mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 01:48 
Cytuj  
Silverin napisał(a):
Każdy sądzi według siebie...Szkoda mi oczu na czytanie tego. :roll:


mysle ze z przeczytaniem bys sobie dal rade
zrozumienie tego - to dopiero wyzwanie :lol:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Posty: 15
Dołączył(a): 8.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 01:58 
Cytuj  
Nie dał tylko DAŁA to po 1.
Po 2 odbiegam od średniej wiekowej gimnazjalnej, dziecko. Nie życze sobie więc głupich uwag odnośnie tego co byłoby dla mnie zrozumiałe a co nie.
Zastanów się może czy dociera do Ciebie to przysłowie, kiedy wypisujesz jakieś tlumaczenia, najwyraźniej, swoich zasad.
cyt. "nie daj sie zlapac na kupowaniu kasy ani na botowaniu a jesli Cie zlapia wszystkiego sie wyprzyj"


_________________
Silverin- 4X- SPS - Teon

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 02:07 
Cytuj  
Silverin napisał(a):
Nie dał tylko DAŁA to po 1.


ahh... wiec jestes kobieta... nie szkodzi - jak nie zrozumiesz za pierwszym razem to chetnie napisze to jeszcze 2-3 razy :lol:

P.S.
Silverin napisał(a):
odbiegam od średniej wiekowej gimnazjalnej, dziecko

Jednak nie mozesz byc PRAWDZIWA kobieta. Nie spotkalem w zyciu kobiety ktora by sie sama przyznala do tego, ze "nie jest juz pierwszej mlodosci" ;)
A jesli chodzi o "dziecko" to:
po 1 - nie pamietam zebym "mial przyjemnosc" i do niczego sie nie przyznaje! :lol:
po 2 - mow mi wuju :D


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:05 
Cytuj  
Silverin napisał(a):
Nie dał tylko DAŁA to po 1.
Po 2 odbiegam od średniej wiekowej gimnazjalnej, dziecko. Nie życze sobie więc głupich uwag odnośnie tego co byłoby dla mnie zrozumiałe a co nie.
Zastanów się może czy dociera do Ciebie to przysłowie, kiedy wypisujesz jakieś tlumaczenia, najwyraźniej, swoich zasad.
cyt. "nie daj sie zlapac na kupowaniu kasy ani na botowaniu a jesli Cie zlapia wszystkiego sie wyprzyj"

Wyobraź sobie, że znakomita część osób tu piszacych również z łezką w oku wspomina czasy gdy traciło się zęby na trzepaku... więc po to ciskanie się o wiek?

Ludzie handlują adeną itemami i to jest ogólnie przyjeta norma - pograj trochę dłużej i zrozumiesz o czym mówimy. Botowanie to może i nie jest normalna sprawa, ale prawda jest taka, że w L2 50% populacji to boty i myslisz, że czemu tak jest? Bo ludzie to akceptują i NCSoft też to akceptuje - gdyby tak nie było boty nie miały by prawa bytu (pewnie, że nie znikły by całkowicie ale nie było by sytuacji takich jakie mamy obecnie). Ja wiem, że najlepiej sobie klapki na oczy załorzyć i żyć we własnym świecie. Ale jaką możesz miec gwarancję, że nikt z waszego klanu nie botuje nie kupuje adeny? znasz wszystkie alty i konta jakie ma? Jesteś w stanie to zweryfikować - oczywiście, że NIE. I tak liczy sie to jaka jest osoba a nie czy przypadkiem nie kupił sobie na stracie 5mln adena. Każdy gra jak lubi.

Ps. Karol BH to może i jest maszynka do robienia forsy ale pod jednym warunkiem, albo botujesz albo grasz w duo z healerem/bufferem przez większość czasu - a ja niestety usypiam ostatnio po godzinie takiej gry :P (gdzie są te czasy gdy w diablo siedziało się po 6h non stop młucąc moby :P). Mało tego idzie to jak krew z nosa - dlatego przydał by mi się jakiś wygar +10 (moze jakieś dualki z focusem or something) :P
Ostatnimi czasy party w takim DN to dla mnie dziennie -500k na SS'y i potiony. Niestety share spoil rozpierdala zarobek równo - nie dość, że za przeproszeniem gówno leci to jeszcze trze się modlić aby to gówno traiło akurat do Ciebie. A random pole party chwilowo mi się przejadło - co 5min ktoś musi iść - ogólnie porażka (a znajomi z pole już dawno 70+ mają).
Anyway jak bym miał adene to dałbym komuś za powerleveling albo kupił drugą postać - taki skrót myślowy.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:15 
Cytuj  
Cytuj:
Anyway jak bym miał adene to dałbym komuś za powerleveling albo kupił drugą postać - taki skrót myślowy.

Heh mozesz kupic w moim sklepie :))

Ja mam adene i place za powerlvling..
z 31-40 bylo 9m
z 52-55 dalem chyba z 8m (bo to znajomy)
z 56-61 25m :> (jestem w trakcie expowania)

Ps
sadzilem ze ja jestem tylko upierdliwy na tym forum, ale sa i inni ^^

***

Posty: 779
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:18 
Cytuj  
Sylvian kup se stridera i idz na Ab w roli spoiler-puller wyexpisz sie dosc fast bez zadnych kosztow ^^
Wielu dorfow tak robi


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:32 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Cytuj:
Anyway jak bym miał adene to dałbym komuś za powerleveling albo kupił drugą postać - taki skrót myślowy.

Heh mozesz kupic w moim sklepie :))

No właśnie RL $$ też nie bardzo mam - ale nie bój żaby jak wygram w totaka będziesz pierwsza os. u której przepuszcze część kasy ^^
PS. Prawie od Ciebie Elysian Axe wczoraj łyknęłem :P

Cytuj:
Sylvian kup se stridera i idz na Ab w roli spoiler-puller wyexpisz sie dosc fast bez zadnych kosztow ^^
Wielu dorfow tak robi

1) jak już mówiłem nie stać mnie (tzn. mam wystarczającą ilość gotówki aby kupić ale są ważniejsze sprawy niz stryder, poza tym zarzekłem się, że sam sobie wyleveluje takiego :P)
2) za niski jetem aby tam spoilować
3) gram dla funu - a co za tym idzie jeśli mam jakieś party to na 95% jest to clan party (z tymi ludźmi się świetnie bawię i nie za bardzo widzę sens to zmieniac).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 13:53 
Cytuj  
Dorfa zadko chca do AB party bo tank na striderze puluje tak samo dobrze (albo i lepiej) a dodatkowo ma AE hate ktore powoduje ze nie zginie "przypadkowo" OL albo nukerzy tylko w najgorszym przypadku tank :)

A spoilowanie mobow na AB mija sie z celem - sprobuj sweepnac w 5-6 sekund 40 mobow ktore leza jedne na drugim - niewykonalne zupelnie przy moich zdolnosciach manualnych ale mysle ze generalnie nawet najszybszy klikacz by mial z tego tak maly zysk ze nie kompensowaloby to XP jakie zjada obecnosc BH w party.

EDIT: A tak btw Syl - jak Ty levelujesz smoczka BH?
Uzywasz tego tipu z soul crystal czy jak?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 14:07 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
EDIT: A tak btw Syl - jak Ty levelujesz smoczka BH?
Uzywasz tego tipu z soul crystal czy jak?

Ehehehe... wiesz to narazie tylko sfera marzeń :D Ale jak zaczynałem grę w L2 to postawiłem sobie za cel posiadanie smoka :P (konkretnie wyverna lol).
W C2 meczyłem się ze stryderem trochę i dałem spokój. Obecnie zrobiłęm sobie tanka do levelowania go ale, że w C4 mają pozwolić petom na spalanie SS'ów także czekam na C4. Bo nie widzę sensu zarzynać się gdy mają dopakować pety w całkiem niedalekiej przyszłości :P

Tylko wilka o 5lev podciągnełem w międzyczasie :P Taki wilczek na 18lev z top bronia jaką można kupić robi większy dmg niż fighter z top NG i SS'ami. Jak już masz D grade to wiadomo robisz większy dmg niż wilk nawet bez SS'ów. Co nie zmienia faktu, że wciąż wilk ma całkiem niezły dmg (to nie to co w Prelude i C1). Muszę zdobyć mu top'ową broń,. której normalnie kupić się nie da ale można ja wymieniać stopniowo u pet managera i zobaczę wtedy.

BTW jaki tip z soul crystal?


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:53 
Cytuj  
Ktos mi mowil ze mozna zastapic hate warriora przez soul crystal.
Uzywasz go co 10 sek i PODOBNO wystarczy zeby trzymac agro na sobie a smok safe klepie moba.
Ale nie probowalem :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 204
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 15:56 
Cytuj  
Nie mam nic do osob ktore sprzedaja adena. Jesli trafia im sie okazja zarobic w RL to niech korzystaja.
Natomiast mam 'cos' do osob ktore kupuja adena, gdyz czesto jest to zwiazane z botowaniem przez osoby sprzedajace. (wyjatkiem moga byc sytuacje gdy ktos bez botowania zarabia - nie wiem czy poziomka sprzedaje altem shoty czy ma inny sposob na kase, nie wazne. Jesli nie botuje to nic do niego nie mam).
Nie raz mialem okazje sie przekonac jak to boty zajmuja caly rejon danych mobow i musisz sie ostro naganiac, aby dorwac jakiegos moba i dlatego tak bardzo nie nawidze botow.

To czy ktos kupil adena jest bardzo latwo sprawdzic, bo mozemy go przeswietlic freewalkerem. A skad wiadomo czy ktos zarobil? np stad ze ktos przez tydzien siedzi na rynku i handluje, przeciez widzimy ze jest online, za kazdym razem bedac w miescie widzimy ze cos innego skupuje/sprzedaje. Caly czas z nim rozmawiamy na klanowym itp. Przeciez bedac w klanie tworzymy pewna spolecznosc i jestesmy ze soba zzyci. (oczywiscie na upartego ktos sie wycwani i tak zakombinuje ze nikt sie nie domysli ze kupil adena, tymbardziej ze nikomu nie chce sie siedziec i kontrolowac tego czy klanowicze kupuja $). I od tego aby nie bawic sie w policje i przeswietlanie jest proces rekrutacji. Dziekuje sie osobom nie spelniajacych wymogow i tyle, przyjmuje sie tylko najbardiej pasujacych i pozniej nie trzeba ich pilnowac. Takie kupowanie adena to temat bardzo podobny do tego czy kazdy wrzuca matsy do CWH. Nie trzeba tego kontrolowac jesli ma sie w klanie odpowiednich ludzi. A jesli ktos przyjmuje jak popadnie i w klanie trzyma polowe uczciwych ludzi a druga zlodzieji to niech sie nie dziwi ze ma problemy w klanie.

Znam kilka osob ktore kupily kase i mam do nich taki sam szacunek jak do lasek na imprezie proponujacym sex za kanapke oscara, tak wiec nie chcialbym w klanie miec osob ktorych nie szanuje. I dlatego ciesze sie ze w klanie w ktorym jestem jest ostra selekcja. Osobiscie uwazam ze i tak nie ostra dostatecznie, ale i tak odbiegajaca od innych klanow.
Nigdy tez nie potrafilem zrozumiec ludzi grajacych w gry na kodach niesmiertelnosci itp. Jesli grasz na 'easy' i jest gra za trudna to musisz byc jakis uposledzony. Przechodzac na retail mialem nadzieje ze bedzie tu trudniej i sie zawiodlem. Lv 52 zrobilem w 2.5 miesiaca i odrazu kupilem wszystko top B. Gdybym nie robil wszystkich questow po kolei to taki lv mialbym w 1.5-2 miesiace, wiec nie wiem o czym mowicie ze trzeba szybko lvowac, kogos gonic, bo daleko jestescie w tyle. Na kazdym serwerze bedziecie daleko w tyle jesli nie zaczniecie rowno z innymi. Zawsze ktos bedzie przed wami.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 16:56 
Cytuj  
Ai sprytny gracz bedze potrafil zamaskowac te pare-paredziesat mln adena. Nie ma 100% sposobu na wykryce czy ktos kupil adena za $.


_________________
Bishop - Teon

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 17:10 
Cytuj  
Ai napisał(a):
To czy ktos kupil adena jest bardzo latwo sprawdzic, bo mozemy go przeswietlic freewalkerem. A skad wiadomo czy ktos zarobil? np stad ze ktos przez tydzien siedzi na rynku i handluje, przeciez widzimy ze jest online, za kazdym razem bedac w miescie widzimy ze cos innego skupuje/sprzedaje.


stuff top D kosztuje ok 10mln max
top C kosztuje ok 20 mln max

Jakim cudem jestes w stanie okreslic czy ktos ta kase zarobil czy kupil?
Przy kazdym memberze stawiasz jednego kontrolera ktory pilnuje go gdy facet gra i sprawdza co mu sie dropnelo, co sprzedal a co kupil siedzac w dion albo HV?
To co mowisz to zwykla fikcja albo cos na ksztalt "panstwa policyjnego" gdy ktos Ci mowi "jakis stuff na danym levelu powinienes miec... a jesli masz lepszy to znaczy ze oszukujesz".

A co do free walkera to pamietam ze kiedys jakis koles w giran zapytal mnie co to za helm co nosze a nazywa sie "Blooded Helm".
Odpowiedzialem mu uprzejmie ze tak walker wyswietla "Tallum Helm" i koles sie od razu zamknal. A wystarczylo w tym momencie puscic /gm i juz facet ma accouncie (w teorii przynajmniej).
Wiec na Twoim miejscu bym uwazal z tym "przeswietlaniem" bo zazwyczaj tak jest ze pierwszymi ofiarami akcji NCsoft Vs boty sa ludzie ktorzy uzywaja walkera do walki z botami (vide ten klan... chyba z bartz ktorego wybanowano za to ze uzywali radaru walkerowego do znajdowania botow w dungach).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 17:47 
Cytuj  
AI piszesz o zlodziejach kurwach i graniu na kodach sam mowisz o walkerze co jest w l2 najwiekszym ulatwieniem. Zdecyduj sie sie na cos. Piszesz ze zrobiles w 2.5miecha 52 lvl gratuluje mi to zajelo ponad 3 i to bez robienia questow ale irl>l2.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443


Posty: 14
Dołączył(a): 26.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 18:59 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Silverin napisał(a):
Nie dał tylko DAŁA to po 1.


ahh... wiec jestes kobieta... nie szkodzi - jak nie zrozumiesz za pierwszym razem to chetnie napisze to jeszcze 2-3 razy :lol:


A ja mam dla ciebie rade Karol. Przeczytaj sam co piszesz kilka razy i postaraj zrozumiec sam siebie a potem pomysl jak mozna napisac to inaczej aby takze inni zrozumieli. Podejrzewam, ze juz pierwsza czesc mojej propozycji znaczaco przewyzsza twoje prawie zerowe zdolnosci umyslowe.
I jeszcze jedno zanim zaczniesz radzic innym, zacznij od siebie. Naucz sie szanowac ludzi a przede wszystkim kobiety.
Jezeli nie potafisz napisac nic wartosciowego lepiej nie pisz nic bo przynosisz wstyd nie tylko sobie ale i calemu mmorpg, w koncu jestes tu moderatorem, moze czas zastanowic sie jaki dajesz przyklad innym?


_________________
L2 Teon: Frin

*

Posty: 140
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 20:41 
Cytuj  
mam prosbe do GOLasow, aby zaprzestaly sie udzielac w tym watku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 21:15 
Cytuj  
Faz: przeczytaj jeszce raz jej wypowiedzi:
Cytuj:
Każdy sądzi według siebie...Szkoda mi oczu na czytanie tego

-Skoro szkoda Ci czasu na czytanie to po co wogole odpisywac?
zeby dorzucic do ognia i rozwinac flame'a:>?

A teraz Faz przeczytaj swoja wypowiedz:
Cytuj:
Jezeli nie potafisz napisac nic wartosciowego lepiej nie pisz nic

Pasuje do tego powyzej prawda :)?

A wogole to moze zmienmy temat :)

Ai napisal:
Cytuj:
Przechodzac na retail mialem nadzieje ze bedzie tu trudniej i sie zawiodlem. Lv 52 zrobilem w 2.5 miesiaca i odrazu kupilem wszystko top B

na top B potrzeba z 50m lekko liczac, wiec albo byles hardcorowym graczem z wielkim szczesciem do dropow, albo mase rzeczy craftowales, albo najzwyczajniej kupiles adene.
ktora odpowiedz jest prawdziwa nie wnikam:>

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 23:52 
Cytuj  
Faz: czerwona lampka ci się wgłowie zapaliła tylko dlatego, żę ktoś smie niepochlebnie odezwać się do twojego klanowicza? Przeczytaj koleżko sympatyczny może co inni napsali zamiast pierdzielić głupoty o braku szacunku czy jasności wypowiedzi.

Ai: jak wy się chcecie zamiast w mmorpg bawić w totalitaryzm to wasza sprawa. Prawda jest taka, że nie da się kontrolować ludzi. Mam w klanie kolegę który mając 39lev dwarfa handlował B gradeowym sprzętem. Cały dzień online z ustawionym sklepem - i co tylko dlatego pasuje pod kogoś kto kupił adene?
BTW jeśli ty porównujesz osobę która kupiła adenę do prostytuki (choć ja bym tego i w ten sposób nie znazwał... 'za kanapkę' - tu widać wrodzone kompleksy chyba) to masz chyba coś pomieszane w głowie.
Kolejne porównanie os. kupujacych adene do złodziei jest jeszcze bardziej zabawne - wytłumacz nam to proszę to bo mój mały rozum tego nie ogarnia.

Najfajniesze jest to, że do żadnego rozsądnego argumentu się nie odniesiecie, tylko wywlekacie co chwila nowe coraz bardziej pojechane tezy. Pograjcie trochę może bo w teoria mocno różni się od praktyki.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 23:58 
Cytuj  
Faz napisał(a):
A ja mam dla ciebie rade Karol.


Nie skorzystam.
Jestem wielkim zwolennikiem wszystkich ruchow kobiet pod jednym warunkiem - ze sa to ruchy rytmiczne :)

A powaznie... no moze prawie powaznie ;)
Jestem za pelnym rownouprawnieniem kobiet. Tzn ze jesli jakas kobieta wykazuje sie zdecydowana przewaga tzw "inteligencji emocjonalnej" nad "zwykla inteligencja" to kazdy ma prawo do polemiki z nia i wytkniecia jej braku logiki lub konsekwencji.
Polemike ta mam prawo prowadzic na takim poziomie do jakiego sprowadza ja moj rozmowca.

Na zakonczenie powiem jeszcze o 2 sprawach.
Ani Silverin ani Ty nie uznales za stosowne sie przedstawic a to swiadczy o poziomie waszego wychowania. Jedyne co na wasz temat wiem to ze graliscie na piratach a teraz przesiedliscie sie na retail.
Tak sie sklada ze moj szacunek jest odwrotnie proporcjonalny do tego ile czasu ktos spedzil na pirackich serwerach.
Nie dlatego ze jest to zlodziejstwo etc tylko dlatego ze IMHO granie na piratach w MMO jest dowodem glupoty - nie jest w zadnym razie uzasadnione z punktu widzenia komfortu zabawy, etyki a nawet finansow.
I ani plec, ani dzielna postawa rycerza bez sklazy i zmazy (nocnej) tego nie zmienia.

EOT


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 700
Dołączył(a): 26.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 gru 2005, 01:48 
Cytuj  
Silverin napisał(a):
Hmmm to już teraz rozumiem dlaczego żaden polski klan nie wypalił do tej pory, skoro polacy wolą sprzedawać adene na e-buy zamiast wspomagać klanowiczów.

Twoje teza jest błędna i bardzo krzywdząca dla Poziomki.
Nie ma tu wśród nas nikogo kto obracałby porównywalną kasą do niego i zarazem nikogo kto pomógłby bezinteresownie tak wielu graczom jak Poziom.

Karol66 napisał(a):
[granie na piratach w MMO jest dowodem glupoty - nie jest w zadnym razie uzasadnione z punktu widzenia komfortu zabawy, etyki a nawet finansow.


Jednym z dowodów głupoty jest kupowanie przysłowowego kota w worku tzn. kupowanie CD-keya, ściaganie kilku GB danych i płacenie za coś co może okazać się że wygląde ładnie tylko na screenach a tak naprawdę np. działa nam na nerwy, nie trafi w twój gust.
Gdybym nie załapał się do OB to na pewno nie wyrzuciłbym ciężko zarobionej, własnej kasy na coś co wygląda koloworo na cholernych obrazkach w czasopiśmie komputerowym lub bannerku na w w w.

Wiem że pirackie serv. L2 to nie to samo co oficialne serv. L2 niemniej daje to pewien przedsmak tego jak wygląda mechanika gry i czego możemy oczekiwać.

Wracajęc jednak do dyskusji, fakt faktem, że jak pokazuje doświadczenie z pitratów ściąga do L2 największa chołota lub w najlepszym wypadku analfabeci . Ale do k-_- nędzy nie mierzmy wszystkich ludzi grających w "nieoficialne L2" jedną miarą. To byłby dopiero debilizm.

Doskonale rozumiem tych, którzy nie załapali się do OB (z różnych powodów (brak miejsc, przegapili termin lub poprostu o niej nie wiedzieli) a zachęceni recenzjami/opiniami innych (np. nas tutaj na mmorpg.pl) postanowili sprawdzić co to jest ten L2 i pograli trochę na piratach (free shardach jak kto woli).

Chwała tym którzy opuścili te servery i prznieśli się do prawdziwego L2, więc przestańcie po nich "jechać", przecież nie są ani agresywni ani nie zaczęli udzielać się na mmorpg.pl tylko po to by siać jaiś ferment.

Chwała też tym, którzy chcą budować swoje community na czystych zasadach, nawet jeśli (jak pokazuje doświadczenie) jest to w mniejszym lub większym stopniu utopijne.
Nie rozumiem co was to obchodzi, nie rozumiem dlaczego macie coś przeciw temu.
To ich sprawa. jeśli się im uda będą mieli trochę gorszy sprzęt ale przynajmniej czyste sumienie i większą satysfakcję z tego co razem osiągną.
Sylvian Ty też chciałeś zbudować szanowany Polski klan, który będzie miał zamek itd. Tobie się z różnych względów nie udało (... chyba też byłeś idealistą).
Chłopaki/dziewczyny z Teona chcą rozpocząć podobną krucjatę. Chcą to zrobić na czystych zasadach, ściągają swoich znajomych, ludzi z którymi już wcześniej grali, a nowych ludzi poddają ostrej selekcji - mają do tego prawo. Przestańcie to piętnować.

Fakt pozostaje jednak faktem że to czy ktoś kupił na boku mniejszą czy większą sumkę jest nie do wykrycia jeśli tylko ten kto to zrobił chce to ukryć i nie jest debilem.

Najlepsze życzenia dla klanu GOL, który chociążby stara się grać w RPG tak jak w RPG grać się powinno, czyli czysto.

amen


_________________
B A R T Z
Obrazek
79Ghost Hunter/78Saggitarius

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.