mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:21 
Cytuj  
lol imo LS wladowac w tanka to problem?><
To moze cie oswiece ze w kazdego kto ma klase gihter wchodiz jak w maselko, problemem ejst natomiast mystic, z wiadomego powodu jakim jest duza ilosc Men.
A co do tego ze tank uzyje hate co z tego jak zlapie ls a po chwili 10 mobow na reszte gruby spada? zadne bot party tego nie ustoi jak nie ma drugiego tanka i tyle.
A co do ebay to hmm, spodziewalems ie ze ktos to napisze i sadzilem ze bedziesz to ty badz amoniac, wiec sie nie mylilem^^
Czy kupuje najdrozsze helmy? tak kupuje nm helm za 105m dc za 75m, dc robe za 60m nm armor 45m i? myslisz ze tylko za pomoca ebay mozna miec kaske? to cie rozczaruje ja z kumplem dziennie 50m robimy ot tak, nie musze kupowac adena za $, bo wiem jak wykozystac rynek na swoja kozysc a co do ciebie to tylko "...." pierw mi grozisz ze mnei jakims aw zabijesz, to mowilem pm i? 2tyg cisza, wiec twoje posty sa zbyteczne, czuje jakby zazdrosc przez ciebie (i moze innych) przemawiala bo ja mam to co masz a tobie do tego daleko mimo iz grasz duzoooo dluzej odemnie.
Tyle z mojej strony

PS To bylo kierowane do per-aa ktory mysle ze wie wszystko, a gowno wie


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:24 
Cytuj  
wiesz niektorzy swoj czas wykorzystuja inaczej niz na granie - zal mi ciebie z tegopowodu ze zycia nie masz poza gra bo A grade w 2 miechy to albo bot albo brak zycia - jak mowie zal mi ciebie.
ja sam od 3 tygodni nie gralem bo mam lepsze rzeczy do roboty a jak wchodze do gry to wolesobie z kumplami pograc niz sie zajmowac jakimis nubami

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:29 
Cytuj  
Razparuk napisał(a):
Dobrze wiedzieć że trainowałeś Falling.


Hmm ja go nie trainowalem on przyszedl mnie zabic za too ze ubilem jakichs ludkow z cimerians, wbilo 4 gosci w full A na nas 2 i cos sie burzyli.... to prowokacja na reda i tyle, poswiecilem sie na red kumpel sciagnol reda (bez dropow;/) i tyle, potem przylazl twoj cl+paru inv byla sieczka, przyszli nasi rozdmuchali inv i sprawa sie skonczyla.
Ja tam do inv nic nie mam bo co mi w sumie zrobili? no wlasnie nci wiec niech se zyja w spokoju^^ chcialem ci tylko przedstawic jak wlazlo LS w twojego CL czy fallinga, i nie ma tu znaczenia lv celu tylko men

PS zwazywszy na lv fallinga powinienes sie domyslic ze gosc w apos nie expi wiec co by tam robil jak nie pkowal kogos? ^^


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 31 paź 2005, 21:41 przez Alucreid, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 21:32 
Cytuj  
Per-Aa napisał(a):
wiesz niektorzy swoj czas wykorzystuja inaczej niz na granie - zal mi ciebie z tegopowodu ze zycia nie masz poza gra bo A grade w 2 miechy to albo bot albo brak zycia - jak mowie zal mi ciebie.
ja sam od 3 tygodni nie gralem bo mam lepsze rzeczy do roboty a jak wchodze do gry to wolesobie z kumplami pograc niz sie zajmowac jakimis nubami


No tak ja gram dzien w dzien to zle? zle ze kocham granie? zle ze zyc bez mmo nie potrafie? zycia poza gra nie mam... ty sie o moje zycie nie martw zajmij sie swoim, ja sie w twoje nie wpierdalam ^^
I imo ja jestem 100% legit player bez plvl, bez botowania,exploitow,ebayowania wiec texty w styku bot sa nie na miejscu nawet walkera nie uzywam.
A co do zajmowania sie nubami, to jakimi nubami? przeciez z toba nie mam nic wspulnego...


_________________
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 22:12 
Cytuj  
Wracając do zapomnianego "pochwalę się", pochwalę się(a jak? :P)

Kumpel z klanu Potok (zajebisty koleś :D) zgodził się dzisiaj mi pomóc w poziomowaniu (czekał na grupę, więc mu to rybka była). No i tak biłem z nim, ale w pewnym momencie pojawił się pomysł na urozmaicenie trenowania:


http://83.17.94.163/~jlipinski/Shot00000.JPG


Więc zaczęło się szukanie naszego wrzeszczącego szurzego koleżki. Po jakichś 15 minutach udało nam się wycisnąć gdzie koleś siedzi i udalismy się tam.
Boss jak boss, ciemno czerwony dla mnie, sześć miał minionów i wogóle lepiej z daleka mijać. Więc podzieliliśmy się rolami, Potok miał uśpić drania i obstawę, a ja po sprawie zajebać szczura i jego obstawę.
ALE... zaczęły buffy schodzić, więc potok zaczął rzucać na nas nowe. Jednak jak sam to później ujął (z ceskiego) "Ten CH_J rzucił się na nas jak się buffowałem". Cały plan poszedł się walić, zanim się Potok zbuffował zdążyły złapać agro dwa grandisy, więc było już bardzo malowniczo, ale nic uśpił, root'nął i zacząłem okładać szczura

http://83.17.94.163/~jlipinski/Shot00001.JPG

I padł skubaniec :D (brawa dla jolki).

ALE, choć szurzy mafiozo gryzł ziemię, jego cyngle wciąż latały w liczbie 6 + 2 grandise. No to się z Potokiem podzieliliśmy: Ja dwa miniony, on reszta. Mieliśmy farta, bo pewnie obaj byśmy tam zeszli, gdyby nie pomoc jednego kolesia.

Po walce
http://83.17.94.163/~jlipinski/Shot0002.JPG

Na końcu tylko ładnie podsumowaliśmy całą sytuację

http://83.17.94.163/~jlipinski/Shot0003.JPG


:D :D :D


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 22:16 
Cytuj  
czy wy musicie kazdy topic zawalac tymi gadkami ktory to jest lepszy a ktory gorszy? dajcie se na luz albo idzcie na flame. Spokoj ma byc :)

p.s. Zdradz mi tajemnice jak robisz dziennie ot tak 50m? Bo wiesz 50m dziennie x 21 dni roboczych daje nam 1 miliard 50m adena. Nawet sprzedajac to do ige (placa chyba po 1$ za 1m? ) daje nam 1050 $ . Imo niezla wyplata :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 22:54 
Cytuj  
Prawda leży pośrodku- jak tan ma para- moby przechodzą do gości co zadają dmg-lub do postaci z najsłabszym P.def
Jednak hate trzyma dość długo, zależy ile czasu minie od hate a ostatniego dm .
Co do LS w Falling- LOL. Gościa próbował para SK z INV- 4 razy-all failed- i to nie był gość z 6x...tylko wyżej.
PS. Jednak coż......zapytam
PSS. Na handlu to Alu się zna, gra dużo- ale jakby przeliczyć godziny spędzone w grze to poza średnią się nie wybija- po prostu dupogodziny trzeba zrobić. nie robisz 50 m Paweł i przestań pieprzyć-pomaga ci 2-3 ludzi.
Może się mylę? Nawet nic nie odpisuj.....


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 01:19 
Cytuj  
robie wlasnie robie:] pomaga mi 1 osoba dziennie 40-50m na czysto wychodzimy po tygodnio czas na handel okolo 3- dni i wracamy do biznesu i tak w kolko juz sie dorobilismy armorow i smeici o wartosci kolo 500m na glowe wiec jest calkiem najs;]

PS tor ty wiesz ze ja se zawsze dawalem rade i kase spod ziemi wyciagalem ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 01:35 
Cytuj  
Najlepszy przyklad dobrego deala byl wczoraj na hinde.
Gosc, ktory kiedy kupil na aukcji Aden clan hall za 50 mln adena wystawil go na sprzedaz.
Sprzedal do za 1 bln adena.
Wliczajac oplaty jakie poniosl przez ten czas na utrzymanie ch wyszlo mu na czysto 900mln.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 01:50 
Cytuj  
Alucreid napisał(a):
pomaga mi 1 osoba dziennie 40-50m na czysto wychodzimy juz sie dorobilismy armorow i smeici o wartosci kolo 500m na glowe wiec jest calkiem najs;]



Na handlu zawsze sie zarabia to proste ale ciezko mi uwierzyc ze robicie 50m dziennie na czysto.

Karol no ok deal zycia ale powiedzmy sobie ze o taki nielatwo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:01 
Cytuj  
[/quote]

Na handlu zawsze sie zarabia to proste ale ciezko mi uwierzyc ze robicie 50m dziennie na czysto. [/quote]

przykladem moze byc fakt iz gramy 2 miechy na oficialu i juz w A zasuwamy,
i mi tam nie zalezy zeby ktos wierzyl czy nie ja sie tylko chcialem pochwalic ze mam A ><


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:09 
Cytuj  
aha zapomnialem dodac to ejst 50m dziennie na czysto ale dzielone na 2 czyli na pysk 25m :] z tego da sie wyzyc ^^


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:31 
Cytuj  
oka ale dalej nie wierze ze to robicie a juz zupelnie ze nie po 2 miesiacach.

wyslij mi mesga jak to robicie albo napisz tu . i nie mow ze jak napiszesz to wszyscy to beda robic bo nie ma sily ze przez 2 miechy mozna na czyms robic kase i nikt nie zauwazy tego. Skup czegos i odpsrzedaz? craft? no chlopaki pokazcie jacy z was geniusze a poklonie sie wam.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:34 
Cytuj  
2 miechy to my gramy na oficialu;] robimy to co robimy moze 3 tyg, a pochwalic sie co? hmm to sie nie ima niczego im mniej osob wie tym dluzej na tym pojedziemy, czy jak byl bug z craftami A ktos o tym glosno mowil? Im mniej osob wie tym lepiej


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:45 
Cytuj  
Hmm albo w sumie co mi zalezy, wkrotce c4 wiec ten biznes odpadnie:/
Robimy b prosta rzecz, na lionnie A grade ma kosmiczne ceny tu chodzi o :
Soul Bow
SoM
DLE
i tylko te dzien w dzien na altach skupujemy recki, jeden siedzi w giran kupuje recki, drugi w aden blady po cenach ofc niskich, mamy dorfa ktory nam to craftuje po "rozsadnych cenach" i tak craft soul bow=80m sprzedajemy za 250-300m zaleznie czy farmerzy maja jakis w sklepie
craft DoM=100-110m sprzedajemy tez za 250m
Craft DLE 40-45m sprzedaz za 130-150m i tak biznes sie kreci
Gratis kolejnym genialnym zarobkiem ejst OE A duali np Kesh*Dama+0-3 chodzi po 80-85m, ale taki +4 po 150-160m tu ejst ofc ryzyko spalenia ale coz puki co spalone 1 na 4,
I dodam ze mam cos szczescie do craftow A puki co zaden nie byl failed:]
Niewiem jak na innyc servach z tym jest ale na Lionnie taki sposob zarobku ejst genialny majac 50-90m mozna zrobic szybko 2-3x wiecej zalezy od szczescia

PS nie polecam grac w bingo dla bladow ja w tym utopilem 20m.....
PS2 Nie radze craftowac helmow A typu Maj/NM to byl jedyny moj failder A craft o ktorym nie wspomnialem i ot tak 70m poszlo sie kochac(60m sama recka)
PS3 Tak samo sprawa duali A Jedyne rozsadne wyjscie to Dama*kesh inne strasznie trudno sprzedac


_________________
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 06:05 
Cytuj  
Nawet miła rzecz- jednak pomaga ci więcej niż 1 osoba. Ja wiem i ty wiesz. Poza tym sposób nawet taki sobie-jednak to co robicie ma całkiem spora dozę ryzyka- 2 failedy na crafcie i kasa gwałtownie topnieje.
C4 pewnie sporo zmienie-jednak czy aż tyle- kto bedzie śmigał w S?
PS. Wiesz co było po waszym numerze z Fallin i Schiz w Apo? Wasz klan miał wojnę wypowiedzianą ale twój CL nie podjął walki no i dlatego jeszcze robicie interesy :)
Bo chyba nie bedziesz mi wciskał że wojne z FA byscie wygrali?
PSS. Naprawdę cieszę się że sobie dobrze radzisz....ja zreszta też nie narzekam, A grade nie mam lecz fun z gry mam ogromny. Niedługo Antek- a jego ubicia za adenki nie kupisz...........
:D


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 10:42 
Cytuj  
ok ale to zadna rewelka i duza doza szczescia i te 50m nie robi sie ot tak.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**

Posty: 280
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 11:09 
Cytuj  
tez sie pochwale .. wczoraj nabilem 40 i zmienilem klase na silver rangerke. nastepny cel -> uzbierac na emi :]


_________________
Obrazek


Lionna - main: Storm Screamer (bored/quit) - 1st: Tresure Hunter(bored/quit) - 2nd: Destroyer (annihliated class in ct1/quit) - overall status/quit

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 14:10 
Cytuj  
No tak jest ryzyko, ale jest to oplacalne ryzyko, nie ma szans zebym robil 300m tygodniowo innym sposobem, puki co mam szczescie praktycznie wszystko wychodzi, oby to szczescie mnie nie opuscilo :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 18:37 
Cytuj  
A na co ci tyle pieniędzy?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.