mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 2.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:38 
Cytuj  
a co z eventami przecież one są tylko w nocy a doklanie wczesnie rano. Polecacie Bartza a nie europejki na którym są eventy normalnie. Chyba. Narzie nie gralem ale z tago co wiem to tak jest

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 15:33 
Cytuj  
Kwestia przyzwyczajenia :>
jak wiem ze jest jakis ciekawey siege i chce uczestniczyc z klanem czy isc jako obserwator na pole bity , to po prostu wczesniej ide spac i nastawiam budzik na 4.00 rano :)

A to ze server europejski nie swiadczy o tym ze tam graja sami europejczycy :>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 15:34 
Cytuj  
MorafXaller napisał(a):
a co z eventami przecież one są tylko w nocy a doklanie wczesnie rano. Polecacie Bartza a nie europejki na którym są eventy normalnie. Chyba. Narzie nie gralem ale z tago co wiem to tak jest

Dokładnie jest tak jak mówisz - castle siege są póżno w nocy. Tylko, że widzisz - narazie raczej się nie zapowiada aby na Teonie były jakieś powazne oblężenia... za mało ludzi/za niskie levele to jedno. A drugie to to, że nie liczyłbym na szybkie załapanie się na siege. Aby móc iśc musisz należeć do klanu z 4lev klanu, małotego klan ten musi być w silnym alliance. A nawet mimo to teraz siege to śliska sprawa bo niektórzy zaczynają być zmęczeni ciągłymi wojnami więc nie będą okładać drewna do pieca decydując się na siege zamku innego alliance. Cóż 3-4 w nocy to jeszcze nie taka katastrofa (gorzej że to w niedziele).
Prawda jest taka, że w L2 bardziej liczy się klan i community niż same eventy, których jest jak na lekarstwo.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 21:15 
Cytuj  
Dobra w czwartek ostatni ważny egzamin i mogę się zacząć bawić ;-) Mała prośba miałby ktoś chwile wolnego czasu żeby mnie wprowadzić w grę ;-) No wiecie pokarze trochę co i jak i gdzie zacząć farmoowac ;-)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.