mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 00:35 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
....gdy tylko się wylogował podbiegłem zabrałem i zniknąłem i tym sposobem 300K do przodu :D

...i to jest twoj "best handel"?
Bravo.

Popieram Kurge i Piszpana.
Jakbym nie oddawał dropnietych czy przypadkowo otrzymanych itemow miałbym dzis pewno ze 20 mln wiecej, połowę mniej przyjaciół i 90% mniej przyjemności z gry.
...jak ktos gra za wszelka cene to gl i gg, ale prosze mnie nie pm bo nie che miec z takimi ludzmi nic wspolnego.
(Co innego jak farmer ktorym gra 100 roznych osob 24h i jest maszynka do robienia kasy cos dropnie, a co innego jak ktos sobie sprzet przerzuca bo moze nie ma na WH fee i nikogo znajomego w poblizu)


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 00:48 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Dziś o 9:15 zobaczyłem faceta, który szedł za budynek ^^ HMMM pomyślałem, że sobie za nim pójdę okazało się, że przerzucał Staff na alta i gdy tylko się wylogował podbiegłem zabrałem i zniknąłem i tym sposobem 300K do przodu :D

A ja powiem ostro. Chuj ci w dupe. Przez takich jak ty straciłem kiedys 660k. Cieszę się że nie musze być z tobą na jednym servie.

Jest to wykorzystywanie ludzkiej nieuwagi, i nie odbiega to daleko od scamu. pk pk pk


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:28 
Cytuj  
Ja swego czasu w ten sposób przerzucałem swoje dual katany między GotreGiem a Ethanem.
Nie miałem wtedy pojęcia o możliwości przenoszenia przedmiotów między postaciami na jednym koncie.

Dzięki Bogu nikt mi nie zakosił, a przenosiłem je prawie w centrum Dion. :]


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 09:41 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:38 
Cytuj  
hmmmm ja nadal nie mam pojecia o takiej opcji :/
Czy to tak samo jak z kasa ??? za posrednictwem tego dorfa w WH ??


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:40 
Cytuj  
Strzala napisał(a):
hmmmm ja nadal nie mam pojecia o takiej opcji :/
Czy to tak samo jak z kasa ??? za posrednictwem tego dorfa w WH ??

No mowa o tym samym. Zostawisz paczuszke (przesyłke) dla swojej drugiej postaci (z tego samego acc). Problem w tym, że odebrać ją można tylko u tego samego dorfa.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:42 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Strzala napisał(a):
hmmmm ja nadal nie mam pojecia o takiej opcji :/
Czy to tak samo jak z kasa ??? za posrednictwem tego dorfa w WH ??

No mowa o tym samym. Zostawisz paczuszke (przesyłke) dla swojej drugiej postaci (z tego samego acc). Problem w tym, że odebrać ją można tylko u tego samego dorfa.


Jest od tego wyjątek. Trza mieć szczęście do pomocnego GMa. :D
Jeden z nich (nie pamiętam nicka) przeniósł mnie z Dion do Oren i z powrotem. ;)


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 12:06 przez Ethan, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:49 
Cytuj  
Ej no, ale sorki ja mam ledwo 29 lv i długi na, ponad 600K. I miałbym oddać takiego "dropa"?? No wybaczcie, ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek z was by coś takiego zrobił. Arkadek a co do ciebie nie wiem, w jakich sytuacjach straciłeś taką kasę, ale jeżeli tak jak ten łepek wywaliłeś w środku Giran Staff to jesteś tylko sobie winny. I nie róbcie ze mnie jakiegoś nie wiem, co nie raz nie dwa oddawałem kolesiowi sprzęt jak widziałem, że leży biedak martwy a wkoło niego pełno stworków, no i taką sytuacje rozumiem zginałeś dropnołeś wtedy mogę pomóc. Ale nie wywaliłeś coś w środku miasta to jest tylko głupota nic więcej. A zresztą jak bym ja tego nie wziął zrobiłby to, kto inny, bo pomnie wlazły tam 3 osoby. :roll: Acha i biorąc pod uwagę fakt ze wywalił na ulice rzeczy o wartości 300K śmiem myśleć ze nie odbiło się to tak bardzo na jego portfelu. I może przynajmniej się czegoś teraz nauczył.

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 09:54 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ej no, ale sorki ja mam ledwo 29 lv i długi na, ponad 600K. I miałbym oddać takiego "dropa"?? No wybaczcie, ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek z was by coś takiego zrobił. Arkadek a co do ciebie nie wiem, w jakich sytuacjach straciłeś taką kasę, ale jeżeli tak jak ten łepek wywaliłeś w środku Giran Staff to jesteś tylko sobie winny. I nie róbcie ze mnie jakiegoś nie wiem, co nie raz nie dwa oddawałem kolesiowi sprzęt jak widziałem, że leży biedak martwy a wkoło niego pełno stworków, no i taką sytuacje rozumiem zginałeś dropnołeś wtedy mogę pomóc. Ale nie wywaliłeś coś w środku miasta to jest tylko głupota nic więcej. A zresztą jak bym ja tego nie wziął zrobiłby to, kto inny, bo pomnie wlazły tam 3 osoby. :roll:

Stary no tak się po prostu nie robi i tyle. Ludzie oddają dropy warte i kilkadziesiąt mln - nie patrząc czy mają długi czy nie (oczywiście wyjątek dotyczy bot'ów / farmerów etc.). Sam wymieniałem stuff niedaleko DE Village, mało tego nie raz zdażyło się bólem w sercu oddawać itemy ludziom. Ale tak trzeba - bo kiedyś tarfi się, że ty znajziesz się w takiej sytuacji i sam będziesz chciał aby oddano ci twoją własność.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 10:03 
Cytuj  
Nie no mówię jak zginę w walce i coś dropnne to pewnie, że bym chciał żeby mi ktoś to oddał, ale sam sobie nie jestem w stanie wyobrazić żeby ktoś oddał rzeczy, które wywaliłem w środku miasta wtedy mógłbym mieć pretensje tylko do siebie.

PS. Dobra wasze posty sprawiły, że mi się sumienie odkurzyło. Uroczyście przysięgam, że już zawsze będę oddawał, co nie moje

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 10:11 
Cytuj  
FYI: miałem switch spot w fosie przy zamku Gludio. Po prostu chuj (DeathSerpent) lazł tam za mną, a ja nie zauważyłem :X. Wtedy to było około 10% mojego całego kapitału... i nie powiem, ale bolało... Od tego czasu do zmianek korzystam z pomocy clanmates - sporadycznie z TransferCargo. A od czasu kiedy gram na dwa konta, sam sobie radzę ze wymianami :D


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:46 
Cytuj  
E tam przesadzacie..

Za glupote sie placi i tyle.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 18:26 
Cytuj  
Zgadzam się z przedmówcą.


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 18:32 
Cytuj  
arkadek napisał(a):
FYI: miałem switch spot w fosie przy zamku Gludio(...)

TEZ tam zawsze tradowalem stuff ale majac wlaczony radar wiec widzialem czy ktos idzie za mna czy nie.
Ale jak kiedys przy relogu zaliczylem crasha "do blue screena" i potem skanowanie dysku etc - to byl ostatni raz kiedy wymienialem stuff sam :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:41 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
arkadek napisał(a):
FYI: miałem switch spot w fosie przy zamku Gludio(...)

TEZ tam zawsze tradowalem stuff ale majac wlaczony radar wiec widzialem czy ktos idzie za mna czy nie.
Ale jak kiedys przy relogu zaliczylem crasha "do blue screena" i potem skanowanie dysku etc - to byl ostatni raz kiedy wymienialem stuff sam :)

Wyobrazam sobie... ja bym natychmiast dostał skoku adrenaliny!!! Rzucał qurwami i nerwowo przebierał nogami...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 07:01 
Cytuj  
Czy jestem tu jedynym, który w żyniu nie był aż tak zdesperowany aby bez przesyłki przerzucać sprzęt?


_________________
To tylko taki mały żarcik...

Bartz- Loiok Shilen knight 46 poziom

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 08:20 
Cytuj  
Lolok napisał(a):
Czy jestem tu jedynym, który w żyniu nie był aż tak zdesperowany aby bez przesyłki przerzucać sprzęt?

Kiedy jestes low lvl i masz mało kasy - i nie masz jeszcze przyjaciół każde 1k wydane na przerzuktę np. Bracer'a , wydawało się marnowaniem kasy. Koniec kropka. Teraz mnie na to stać. Kiedyś nie.


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

****

Posty: 1046
Dołączył(a): 28.04.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2005, 12:54 
Cytuj  
W ostatni weekend cztery dobre deale: 2*GhoulStaff = 3 mio do przodu. 2*CryDagger = 2 mio do przodu. I jeszcze jakieś śmieci za około 1 mio... Ogólnie jestem zadowolony, no i jeszcze kupiłem sobie DemonFangs+8... za 7,5 mio...


_________________
Arletta Dreadnought 79 @ Naia (currently suspended)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.