mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:07 
Cytuj  
a ja zapytam o 'kwiatka' taki kwiatek co za ucho mozna wsadzic ^^ jak ktos wie czy to z questa czy z crafta to dajcie znac : ) z gory dzieki
ps. opaski sa z dupy :P tak samo jak uszka :/


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 18:30 
Cytuj  
Te kwiatki jak i przepaske sie robi z czesci ktore mozna dostac z rybek..:)

ps

Wracajac do mojego poprzedniego posta..to faktycznie 2 slot 20k, 3 slot 40, 4 zapewne 80 :)
Szkoda ze jak mam juz te 6 slotow sprzedazy i 7 kupna to nie powieksza mi sie ten pasek z tekstem co w moim sklepie mozna kupic/sprzedac

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 11:18 
Cytuj  
Jaka wartosc fishing i jakie przynenty stosowac do lowienia basic fishing matsow?
Tak z waszego doswiadczenia :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 12:25 
Cytuj  
Ostatnio jade tylko na tych najlepszych - najdrozszych znaczy ..

Moze tylko moje odczucie ale jak pisalem jakos lepsze partsy chyba z nich dostaje.tzn czesciej key matsy do przepasek,kwiatkow etc...(moze mi sie wydaje ..a moze i nie)

Kija uzywam B grade

szkoda ze nie dziala auto ss fish :(


ps
jakby ktos wiedzial wlasnie czy jest jakis wplyw przynet, a moze miejsca gdzie sie lowi na matsy typu fish gem (bo o te najtrudniej) to bylbym wdzieczny za info

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2006, 12:29 
Cytuj  
z tego co slyszalem, czytalem to najlepsze matsy , najlepiej sie łowi rybki w meijscach gdzie lad styka sie z otwarta woda, np. czy to przystan czy jakas plaza,wybrzeze itp. Gdzie ma lad kontak z otwarta woda.

Raz nawet widzialem pare osob co lowily ryby na statku ktory lecial z Giran Harbor do TI.


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2006, 06:55 
Cytuj  
Pobawilem sie enchantem skilli na PTS. Gram BD wiec postanowilem enchantowac 1dance zmniejszajac koszt mp, i tak:

+0 - 60mp
+1 - 58mp
+2 - 57mp
+3 - 56mp
+4 - 55mp

Na +5 zabraklo mi sp i exp, szanas na +5 to 80% wiec nadal dosc wysoka. Imo trzeba miec wysoki lvl zeby poczuc roznice, chyba lepiej enchantowac hex zwiekszajac szanse wyladowania w przypadku BD.


_________________
Bishop - Teon

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 11:09 
Cytuj  
Wiem ze to moze i nie odpowiedni temat ale napewno wielu osobom sie przyda:

Maly tips dla osob co maja z 40m gotowki i nie widza w co inwestowac by cos zarobic z malym ryzykiem :>

Kupujcie Dc,Majestic Nightmare i inne rzeczy unsealowane np na robe czy light czy heavy (starajcie sie jak najtaniej)
A potem szybki skok do Blacksmith mamona i seal tych rzeczy :)
seal jest tani w granicach paru k AA..

Przyklad:
Kupilem sobie maj boots i gloves (robe) po 14m po ponownym sealu moge je odsprzedac z zyskiem i to sporym srednio po 5m na sztuce..

Dobrze ze niewiele osob wie o seal/reseal A grade itemow - wiec mozna zarobic :)

Aha no i jak zawsze jednak zachowajcie rozwage..bo moze sie zdarzyc ze kupicie cos co nie bedzie chcialoz ejsc przez kilka dni :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2006, 14:46 
Cytuj  
hmm to normalne ze patcher traci mi zawsze polaczenie na pliku map 20_32 ? chyba juz tak z 60 razy...


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 14:23 
Cytuj  
Cze:) Mam pytanko czy to prawda ze teraz w c4 jak jakas klasa postaci nie ma mistrzostwa do pole to bijac ta bronia grupe mobow bedzie dostawal tylko 1?

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 14:53 
Cytuj  
sebao2 napisał(a):
Cze:) Mam pytanko czy to prawda ze teraz w c4 jak jakas klasa postaci nie ma mistrzostwa do pole to bijac ta bronia grupe mobow bedzie dostawal tylko 1?


nieprawda, jedyna roznica to to ze bez mastery na np. pole bedziesz bil ta bronia slabiej i to niestety o ile dobrze pamietam cos kolo 30% mniej dmg bedziesz zadawal w porownaniu do C3.


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2006, 17:53 
Cytuj  
O ile ja pamietam to nie o 30% tylko o 70% (tzn bedziesz zadawal 30% dmg mobowi stojacemu obok Twojego targetu).

I tak naprawde 100% skutecznosci pole uzyskujesz dopiero po drugiej zmianie profesji jesli nadal masz masteries do pole.
W skrocie - polearmu warto uzywac: warlordem, dorfami, destroyerem - koniec.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 10:26 
Cytuj  
Na liście poprawek z ostatniego maintenance znalazłe ciekawą poprawkę:

Kod:
When a non-chaotic player dies and drops an item, it has been changed so that the player’s party members or clan members have priority to pick up the item for 15 seconds. The time for item looting is 2 to 15 seconds after the drop. This is not applied to items dropped by chaotic characters.


To fajna rzecz w przypadku grup normalnych graczy.
Praktycznie nie ma możliwości stracenia itemu jeśli ginie się pierwszemu, a nasi współgracze nie są pierdołami. :P
Szkoda, że tego nie ma od dawna, bo dawno temu kiedy dropnąłem Zubei Gaiters i Zubei Helm, moim współgracze mieliby czas by je podnieść.
A tak wzbogacił się chiński farmer. :]

Ta poprawka ma jednak jedno, ale: oznacza, że jeśli grupa strainowanych botów ma więcej niż jednego lootera w grupie, praktycznie nie ma możliwości zebrania po nich dropów.
Za wyjątkiem przypadku, gdy padną wszystkie, a ostatnie nielootujące postacie dropną jakieś itemy.
Na przykłąd healerzy/ bufferzy, którzy zazwyczaj giną w pierwszej kolejności. :]
BLadeDancer ginie w następnej. :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 11:02 
Cytuj  
Teraz ciezko zabic nawet jednego..bo sie po prostu wylogowuja..
Ja juz dalem sobie spokoj z trainowaniem..a te zmiany ostatnie jeszce bardziej mnie przekonaly ze to nie mialo sensu

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 12:32 
Cytuj  
o.O dziwne bo teoretycznie ta zmiana miała wejść razem z C4. Już nawet zadyma na oficjalnym boardzie była z tego powodu.
Właśnie ze względu na boty ;)

Mechanika sama w sobie jest OK. Ale w naszym specyficznym przypadku nie trudno odczuć, że NC znów mruga okiem w kierunku farmerów zamiast zwykłych graczy (naciągane b.mocno ale już nikt nie będzie ich trainował i to mnie trochę boli).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.