mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 37  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 22:22 
Cytuj  
Pytanie odnośnie Blacksmith of mammon. Wiem, że można u niego robić upgrade broni i exchange na broń o takiej samej wartości (kryształki).

No, więc dorwałem Blacksmith'a żeby zobaczyć ile aa muszę uzbierać na następną broń, ale po wyborze opcji upgrade/exchange nic się w okienku nie pojawia.

Dodam, że mam demon fangs, próbowałem zarówno z wyposażoną bronią jak i po zdjęciu jej do backpack.

Teraz moje pytanie: Czemu nie mogłem nic tam zobaczyć?
a)Coś się u mnie zbugowało
b)Żeby w ogóle coś w okienku widzieć trzeba mieć już całą sumę aa uzbieraną (ale to by nie wyjaśniało pustego exchange)
c)Miałem z niski lvl?
d)Podczas głosowania wybierałem seal na trader of mammon a nie na bs of mammon
e)inne?

Jakieś pomysły?

Aha dodatkowo ma ktoś stonkę, na której są ceny wymiany broni i innych usług blacksmitha?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:09 
Cytuj  
Tez sie tak kiedys wjebalem - tyle ze ja kupilem 5 szt demon fangsow, chcialem je zupgradowac na TOP D i sprzedac.

Zupgradowac sie tego nie da bo to jest bron z kategorii "inne" a w tej kategorii kolejna bron jest o kilka "krokow" wyzsza (upgradowac da sie jednorazowo tylko "o jeden")

Wymienic na inna sie nie da bo ta bron ma nietypowa liczbe krysztalow.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:14 
Cytuj  
Czyli co.

Jeżeli chce Top D to powinienem sprzedać fangs, kupić dowolną broń za 1.6mil i uzbierać ileś tam aa na upgrade do crafted only right?

Wierd O.o

Edit: Teoretycznie l2wh podaje, że można to na blue crystal scull wymienić, ale pierwsze słyszę tą nazwę, więc pewnie nie ma jej w grze?

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:30 
Cytuj  
Tak mi dzis wpadlo w rece (barter trade) i nie moglem sie oprzec zeby przed wystawieniem for sale nie zrobic screen shota :)

HE-dorf w Draconic LA ^^


Obrazek


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2006, 23:32 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Czyli co.

Jeżeli chce Top D to powinienem sprzedać fangs, kupić dowolną broń za 1.6mil i uzbierać ileś tam aa na upgrade do crafted only right?

Wierd O.o

Edit: Teoretycznie l2wh podaje, że można to na blue crystal scull wymienić, ale pierwsze słyszę tą nazwę, więc pewnie nie ma jej w grze?


Nie widzialem nigdy.

Tak - skrystalizuj i kup sobie ta o 100k tansza mage bron z giran.
Te fangsy sa nietypowe - maja o 3 punkty wiekszy mattack niz 3 pozostale bronie dla maga z giran shop.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:11 
Cytuj  
Doh sprzedanie fangsów po jakiejś rozsądnej (dla mnie xD) cenie jest niemożliwe :P

Więc je scrystalizowałem i przerabiam na bsps d xD

Teoretycznie jak sprzedam całe 130k bsps'ów (nawet po najniższych cenach) to mam zarobek 5mil + to co w fangsy zainwestowałem tylko że ile to będzie się sprzedawało O.o

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:16 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Doh sprzedanie fangsów po jakiejś rozsądnej (dla mnie xD) cenie jest niemożliwe :P

Więc je scrystalizowałem i przerabiam na bsps d xD

Teoretycznie jak sprzedam całe 130k bsps'ów (nawet po najniższych cenach) to mam zarobek 5mil + to co w fangsy zainwestowałem tylko że ile to będzie się sprzedawało O.o

Sprzedanie 130k DBSpS'ów (przynajmniej na Barztu) to jedna max 2 nocki w Dion. Pytanie tylko ile to będziesz craftował ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:19 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Sprzedanie DBSpS'ów (przynajmniej na Barztu) to jedna max 2 nocki. Pytanie tylko ile to będziesz craftował ;)


Problem w tym, że nie mogę wszystkich na raz wycraftować bo mam 300k adeny w tej chwili xD

Co do czasu craftu to korzystam z private manufactures. Mogę poświęcić te 80-90k (tyle kosztuje craft 130k bsps d na teonie)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 14:29 
Cytuj  
Zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest 1300 kliknięć?
Łącznie 78k MP nawet z dwoma SE będzie ciężko. Samo sprzedanie to pikuś.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 15:34 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest 1300 kliknięć?
Łącznie 78k MP nawet z dwoma SE będzie ciężko. Samo sprzedanie to pikuś.


Nah 2-4 private creation sklepiki i już jest tylko 325 clicks per dorf, czyli 19k many. Do tego jak powiedziałem, nie stać mnie żeby wszystko na raz zrobić, więc problemu nie ma.

Po prostu mam 3 dni stracone z gry, ale dla mnie to nie problem. Nie śpieszy mi się ;]

Tylko troszeczkę żałuje, że nie mam trzeciego acc, ale nic tam...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 15:49 
Cytuj  
Ja troche pocraftowalem dbsps a reszte krysztalow puscilem za 635a chyba;] Przerobienie tego i sprzedaz zajelo by mi zbyt wiele czasu a zyski jak policzylem byly by mizerne ;) To juz wole to puscic i isc mobki pobic :wink:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 16:18 
Cytuj  
Gah. Właśnie mi uświadomiłeś jak bardzo się jeb#$łem w rachunkach ^^'

Nie uwzględniłem, spirit ore w kalkulacjach. <cries> wiedziałem że to zbyt piękne żeby z 2mil zrobić 7mil >.>

Sesh...

Edit: Kiepski dorf ze mnie jak widać xD

**

Posty: 285
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2006, 17:45 
Cytuj  
Jakiś czas temu, w ciągu jednego dnia wycraftowałem 500k dss i 50k dbsps. Pomijając full party rechargerów, wszystko poszło w ciągu 3 godzin może. Ale cóż dss po 9-10a i dbsps po 49-52a to dobra cena;)


_________________
Gustin | 7x SM / 4x WC

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:32 
Cytuj  
jak spamerski, to chyba moge tutaj zapytac ;)

jest jakis skrot na szybka zmiane broni? tzn mam np luk w rekach i chce szybko zmienic na miecz + tarcze. Musze klikac osobno w inventory? Najlepiej jakby jeszcze przy zmianie broni zmienial sie pasek z umiejetnosciami na inny, np 2 :)

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 14:34 
Cytuj  
D3jviD napisał(a):
jak spamerski, to chyba moge tutaj zapytac ;)

jest jakis skrot na szybka zmiane broni? tzn mam np luk w rekach i chce szybko zmienic na miecz + tarcze. Musze klikac osobno w inventory? Najlepiej jakby jeszcze przy zmianie broni zmienial sie pasek z umiejetnosciami na inny, np 2 :)


wrzuc sobie luk na pasek skrotow 1 pod F1 a na pasku skrotow 2 wrzuc sobie na F1 [miecz] F2 [tarcza] ^^ nie ma innej mozliwosci sweatchowania broni bez uzywania inventory ><

albo macro :P ale to chyba dluzsza droga :/

HF


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 15:07 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Goatus napisał(a):
Czyli co.
Teoretycznie l2wh podaje, że można to na blue crystal scull wymienić, ale pierwsze słyszę tą nazwę, więc pewnie nie ma jej w grze?

Nie widzialem nigdy.

Ja widziałem i BCSkull+3 w łapie przez jakiś czas miałem. Na pewno było. Teoretycznie DF powinno się na BCS dać wymienić, ale jak widać taką opcję zablokowali.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2006, 23:22 
Cytuj  
Wyrok sądowy na twórców linmate (whatever it is xD)

http://times.hankooki.com/lpage/biz/200 ... 311880.htm

O.o

Fake or real?

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2006, 10:04 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Wyrok sądowy na twórców linmate (whatever it is xD)

http://times.hankooki.com/lpage/biz/200 ... 311880.htm

O.o

Fake or real?

Trochę śmieszne ;)
LinMate przestał działać ile czasu temu? 1,5 roku?

Generalnie według badań psychologicznych wysokość kary nie wpływa w niemal żanym stopniu na przestępczość. A jedynie sprawność w egzekwowaniu prawa ma znaczny wpływ na nią.

Także nawet jeśli dowalili gościowi karę to reszta i tak pewnie właśnie sika po nogach ze śmiechu ;P Co za czasy ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 11:45 
Cytuj  
Tak sie zastanawiam nad powrotem do l2. Moglby ktos powiedziec jak teraz sie sytuacja ma na bartz? W sensie polakow, klanow itd. Co sie dzieje z hdl i z legends i oczywiscie z excelsis. No i dalej grind czy moze juz cos szybciej troche idzie ten exp?:)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2006, 12:10 
Cytuj  
HDL to już przeszłość ;)
Francuzi z xxRUNxx dołaczyli do vampires alliance (podobnie jak wcześniej Legends). Razem robimy jakieś tam rajdy (2x w tyg. + szykujemy sie na Zakena, Baiuma + core/ant queen). Z rajdami jest to tyle sporo funnu, że często gęsto napierdzielamy się z farmerami. Aczkolwiek ostatnio jak nas widzą przy RB to odpuszczają :/
Powli przymierzamy się do siege.

Ogólniejest tak, że nie bardzo jest kiedy grindować więc nie narzekamy ^^. Mówie oczywiście o Legends i Vampires Ally bo co do reszty to raczej się nie interesuję.

BTW Rozpadło się Nexus.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 721 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 37  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.