mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 21:35 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Jaką wielką kosą? Chyba coś pomieszałeś. SK to typowy tank czyli broń jednoręczna miecz/blunt (ew. dagger) i tarcza.

Hm, chyba gdzieś widziałem 2h sword dla SK. Ale jeśli tak przedstawia się sprawa, to zdecydowanie pójdę w kierunku BD ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 23:23 
Cytuj  
rob bd nigdy dosc bd w klanie :)
a tego podaj swoj nick i lvl w grze moze jakies party zrobimy...
moj to elfinka poki co 24 lvl.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 03:32 
Cytuj  
Wódz ma racje - SK ma najczesciej miecz w jednym a tarcze w drugim reku i obowiązkowo heavy armor. Cubiki potrafią nieźle namieszac choc sa drogie - ale i tak samo granie wyjdzie cie taniej niz jakikolwiek archer. Bow+SS=im broke.
Granie tankiem wymaga duzej odpowiedzialnosci i skupienia, musisz miec oczy dookoła głowy i mieć żyłkę przywódcy. Dobry tank kieruje całym party, ma na wszystko oko i wydaje rozkazy. Przy tym mocno się meczy grając wiele godzin bo musi na wszystko miec oko podczas gdy inni mogą sobie robic "assist" i trzymac palec na soulshotach.
Archer dla indywidualistow, tank dla przywodcow, blade dancer to cos po środku bo sam daje sobie rade solo, w party jest niezbędny i nie ma problemu ze znalezieniem dla niego miejsca.
W C3 rasy te będą bardzo porównywalne choć BD chyba troche lepszy bedzie. BD szybciej bedzie ci sie tez szybciej lvlowac.
Wybrałbym BD.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 05:19 
Cytuj  
A ja bym doradzil SwS ..slabszy niz BD zapewne ale tak samo potrzebny..

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 08:12 
Cytuj  
Ja też Pozioma.
Ale koleś gra DE, więc nie da rady by grał SwS.
No chyba, że szybciutko dobije do 75 lvl. :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 11:11 
Cytuj  
No jesli jest jeszce nie duzy lvl to moze zmienic char..malo to rerolow sie robilo :))

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 12:36 
Cytuj  
Sam mu to powiedz. :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 15:22 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
No jesli jest jeszce nie duzy lvl to moze zmienic char..

Zmienić rasę? Nigdy :}
DE > reszta :P


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 15:34 
Cytuj  
tez tak kiedys myslalem
DE Nuker >reszta nukerow ( a chcialem miec nukera)
Bylo wszystko super..exp kosmos solowanie cool cacy.

jednakze schody zaczeley sie tuz po 52 :) kiedy solowanie bylo juz strasznie meczace i nudne i wolne.
jakoz e po 52 lvl wiekszosc profesji idzie do DVC i TOI ewentualnie GC expowac i ja tam poszedlem.

Najpierw probowalem sil jako DD - slabo wychodzilo.
Pozniej postanowilem jako sleeper (ale brak aoe sleepa) oznaczal porazke.
SpS i Sorc pomimo slabszych obrazen jakie robia , na pozniejszym etapie znaczy 52 + sa lepsi..bo nie maja klopotow tak wielkich jak DE nuker ze znalezieniem party..
Nie pomogl nawet fakt craftniecia avadon robe (+15% szybkosci)..czasem czekalem 2 i wiecej godzin na party :)
wkurzylem sie i dlatego zrobilem rerolla..

Zatem nie patrze na to ze DE sa najmocniejsi..bo fakt sa ale w pozniejszym etapie nie liczy sie dmg tylko przydatnosc do party :)

Reasumujac..to czy wybierzesz SK czy BD czy zrobisz rerolla to juz twoj wybor...(tankow jest calkiem sporo) wiec klopot z party tez czasem sie pojawia..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 15:41 
Cytuj  
heh to ja zapytam tylko Silver Ranger ma problem z party po 52 czy ni? :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 15:52 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
tez tak kiedys myslalem
DE Nuker >reszta nukerow ( a chcialem miec nukera)

Ale tu nie o to chodzi, że BD DE jest lepszy od innych klas, tylko DE mi się najbardziej ze wszystkich ras podobają }:>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 18:34 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Poziomka napisał(a):
tez tak kiedys myslalem
DE Nuker >reszta nukerow ( a chcialem miec nukera)

Ale tu nie o to chodzi, że BD DE jest lepszy od innych klas, tylko DE mi się najbardziej ze wszystkich ras podobają }:>

Niech ciebie uściskam, mam dokładnie te same wrażenia. Light elfy są takie "normalne inaczej", ludzie wygladają jak ... "ludzie", orki dwarfy zapomnij... A czarne elfy po prostu SHUAI.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 18:59 
Cytuj  
Chodzi wam o to ze jak chodza to jakby mialy plakietke "anal ready"? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 19:23 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Chodzi wam o to ze jak chodza to jakby mialy plakietke "anal ready"? :)

Strzał w dzisiątkę :lol: ale raczej mówimy tu o biegu. Chód da się jeszcze przeżyć...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 19:29 
Cytuj  
Kazdy archer po 52 jest dobry pod warunkiem ze masz bop+sc, wtedy problemow z pit grupa w dvc nie masz.Jednak wydaje mi sie ze raczej niemozliwe jest miec na 52-55 lev bop z cs.Co do tankow, jest ich malo(mowi o bartzie), chociz 65+ dagger z song of earth,water i vr jest tak samo dobrym tankiem jak normalny tank, czasem nawet lepszy.SWS bedzie slanbitki w C3-oslabiaja jego song mocna(glownie song of hunter) moze czasem byc take ze zamiast sws beda woleli jakiegos dd ale to tylko moje przypuszczenia.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2005, 20:33 
Cytuj  
).Wracając do wątku sprzed chwili:

SK rządzi!!! Co prawda na razie miałem tylko relacje innych graczy i suche statystyki, ale już teraz wiem czego chcę. Po misji i 40 poziomie będę SK, a to jak mi będzie szło to już inna sprawa (ta sama postać od 11 miesięcy, nie mam serca przestać :lol: ).


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 11:21 
Cytuj  
www.lineage2.com napisał(a):
Chronicle 3 on the PTS

The Chronicle 3 update to the Public Test Server (PTS) will be up by around 12:00 p.m. (noon) PDT tomorrow (Friday, 4/8/05). Players will be able to update their existing PTS client to Chronicle 3 at that time. Additional information:

Initial setup:

1. Complete character wipe when build arrives on the PTS.
2. Drop rate increase: 5x for XP, SP and drops; 10x for adena.

During testing until live launch:

1. Weekly buffs to raise character levels.
2. Every Monday, the EXP and SP that players have earned for the week will be multiplied by 300%.
3. Every Monday, the adena that players have earned for the week will be multiplied by 400%.


Już niedługo :>~~


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 15:13 
Cytuj  
Keii napisał(a):
www.lineage2.com napisał(a):
Chronicle 3 on the PTS

The Chronicle 3 update to the Public Test Server (PTS) will be up by around 12:00 p.m. (noon) PDT tomorrow (Friday, 4/8/05). Players will be able to update their existing PTS client to Chronicle 3 at that time. Additional information:

Initial setup:

1. Complete character wipe when build arrives on the PTS.
2. Drop rate increase: 5x for XP, SP and drops; 10x for adena.

During testing until live launch:

1. Weekly buffs to raise character levels.
2. Every Monday, the EXP and SP that players have earned for the week will be multiplied by 300%.
3. Every Monday, the adena that players have earned for the week will be multiplied by 400%.


Już niedługo :>~~

Chetnie bym pograł na testowym gdyby nie wipe'y. No i trochę szkoda mi czask, który moge zainwestować w grubego ^^


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 16:14 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
).Wracając do wątku sprzed chwili:

SK rządzi!!! Co prawda na razie miałem tylko relacje innych graczy i suche statystyki, ale już teraz wiem czego chcę. Po misji i 40 poziomie będę SK, a to jak mi będzie szło to już inna sprawa (ta sama postać od 11 miesięcy, nie mam serca przestać :lol: ).


grasz 11 miechow i nie masz40 lvl? :P
ta sama postacia?
geez
no offense :D

Sylvian masz racje z checia bym zajrzal na tescik ale wole moja elficka dziewuszke prowadzic po krainach c2 poki co :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2005, 16:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Lolok napisał(a):
).Wracając do wątku sprzed chwili:

SK rządzi!!! Co prawda na razie miałem tylko relacje innych graczy i suche statystyki, ale już teraz wiem czego chcę. Po misji i 40 poziomie będę SK, a to jak mi będzie szło to już inna sprawa (ta sama postać od 11 miesięcy, nie mam serca przestać :lol: ).


grasz 11 miechow i nie masz40 lvl? :P
ta sama postacia?
geez
no offense :D

Sylvian masz racje z checia bym zajrzal na tescik ale wole moja elficka dziewuszke prowadzic po krainach c2 poki co :)


mnie to nie dziwi :) ja swoim DE na Hinde gralem chyba z 7 miechow i mam 37 lev :) .............. ale ile sie nazwiedzalem i ile questow narobilem :)

gralem dla przyjemnosci a nie dla szybkiego expowania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.