mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2004, 23:15 
Cytuj  
i dlatego konta z postaciami beda gówno warte[w rl cash] bo noob sobie zrobi nowego chara na samych questach w pare dni/tyg [jak exp bedzie w retail tak skyrocket], zato w takim L2 czy FFXI ludzie kupuja konta z uber lev chars dla swietego spokoju bo im sie nei chce robic od nowa zmudnego grindowania leveli , a teraz back to topic plz :)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 00:07 
Cytuj  
>co do botów - to botów w WoW-ie nie będzie. Przyczyna jest prozaiczna
>tam nie ma co botować. Chyba, że ktoś genialny napisze bota wielkości
>3CD który chodzi po świecie i robi questy
(...)

W UO mialem bota ktory kopal rude, szedl do kuzni, przetapial ja na iron, teleportowal sie do banku, zostawial iron, uzupelnial kilofy (jesli sie zlamaly) i wracal do kopalni. Reagowal tez na pojawienie sie potworow i graczy w zasiegu.
W L2 mam sofcik ktorym dokladnie robie repeatable questy choc nie bylo to celem jego tworcow - efekt uboczny :)
Zawsze mozna botowac i przed tym sie nie da zabezpieczyc.

>Trade skille - raz że idą bardzo szybko, dwa inventory ma swoją
>pojemność - zapełnisz je w ciągu 5 minut. Kupno componentów jest w
>innym miejscu niż miejsce do craftowania

W DAoC mi to nie przeszkadzalo :)

>fishing - klikasz na spławiku, a wędkę zarzuca bardzo losowo

Jak przechwytujesz strumien danych miedzy klientem a serwerem to Ci to naprawde nie robi roznicy.

>Zółtych na EU lub US serwerach nie będzie - mają swoje. Nie sądzę, by
>chciało im się kombinować europejską lub US kredit card by pograć z
>bardziej rozgarniętą częścią społeczeństwa. Oni się świetnie
>bawią/męczą w swoim gronie

Zolci nie przychodza na serwery US dlatego ze "nie maja swoich" tylko dlatego ze kase zarobiona na serwerze US sprzedadza 100x drozej niz zarobiona na serwerze azjatyckim.
Kombinowac z karta US nie musza - maja ja od dawna zeby sprzedawac kase na ebay.
Nie pojawia sie w WoW tylko w jednym przypadku - jesli to bedzie chujowa gra :)
Wtedy nikt nie kupi od nich kasy i pojda do innej gierki.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 08:06 
Cytuj  
Owszem można napisać bota przechwytującego strumień danych - ale jest to wyższa szkoły jazdy i nie widziałem za dużo takich botów do prawdziwych mmo, zdarzają się takie kwiatki do H&S (przy okazji przechwytują nasz login/password ale to chyba nikomu nie przeszkadza?)

Co do zółtych nie wierzę - najlepsze przedmioty są z questów, do tego te najlepsze z questów na specjalizację/profesję to nodropy. Do tego te questy i tak musimy zrobić bo po zakończeniu ich oprócz expa, rewarda dostajemy np. nowe stance czy nowe skille.

W niektórych grach nie ma botowania, i nie ma żółtych bo to się po prostu nie opłaca - vide AO. WoW, EQ2 będzie bardzo podobny - w dalszym ciągu uważam, że nie będzie tam czego botować.

Zawsze można botować - można tylko po co? Sam kiedyś pisałeś, że bot jest po to "omijał" nudne powtarzające się czynności. No więc grając tydzień czasu nie zauważyłem tam nudnych powtarzających się czynności. Chyba, że do takich czynności zaliczymy questowanie - od 15+ lvl praktycznie 100% questów to grupa lub alliance. Trade skille idą bardzo szybko (moim zdaniem dużo za szybko, ale np. w FFXI nikt nie używa bota do podbijania craftingu z powodu małego inventory i kosztów każdego craftu - na 50+ w goldsmithu jedna próba to koszt godzinnego fishowania z botem więc stres jak chuj ;) - a gra ta jest pisana pod botterów). Fishing to raczej rekreacja bo rybka to kilka cp do tego stackują sie tylko po 5 więc maksymalnie jak przechwycimy strumień danych i uruchomimy bota w ciągu godziny zarobimy tyle jak po zabiciu jednego moba i fuksie przy dropie.

Zresztą pożyjemy zobaczymy - moim zdaniem problem żółtych, problem botterów w WoWie nie istnieje.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 08:19 
Cytuj  
>Owszem można napisać bota przechwytującego strumień danych - ale
>jest to wyższa szkoły jazdy i nie widziałem za dużo takich botów do
>prawdziwych mmo, zdarzają się takie kwiatki do H&S (przy okazji

Moze malo gier widziales? :)
UO (UOAssist), DAoC (OdinsEye i wszystkie kolejne klony "radarow"), SB (Autohunter), L2 (Lin2Rich, L2Walker).
Z gier w ktore gralem AO tego nie mialo tylko.

>Zresztą pożyjemy zobaczymy - moim zdaniem problem żółtych,
>problem botterów w WoWie nie istnieje.

Masz racje - pozyjemy zobaczymy.
Skoro jeszcze nie ma gry ciezko mowic o tym jak to bedzie finalnie wygladalo i ile zoltkow sie na to zalapie.
IMHO na niekorzysc wow przemawia to, ze od dluzszego czasu nie bylo zadnej nowej, sensownej gierki a na starych coraz trudniej im zarobic.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 15:37 
Cytuj  
Mark ja myśle, że Karol Ma tu dużo racji.
I w WoW'ie będą chińnole. Oni zresztą nie zawsze używają botów - część po prostu siedzi i gra trzepiąc kase - traktując to jak drugą (albo i główną) pracę (dlatego robienie questów nie ratuje gry jako takiej). Będą na 100% bo mają tam potencjalny rynek zbytu. Pytanie tylko ile ich będzie? Blizzard pewnie nie da sobie w kasze dmuchać ale mżonki o grze bez botów/cheatów to niemalże utopia. Grunt żeby szybko je wychwytywali i robili co się da aby utrudnić ten proceder/załatać dziury z których korzystają etc.

Żeby nie było - sam zamierzam grać w WoW'a (zamiar taki nosze w sercu od pierwszych informacji i screenów o tej grze, i jak dotąd trzymam się tego twardo. A teraz o tyle silniej, że widziałem go na oczęta własne podczas Stress Testów.

Wracając do pytania czy warto pograć w L2 2-3 miesiące.
Zależy... Zależy to od tego ile masz czasu - jeśli możesz pograć 2h dziennie to odradzałbym chyba grę. Tu naprawdę ciężko jest z exp'em, a ponieważ większość graczy ma już dość wysokie lev to na początku i sensowne party może być ciężko znaleźć (w końcu nie trzeba na potęge levelować żeby dobrze się bawić). W innym wypadku jeśli nie jest to dla kogođ obiążenie finansowe to zawsze warto.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 18:17 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Kur... Sciagalem wlasnie L2, wieczorem mialem 80% a dzisiaj wyjebali Chronicle 1 plik z serwerow... No i od nowa zmudne ssanie z badziewnym transferem... :roll:


Assmax Ty no-life, w ile Ty rzeczy naraz grasz :S


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 18:23 
Cytuj  
Obecnie gram w Simsy 2. :(


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 18:28 
Cytuj  
Masz za to ignora na gg :( :oops: :wink: :] :har: :x :lol: :P :roll: :-? :D :) :( :o :wtf:


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 paź 2004, 18:29 
Cytuj  
Ssij p33nzora :[


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.