mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 519
Dołączył(a): 22.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 10:38 
Cytuj  
Karol...ubodłes mnie do żywego. Ja o farmerach nic nie spomniałem :(


_________________
Tavael- Sword Muse- Lionna
Clan Insomnia
SM 77/59 lvl Necro

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:00 
Cytuj  
a to z tym maj criclet to trzeba sprawdzic :D na workach z nektarem jest napis Lineage II wiec moze na chinskim stuffie jest napis "fucking chinease shit" ^^


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:03 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Nie to zebym sie czepial czy wystawial komus cenzurke moralna ale zauwazylem wsrod graczy taka dzowna tendencje - jesli znajda lezacy na ziemi majestic circlet i podniosa go to na 100% jest to drop z chinskiego farmera :)
Czy te itemy ktore uda sie wam "skrecic" maja gdzies z tylu napis "made in china"? :]

To co ty nie wiesz? Każdy łup wart powyżej 1mln jest z chińskiego farmera, dzięki czemu zdobywając go jesteś bohaterem a nie.... sami sobie dopiszcie ;)

BTW do 'chińskiego szajstwa' to pewnie 80% z nas właśnie na takim pisze/gra/rozmawia także nie przesadzajmy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 16:40 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Alucreid napisał(a):
Razparuk napisał(a):
Gośc się "lekko" pomylił...bidula :lol:


Jaka bidula?!?! to byl chinski farmer, dobrze mu tak:P


Ze slownika Lineage2....

Chinski farmer - gracz ktory pomyli sie o jedno zero sprzedajac towar X a nam ten towar udalo sie kupic :lol:


Nie to zebym sie czepial czy wystawial komus cenzurke moralna ale zauwazylem wsrod graczy taka dzowna tendencje - jesli znajda lezacy na ziemi majestic circlet i podniosa go to na 100% jest to drop z chinskiego farmera :)
Czy te itemy ktore uda sie wam "skrecic" maja gdzies z tylu napis "made in china"? :]


Ale to byl 1000000% chinski farmer, jakis czas temu prubowalem kupic od niego 8k blank scrolli po 1.5k/each, po okolo 15min goadania po "chinsku" dowiedzialem sie ze gosc ma tylko 4k blankow a po kolejnych 15min ze nnie sprzeda po 1.5k/each >< jakby nie to ze byl w giran to bym go zajebal :evil:


_________________
Obrazek

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 18:33 
Cytuj  
Noc z 10 na 11.XII.05 przyniosła sporo wrażeń, przynajmniej dla mojeg ally (Virtue).

Najpierw równo o północy z Dawn ally rozpoczliśmy
Baium Raid
Ok 80 ludzi z Dawn, 60 od nas.

Jeśli chodzi o dropy to szału nie było, prawde mówiąc Baium powienien się wstydzić rzucając nam taki shit ale nie o dropy tu chodziło.

Obrazek

A oto kilka screenshotów, które powinny dać ogólny pogląd jak to mniej więcej wyglądało.

spotkanie za 13th piętrze ToI
Obrazek

wspólny "port-in" vortexem do Baiuma
Obrazek

obudzenie bydlaka :p
Obrazek

ręka Boga ?...
Obrazek

akcja...
Obrazek

half-HP....po ok. 4-5 min od rozpoczącia ataku wth ?!
Obrazek

obrazek poglądowy ^^
Obrazek

aggro baiuma miałem na sobie w sumie 3 razy, ale pod koniec przesadził z tą miłością
Obrazek

..The roof is on fire! (szkoda że low details :/)
Obrazek

Wszystko skończło sie bardzo szybko...zdaje się że sama walka trwała poniżej 10min.
karol miłeś rację - chodzi o to żeby grupa specjalna biegała z minionami, reszta w tym czasie pierze Baiuma.
W sumie zginęło mało osób (w moim party dwie), sukces organizacyjny i mała odskocznia od "grindu" dla wszystkich.


Ale to nie był koniec atrakcji ten nocy, bo na 4 rano byliśmy zapisani do
Oren Castle Siege.
Zamek był w zasadzie "do wzięcia", z racji tego że klan simplyWicked wyszedł/pokłócił się z Legacy ally i ....aggh długa

historia, nie będę przytaczał. Zapodam troche screenów instead.
(nie ma ich dużo bo byłem "targeterem" w mojej grupie a każde naciśnięcie "print/Screen`a" oznaczało kilku sec. lag.
Anyway zapodaje co mam:

regroup pod IT
Obrazek

flags has been planted
Obrazek

battlefield
Obrazek

battlefield...
Obrazek

Polowanie .... 1v1. Biedny elf zdołał dobiec do front gate :D
Obrazek

regroup, rebuff i zaraz potem robimy kolejną rundkę wkoło zamku.
Obrazek

GAME-OVER
nasz klan zdobywa Oren.
Obrazek

dzieki wszystkim na screenach i tym co nie zmieścili się w kadrze za "late night entertainment". Zdobycie zamku nie było bardzo trudne ze względu korzystną dla nas syt. na serwerze, anyway kila starć zasługiwało na uwagę. Mam nadzieję że fraps maldoneza wyjdzie wkrótce na światło dzienne i wszyscy będą mogli nacieszyć patrzałki czymś więcej niż moimi screenami ^_^


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 21:18 
Cytuj  
Hoho gratz :D

PS coś czuje że simplyWiced mają teraz przechlapane po całości ;)


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 263
Dołączył(a): 27.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 21:20 
Cytuj  
Aha :D To dlatego podatki w oren zmalały z 10% do 5% ^^ Dobra robota chłopaki. Jeszcze tylko screeny Maldoneza :D


_________________
Bartz:
Joli - lvl 40 Warsmith
ShiningStar - lvl 41 Shillen Elder

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 gru 2005, 21:42 
Cytuj  
extreme22 napisał(a):
Aha :D To dlatego podatki w oren zmalały z 10% do 5% ^^ Dobra robota chłopaki. Jeszcze tylko screeny Maldoneza :D

Zadne screeny , 8 min calkiem znosnego filmiku .
Jakos srednia musze znalezc lepszy kodek niz divix , pewnie nastepny fraps zrobe w xvid albo czyms innym.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

*

Posty: 182
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 13:29 
Cytuj  
a ma ktos linkxa do tego filmiku :)


_________________
Dankan*Human*Rogue*Bartz
Obrazek

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 13:34 
Cytuj  
http://tv.isg.si/site/?q=filebrowser/xan/Oren
oren= duzy fraps z siege
pozostale dwa to frapsy tylko skompresowane w divixie bez dziweku , aha puscie je na 50% szybkosci bo fraps dosyc szybko zgrywa.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 02:18 
Cytuj  
Xan napisał(a):
http://tv.isg.si/site/?q=filebrowser/xan/Oren
oren= duzy fraps z siege
pozostale dwa to frapsy tylko skompresowane w divixie bez dziweku , aha puscie je na 50% szybkosci bo fraps dosyc szybko zgrywa.


Dzieki Mald za sharing...1sza Polska produkcja :D
Brakuje trochę editing`u (vegas etc.) i jakoś tak szybko sie dzieje akcja, niemniej daje to jakiś pogląd na to co sie działo.
Tak btw to ładny kocioł się zrobił pod IT gdy my kampiliśmy zamek, gratulacje za utrzymanie się przy życiu przez te wszystkie potyczki ;p
...Mi się padło 3x w tym raz dostąłem crita. od SH, co już staje się moją tradycją na siegach.

Ps. sprawdziłem WH ale nie mam nic z dooma o co pytałeś ><


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 09:22 
Cytuj  
hehe nie ma jak dobre lacze +dobre lacza stronki gdzie uploadneles ..sciagam filmek z predkoscia 250KB/s ^^
pozostalo 17min 20 sec ^^

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 10:51 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
hehe nie ma jak dobre lacze +dobre lacza stronki gdzie uploadneles ..sciagam filmek z predkoscia 250KB/s ^^
pozostalo 17min 20 sec ^^

Polecam ta stronke DARMOWY FTP na okolo 360 MB , i calkiem ladny transfer.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 10:55 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
hehe nie ma jak dobre lacze +dobre lacza stronki gdzie uploadneles ..sciagam filmek z predkoscia 250KB/s ^^
pozostalo 17min 20 sec ^^



taaa ja sciagalem ten filmik po 350kbps+ [; ale to moje chello.at mam 2mega a sciagam po 3.5 .... zyc nie umierac jesli chodzi o download :) goraco polecam jak ktos mieszka w austri :>

co do jakosci filmu calkiem ladnie wyglada domyslam sie ze byl robiony na low details :P i nie ukrywam ze ja na swoim sprzecie nie wiem czy ba low bym mogl cos takiego zrobic xDDDDDDDDD

a co do predkosci to powiem tak jak Itachi cos jakos tak szybko to szlo jakby speed x2 wiecej raczej nie ale Maldonez cos o tym pisal chyba ....


anyway GJ : ) za film i dla wszystkich ktorzy brali udzial w siegeu ^^

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 11:05 
Cytuj  
Film byl robiony na mid details ale nie mam jeszcze vegas a PDpro jest do dupy jezeli chodzi o ladna jakosc.
Np zobaczcie te 2 male filmiki <ale na 50% speed> one maja o wiele wieksza jakosc.Na dniach dorywam vegas.
A co do frapsowania 1 gig ramu i 2 fizyczne dyski najlepiej , na jednym l2 na drugi frapsujesz , lag praktycznie nie istnieje.


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 12:56 
Cytuj  
Xan napisał(a):
Film byl robiony na mid details ale nie mam jeszcze vegas a PDpro jest do dupy jezeli chodzi o ladna jakosc.

Polecam ci vegas 4.0 jest zajebisty ^^
Dl z www.filemirrors.com wpisac vegas samo sie znajdzie;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 12:58 
Cytuj  
Udane oe full briga na +4 bez ani jednego spalenia
udany oe bonebreakera na +5 ebz spalenia ^^


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2005, 13:31 
Cytuj  
Xan niezly filmik chociaz jakosc jest taka sobie. Niech dadza c4 jak najszybciej, teraz jak nie widac CP osob w party to czesto leczenie jest spoznione.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.09.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 00:35 
Cytuj  
doom helmet 60% succes
doom gloves 60% succes
DC shield 60% succes
2 dni wczesniej doom boots drop solo


_________________
Lineage ][ Maldonez 77 Eva Saint/6X Necromancer| Bartz |Dynasty

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 14:56 
Cytuj  
Obrazek
Oto ja ^^ obok dobry kumpel tez polak

Obrazek
moja nowa zabawka ^^


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.