mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 15:17 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Karol66 napisał(a):
Teraz w weekend wejscie na hinde to 5-10 min prob.
Wychodzi ze teraz u nas jest najwiecej ludzi :)


Albo po prostu zaniedbali, skoro Teona juz naprawili =P


"Naprawa" polega na tym, ze po prostu czesc osob odchodzi na inne serwery.
Jak robilem sobie alta na event to baaaardzo dawno juz nie widzialem tylu ludzi w startowych lokacjach - pewnie to Ci co "naprawili" Teona :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 15:38 
Cytuj  
Ci w startowych lokacjach to nie sa ludzie to boty :)))

Klucz za free- czyli 15 dni grania-botowania masz za free, kazdy z nich zaklada po 2-3 acc, i wio :)
15 dni mija zbieraja utarg na main chara i od poczatku :>>
a dodatkowo teraz nalozyl sie event, to juz wogole masakra, normalnie spota do farmowania nie mozna znalezc :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 18:00 
Cytuj  
Raczej nie bo bot by lazil w to NG a oni z jakim shitem za mna latali i prosili o party :)

A co do spota do farmowania - mialem tak samo poki nie reaktywowalem PKasa. Teraz jak mi ktos wchodzi na spota to daje reloga, kill i relogback - niesamowicie to wplywa na ilosc newbie playerow i botow w okolicy :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2006, 20:33 
Cytuj  
No tak, ale jesli wlasciciel 'bota' jest troche sprytniejszy, znaczy liznal cos wiedzy o 'walkerze', to zapewne ustawil relog do miasta, wziecie buffow, i powrot na spota za pomoca GK.
Wtedy to juz jest walka z wiatrakami bo on potrzebuje 5-6 minut na dotarcie z powrotem w to miejsce gdzie 'botuje'
Walka z wiatrakami :)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 09:19 
Cytuj  
Co Ty...
Kilkniesz takiego kilka razy i dodają cię do listy 'zaufanych' - czyt. relog jak tylko będziesz w zasięgu i przez godzine masz spokój.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 09:57 
Cytuj  
Nieeeee... - nikt nie daje teraz wylogowywania sie na red bo potem sie nie zaloguje do gry przez godzine :)
Generalnie jak kiluje gosci to po prostu zmieniaja spota bo po cholere sie kopac z koniem... t.j. matkall'em :).

Najsmieszniejsze jest ze jak po kilnieciu jakiegos normalnego playera relogne sie na farmera to pare minut pozniej pojawia sie jakas ekipa poscigowa i scenariusz rozmowy jest taki sam zawsze:

Oni: Gdzie jest red?
Ja: Jaki red?
Oni: Matkall - zabil tutaj naszego kolege.
Ja: Nie wiem, nie widzialem, zarobiony jestem.
Oni: Jak sie pokaze to pusc PM oka?
Ja: Oooooczywiscie :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2006, 10:51 
Cytuj  
jezlie chodzi o te cale 'boty' nasmieszniejsi sa ludzie ktorzy udaja 'straznikow texasu' no wiecie przychodza 'ha ale ze mnie bot killer II' podchodzi 'hi' to ja 'hi' on 'bot' ja 'no fuckingway' a on jeb jeb i idzie dalej O_o nie rozumie czy ktos taki pyta czy jestes botem jak ma zamiar i tak cie zabic tylko po to zeby wmowic sobie potem ze zabil bota a nie gracza grajacego dorfem ? :har:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D


Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 17:51 
Cytuj  
Gdzie najlepiej kupic prepaid/cdkey , aby wyszlo najtaniej i najdluzej ? Sprawdzalem na interacd i maja tam karty 60 dni za 30$ , ktos na forum cos czytal o kartach za 100zl i 74 dni grania, czy ta promocja juz sie skonczyla?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 17:57 
Cytuj  
Gram.pl, jeśli kupisz tam, za kartę pre-paid zapłacisz 74.90. Czyli, jeśli masz wPLN, łącznie kosztuje to 69.90+74.90+wysyłka.


_________________
Obrazek

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 19:58 
Cytuj  
w interact jest napisane tylko 60 dni za 30$ ale do tego dorzucaja 14 dniowy free trial.
W ten sposob za 100 zeta aktywujesz gre trialem i od razu przedluzasz o 60 dni, daje lacznie 74 dni.


Posty: 4
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 09:57 
Cytuj  
W interact maja przerwe do 17-go kwietnia ... czy znasz jakis inny sklep co ma ta oferte?

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 17:48 
Cytuj  
nie znam zadnego wiecej co NIE wysyla paczki. Jest jeszce ciekawsza oferta na podajze OOGaming czy jakos tak (60 dni gg + 30 dni cd-key free lacznie za 30$) ale oni wysylaja paczke. Nic ci przez maila nie przesla, dzwonilem do nich i pytalem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.