mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 10:40 
Cytuj  
Karol co do tej darmowej broni to sie chyba juz zmienilo, jak byl ten event i kotki to zrobilem sobie kolejna postac w grze ale pierwsza na Bartz i dostalem ta bron.


_________________
Bishop - Teon

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 11:47 
Cytuj  
fingo napisał(a):
Czy mozna upgradowac tylko do tego co ma w swojej ofercie NPC - czyli top D bronie odpadaja ?

Bronie ng normalnie kupione w sklepie można upgrade'ować przed 25 lvlem w każdym weapon shopie - i to się bardzo opłaca, w sumie bardziej się opłaca kupić bron lowest ng i zrobić jej upgrade do top ng niż kupić od razu top (sumarycznie mniej adeny pójdzie, np. Zweihender to brandish (60k) + 200k, a w sklepie - 280k).
Dotyczy to tylko ng i kończy się na top ng :(

Btw, nawet jeśli tylko pierwsza postać na serwerze dostaje broń, to to w c5 nie jest żaden problem. Każdy newb dostaje na starcie (po quescie z gremlinami i rozmowie z newbie guide w wiosce:P) 12 tokenów, dzięki którym można teleportować się u newbie guide'a pomiędzy startowymi wioskami za free. Świetna rzecz np. dla kilku kumpli zaczynających razem i którzy chcą sobie razem pograć od początku. Noi oczywiście dzięki temu można robić spokojnie freight pomiędzy swoimi lowbami :P Tylko ciekawe czy te bronie są tradeable (jeśli nie to wtedy chyba i freight nie będzie możliwy)


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 125
Dołączył(a): 25.04.2006
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2006, 19:27 
Cytuj  
Karol66: Chodzilo o upgradowanie (a nie enchantowanie) w zwyklym Weapon Shopie (przed 25 lvl pierwszej postaci na danym serwerze) normalnych broni - nie tych od kotka. Ale Lisciu juz wyjasnil, ze to sie tyczy tylko NG.


_________________
I'd pretend I was one of those deaf-mutes I thought what I'd do was.

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 09:12 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Dlaczego maja 'mnie' flejmowac :>?

Rofl. Bardzo mi się to podobało :lol:


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2006, 18:47 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
Poziomka napisał(a):
Dlaczego maja 'mnie' flejmowac :>?

Rofl. Bardzo mi się to podobało :lol:


lol :)
Mimo, że owy post byłzaraz pod moim dopiero teraz zauważyłem. nice1 Poziom :D


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC


Posty: 33
Dołączył(a): 4.04.2006
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2006, 09:00 
Cytuj  
gwoli scislosci jesli dobrze pamietam to podczas eventu zwiazanym z wejsciem c4 jak zaczynalismy swoja przygode na hinde by dostac free weapona od kota o ktorym mowa trzeba bylo jeszcze spelnic jedna zasadnicza rzecz ^^ -nie byc "zbyt wyrywnym" tj. 0 pk na konce inaczej z broni nici kekek


_________________
Hindemith/offensive

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.