mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 19:55 
Cytuj  
No i znowu wtykasz nos w sprawy klanowe nie będąc jego członkiem ( tak tak ty Poziomka ) znowu wypowiadasz się na temat o którym tak naprawde nic nie wiesz, a potem się dziwisz, że są takie odpowiedzi a nie inne.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 20:00 
Cytuj  
Po pierwsze Poziomka to po jaka cholere wypowiadasz sie na temamt naszego klanu jak nigdy w nim nie byles i nie bedziesz ? Po drogie to ty i twoj braciszek (Nashem) mosicie sobie wbic do tych tepych lbow ze Malaria (Krid) na kasie non stop nie spie , owszem mam kase ale przez wiekszosc czasu w cos inwestuje , nieraz zarobie nieraz strace niestety B grade itemy takie sa , w okresie gdy Martineza oszukali nie mialem kasy na to by mo pozyczyc ale mysle ze to nie twoj interes . Po trzecie to daj sobie na luz z tym trzepianiem sie do Avalanche , wiem ze RZOPA cie piecze jak ci odmuwilem dolaczenia i teraz probujesz tylko nas oczernic jak sie tylko da . Po czwarte to nie boje sie tego powiedziec na calym forum ale niezly IDIOTA z ciebie . Na tym koncze i nie mam zamiaru wiecej o tym pisac ani prowadzic rozmowy z takim kims jak ty. LMS Poziomka

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 20:11 
Cytuj  
Po pierwsze po co mieszasz w to nashema - nie rozmawiasz/nie piszesz z nim tylko ze mna..

Wbic do tepych lbow ??? - wymiekam, hehe trzymasz poziom :>

nastepna sprawa - zamiast zbierac adene w grze na jakis armor , sprzedaj to na ebay i kup sobie dziecko slownik ortograficzny..:> ha ha :>

Ojej wreszcie..niemasz zamiaru pisac i prowadzic rozmow ze mna- W koncu, tak na to liczylem, prosilem, az w koncu sam podjeles taka decyzje.

dziekuje Ci z calego serca :>

ps
pamietasz nasze chwilowe 'spotkanie' w Dv co powiedziales ?? - "czesc Kut..ie.." wiec kto tu jest idiota :)?

ps

A czy ja napisalem ze Ty miales mu kase pozyczyc ?????? napisalem ze jest was w klanie ponad 20 osob i tylko 2 pomogly (tak w tym nashem) I delBy.
czytaj teksty bardziej uwaznie - no chyba ze masz klopoty ze zrozumieniem - to wybaczam :>

ps nastepne:

Bylek jako ze dzial dotyczy l2 i 'nowa' osoba zaczyna grac i stara sie wybrac server i klan wiec staram sie przedstawic plusy i minusy akurat waszego klanu..
co z tego ze w nim nie jestem, ale troszke o nim wiem , zatem moga przedstawic "SWOJA" opinie.
Analogicznie..Gram na Bartzie ktos pyta co sadze o serverze 'Erica" to mam sie nie wypowiadac na temat tego servera tylko dlatego ze nie gram na nim i mnie to nie dotyczy ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 21:15 
Cytuj  
Teraz napisze cos apropo samego servera bartz- hm jakbym mial teraz zaczynac pewno wybralbym inny - pewno Hinde.

na Bartzu "MOIM" zdaniem za duzo jest 'farmerow' botow i ludzi z wysokimi levelami..
I teraz np takie Thor wymiata , pekuje ludzi i malo kto moze co zrobic :>
(jakos wszystkie klany nie kwapia sie polaczyc i odbic np giran) chociaz dla czystej przyjemnosci 'dokopania' Thorom
Po za tym pingi - nie wiem czemu ale do hinde i 2-3 innych mam o niebo lepsze niz do bartza
Bartz 170-190
Hinde i niektore inne okolo 130-150

Plusem 'Nowszych' serverow jest to ze od razu po starcie byly pozbawione wiekszosci bugow ktore nawiedzaly np Bartza - czesc ludzi mogla w jakis sposob sie na tym dorobic.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 22:22 
Cytuj  
Co ty się wpierdzielasz w nie swoje sprawy... kufa wszędzie syf zrobisz na forum gdzie się nie pojawisz. Martinez to mój dobry kumpel (gram z nim niemal od samiusienkiego poczatku OB) - ale jak stracił broń, to złożył petycje i cały dzień go nie było widać a telepata nie jestem. Jak byś nie pamiętał to Delby jest właśnie członkiem naszego klanu... A nie chce przypominać kto zrobił afere o zwykłe materiały (ze ida do klanowego magazynu a nie prywatnej kieszeni)... a ty nam jeszcze wytykasz jakieś swoje urojone sprawy. Już wiesz dlaczego nie należysz do żadnego pożadnego klanu? Bo jedyne co cię interesuje to własne dupsko i robienie smrodu wokół innych, żeby od siebie odwrócić uwage. Przestań się w końcu nas czepiać to i my sobie odpuścimy.

A teraz przyjdzie Karol wkurzy sie i nastepny topic closed. Jakis licznik ci trzeba zrobic, bedziesz sie w koncu mogl czyms pochwalic.

PS. Od kiedy to poszczególne serwery są zabugowane a nie gra o.O
PS.2. Z łaski swojej jak piszesz mojego nika to rób to bez błędów albo wogóle.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 22:40 
Cytuj  
Co rozumiesz poprzez "porzadny" klan??
Jestem teraz w WK i jest fajnie - staralem sie jeszce do Vengeance (czy jak to sie pisze, sory za byc moze przekrecenie nazwy) ale Lider powiedzial ze nie maja narazie miesca i wpisal mnie na liste oczekujacych, a ze nie chcialem dlugo czekac wybralem WK.

Piszesz ze mnie interesuje tylko wlasne dupsko a to ciekawe. bo mi sie wydaje ze jest wlasnie odwrotnie, staram sie pomagac innym na tyle ile jest to mozliwe (czasem i finansowo)

Ps
Wk ma 4 lvl - wiec jest chyba wystarczajaco porzadne :>?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2004, 23:38 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
A teraz przyjdzie Karol wkurzy sie i nastepny topic closed


To jak bajka o zelaznym wilku :)
Tak mnie tym ujales ze od dzisiaj nic nie bede zamykal :)

Tym bardziej ze zachowujecie sie przyzwoicie mimo, ze ta dyskusja chyba do niczego nie prowadzi (?).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 01:54 
Cytuj  
Cytuj:
Bylek jako ze dzial dotyczy l2 i 'nowa' osoba zaczyna grac i stara sie wybrac server i klan wiec staram sie przedstawic plusy i minusy akurat waszego klanu..
co z tego ze w nim nie jestem, ale troszke o nim wiem , zatem moga przedstawic "SWOJA" opinie.


Nie wiesz nic bo nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz w Avalanche. Jeśli nie byłeś w klanie nawet przez sekundę to nie wiesz jak tam jest i co, po co i dlaczego się dzieje bądź stało. Jedyna wiedza o Avalanche jaką możesz posiadać, pochodzi z jakiś Bóg wie skąd wziętych plotek albo ewentualnie od Nashema( bo to przecież twój brat ) ale Nasha już dawno nie ma w klanie to jest raz, a dwa jak był, to zawsze chodził własnymi drogami( o tym już była mowa w innych postach ). Poza tym, czemu się dziwisz, że jesteś tak traktowany przez klanowiczów ?? Jeśli oczerniasz klan i klanowiczów to nie spodziewaj się lepszego traktowania i nie wiń nas, że bronimy klan i klanowiczów.


Cytuj:
Analogicznie..Gram na Bartzie ktos pyta co sadze o serverze 'Erica" to mam sie nie wypowiadac na temat tego servera tylko dlatego ze nie gram na nim i mnie to nie dotyczy ?


A co możesz powiedzieć o serwerze Erica poza tym, że ma niższy/wyższy ping od Bartza tudzież innych serwerów ??? Nic ! Dlaczego ?? bo nigdy tam nie grałeś. Czytałeś boardy tego servera ?? Ludzie różne ploty rozprowadzają na forach i dopuki się tam nie pogra, ( ja nie mówie o założeniu postaci i graniu na niej nawet kilka dni tylko graniu na serio i doprowadzenie postaci do jakiegoś sensownego levelu i zakręcenie się na arenie politycznej serwera ) to tak naprawde ma się zero informacji o danym serwerze.

k thnx

Oh ya,
Jeśli oceniasz klan po tym jaki ma level no to sorry ale chyba coś jest nie tak. Klan może mieć 5 level i być praktycznie martwy( nikt już nie gra ) a może mieć 2 level i może tętnić życiem.

peace

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 09:17 
Cytuj  
Skoro ja nic nie wiem o waszym klanie to moze przedstawisz sam plusy i minusy klanu jak i servera zamiast odpisywac standardowe teksty typu:

Nie jestes w klanie , nic o nim nie wiesz, albo Ciebie to nie dotyczy"

Tylko ze przedstawiajac wlasna opinie zarowno plusy jak i minusy wedlug mnie nie jestes obiektywny, bo grasz w tym klanie a przeciez wiadomo ze klanowicz bedzie wychwalal swoj klan pod niebiosa a minusow - bedzie udawal ze nie ma :>
A Watpie by ktos inny z waszych klanowiczow (poza Sylvianem, malaria, bylkiem i tym na V..) chcial tu cokolwiek napisac- szczegolnie jesli jego opinia nie 'pasowala' by do waszej - po prostu by sie wam narazil

PS

Strasznie jestescie drazliwi na punkcie waszego klanu, tylko nie wiem czemu, macie cos do ukrycia, boicie sie prawdy - a to co ja pisalem o nim nadal twierdze ze to nie byly tylko plotki

A co do servera "erica' to czasem lepiej posluchac plot z forum, i nie sprawdzonych opini od graczy niz nie wiedziec kompletnie nic o danym serverze..

W kazdej plotce jest ziarnko prawdy - czasem te ziarnko jest duzee, a wtedy moze juz nie byc plotka tylko prawdziwa informacja.

Widze jestes strasznym pesymista z gory zakladasz ze sa to same ploty - tylko ciekaqwe czemu czytajac rozne tematy na temat Bartza odnosze podobne wrazenia ktore ludzie opisuja ..

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 10:52 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Tylko ze przedstawiajac wlasna opinie zarowno plusy jak i minusy wedlug mnie nie jestes obiektywny, bo grasz w tym klanie a przeciez wiadomo ze klanowicz bedzie wychwalal swoj klan pod niebiosa a minusow - bedzie udawal ze nie ma :>
A Watpie by ktos inny z waszych klanowiczow (poza Sylvianem, malaria, bylkiem i tym na V..) chcial tu cokolwiek napisac- szczegolnie jesli jego opinia nie 'pasowala' by do waszej - po prostu by sie wam narazil

Wiesz ja by tak było, że w klanie sobie nie pomagamy i nie czujemy się razem dobrze (ach te wspólne noce :P) to nikt by tu nie grał... pomyślałeś o tym?
Ja powiem tak, pomimo wszystkich niesprzyjających okoliczność (rozpad Blood'a, odejście niektórych członków takiej a nie innej atmosferze, oczerniania nas przez jedną roślinę) wciąż gramy razem i się rozwijamy na tyle na ile to możliwe. To ty zaczełeś nas oczerniać a nie odwrotnie. Guzik o nas wiesz, mało tego ty nawet nie chcesz się dowiedzieć (i nie pisz że chciałeś dołączyć...), wolisz bazować na własnych domysłach i plotkach. Wolisz być małą złośliwą wszą i robić innym na złość bo inaczej tego nazwać nie umiem. Bo kto normalny chodzi i co chwila szuka możliwości przyczepienia się do drugiego... ?

Cytuj:
A co do servera "erica' to czasem lepiej posluchac plot z forum, i nie sprawdzonych opini od graczy niz nie wiedziec kompletnie nic o danym serverze..

Ja bym proponował żebyś poczytał sobie jakis tele tydzień czy coś podobnego formatu - tam masz masę plotek, a nóż widelec ktoś napisze o nas "ziarnko prawdy"....

PS.
Odczep się człowieku, bo zaczyna mie to coraz bardziej irytować, (podobnie jak moich kolegów) wiec kiedyś możemy dać upust naszej flustracji... Po prostu odczep się!


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 11:03 
Cytuj  
Upust frustracji tzn :)?

heh problemy z kontrolowaniem sie masz :)? - to wizyte u lekarza polecam

ps

Mozemy ta sytuacje rozwiazc tak :

Wy nie bedziecie odpowiadac na moje posty ja na wasze..

aha i jesli to jest mozliwe to przestancie 'rzucac rozne epitety' w grze jesli czasem przypadkiem sie gdzies spotkamy , udawajcie ze mnie nie znacie ..bo wyzywajac mnie sami zaogniacie sprawe - ja was nie obrazam, no poza jednym wyjatkiem gdzie nazwalem was '....' ale tylko i dlatego ze 'znajomy' z gry skonczyl grac a wy dopisywaliscie jakies dziecinne komentarze - moze mnie ponioslo wtedy troche - bywa


Ostatnio edytowano 4 wrz 2004, 11:12 przez Poziomka, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 11:08 
Cytuj  
Hehe u mnie w klanie mamy takie powiedzonko.... "Keep the drama to minimum" Polecałbym wam się do niego zastosować... szczególnie poziomce... masz prawo do własnych racji ale na moje oko to ty szukasz ewidentnie zwady....

Gdybyś był na moim servwie i jakieś bzdety wygadywał o moim klanie (nie twierdze że to co mówisz o ich klanie jest nie prawdą bo nie wiem... ale..) to byś już dawno był martwy....

Pozdrawiam
P.s napewno nie raz


Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 12:58 
Cytuj  
LUDZIE !! nigdy nie pisalem postow / no moze jeden ale co to ma za znaczenie i powiedzcie mi dlaczgo gnoicie tak poziomke bezpotrzebnymi postmi powiem wam jedno a to sie tyczy malari wielkiego przywodzce pie... klanu nawet nie wiem jak to sie nazywa powiem wam ze on powiedzial mi ze mnie przyjmie do klanu jezeli bede miec 35 level jak dobrze pamietam a mojemu koledze z reala powiedzial ze go przyjmie na 15 a ja wtedy mialem wyzszy od kolegi !!! wiec on jest po prostu zwyklym hamem i nieumiejacym sie zachowac czlowiekiem tyle moge powiedziec !!! i prosze was nie gnojcie tak POZIOMKI bo on jest wpozo na maksa i gdy potzebowalem pomocy on podal mi reke jako 1 i nikt mi nie powie ze on nie jest normalnym graczem gry online :D

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 13:47 
Cytuj  
Abis a ty to kto jesteś ??? drugi poziomka ?????o.O


Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:20 
Cytuj  
Sluchaj BYLEK ja nie mam ochoty sie z wami draznic ale powiedz po co tyle mu jedziecie ?? nie mam pojecia a prawda jest taka ze POZIOMKA mi jako 1 z NASHEMEM i ETHANEM mi pomogli gdy gralem i on jest swoj gosc a ze wy jestescie nie tolerancyjni to nie moja wina i malo wychowani !! a ja ABIS jestem graczem bartza i kumpel poziomki !! jezeli chcesz mi pojechac to prosze bardzo bedzie to swiatczyc o tobie !


Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:29 
Cytuj  
Zapomnialem o waznej osobie mianowicie MARTINEZPL ktorgo znam od czasu bety i tez mi pomogl wiec wielkie dzieki moj maly przyjacielu :)

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:35 
Cytuj  
Słuchajno ziom. Po pierwsze to ja cię widzę pierwszy raz i jeśli chodzi o polskich graczy na bartzie, to wiem tylko o ludziach którzy są w Avalanche, o Nashu, Poziomce, Blacksebie, Belanie. Jeśli grasz na bartzie i coś tam kiedyś burknąłeś do Malarii i on ci powiedział, że nie weźmie cię do klanu, to była i jest jego moc bo to on jest liderem i to on decyduje czy przyjąć kogoś czy nie. Jeśli chcesz robić smród dookoła Avalanche i jego członków tylko dlatego, że nie zostałeś przyjęty do klanu albo że my bronimy Avalanche no to sorry ale dla mnie jesteś drugim Poziomką, który zachowuje się jak dzieciak( płacze i płacze dopuki mama nie da mu cycunia ).


Posty: 26
Dołączył(a): 16.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:41 
Cytuj  
Nie chce robic zadnej zadymy do okola klanu tylko wyrazilem sie tak jak to wszystko widze i nie znam cie bylek i nie wiem jaki jestes wiec nie pisz tu mi ze jestem kims kim nie jestem i koniec tematu po prostu nie bede juz nigdy przekonany do tego klanu i tyle


PEACE

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2004, 14:48 
Cytuj  
No i bardzo dobrze. O nic innego mi nie chodziło. Dopuki nie będziesz wyzywał Avalanche i jego członków to jest ok.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2004, 00:54 
Cytuj  
Abis please z łaski swojej nie wtrącaj się w to. Podobnie jak poziomka nie byłeś członkiem nic nie wiesz więc po co kolejne kłutnie. BTW mowa tu o klanie którego członkami są właśnie wymienieni przez Ciebie Ethan i MartinezPL (no i ja oczywiście) więc... wypowieć cokolwiek nie na miejscu. To Poziomka tu się do wszyskich przypierdala - jak uważasz go za spoko gości to twoja wola, ale nie czepiaj się nas.

PS.
Zmieńcie ludzie temat na inny co? Albo może rozwiązmy sytuację raz na zawsze na ubitej ziemi - w średniowieczu bardzo popularna metoda uciszania wszystkich krzykaczy i malwersantów, więc i tu powinna się sprawdzic :) Więc jak? Mój nowy podopieczny z chęcią by wszamał jakieś mięsko :wink:


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.