mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:39 
Cytuj  
Sorry Alu ale bajki nie ztej ziemi opowiadasz. Tarcza nam absolutnie nic nie daje (chybe, że Vs archer ale wtedy i tak szans nie mamy). Zresztą tak jak Karol napisał shield block dwarfa spokojnie wymienia się z jego evade. Za to większy dmg zawsze jest jakimś plusem.

Poza tym dlaczego niby w tej grze nukerzy i archerzy są tak przepakowani? Bo p.atk ma dużo większe znaczenie niż p.def! STR wpływa na p.atk, DEX wpływa na atk. speed i crit. rate, a co wpływa na p.def? NIC. Bardziej się opłaca mocniej przyłożyć niż mniej dostawać samemu bo w czasie i tak ten z większym p.atk wychodzi na plus. My nie jestesmy tankami - nie mamy masteries do tarczy ani żadsnych skilli przeciwko archerom także używanie tarczy moge wytłumaczyć tylko tym, że skoro ktos lata z 1-handed weapon to zawsze coś mu w tą drugą łapę można wsadzić.

Zresztą co ja dużo będę pisał - zobacz na mój obecny setup. Two-handed sword z focusem. Nie mam na miecz masteries ani nie mogę używać tarczy bo to dwurak a i tak lepiej na tym wychodzę.

To z czym się moge zgodzić to to, że dwuręczne blunty to porażka. To broń przeznaczona dla magów a nie dwarfów jako blunt userów. Ten S gradeowy blunt to wyjątek (czyt. jako jedyny ma większy p.atk niż top grade 1-handed blunt). IMO dwu ręczne blunty powinny zadawać dmg na poziomie dwu ręcznych mieczy, tyle tylko, że mieć szanse na crit. taką jak blunt a za to bonusy do celności. I to by dwarfom coś dawało.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 21:58 
Cytuj  
Moze na dorfach to cos da.... ale crit ciagle ebdzie 4x nie lepiej OE meteor z focus i shield?:P


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 23:01 
Cytuj  
Na turniej tak - bo S grade bez SA bedzie mialo pewnie taki sam dmg jak A z SA.

Ale trzeba sprawdzic jak jest z tym krytykiem bo ta S bron jest inna.
Wczesniej 2handed bronie blunt to bylu po prostu staffy (nawet jesli sie nazywaly inaczej) => chodzi mi o bronie dla magow.
A statsy tej S grade wskazuja ze to bron dla fightera wiec nie musi miec identycznych danych.

Anyway jakby ktos mial znajomego z taka bronia i mogl zapytac jak sie sprawuje i jakie ma critical rate to bylbym bardzo wdzieczny :)

P.S. Tak naprawde to meteor to bron do expowania nie do PvP - setup dorfa pod PvP to jednak bron z health SA.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 kwi 2006, 23:32 
Cytuj  
chrono darabuta czy jakos tak 2h blunt crit jak 1h blunty ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:30 
Cytuj  
No ale to tez nie jest normalny weapon.
Anyway trzeba miec nadzieje :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 09:41 
Cytuj  
Ten 2h blunt to idealna bron dla destro.Dlatego ze ma HP sa i pozwala destro na uzywanie wszystkich skili bez zmiany broni.
Jezeli go uzywasz dostajesz bonus z blunt/pole mastery dwarfa<1h>
Destro bedzie dostawal DODATKOWY bonus z jego 2h masterys.
Ogulnie trzymal bym sie przy 1h bluncie albo jakims polearm.
Sains spear <s grade> na bartz w tej chwili 100-120 mil , tak samo z S grade bluntem.<nie wiem jak u ciebie z cenami ale to przyklad>
Crit rate ma taki sam jak normalny blunt


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 10:00 
Cytuj  
U nas ceny S ciagle >170mln.
Ale craft cost jest tak na poziomie 70 nawet kupujac z buyshopow wiec troche "podkrecone" sa te ceny.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 12:55 
Cytuj  
hehe a u nas S gradey 350-500m Oo

steel i cbp qrde po 12k sprzedawaja a to jest nie normalne przed c4 cbp chodzilo po 1.5k ;] skok cenowy o 8x na przeciagu 2.5 miesiaca i qrde chyba ciagle rosnie .... to tego pojawilo sie z nikad pelno +10-11 homu, jeden koles lata z soulbow +16 a w zyciu goscia na oczy nie widzialem wczesniej...


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 13:48 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
jeden koles lata z soulbow +16 a w zyciu goscia na oczy nie widzialem wczesniej...

O_o


Dex = def :P ale domyslalm sie ze sylv o tym wie chodzilo o to ze np +1Dex go*** defa daje tak ? :P

Co do tych bluntow to zrobili to chyba tylko po to zeby byl blunt i tyle :|


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 14:05 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
BioMech napisał(a):
jeden koles lata z soulbow +16 a w zyciu goscia na oczy nie widzialem wczesniej...

O_o


Dex = def :P ale domyslalm sie ze sylv o tym wie chodzilo o to ze np +1Dex go*** defa daje tak ? :P

Co do tych bluntow to zrobili to chyba tylko po to zeby byl blunt i tyle :|

teoryetycznie dext powinien dawac pdef ale nie daje:S obecnie nie ma zadnego stata ktory zwiekrza pdef.
A co do soul bow+16 na lionna nie ma tak owego
Jest natomiast carnage+16 i zrobil go nexxt (stary zbanowany damagon) i tyle w tej kwesti.
Natomiast widzialem +10 draconika:S jakis roll back albo cos:D


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 14:14 
Cytuj  
ja tylko taki maly OT poraz ktorys juz :P
gdzie mozna znalesc jakies staty broni S i Hero ? ew. screany SA do tego ? z gory dzieki :]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2006, 21:33 
Cytuj  
alu mowie ci wyjdz z tego bota z dungow to zobaczysz w czym teraz ludzie biegaja ... jest +16 soulbow oto ss tylko ze teraz biega z nim kto inny
Obrazek


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 00:21 
Cytuj  
BioMech napisał(a):
alu mowie ci wyjdz z tego bota z dungow to zobaczysz w czym teraz ludzie biegaja ... jest +16 soulbow oto ss tylko ze teraz biega z nim kto inny
Obrazek

Wczoraj wyszedlem>< musialem isc na mdt opchnacdc set ^^
a co do mightymoose to znam goscia i nie mam zielonego pojecia z akd soula+16 wziol, ostatnio to zbieral cbp w branded zeby se aoba craftnac ><


_________________
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 00:55 
Cytuj  
mnie w takich sytuacjach [nawet jako newbie] zastanawia jedna sprawa :| jak mozna probowac OE tak wysoko taki luk ? ja jako trzezwo myslacy czlowiek dokonal bym takiej proby tylko i wylacznie jak mial bym olac l2 4ever :x gdzies na blah'u czytalem jak koles zrobil sobie DS'a +17 mial +16 i nie chcial juz grac to zrobil ale SB :wtf: :wtf:
ja na bartzie widzialem anrazie +16GS'a i BOP'a o C nie mowie bo to przeszlosc :]

ps. czy taki luk da sie wogole sprzedac za $ ? to pytanie do tych ktorzy sie w tym naprawde dobrze orientuja :P widzialem jeszcze przed c4 bodajze dual Dam*Dam +11 za hmmm 1,2biiliona ... ale od +11 do +16dluga droga :P

2-3$=1M adeny
1200M = 2400-3600$ :o --->> omg to chyba jedyna droga kupienia takiej broni :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 01:15 
Cytuj  
teraz tego soulbow ma ktos inny nie pamietam imienia ..


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 01:37 
Cytuj  
skylight00 napisał(a):
mnie w takich sytuacjach [nawet jako newbie] zastanawia jedna sprawa :| jak mozna probowac OE tak wysoko taki luk ? ja jako trzezwo myslacy czlowiek dokonal bym takiej proby tylko i wylacznie jak mial bym olac l2 4ever :x gdzies na blah'u czytalem jak koles zrobil sobie DS'a +17 mial +16 i nie chcial juz grac to zrobil ale SB :wtf: :wtf:
ja na bartzie widzialem anrazie +16GS'a i BOP'a o C nie mowie bo to przeszlosc :]

ps. czy taki luk da sie wogole sprzedac za $ ? to pytanie do tych ktorzy sie w tym naprawde dobrze orientuja :P widzialem jeszcze przed c4 bodajze dual Dam*Dam +11 za hmmm 1,2biiliona ... ale od +11 do +16dluga droga :P

2-3$=1M adeny
1200M = 2400-3600$ :o --->> omg to chyba jedyna droga kupienia takiej broni :P


Da sie sprzedac za $, ostatnio jakies "los" kupil drakonic bow+ant queen ring za 2miliardy ofc placil w $


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 20:51 
Cytuj  
Zawsze sie trafi jakiś idiota co ma za dużo $ irl.
Całkowicie nie rozumiem takich ludzi.

Każdy by chcial mieć +124 S weapon, ale to nie oznacza, że wszyscy będą je kupować. W szczególności, że to tylko gra.

To jest oszustwo w najczystszej postaci - przez tego typu pseudograczy, którzy koniecznie muszą być lepsi od innych, ceny tak koszmarnie skaczą.

Widok kolesi lvl 61 w full A ssetach i A broniach w ręku, którzy kupili adenę doprowadza mnie do szału.
Przez takich ciołków normalni gracze nie mogą sobie kupić tych itemów, bo cena jest tak przegięta, że się w głowie nie mieści.

I właśnie przez takich kolesi po 2 latach gry będąc na 70 lv, mając dwa alty 60+ i spedzając mnóstwo czasu na handlu, posiadając ponad 150 mln w gotówce i jakieś 30 w towarze - nie stać mnie na NM set.

Przy czym zaznaczę, że zaraz po wystartowaniu C4 za 150 mln miałbym full NM set +4. :]


PS. Trochę offtopic, ale nie mogłem się powstrzymać. :wink:


Ostatnio edytowano 10 kwi 2006, 09:36 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2006, 22:15 
Cytuj  
Przenies sie na hinde - tutaj za 150 kupisz sobie NM hv seta :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2006, 23:37 
Cytuj  
Lionna jest bardzo przegieta niestety pod względem ilości idiotów co kupuja na ebay. Nic poradzić się nie da :(
PS. Wojna zawsze komuś nabija kase, czy to w grze czy w realu.
Przykład: Walka o dojscie do Baiuma / INV przegrał BTW /. Na PS 13 th około 100 ludzi, około 8-10 red. Idioci zabijali nasze alty i zaczeła się rzeź.Po 30 minutach paru ludzi było znacznie bogatszych. Dropy: 2 DC helmets, 1 Maj helmet, i kupa innch zabawek.
Następnego dnia goście już byli ubrani w sety- dlatego też miedzy innymi ceny poszły w górę. Ebay daję kopa cenom :(.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2006, 11:14 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Lionna jest bardzo przegieta niestety pod względem ilości idiotów co kupuja na ebay. Nic poradzić się nie da :(
PS. Wojna zawsze komuś nabija kase, czy to w grze czy w realu.
Przykład: Walka o dojscie do Baiuma / INV przegrał BTW /. Na PS 13 th około 100 ludzi, około 8-10 red. Idioci zabijali nasze alty i zaczeła się rzeź.Po 30 minutach paru ludzi było znacznie bogatszych. Dropy: 2 DC helmets, 1 Maj helmet, i kupa innch zabawek.
Następnego dnia goście już byli ubrani w sety- dlatego też miedzy innymi ceny poszły w górę. Ebay daję kopa cenom :(.

To że eBay nakręca ceny to nie nowaość. To, że woja jest najlepsym inetresem również.
Aczkolwiek to, że goście mogli odżałować dropa to w sumie nic nadzwyczajnego (swoją drogą skąd wiesz że ma helm? nie widać go przecież ;). W obecnej chwili musiałbym 4x broń dropnąć żebym nie był w stanie kupić nowej (choć tu też bym się zastanwaiał :P) a jestem jedną z uboższych osób w klanie i jakoś sobie nie przypominam, żebym cokolwiek eBuy'ował ;)
Wiem, że broń B radeowa to nie A helm ale jak ktoś ma dobry zorganizowany klan/ally to nie jest to żadne wyzwanie.

U nas jak kogoś nie stać na coś to klan mu załatwia sprzęt - granicach rozsądku oczywiście (nikt nigdzie o tym nie psize bo i po co ale klanowicz jest w potrzebie raczej nikt nie odmawia - pomijając pewne szczególne przypadki).

Edited for pooma ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 kwi 2006, 17:20 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.