cytuj  
teraz to juz mi sie nie chce zainstalowac gra , odinstalowalem i chcialem od nowa i juz sie nie da

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:12 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
teraz to juz mi sie nie chce zainstalowac gra , odinstalowalem i chcialem od nowa i juz sie nie da

Ty masz problem z systmem operacyjnym a nie z grą.

PS. Co znaczy że się nie da? JAk oczekujesz jakiejś pomocy to podawaj szczagóły bo tak to nikt Ci nie będzie w stanie pomóc.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 28.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:19 
Cytuj  
teraz jak chce zainstalowac to wyskakuje problem z setup.exe wczesniej nie bylo problemow

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:56 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
teraz jak chce zainstalowac to wyskakuje problem z setup.exe wczesniej nie bylo problemow


Uszkodzony plik albo dysk twardy?


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 11:58 
Cytuj  
Full reinstall windows kolego. Jesli masz wersję "mało oryginalna" Windy nie polecam zakrzaczonych wersji z SP2.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:05 
Cytuj  
Wisełka napisał(a):
teraz jak chce zainstalowac to wyskakuje problem z setup.exe wczesniej nie bylo problemow


:wtf: prawie reke bym sobie dal uciac ze masz 1xxxxxxxxx virusow trojanow i innego syfu tak jak kolega napisal zrob full reinstala system potem zobacz czy bedziesz mial problemy z instalacja gry i z update'am
pewnie nie bedziesz mial ....


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2006, 12:25 
Cytuj  
hehehehe L2 potrafi co chwila zaskoczyc... kazdemu czasem wyskakuje problem z gameguardem, mi wyskoczyl po reinstalce systemu..
Standardowo najpierw ustawilem firewalla... nic nie dalo..
No to kasuje Gameguarda , full check, restart... nie pomoglo
w koncu pomoglo zwykle skasowanie gameguarda :P


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.