mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 09:33 
 
Sylvian napisał(a):
Druga sprawa, że to nie ejst oficjalne polskie forum - lineage2.pl jest dodana do fansites i tyle.

Błąd. Tak się składa, że aby znaleźć się na tej liście trzeba zaakceptować konkretne warunki stawiane przez NCSoft adminom takich stron i potem ich dotrzymywać ( http://www.lineage2.com/cgi-bin/fansite.pl ). Do tej pory zasłużyło sobie na to całe 29 stron na świecie.
Sylvian napisał(a):
Postąpiliście trochę nie ten-teges i zamiast powiedzieć 'sorry niedopatrzenie z naszej strony' to rzucacie się jak żaba w trawie.

Ja przynajmniej nie uciekam się do pisania nieprawdy.
montezuma napisał(a):
To ze sie wpisali nie oznacza ze czynnie udzielaja sie na forum. Wlasciwe prawie caly ruch na forum czyli nowe tematy, odpowiedzi tp jest tworzony przez ludzi z pirackich serwerow.

Część moderatorów też zakładała, że newbie=pirat i już się na tym zdążyli naciąć.

W ciągu ostatnich 5-6 tygodni zmieniła się koncepcja strony. Wszystkie informacje są w miarę możliwości umieszczane na stronie głównej, która spełnia rolę wiodącą. Natomiast forum stało się wyłącznie narzędziem pomocniczym.

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc i rozważymy każdą formę współpracy.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 11:25 
 
Cytuj:
Sargeras napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Druga sprawa, że to nie ejst oficjalne polskie forum - lineage2.pl jest dodana do fansites i tyle.

Błąd. Tak się składa, że aby znaleźć się na tej liście trzeba zaakceptować konkretne warunki stawiane przez NCSoft adminom takich stron i potem ich dotrzymywać ( http://www.lineage2.com/cgi-bin/fansite.pl ). Do tej pory zasłużyło sobie na to całe 29 stron na świecie.

Co nie zmienia faktu, że nie jest to oficjalna strona.
Druga strona medalu to taka, że nie każdy chce się tam znaleźć - bo to od razu skazuje forum na swojego rodzaju cenzurę (także takie fora jak Orphus, L2Blah czy nawet projekt Himreda, z którego korzysta niemalże całe L2 community niegdy tam nie zawitają).
Trzeba czasem spojrzeć na dwie strony medalu.

Cytuj:
Sylvian napisał(a):
Postąpiliście trochę nie ten-teges i zamiast powiedzieć 'sorry niedopatrzenie z naszej strony' to rzucacie się jak żaba w trawie.

Ja przynajmniej nie uciekam się do pisania nieprawdy.

A kto napisał nieprawdę - ja? Ja umieściełem nie swoje materiały na prywatnej stronie? A może to Kurga i reszta autorów was oszukała - LOL.
Tak odwrócmy teraz kota ogonem... nie ma ja dyskusja na poziomie ;)

Cytuj:
Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc i rozważymy każdą formę współpracy.

Tylko jakoś słowa pozytywnej krytyki nie potraficie przyjąć ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:09 
 
Sylvian napisał(a):
Trzeba czasem spojrzeć na dwie strony medalu.

Każda strona musi zapracować na swoją reputację. Orphus, L2Blah i l2wh potrafią to bez współpracy z NCSoft.

Sylvian napisał(a):
A kto napisał nieprawdę - ja?

Tak.
Cytuj:
"Duży wkład".... z tego co widzę większość to copy-&-paste z mmorpg.pl...


Sylvian napisał(a):
Tylko jakoś słowa pozytywnej krytyki nie potraficie przyjąć ;)

Lepiej być człowiekiem czynu, niż człowiekiem słowa.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:14 
 
Cytuj:
Każda strona musi zapracować na swoją reputację. Orphus, L2Blah i l2wh potrafią to bez współpracy z NCSoft

No tak tylko ze:
To sa strony anglojezyczne - server jest w wiekszosci anglojezyczny- co na starcie takim miejscom jak fora l2blah i orphus ulatwia sprawe.

Wasze forum jest w jezyko polskim..Polacy stanowia ulamek procenta liczby wszystkich uzytkownikow :>
Dlatego z tym zapracowaniem na reputacje bedzie wam ciezko , bardzo ciezko :)
Dodatkowo dochodzi konkurecja w postaci mmorpg.pl..
no ale zycie pokaze co z tego wyjdzie :)
GL

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 14:19 
 
Sargeras napisał(a):
Sylvian napisał(a):
Trzeba czasem spojrzeć na dwie strony medalu.

Każda strona musi zapracować na swoją reputację. Orphus, L2Blah i l2wh potrafią to bez współpracy z NCSoft.

Ciekawe czy wiesz o czym wogóle mówisz bo ma to się nijak do twojej poprzedniej wypowiedzi...

Cytuj:
Sylvian napisał(a):
A kto napisał nieprawdę - ja?

Tak.
Cytuj:
"Duży wkład".... z tego co widzę większość to copy-&-paste z mmorpg.pl...

Ale to sama prawda - jedyne sensowne artykuły przekleiliście stąd - reszta się nawet czytać nie da. A forum? Na razie prezentuje zerowy poziom - tak jak pisałem wcześniej 90% to ludzie z privów i 2000 nowych topików tygodniowo z tymi samymi pytaniami.

Zresztą szkoda gadać. Jesteś zaślepiony swoją misją i dalej będziesz twierdził, że czarne jest białe nie ważne ile dowodów dostaniesz.
Cytuj:
Sylvian napisał(a):
Tylko jakoś słowa pozytywnej krytyki nie potraficie przyjąć ;)

Lepiej być człowiekiem czynu, niż człowiekiem słowa.

Pięknie napisane ale ma się nijak w kontekście mojej wypowiedzi. Czarować słowami to można blondynki w pubie...


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 15:54 
 
Poziomka napisał(a):
Wasze forum jest w jezyko polskim..Polacy stanowia ulamek procenta liczby wszystkich uzytkownikow :>
Dlatego z tym zapracowaniem na reputacje bedzie wam ciezko , bardzo ciezko.

Osoby zaangażowane w działanie strony dowiodły już swej lojalności, pracowitości i poświęcenia.
Sylvian napisał(a):
bla bla bla bla

Nie masz nic do zaproponowania, choć wygłaszać tyrady umiesz.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 16:13 
 
Sargeras napisał(a):
Nie masz nic do zaproponowania, choć wygłaszać tyrady umiesz.


Jak na razie to tylko Ty wyglaszasz tyrady i to kompromitujace zarowno Ciebie jak i portal ktory prowadzisz (?)
Niektore teksty sa po prostu powalajace - np:
"Lepiej być człowiekiem czynu, niż człowiekiem słowa" w odpowiedzi na zarzut ze kradniecie czyjas wlasnosc albo "Osoby zaangażowane w działanie strony dowiodły już swej lojalności, pracowitości i poświęcenia" w odpowiedzi na zarzut ze 90% materialow na stronie zerzneliscie z mmorgp.pl a wasza produkcja jest beznadziejnej jakosci (to mi przypomina stara maksyme z PRL "mierny, bierny ale wierny" lol).

Dalem Ci szanse sie wypowiedziec konkretnie ale widze ze nie masz zamiaru z niej korzystac.
A ja nie chce miec tutaj kolejnego flame => EOT.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.