mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:33 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
I najwazniejsze kiedy bedzie mozna zostac "przyjacielem"

Nie wiadomo.
Piszpan napisał(a):
aha i pozniej 15 euro sie placi co miech?

Tak ciężko samemu sprawdzić na www.lineage2.com? :roll:


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:48 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Żeby nie zakładać niepotrzebnie nowego tematu, zapytam tutaj:
Czy między L2 kupionym w interactcd, a kupionym w sklepie europejskim [np. Amazon.de] jest jakaś różnica?
Tzn. czy po wprowadzeniu przy rejestracji adresu z EU, monthly fees z obu wersji będzie się płacić w €?
[/offtop]

Jedyna różnica to taka, że interactcd może ci wysłać (o ile chcesz) sam CD-KEY (więc nie trzeba czekać aż przesyłka dojdzie).
Co do płatności to nie wiem jak jest z nowymi kontami, ale do tej pory płaciło się w USD. Przy czym w miarę niedawno NCSoft wprowadził niby ulepszenie dla europejczykó, że możemy płacić w euro (także można sobie wybraćco komu bardziej pasuje).


Co do cen sprzętu i dropów...
Szansa na drop adeny jest w 99% mobów taka sama i wynosi 70% (tyle, że na free shardach są poustawiane mnozniki czyli np zamiast 1k wypada 2 czy 3x tyle).
Ceny strzał, css'ów chyba są podobne na wszystkich serwerach (mogą się wachać o 1a ale o ile dobrze pamiętam to jest ten sam poziom). Tak więc na Bartzie CSS to 16/17 adena od sztuki.

Cytuj:
Bo jesli tak to jest to tylko kwestia czasu spedzonego w grze aby cie bylo stac na wszystko Chyba po 3-4 miechach gry mozna miec top c itemki? a nawet kilka b.

Powiem tak LOL ^^
Jasne, że zależy ile się gra pawda (i jeszcze tego jak się gra). Ale nie liczyłbym że po 3-4 miesiącach gry pierwsza postacią bedziesz mieć top C sprzęt. Top C weapon to koszt w granicach 10mln - wiem, że to niewile mówi, ale dla przykładu top D to 3mln a top B to już 25-30mln. Tu z kasa jest naprawdę ciężko i trzeba grać z głową.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:50 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Jedyna różnica to taka, że interactcd może ci wysłać (o ile chcesz) sam CD-KEY (więc nie trzeba czekać aż przesyłka dojdzie).

To akurat wiem :p
Sylvian napisał(a):
(także można sobie wybraćco komu bardziej pasuje).

Czyli nie jest tak, że np. mieszkając w EU trzeba płacić w €? :D

Btw. Sylvian, odebrałeś maila, którego Ci dziś wysłałem? ;]

Edit: Sorry, za przekręcenie nicka ;p


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 mar 2005, 13:54 przez Keii, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 13:51 
Cytuj  
Ja płacę cały czas w USD - ale jak mówię nie wiem jak jest z nowymi kontami ale podejzewam, że skoro nam nie narzucili to dla nowych subskrybentów też tego nie zrobią bo byłby już dawno dym o to.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 15:15 
Cytuj  
Ja już gdzieś, kiedyś pisałem o tych płatnościach.
Umożliwili płatności w Euro, bo po prostu kurs Euro zwyżkuje - ot i cała filozofia
(NCSoft kosi szmal na różnicach kursowych :wink: ).
A płacić można każdą z walut - to Ty wybierasz którą.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 16:28 
Cytuj  
Co do dropów, itemów itp. itd.
Dla wiadomości ludzi, którzy grali na free shardach - na oficjalnych serwerach o dropa naprawdę trudno.
Więc zapomnijcie o killowaniu mobów dla dropa. :]
Ta zasada nie działa na uber farciarzy klasy Poziomki. :wink:
Znam ludzi, którzy mają 52+ lvl i nie mieli żadnego dropa wartego więcej niż 1 mln. (mam na mysli grę solo).
Najlepszym sposobem na zarabianie kasy w grze (za wyjatkiem ebuyowania :]), a co za tym idzie posiadaniem uber sprzętu, jest handlowanie.
Ale do handlu trzeba mieć smykałkę, cierpliwość i stalowe nerwy. :]

Kolejna rzecz tyczy się uber sprzetów. Zależy co rozumiemy przez uber sprzęt.:P
Bo dla jednego to, co mają wszyscy na danym levelu.
Dla drugiego zaś itemy rzadkie i mocno enchantowane.
Ja na przykład kocham swoje dual SoN, mimo, że nie są top B grade.
A póki co jestem jedyną osobą, jaką widziałem z tymi dualami na Bartzu. (choć wiem, że istnieje 2 takich graczy z takimi dualami) :]

W wielu prypadkach itemy non top grade, są tak naprawdę lepsze od top grade itemów.
Np. Dark Screamer +6 w/ Focus SA vs. Crystal Dagger w/ Critica Drain/Poison (top C Grade) lub
SLS*SLS +4 w/ Haste SA (top B Grade) vs. SLS*Tsurugi +4 w/ focus SA.


Co do expowania - po 52 lvl granie solo mija się z celem - 0.01-0.03% xp za moba w tempie 10 mobów na 15 minut, potem 5 minut rest i tak w kółko. :]

heh Trochę się rozpisałem. :D
Ale co tam - dopiero się rozkręcam. :P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 16:34 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Dla wiadomości ludzi, którzy grali na free shardach - na oficjalnych serwerach o dropa naprawdę trudno.
Więc zapomnijcie o killowaniu mobów dla dropa.

A można prosić taką przykładową szansę na rare drop z potwora?
Bo na oficjalnych serwerach iRO było to max 1:10 000 i jakoś się jednak te itemy zdobywało ;]
Ethan napisał(a):
Co do expowania - po 52 lvl granie solo mija się z celem - 0.01-0.03% xp za moba w tempie 10 mobów na 15 minut, potem 5 minut rest i tak w kółko.

Tu też nie jest tak źle :P


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 17:02 
Cytuj  
co do dropow to jest fajna stronka http://l2dc.onlinewelten.com/?d=items&id=3953
pewnie ja znacie :D
sa rozne szanse zalezy od itemku sa i 1/4k sa i 1/10k czy 1/20k czy 40k ale sa tez i powyzej 1/100k
Co do farciarzy to i mi sie zdarzaly piekne dropy :D na servie gdzie drop byl x5 (heavy war axe z 1 moba :D ) czy 2 emi bow w ciagu 4h + divine tunic i gaithers :D
nie wierze ze raz na miech nie trafi sie jakis lepszy drop :D
to jest przeciez kwestia farta :D
a na 52 lvl to ja solowalem moby w fg :D nie wiem ile expa za nie bedzie przy ratach 1x ale mysle ze jakos dam rade :D


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 50
Dołączył(a): 5.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:14 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
A płacić można każdą z walut - to Ty wybierasz którą.



I tu sie mylisz Ethan jesli podasz aders europejski to placisz w euro
czyli drozej :( wiem to na 100% paru znajomych kupowalo konta
jedya mozliwosc ominiecia tego debilizmu to podanie adresu w stanach i placisz w usd :>


_________________
Bartz
Fire4Ever/Sorc/67 ~ urlop

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:16 
Cytuj  
No tak Pisz wlasnie..kwestia szczescia..mozesz ty bic jeden rodzaj mobkow 10godzin i nic, a wpadnie taki Poziomka zabije jednego i ma dropa :)) - to taki przyklad tylko :)

Jak juz dociagniesz do 52 a zajmie Ci to sporo czasu to po drodze zapewne poznasz kumpli lub zapewne bedziesz mial klan.
na 52 archer moze juz zaczac chodzic do dvc pita (o ile znajdziesz kogos kto cie wciagnie do grupy i da po leechowac expa)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:17 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie wierze ze raz na miech nie trafi sie jakis lepszy drop :D
to jest przeciez kwestia farta :D


no wlasnie farta :) a na oficjalnych serwerach poczujesz co to FART :)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:18 
Cytuj  
Wszystko jest kwestią farta, ale my mówimy o samym prawdopodobieństwie.

Co z tego, że zdarzyło mi się mieć 3 dropy w ciągu jednego miesiąca, których szansa na dropnięcie jest 1/200k?
Przy czym jeden z niebieskiego moba. To o niczym nie świadczy.
Nie każdy miał takiego farta, jak ja, że o w czepku urodzonym Poziomce nie wspomnę. :]

A teraz od 2 miesięcy żadnego dropa. Pomijając jakieś badziewie za 1.5 mln na 9 chłopa (no i raz 10 Mold Hardenerów, ale wyjątek potwierdza regułę).

A koszty rosną. BSS za 64a, a w ciągu godziny w DVC schodzi ich 1000. :]
Byle enchant B grade 500k armor, 2.7mln weapon.
Nie ma lekko, oj nie ma. :]

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 19:31 
Cytuj  
To ja jeszcze tutaj się przypomnę...

Z chęcią poczęstuję się cd-keyem for friend L2

Jak pisałem już w ogólnym dziale poszukuję płatnego mmorpg w którym mógł bym już osiąść a free shardy do L2 niestety (albo raczej stety) przestały mnie interesować.

SvD.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 20:09 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie wierze ze raz na miech nie trafi sie jakis lepszy drop :D
to jest przeciez kwestia farta :D

Nie wierzysz to zobaczysz i uwierzysz. Ja od 24 levelu (a mam teraz 52) nie miałem 1, słowie 'jednego' dropa broni (albo takiego którego wartość przekroczyła 500k). A to tak jakby ładnych kilka (10) miesięcy.

Tego nie można sobie zaplanować czy oszacować. Jedn zabije 5 mobów i będzie miał 5 dropów inny farmując godzinami nie będzie miał nic. Drop rate 1/100 nie mówi, że co każde 100 mobów jest drop - on mówi że masz 1% szansy że z każdego z tych mobów wyleci item - czyli na dobrą sprawę istnieje prawdopodobieństwo, że może nie wypaść nigdy i nikomu (małe bo małe ale jest).

Gra jest bardzo hardcorowa i trzeba o tym pamiętać - i gołe liczby tego nie reprezentują.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2005, 20:32 
Cytuj  
A tak całkowcie offtopic.

Cieszy mnie duże zainteresowanie trialem L2.
Może część graczy zostanie z Nami i nasza rodzinka powiększy się o kilka "wrednych bachorów". :wink:

Czego sobie i wszystkim obecnym graczom L2 życzę.
Niech Nam L2 Community rośnie w siłę. :wink:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 06:19 
Cytuj  
Ok, jak już napisałem w temacie obok, dostałem własny kod, którego o dziwo mogę użyć nawet do reaktywacji konta z bety O_o
I tutaj mały problem - po jego wprowadzeniu, gra każe wybrać payment method [w przypadku kupienia retalia z tego co czytałem też trzeba tak zrobić, zanim zacznie się free month]. Mógłby mi ktoś poradzić, co wybrać, żeby nic nie ściągnęło z karty [oprócz podania jej fake numeru]? Bo mam zamiar zapłacić dopiero PO darmowym miesiącu.
Sytuacja ma też dobre strony - wiadomo, że nie trzeba kupować retaila po skończeniu się 30 dniowego friend-triala ^^


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 07:26 
Cytuj  
No przyszedl newsletter, ale Ja i Nash dostalismy tylko 1 klucz..To zafajdani oszusci ..
mamy 2 konta aktywne +1 nie aktywne..wiec powinnismy dostac conajmniej 2 lub 3..

Trzeba napisac maila chyba i ich opierniczyc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 07:56 
Cytuj  
To ja bym sie tak delikatnie upomnial ;-)

A co ze mna? Moge prosic o kluczyk?

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:02 
Cytuj  
Hmmmm

A ja ciągle nie dostałem jeszcze marcowego newslettera z CD-KEY. :har:
Ktoś jeszcze z aktywnych graczy ma ten sam problem ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:05 
Cytuj  
Jak masz w wirtualnej polsce albo w czyms podobnym sprawdz czy przypadkiem na spam-blocku sie nie zatrzymalo.

Bardzo czesto takie rzeczy sa zatrzymywane niepotrzebnie przez darmowe @.

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.