mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:05 
Cytuj  
Sciagnalem skuszony wiesciami o "polnagiej dark elfce"... eh.. przeciez to wyglada jak niektorzy npce.. (np. na altair of rites).. pewnie tutaj to tez byl npc :P

anyway, maly buffalo ownz ^_________^


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:10 
Cytuj  
No wlasnie pooma, az sciagnolem raz jeszcze ten filmik bo juz myslalem ze cos istotnego przegapilem ^^

BTW na oficialnej stronie pojawil sie jakis czas temu filmik pokazujacy chyba raid bossy albo cos w tym guscie.

Edit

Sylvian napisał(a):
Strzala napisał(a):
No wlasnie pooma, az sciagnolem raz jeszcze ten filmik bo juz myslalem ze cos istotnego przegapilem ^^

BTW na oficialnej stronie pojawil sie jakis czas temu filmik pokazujacy chyba raid bossy albo cos w tym guscie.

Nie - filmik pokazujący nowe obszary i moby z narracja twórców. Jest dostępny w Downloads/Movies.

PS. Też myśalełem, że jakieś pojechane scenki są a tu dwarf w galotach chupie się w stawie :P


nie wiem o co ci chodzi ale ja mowie o tym filmiku:

ftp://ftp.lineage2.com/c4_monsters.zip

nie ma narratorow ale wyraznie to wyglada jak niepospolite moby.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Ostatnio edytowano 1 lut 2006, 17:32 przez Strzala, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:41 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
No wlasnie pooma, az sciagnolem raz jeszcze ten filmik bo juz myslalem ze cos istotnego przegapilem ^^

BTW na oficialnej stronie pojawil sie jakis czas temu filmik pokazujacy chyba raid bossy albo cos w tym guscie.

Nie - filmik pokazujący nowe obszary i moby z narracja twórców. Jest dostępny w Downloads/Movies.

PS. Też myśalełem, że jakieś pojechane scenki są a tu dwarf w galotach chupie się w stawie :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:44 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Strzala napisał(a):
No wlasnie pooma, az sciagnolem raz jeszcze ten filmik bo juz myslalem ze cos istotnego przegapilem ^^

BTW na oficialnej stronie pojawil sie jakis czas temu filmik pokazujacy chyba raid bossy albo cos w tym guscie.

Nie - filmik pokazujący nowe obszary i moby z narracja twórców. Jest dostępny w Downloads/Movies.

PS. Też myśalełem, że jakieś pojechane scenki są a tu dwarf w galotach chupie się w stawie :P


cieszmy sie ze mial galoty :lol:


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2006, 15:46 
Cytuj  
Apropo dwarfów: looknijcie ten topik :D
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... art=1&vc=1

Ps. Sorry za OT


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:27 
Cytuj  
Jako ze jestem troche za leniwy , a takze nie chce mi sie szukac, a takze jakos nie znalazlem sensownego wytlumaczenia pytam:

Co z rezzowaniem graczy w c4..?

Jest napisane ze bedzie mozna kogos rezznac nie bedac w grupie...
czyli jesli np mamy PK war z Uprisingiem i przypadkiem trafie na ich grupe..i zabija mnie..moga rezzowac mnie tak i ze 100 razy nim dam quit :)?

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:33 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Jako ze jestem troche za leniwy , a takze nie chce mi sie szukac, a takze jakos nie znalazlem sensownego wytlumaczenia pytam:

Co z rezzowaniem graczy w c4..?

Jest napisane ze bedzie mozna kogos rezznac nie bedac w grupie...
czyli jesli np mamy PK war z Uprisingiem i przypadkiem trafie na ich grupe..i zabija mnie..moga rezzowac mnie tak i ze 100 razy nim dam quit :)?


to raczje bedzie na zasadzie /invite do rezowania ^^ tak mysle tzn ze bedziesz musial zaackeptowac rzea od kogos :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:33 
Cytuj  
Lol to by bylo glupie :P
Mam nadzieje ze wyskoczy okienko "Czy sie zgadzasz na reza od XXX" (jak to ma miejsce np. w WoW)
Poza tym uniknie sie sytuacji ze np. czekamy na high % reza i ktos przypadkowy nas zaczyna rezowac scrollem :/


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 15:43 
Cytuj  
Tak jak tylko dostajesz rez'a wyskakuje okienko z pytaniem czy zgadzasz się na niego. Nawet jak rezujesz swojego własnego pet'a ;P
Za to niezależnie czy się zgodzisz czy nie scroll/skill zostaje użyty ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 16:46 
Cytuj  
Mam pytanie.. czyli jak bedzie juz dostępne C4 do sciągnięcia bede musiał scigac wszystko jeszcze raz?czy da sie jakos podmienic te pliki co z PTS mam?


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 17:07 
Cytuj  
Itachii napisał(a):
Mam pytanie.. czyli jak bedzie juz dostępne C4 do sciągnięcia bede musiał scigac wszystko jeszcze raz?czy da sie jakos podmienic te pliki co z PTS mam?


Bedzie mozliwosc przerobienia klienta pts na normalnego.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 11:02 
Cytuj  
Ten dzien sie juz zbliza :) to bedzie juz jutro :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 26.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:05 
Cytuj  
Dobra rada dla wszystkich, przynajmniej tak mi sie wydaje :) Sciagnijcie sobie dzisiaj klienta PTS poniewaz jutro mozecie miec pewne problemy ze sciagnieciem calego klienta c4 jak sie wszyscy rzuca :) Lepiej sciagnac dzisiaj i zrobic szybki update

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:04 
Cytuj  
"szybki' to pojecie wzgledne :>
Zreszta po co sie spieszyc ..server bedzie wylaczony tak jak przy c3 na 24h :>
A jesli nawet nie uda Ci sie sciagnac w 24h to chyba nie zwariujesz bedac 1.5 dnia bez l2 :))

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:41 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
"szybki' to pojecie wzgledne :>
Zreszta po co sie spieszyc ..server bedzie wylaczony tak jak przy c3 na 24h :>
A jesli nawet nie uda Ci sie sciagnac w 24h to chyba nie zwariujesz bedac 1.5 dnia bez l2 :))

No właśnie nie. Up będzie jeszcze tego samego dnia (po 4h o ile pamiętam).

Zresztą update'u tak szybko nie ściagniesz choćbyś nie wiem jak chciał. A dwa, że jak Poziom pisał - może świat się nie zawali jesli dołączysz kilka h. później.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 18:03 
Cytuj  
ja wlasnie zasyssam klienta C4 :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 18:20 
Cytuj  
Jakiego skąd? Na stronie go nie ma.


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 20:52 
Cytuj  
Kod:
The servers will be down for Chronicle 4: Scions of Destiny at 5:30 AM PST on Wednesday, February 8, and we expect them to be available at approximately 12:00 PM PST the same day.

czyli w Srode miedzy godzina 14:30 a 21:00 czasu POLSKIEGO serwery beda wylaczone przez 6,5 godziny i bedzie odpalana Kronika 4 ' Scions of Destiny'.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 21:38 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
Kod:
The servers will be down for Chronicle 4: Scions of Destiny at 5:30 AM PST on Wednesday, February 8, and we expect them to be available at approximately 12:00 PM PST the same day.

czyli w Srode miedzy godzina 14:30 a 21:00 czasu POLSKIEGO serwery beda wylaczone przez 6,5 godziny i bedzie odpalana Kronika 4 ' Scions of Destiny'.


Raz pytal o to skad sciagasz klienta :P a nie co to bedzie ^^ bo ty chyba myslisz ze on nie wie ze bedzie C4 :P takie odnioslem wrazenie po twoejj wypowiedzi ^^ anyway Raz on ma na mysli chyba C4_PTS ... ja tez to sciagnalem ;]


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 22:04 
Cytuj  
Ja wiem ze on wie ze bedzie c4 w srode tak samo jak on wie ze ja wiem, ale o to nie chodzi.
*******
ftp://l2clientdownload.lineage2.com/Chronicle04/L2_C4_Installer.zip
2,428,967 KB
*******
EDIT 1:49
*******
Oficjalne Informacje o C4 od NCSoftu :
http://www.lineage2.com/news/chronicle4_01.html
*******
EDIT 3:55
*******
ftp://l2clientdownload.lineage2.com/liveconversion/LineageII.zip
ftp://l2clientdownload.lineage2.com/Chronicle04/L2_C4_Live_Conversion.zip


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.