mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:21 
Cytuj  
Nie nie mam kont na darmowych serverach (patrz onet czy wp) uzywam platnych albo dostarczonych od ISP swojego.
Zatem wykluczam taka mozliwosc ze spam zablokowal.

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:37 
Cytuj  
No ja swoj kod dostalem - dzis przyszedl :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 08:49 
Cytuj  
To co? Podzieli sie ktos?

Shador von Dal.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:09 
Cytuj  
Jesli masz czas to poczekaj ze 2 dni...wyslalismy maila do ncsoftu w sprawie 2 brakujacych kluczy..Jesli dostaniemy je to jak najbardziej moge odstapic..
jesli Ci spieszno do gry i niechcesz poczekac to sprobuj u kogos innego.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:13 
Cytuj  
Ja swój obiecałem już bratu ciotecznemu. :har:

Ale pewnie ktoś będzie miał wolny, więc uzbrojcie się w cierpliwość.
Niekażdy dostał już marcowego newslettera. (m. in. ja) :]

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:21 
Cytuj  
ok kto chetny pm mnie i podajcie maila :)

tylko powazne oferty :) lol tzn. wole dac cd-key komus kto ma chec zostac potem w grze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:49 
Cytuj  
No ja planuje zostac rozpisywalem sie tu juz chyba setki razy :P
Tak chcem cd-keya :D
mailem lub gg


dzieki z gory.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 30 gru 2010, 14:37 przez Piszpan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 09:54 
Cytuj  
Ja juz sie swojego pozbylem :)
Powodzenia Piszpan

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:21 
Cytuj  
Dzieki strzala no i mam problem. MIalem juz konto w NCSofcie zrobilem add game, dodalo ok. Ale jak sie chce zalogowac pisze ze expire... . Czy to znaczy ze musze jeszcze wykupic z 1 miesiac czy jak? Plis help :P

btw. Lepiej grac Silver Rangerem czy Treasure Hunter ? Co myslicie o tych 2 profach? Bo ostatnio zaczynam sie sklaniac w strone TH jednak... ale wy chyba jednak wiecie lepiej jaka profa bylaby bardziej potrzebna do party do klanu itd. No i jaka se lepiej radzi ekonomicznie (no wiem ze TH bo mniej ss zre ale juz przy b grade weapon SR tez zuzywa malo ss ot nie chcem po prostu zjebac na maxa czegos :D )

edit: jak chcem aktywowac konto musze zaplacic... eh


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:35 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Dzieki strzala no i mam problem. MIalem juz konto w NCSofcie zrobilem add game, dodalo ok. Ale jak sie chce zalogowac pisze ze expire... . Czy to znaczy ze musze jeszcze wykupic z 1 miesiac czy jak? Plis help :P

btw. Lepiej grac Silver Rangerem czy Treasure Hunter ? Co myslicie o tych 2 profach? Bo ostatnio zaczynam sie sklaniac w strone TH jednak... ale wy chyba jednak wiecie lepiej jaka profa bylaby bardziej potrzebna do party do klanu itd. No i jaka se lepiej radzi ekonomicznie (no wiem ze TH bo mniej ss zre ale juz przy b grade weapon SR tez zuzywa malo ss ot nie chcem po prostu zjebac na maxa czegos :D )

edit: jak chcem aktywowac konto musze zaplacic... eh

Z tego co się orientuję to musisz wpisać biling info (czyli numer karty kredytowej/platniczej i dane jego właściciela - tak jak bys już płacił). Gdzieś na oficjalnym forum Ash pisał o tym - proponowałbym tam poszukać.

BTW IMO graj tym kim bardziej lubisz. Najprostsza odpowiedz na świecie - przecież nikt ci nie powie kim masz być (każdy ma inny gust).
I narazie zapomnij o broni B grade - zanim dojdziesz do 52lev aby móc z niej kożystać sporooo wody w Wiśle upłynie. Radził bym wogóle zapomnieć o nawykach z free shardów i podejść do tego jako do zupełnie nowej gry - oszczędzisz sobie rozczarowań i flustracji.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 13:36 przez Sylvian, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:36 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
edit: jak chcem aktywowac konto musze zaplacic... eh

Ze qurwa co proszę :wtf: Chyba nie rozumiem słowa darmowy miesiąc grania :o


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:39 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
[I narazie zapomnij o broni B grade - zanim dojdziesz do 52lev aby móc z niej kożystać sporooo wody w Wiśle upłynie. Radził bym wogóle zapomnieć o nawykach z free shardów i podejść do tego jako do zupełnie nowej gry - oszczędzisz sobie rozczarowań i flustracji.

Mój znajomy hardcorowiec, grzejąc na dwóch kontach zrobił orca tyranta do 40 lvl'u w 3 tygodnie... ale to jest hardcorowiec. Tobie to zajmie min 2 miesiące. Zakład? :lol:

Aha i wiecie że bijąc sobie równe moby trzeba ich zabić około 30 000 aby dopchać sie na 40 lvl... a wiecie ile trzeba ubic żeby przejechać z 40 na 52lvl? też około 30 tysięcy :lol: czy muszę jeszcze mówić ile trzeba ubić towaru aby przelecieć z 52 na 60lvl ??? :P oczywiście to wszsytko przy założeniu że sie soluje....


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 13:43 przez arkadek, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:40 
Cytuj  
no jak chcem aktywowac prosza mnie o numer karty kredytowej dane wlasciciela i kod. Mam takowa i uzywam (najczesciej na zaklady :P ) ale niby mialo byc wlasnie miech free i wez tu czlowieku badz madry. Ide szukac na forum czegos. Btw sylvian na tym forum?

edit: dobra krok po kroku tlumaczcie
1. Credit card payments should take effect once your bonus time or previously paid time expires. Game Card payments are automatically applied to your account and extend the time of your account. You can always check your bill date, in the account management interface.
(ze niby na razie nie sciagna mi nic z konta?)
2. You can continue your seamless play by inputting your payment data below. For your convenience you will be placed on recurring billing according to the plan you chose.

You may cancel at any time, using the CANCEL function in your account management interface.

You are registering for 1 month(s). If you do not DEACTIVATE your account prior to your bill date in Account Management, you will be billed $14.95.
(ze niby jak nie skanceluje przed 22 kwietnia to mi dopiero wtedy pobiora kase?)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Ostatnio edytowano 30 mar 2005, 13:56 przez Piszpan, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 13:45 
Cytuj  
Napisałem: na oficjalnym forum www.lineage2.com
Jeden ze świerzych topików w General.

Jak dla mnie to nie nowość. W każdej grze jak zakładasz konto na dzień dobry musisz podać dane swojej CC - nawet jesli nie musisz płacić bo klient ma darmowe 30 dni. Ale lepiej się upewnić.

Spytaj też Keii'ego jak to u niego wyglada.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
Na forum ash pisal tylko ze jest free trial nvm podalem karte i mam cos takiego
GAME &
VERSION ACCOUNT BILL DATE BILL PLAN ACTION
Lineage II
BUDDY Xxxx
RESET PASSWORD 04/30/05 1 mo CC($)

ze niby se do 30 kwietnia wykupilem??? a gdzie darmowy miesiac ?? eh


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:30 
Cytuj  
Albo goście z NC sobie w chu*** polecieli (bo jak wół literami pisze 'free 30-days trial') albo coś im nie wyszło z tym trialem i będą się tłumaczyć or refundować to ludziom (co im się jeszcze nie zdarzyło).

Czy ci ludzie zatrudniają wogóle beta testerów? Bo co nie wprowadzą to jakieś krzaki są i ogólne zgorszenie :/


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:32 
Cytuj  
Nie ze wykupiles 30 kwietnia tylko ze 30 kwietnia skonczy sie free granie .

Poczytajcie w dziale WoW tam tez mieli takie problemy.(odnosnie wow i ich 1 mc darmowego grania)

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 14:45 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Nie ze wykupiles 30 kwietnia tylko ze 30 kwietnia skonczy sie free granie .

Poczytajcie w dziale WoW tam tez mieli takie problemy.(odnosnie wow i ich 1 mc darmowego grania)


hmmmmmm w newsletterze jest jak byk :

> Lineage II Serial Code:
> 9ZWN-8NFT-JEPG-NQ9G-8SD3
> * This code will deactivate on April 22, 2005.

.... NC Soft chyba znowu cos spieprzyli.....

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 15:15 
Cytuj  
Przeciez wyraznie jest napisane, ze ten klucz bedzie aktywny do 28.05? Co w tym dziwnego, rejstrujesz sie 27.05 i masz 30 free grania. 29.05 juz nie stworzysz konta.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 mar 2005, 15:39 
Cytuj  
Nie wiem jak wy ale dla mnie data 22.04 to deadline do uzycia klucza to ze teraz go masz nie znaczy ze uzyjesz go za 4 miesiące.

Podanie swoich info (takich jak karta kredytowa) nie jest dla mnie niczym dziwnym z reguły jest po to że sam musisz zadbać by zamknąć konto przed upływem free time albo odrazu z miejsca naliczą Ci na nowy miesiąc [i nie będzie bo sobie zapomniałem :P].
było/jest to stosowane np. w Anarchy Online

Inna sprawa że nie mam pojęcia jak potraktuja operacje reaktywacji konta takim kluczem (może sam zamkne i użyje swojego gdyby się dało 50PLN w kieszeni zostanie :))

BTW jak nie znajde nikogo z kumpli na klucz (albo sam się nie skuszę) to dam info około 15 kwietnia na forum co się ma marnować :P


_________________
Kurga

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.