mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:51 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Mhm mam takie pytanie... Sam na razie grać nie mogę, ale usłyszałem taką straszną nowinę, że Light Elfom, zabrano Sprint na lvl 2... Proszę, powiedzcie, że to nie prawda... A jak tak lubiłem te 196 speed...

jesli to prwda to nawet dobrze :) teraz niebeda mogli zawsze uciec heehhe

a jesli nie zabrali to powinni to zrobic.

choc co ja czytalem to raczej niezabrali sprinta .


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 21:57 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
_wojtas_ napisał(a):
Mhm mam takie pytanie... Sam na razie grać nie mogę, ale usłyszałem taką straszną nowinę, że Light Elfom, zabrano Sprint na lvl 2... Proszę, powiedzcie, że to nie prawda... A jak tak lubiłem te 196 speed...

jesli to prwda to nawet dobrze :) teraz niebeda mogli zawsze uciec heehhe

a jesli nie zabrali to powinni to zrobic.

choc co ja czytalem to raczej niezabrali sprinta .


omg ta ludziom powinni zabrac ze 4 con'a a de ze 4str O_o
nie zabrali wczoraj uzywalem :P


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 22:05 
Cytuj  
Wiecie, co ci idioci zrobili summonerowi ? Summon soulles już nie wchodzi za D crystal tylko za C !!!!! w czasie przyzwania potrzeba az 5 C Crystal wychodzi na to że kosztuje to 15 K Adena Ich pojeb……. Dodam ze to jest najgorszy Summon.

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 22:15 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Wiecie, co ci idioci zrobili summonerowi ? Summon soulles już nie wchodzi za D crystal tylko za C !!!!! w czasie przyzwania potrzeba az 5 C Crystal wychodzi na to że kosztuje to 15 K Adena Ich pojeb……. Dodam ze to jest najgorszy Summon.

mzoe ito lepiej , bo pomysl teraz summoner nie bedzie wzywal swojego obroncy tak czesto jak wczesniej jak byly D.
I nadal summonerzy to najdrozsza najkosztowniejsza klasa :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 23:05 
Cytuj  
_wojtas_ napisał(a):
Mhm mam takie pytanie... Sam na razie grać nie mogę, ale usłyszałem taką straszną nowinę, że Light Elfom, zabrano Sprint na lvl 2... Proszę, powiedzcie, że to nie prawda... A jak tak lubiłem te 196 speed...


Lie! A przynajmniej ja mam dalej sprint2 ^^


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 23:17 
Cytuj  
No to ja dla porownania dam big booma :)
3 D crystale na przywolanie.
99 Blesed SpS dla petow na jedno uzycie (cos ok 12k).

Czyli za jedyne 14k na 1 pull moge zabijac moby z tanor canyon PL graczy.
Jedyny plus jest taki, ze petow nie obowiazuje to ograniczenie do 20 mobow wiec nadal moge brac na raz ok 6-8 grup. Ale jesli na 20 lev musialem zrobic ok 20 puli znajomemu to teraz jest to koszt ok 300k :(
Chyba zeby jakis ubertank sciagal te grupy mobow do WS z big boomem, walil przy nim area hate i dopiero jak sie moby zgrupuja by sie je wysadzalo (bez ss). Tyle ze ja juz kiedys tak probowalem robic z sosym i nawet 70 lev tank obrywal tam mocno jak go atakowalo na raz ze 30 mobow 45 lev ;(


A damage nerfneli tak ze teraz jesli moby sa na granicy zasiegu big booma to z blesed sps zadaje on mniej wiecej taki sam dmg jak przed patchem bez sps wiec o PL czy nawet normalnym levelowaniu na AB czy pod Oren mozna zapomniec ;(
Strasznie mi szkoda tych wszystkich WS - wychodzi ze im naprawde zjebali big booma tak ze do solowania przestal sie on nadawac zupelnie.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2006, 23:35 
Cytuj  
na takie cos to karol sprobuj DA z UD lvl2 :)
jest wtedy ja ksala jest nietykalny.

EDIT

niezly LOL. expuje sobie obecnie na Orc Fighter Leadersach i oni uzywajac skilla moga urosnac i udezac mocniej ...heh wyglada to fajnie ^^


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 01:07 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
na takie cos to karol sprobuj DA z UD lvl2 :)
jest wtedy ja ksala jest nietykalny.


Zastnów się co Ty piszesz. UD? Raz na 30min? To by się dopiero powerlevelowalo LOL


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 08:33 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
widzisz ^^ Montezuma i JA mamy racje ^^ ....zawsze ;P


"Rzecz gustu - powiedzial zajac calujac w dupe jeza" ;)

Ten system ja dla mnie sie naprawde swietnie sprawdza

http://beast.ibg-net.cz/~legendsup/Akki/Akki_dance.avi

pozatym tak na prawde jesli ktos gra w rozdzielczosci wiekszej niz 800x600 i nagrywa filmiki to po skompresowniu ich do "ludzkich" rozmiarow traci sie na jaosci tak ze trzeba sie niezle wpatrywac w ekran zeby jakis dmg zobaczyc.

a tak pozatym to jedno mogli zrobic - wiele wysilku by to ich nie kosztowalo, dodac wiecej animacji zachowan. Podobno Orkom zmienili niektore ich stare zachowania.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 09:43 
Cytuj  
Wolverine napisał(a):
mzoe ito lepiej , bo pomysl teraz summoner nie bedzie wzywal swojego obroncy tak czesto jak wczesniej jak byly D.
I nadal summonerzy to najdrozsza najkosztowniejsza klasa :)


Phantom Summoner rozumiesz PHANTOM SUMMONER !! Dla mnie mój summone to jedynka deska obrony. Chciałbyś mieć na 52 lv 1400 HP ?...... Wątpię……. Heh no próbowałem bić level „oszczędnościowo”, Ale to jest już nie możliwe Summon znika za szybko razem z moimi 15 K…….. Jak nie urok To sraczka ……

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 10:42 
Cytuj  
Mam takie pytanko odnosnie fishingu.
Lowilem krotko swoim mainem (A grade wedka i najdrozsze robaczki) i jedyne co zlowilem to partsy na te nowe itemy typu przepaska na oko i fosforyzujacy kondom :)
Co trzeba zrobic zeby zlowic te "proof of fishing" ktory farmerzy sprzedaja na tysiace?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:29 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Mam takie pytanko odnosnie fishingu.
Lowilem krotko swoim mainem (A grade wedka i najdrozsze robaczki) i jedyne co zlowilem to partsy na te nowe itemy typu przepaska na oko i fosforyzujacy kondom :)
Co trzeba zrobic zeby zlowic te "proof of fishing" ktory farmerzy sprzedaja na tysiace?

Once you have as many fish as you can carry, you double-click them to see what you get. You may fail (about 40% of the time), or you may get materials, common crafting recipes, or "fish guts" that you can trade in to the fishing NPC for proofs.

The fish guts can also be used in many common crafting recipes, so you may not want to turn them into Proofs at all.

PS. gdzies czytalem ze fishing jest juz dodany do L2walkera,


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 11:56 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Mam takie pytanko odnosnie fishingu.
Lowilem krotko swoim mainem (A grade wedka i najdrozsze robaczki) i jedyne co zlowilem to partsy na te nowe itemy typu przepaska na oko i fosforyzujacy kondom :)
Co trzeba zrobic zeby zlowic te "proof of fishing" ktory farmerzy sprzedaja na tysiace?

U fishermana w grocery shopie wymieniasz złowione części na tickety (tylko nie wiem czy main partsy tez sie da - napewno materialy idzie wymieć).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:28 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
U fishermana w grocery shopie wymieniasz złowione części na tickety (tylko nie wiem czy main partsy tez sie da - napewno materialy idzie wymieć).



Partsów na itemy wymienić się nie da. Tylko składniki uzyskane z ryb, które logicznie rzecz biorąc można uzykać, czyli: olej, łuski, kości i takie tam (w różnych odmianach). :)

Ja używam do łowienia wędki B grade i na początek dla treningu użyłem 300 przynęt dla początkujących (po 100 sztuk każdego rodzaju.)
Dzięki temu łowiłem ryby dla początkujących - duże, zwykłe i małe, z których uzyskiwałem najwyższej jakości składniki + materiały do common itemów.

W sumie zdobyłem wczoraj ponad 1000 proof of fishing, co uważam za wynik całkiem niezły.
Raz, że trochę czasu zajęło nim zakumałem o co chodzi w tym łowieniu i znalazłem dobrego spota na łowienie.


BTW. Co Wam dropowały moby, które czasami uda się wyłowić?
Mnie tylko Fishing ASS i raz przynętę High Grade.
Raz mob mi nawiał (zniknął) nim go zatłukłem - GotreG to kiepski DD. :]
Kolejna rzecz - wyłowiliście coś innego niż ryby?
Znajomy opowiadał mi o tym, że wyłowił 2 skrzynki - ponoć można z nich uzyskać więcej materiałów i partsów niż z ryb.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:45 
Cytuj  
http://boards.lineage2.com/showflat.php ... t=1#513602

zerknij tu ;)


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"


Posty: 28
Dołączył(a): 30.12.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 12:49 
Cytuj  
A ja mam pytanie z innej beczki, nie wie ktoś skąd można wyciągnąć opaskę na oko ? Ta na elfce w auto updaterze wygląda przekozacko. Znaczy wiem że jest to coś z common craftu, ale przydało by się jakieś info skąd można reckę i części (o ile takowe są) zdobyć.


_________________
L2 - Phantom Summoner 4x - Lionna
---
Errors has been made.
Others will be blamed.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:06 
Cytuj  
Tylko jedna rzecz mnie martwi na temat tego całego fishingu...
Z tego co zrozumiałem:
- im wyższy level expertise tym mocniejsze ryby łowimy - OK
- im mocniejsze ryby tym lepsze rzeczy z nich mamy - OK
- z tych 'mocniejszych' nie leca juz niektore podstawowe składniki więc nie da się z nich zdobyć części na choćby GHP - WTF?
Co to kufa ma być? Widze stara historia ze spoilem się powtarza - nie dało się spoilować choćby coal bo ostatni mob który go dawał jest już deep blue :/

Także ja chyba gdzieś w połowie się narazie ulokuję i zobaczę jak to będzie wyglądać. Bo nagle się może okazać że wszyscy z S grade pole latają, expertise na 26lev i same main partsy na rynku będą.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:29 
Cytuj  
Nie do końca Sylv. Sporo osób ma więcej niż jedną postać lvl 40+.
Wystarczy, że jedna z nich będzie miała fishing na niższym levelu i problem znika.
Ja mam takie 3 postacie - wliczając SE na drugim koncie, więc przynajmniej dla mnie nie powinno stanowić to większego problemu, w szczególności, że wszystkie będą mogły używać wędki B grade, którą posiadam.

Ja już teraz założyłem, że jedna z postaci będzie miała Fishing na maksymalnym możliwym levelu a druga na takim, który pozwoli zdobywać low grade matsy.


Crask napisał(a):
A ja mam pytanie z innej beczki, nie wie ktoś skąd można wyciągnąć opaskę na oko ? Ta na elfce w auto updaterze wygląda przekozacko. Znaczy wiem że jest to coś z common craftu, ale przydało by się jakieś info skąd można reckę i części (o ile takowe są) zdobyć.


Z tego co wiem, gotowych itemów nie da się z tego wyciągnąć.
A jeśli nawet to jestem pewien, że szansa na to jest na tyle mała, że nie liczyłbym na to, że coś takiego uda Cię zdobyć.
Najprostszym sposobem to crafting lub kupienie gotowego itemu od kogoś.
Choć, jak znam życie w początkowych okresie będzie to dosyć kosztowne. :]

Co do recepty to w żadnym znanym mi źródle nie natrafiłem jeszce na informacje, jaka ryba daje odpowiednie recepty na tego typu itemy.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 13:59 
Cytuj  
OK OK ale mi np. nie che się pierdzielić z dwoma postaciami, równie dobrze mogę nie mieć alta. Po prostu nie podoba mi się takie rozwiązanie za bardzo.

Jak podniesiesz sobie expertise do pewnego poziomu to już nie ma drogi odwrotnej. Dlatego sensowniej było by gdyby to od rodzaju wędki (ew. haczyków) zależało jakie ryby łowisz.

BTW jest chyba szansa, że ze skrzyneczki wypadnie full item.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 16:50 
Cytuj  
Zlowilem te 'skrzynki' ..w wiekszosci przypadkow mialem pecha i znikly, ale z paru wyskoczylo wiecej matsow :)
uzywajac przynet dla poczatkujacych zauwazylem ze mialem znikoma ilosc tych key matsow na przepaski/kwiatki slubne etc.
Sytuacja sie zmienila jak zaczelem uzywac najlepszych przynet - Niestety te najlepsze wymagaja raczej uzywania ss

ps
Skupilem dzis juz 30k Fish proofow..Moi krasnal ma juz 2 sloty wiecej do sprzedawania/kupowania ..
Ale to zdzierstwo jest drogie i pracochlonne .
+1 slot 10k
+2 20k
+3 40k???
+4 80k?? qcze to zeby dojechac do 10 slotow to z pol roku zajmie :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.