mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 91  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 14:27 
Cytuj  
to nie sa juz podejrzenia to jest pewnosc ..znaja go na pewno..
ale oczywiscie nikt nikomu nie powie..zreszta to oczywiste

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 17:43 
Cytuj  
Ten trick działa już bardzo długo,im lepiej tym dłużej:> Kumpel robił mi maj set pamietam jak mój HE byl 65 czy coś.


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 18:28 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Podejrzewamy z Poziomką, że część Chinoli też go zna i nie tylko oni. :]

To jest pewne na 100% ze chinczycy uzywaja nie tylko tricku do craftowania ale rowniez do overenchantowania.
Niestety ten "trick" jest przekazywany tylko pomiedzy chinczykami, Polak polakowi przeciez nigdy by nie pomogl... Oni ze soba scisle wspolpracuja.

Widac ze chinska cywilizacja ma kilka tysiecy lat... :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 18:57 
Cytuj  
Ja mysle ze to nie jest tak..

Po prostu jesli ja cos wiem, i powiem jednej czy 2 osobom to za jakis czas bedzie wiedzialo 5 kolejnych
za kolejny czas z tych 5 zrobi sie 15..itd..

Im wiecej osob o czyms wie..tym szybciej to sie rozniesie i 'zalataja' to..a przy okazji moga pobanowac uzywajacych...
dlatego kazdy chroni takie informacje i nie wypapla ...ich

Przykladem takiego 'paplania' jest ten pomysl z podmiana plikow mammon-dawn, o ktorym ktos mi powiedzial, a ktos wczesniej na jakims forum go opisal..
Nie wiem jak sie skonczylo, czy juz zalatali, ale pare banow ponoc juz polecialo..

Cytuj:
Niestety ten "trick" jest przekazywany tylko pomiedzy chinczykami


Wbrew pozorom oni tez nie dziela sie wszystkim...konkurencja u nich tez dziala

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 19:10 
Cytuj  
Oczywiscie zgadzam sie z tym tokiem rozumowania.
Zakladalem po prostu, ze kazdy rozsadny czlowiek zdaje sobie sprawe ze jesli chce skorzystac z tego typu "tricku" to nie moze go wkolo rozpowrzechniac, w szczegolnosci na publicznym forum.
Cala ta oczywistosc musi miec jakies granice bo inaczej nikt poza odkrywca by o tym nie wiedzial
:D
To wszystko nie zmienia jednak faktu ze solidarnosc chinczykow jest wysokiej proby i sa oni najliczniejsza grupa znajaca te "sekrety"

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 20:24 
Cytuj  
Znaja najwiecej trickow z prostego powodu - po pierwsze zoltki maja wiecej czasu na testy bo na ich macierzystych serwerach kolejne chronicle sa wczesniej niz u nas.
A po drugie - oni sa nastawieni na stukanie real kasy a nie szukanie przyjemnosci z gry.
Gdybys Ty przez caly czas tylko kombinowal jak wykrecic kase bo od tego zalezy TWOJA EGZYSTENCJA W REAL to pewnie tez byc poswiecil na to wiecej czasu.


A co do tych trickow na crafting.
Byc moze one istnieja ale ja nie wierze w to ze robi sie 90% crafting z 60%.
Z prostego powodu - albo sie ma trick ktory zadziala w 100% bo obejdzie jakies zabezpiecznia w grze albo nie ma sie go wogole.
Nie wierze w to, ze jesli programista moze cos zalatwic piszac prosta instrukcje: "wylosuj liczbe od 0 do 100" to pisze "jesli ksiazyc jest w pelni a osoba craftujaca 2 sek wczesniej wpisala 3 znaki do bufora klawiatury to wylosuj liczbe z przedzialu od 1 do 70" - przeciez to bezsens.
Jesli ktos w to wierzy to powinien zaczac stukac losowo w klawiature bo moze znajdzie kombinacje klawiszy odpowiadajaca za "god mode" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 20:39 
Cytuj  
Z rozmow z nim wiem ze czasem zdarzaja mu sie faile...ale zazwyczaj ma sukcesy - zreszta Itachii moze potwierdzic.

A nie uwierze w to ze gosc jest tak 'szczesliwy' i ze caly czas to robil na 60

Cytuj:
Nie wierze w to, ze jesli programista moze cos zalatwic piszac prosta instrukcje: "wylosuj liczbe od 0 do 100" to pisze "jesli ksiazyc jest w pelni a osoba craftujaca 2 sek wczesniej wpisala 3 znaki do bufora klawiatury to wylosuj liczbe z przedzialu od 1 do 70" - przeciez to bezsens.

Hm programista to tez czlowiek moze ktos specjalnie stworzyl jakies dziury tak zeby pozniej to wykorzystac..nie znam sie..nie jestem programista/koderem..ale jestem pewien ze to dziala.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 21:22 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Z rozmow z nim wiem ze czasem zdarzaja mu sie faile...ale zazwyczaj ma sukcesy - zreszta Itachii moze potwierdzic.

A nie uwierze w to ze gosc jest tak 'szczesliwy' i ze caly czas to robil na 60


To nie jest kwestia szczescia tylko malej ilosci prob.
Ilosc gosc zrobil tych craftow A? 100?
Rzuc 100 razy moneta i zobaczysz ze raz Ci wyjdzie 20 a raz 80 orlow.
Anyway - zmierzam do tego ze liczba prob jest zbyt mala zeby stwierdzic jakakolwiek prawidlowosc.
Pamietasz - gadalismy o tym. Mowiles ze Tobie to nei wychodzilo choc probowales dokaldnie wg. opisu. Moim zdaniem wlasnie w tej sposob sie tworzy "statystyke sukcesu" - jesli craft ci wyjdzie to "wszystko zrobilem dobrze - system dziala". Jesli nie wyjdzie - cos musialem zjebac wiec sie nie liczy :)

Cytuj:
Hm programista to tez czlowiek moze ktos specjalnie stworzyl jakies dziury tak zeby pozniej to wykorzystac..nie znam sie..nie jestem programista/koderem..ale jestem pewien ze to dziala.


Ja kiedys bylem i przynajmniej w tych dawnych czasach jesli miales gdzies zostawic sobie tylnie wejscie to bylo ono PROSTE DO ZREPLIKOWANIA. Poza tym to jest wykonalne jesli samemu piszesz soft - a mam wrazenie ze jedna osoba nie napisala Lineage2. Ktos napisal jakas procedure, ktos inny ja sprawdzil, nastepny to zmienil przy kolejnej chronicle etc etc etc.


Anyway - dzialaj, probuj namierzyc jaka prawidlowosc - moze cos Ci z tego wyjdzie.
Mnie tez crafty 60% doprowadzaja do pasji wiec jak mam cos craftnac to tez szukam kazdego sposoby ktory MI POPRAWI SAMOPOCZUCIE - potem mi przechodzi :)

btw: craftujac bowa tez zastosowalem "trick"
mialem 12 kpl matsow na phoenix jewerly wiec przygotowalem 8 kpl do craftu i stwierdzilem ze bezposrednio po failu phoenixa craftne carnage (sensu od strony rachunku prawdopodobienstwa to nie mialo ale stwierdzilem ze poprawie sobie humor w ten sposob bo moze 2x fail pod rzad sie nie trafi).
I mialem 7x success i fail na 8 (i potem udany craft carnage jako 9)
Policz sobie jaka byla szansa ze bede mial 7 razy pod rzad udany craft i a pozniej powiedz mi skad "lineage wiedzialo" ze ja mam 8 kpl matsow na crafty i nie zalezy mi akurat na nich? :)
Analizowanie craftu na podstawie 10 czy nawet 100 craftow imho nie ma sensu - za duza jest mozliwosc zwyklego przypadku (albo jak kto woli - kiepskiej jakosci generatora liczb pseudolosowych).


P.S. A jeszcze jesli mowa o trickach - to tym razem overenchanting.
Jest na hinde taki gosc, nie bede wymienial nicka bo mu zaczna glowe zawracac ;), ktory zrobil +16 duale D grade i +10 Cgrade BEZ JEDNEGO FAILU (to byly wogole jego jedyne enchanty - facet ma 50lev).
Pamietam ze jak go spytalem jak to mozliwe to od razu powiedzil ze po prostu enchantuje bron co 1 level (tuz przed dingiem).
Oczywiscie od razu odpalilem char i zaczalem testowac.
Udany OE do +9 => +10 fail
Potem 2x fail na +4 :)
Szansa ze uda sie enchantnac do +16 wynosi 0,77% (77 setnych JEDNEGO PROCENTA) a na enchanta do +26 (bo jemu jeszcze wyszedl bezposrednio po tych +16 na +10 C gradowe duale) to juz cos ok jednej setnej procenta.
Teoretycznie wiec trick mial sprawdzony.
W praktyce sie okazalo ze po prostu "wygral w lotka" :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2006, 23:18 
Cytuj  
Ot Karol ujął to dokładnie jak trzeba.
Albo coś dział w 100% albo to nie to. To tak jak kiedyś mówiliśmy o 'instant' dropie po zmianie obszaru - dusponujemy za małą ilością prób aby wogóle jakiekolwiek statystyki przeprowadzić a co dopiero wysnuć teorię. A próba 1/10 jest śmiechu warta.

Poziom Tobie się akurat dziwię, że tak do tego podchodzisz. Bo nie znam drugiej takiej osby która by takiego fuksa miała.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 21:08 
Cytuj  
W sobotę z Ziomem mieliśmy dropa BW Gaiters.
A solo tego samego dnia 2x Recipe: Doom Helmet (1.5 ml sztuka)

A jednak jest miliard w środę, miliard w sobotę. :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 12 mar 2006, 22:13 
Cytuj  
Karol66 napisal:
Cytuj:
Mowiles ze Tobie to nei wychodzilo choc probowales dokaldnie wg. opisu

Nie nie. On kiedys mi sie wygadal....i siegajac do pamieci staralem sobie przypomniec co mowil i jakos to zlozyc w calosc...Nie wiem czym moje rozni sie od jego..nikt mi tego nie powie..
Moim sposobem bylo 7/10 - faktycznie dosc blisko 60
W calosci a craftow mam 23/36 o ile dobrze zapisywalem na kartce...

Nie wiem ile prob on wykonal i ile ma sukcesow.
Jedno wiem napewno ze teraz craftujac jakis lepszy-drozszy item bede to robil razem z nim.Chce zyc w błogiej nieswiadomosci ze moze jednak to dziala..i ja w to wierze..

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 13:22 
Cytuj  
Wczoraj kupiłem wreszcie swoje wymarzone duale +10 TSU*SLS.
Kupiłem je naprawdę w dobrej cenie - w sumie kosztowały mnie 105 mln. (moje duale +7 kupione za 58mln + 47 mln).

Poniżej prezentacja :P

EDIT: Chciałem jeszcze dodać, że po raz pierwszy na pełnych buffach (might, zerk) i dance'ach p. attack Ethana przekroczył 1000. :)

Obrazek


Ostatnio edytowano 14 mar 2006, 14:05 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 13:28 
Cytuj  
Gratuluje Ethan, ja tez powoli zbieram adena na takie dualki dla mego BD.


_________________
Bishop - Teon

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 10:11 
Cytuj  
Wczoraj zaliczyłem kolejnego dropa z tych samych mobów co poprzednie dropy.

Poraz drugi dropnęły mi BW Gaiters. :P To już 4-ty drop w ciągu dwóch tygodni. :)

Jak tak dalej pójdzie to będę bogatszy niż Poziomka. :wink:

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:02 
Cytuj  
ja tez sie pochwale, a co mi tam :)
Udalo mi sie zakupic Damascusa za 28,3kk +3 i z focusem !!
Na Teonie goly Dama na rynku to okolo 35kk

53 lvl i mam juz Doom set i Damascusa - nie jest zle jak na pierwsza postac na tym serwerze.

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 12:34 
Cytuj  
e tam, Mik.. ja na 52 mialem BO set, doom light set i BOP +3 CS ... fakt ze 2 tygodnie spedzilem handlujac, ale mialem :)
A skoro juz sie chwalimy co kupiliscmy to tydizen temu zakupilem Soul Bow +3 QR za 95m .... wczoraj wystawilem sklep dla jaj za 135m i poszedl bardzo szybko. Teraz znwo musze znalezc jakas okazje:)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 10:32 
Cytuj  
Dzisiaj w nocy udał mi się pierwszy etap planowanych craftów:
- Majestic Necklace
- Majestic Earrring

Wkrótce kontynuacja - jak tylko nafarmuję recepty z questa.
Partsy już mam - z innego. :wink:


Dodatkowo wczoraj dropnęły mi 2xRecipe: Doom Helmet 60% - poszły w nocy za 2 mln.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 11:34 
Cytuj  
Craft Nightmare Armour sucess :)

Pierwszy craft 60% w sumie - ale jak to się mówi, poczatkujący zawsze ma szczęście :]


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**

Posty: 439
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 12:52 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Craft Nightmare Armour sucess :)

Pierwszy craft 60% w sumie - ale jak to się mówi, poczatkujący zawsze ma szczęście :]


gratz :)
ps. Teraz bedziesz maly i czerwony :D


_________________
Obrazek

TheDoda is back - BARTZ :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 19:31 
Cytuj  
+4 Bomt ^^

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1816 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 91  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.